کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام عزیزان

من تاریخ مصاحبه ام 11 فوریه هستش دیشب یعنی در تاریخ
Sun, Feb 2, 2014 at 12:30 PM
یک ایمیل دریافت کردم که من فکر کردم معنیش اینه که تاریخ مصاحبه ام افتاده 20 فوریه اما نامه دومم رو دوباره چک کردم هیچ تغییری در تاریخ اون رخ نداده بود . حالا متن و مشخصات ایمیل رو براتون مینویسم لطفا بهم بگید معنیش چی هستش؟ اگر تاریخ مصاحبه عوض شده چرا تو نامه دوم تغییری ایجاد نشده پس؟

موضوع ایمیل: appointment reschedule Feb. 11, 2014

متن:

Dear Applicant,

Please be advised that your appointment for Immigrant Visa (DV 2014) Interview has been rescheduled to February 20, 2014. Thanks

Thank you,

Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
abudhabiiv@state.gov
/NK

This email is UNCLASSIFIED.

با تشکر
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان:
(2014-02-03 ساعت 16:06)arshia_danesh نوشته:  سلام عزیزان

یک ایمیل دریافت کردم که من فکر کردم معنیش اینه که تاریخ مصاحبه ام افتاده 20 فوریه اما نامه دومم رو دوباره چک کردم هیچ تغییری در تاریخ اون رخ نداده بود . حالا متن و مشخصات ایمیل رو براتون مینویسم لطفا بهم بگید معنیش چی هستش؟ اگر تاریخ مصاحبه عوض شده چرا تو نامه دوم تغییری ایجاد نشده پس؟

متن:

Dear Applicant,

Please be advised that your appointment for Immigrant Visa (DV 2014) Interview has been rescheduled to February 20, 2014. Thanks

Thank you,

Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
abudhabiiv@state.gov
/NK

با تشکر

دوست عزیز اینجور که ایمیل براتون اومده گفته شده براتون برنامه ریزی مجدد کردن ولی باز هم با سفارت مکاتبه کنید تا اطمینان حاصل کنید.به احتمال زیاد مصاحبتون زمانش عقب افتاده.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: arshia_danesh

متن:

Dear Applicant,

Thank you,

Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
abudhabiiv@state.gov
/NK

با تشکر

اینجا رو مطالعه کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: arshia_danesh ، آلیس-1980
(2014-02-04 ساعت 02:10)aghaghia نوشته:  

متن:

Dear Applicant,

Thank you,

Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
abudhabiiv@state.gov
/NK

با تشکر

اینجا رو مطالعه کنید...

واقعا ازتون ممنونم خیلی کامل و دقیق توضیح میدین

فقط یه چیزی دوست قبلی که در پست قبلی جواب منو داده بودن گفتند معنی این ایمیل اینه که مصاحبه تو افتاده بیستم اما 100 درصد مطمئن نبودن و گفتن با سفارت مکاتبه کنم . ( تشکر میکنم از دوست عزیزمون arash12 )

امکانش هست به من بگید معنی این ایمیل دقیقا چی میشه ؟ آخرش مصاحبه ممنو انداختن بیستم یا نه ؟

و اگه توصیه شما هم اینه که با سفارت تماس بگیرم به یک متن انگلیسی برای این مکاتبه نیاز دارم اگر شما میتونید لطف کنید این نمونه متن رو برام بنویسید و یا لینکشو بذارید اگه نه که یه پست دیگه برای اینکار بعدا میذارم.

یه چیزی این جمله This email is UNCLASSIFIED. در آخر ایمیل چه معنی میده . منظورم معنی لغویش نیست اینکه میگه این ایمیل طبقه بندی شده نیست یعنی چی؟

بازهم از همه محبتهای جبران ناشدنی شما و دیگر دوستان واقعا سپاسگذارم .
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان:
امکانش هست یکی از اساتید جواب من رو بدهند
تشکر کنندگان:
This Email is Uncalassified منظورش اينه که پيغام سري و محرمانه اي در اين اي ميل وجود نداره. در واقع امضاييه که پاي اي ميل شده و چيز خاصي نيست که شما رو نگران کنه (:
شماره كيس :2014AS00004XXX
كنسولگري : ايروان
تاريخ رؤيت قبولي : 7 May
ارسال فرم هاي اوليه :May 26 با ايميل (دريافت پاسخ 4 روز بعد 30 may)
تعداد اعضاء كيس :2 نفر
دريافت نامه دوم: 21 ژانويه
زمان مصاحبه: هفته دوم مارچ 2014 - برگه آبي
تشکر کنندگان: arshia_danesh
سلام دوستان
من می خوام یک ایمیل به سفارت بزنم که بگم دارم ازدواج می کنم آیا تاثیری روی کیسم داره و اگه نه چه مدارکی باید بفرستم لطفا کمکم کنید وقت ندارم
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

تشکر کنندگان: yasejavan
سلام دوستان
نامه دومم اومده و تاریخ مصاحبه رو هفته دوم فروردین اعلام کردن. حالا من میخوام تاریخ مصاحبه تغییر کنه به هفته دوم اردیبهشت.. لطفا راهنماییم کنید که چطور این کار رو انجام بدم.
2014AS4xxx | یک نفر | ANKARA | ویزا یکضرب Smile
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-03-04 ساعت 14:08)ntb نوشته:  سلام دوستان
نامه دومم اومده و تاریخ مصاحبه رو هفته دوم فروردین اعلام کردن. حالا من میخوام تاریخ مصاحبه تغییر کنه به هفته دوم اردیبهشت.. لطفا راهنماییم کنید که چطور این کار رو انجام بدم.

تغییر زمان یا مکان مصاحبه
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: ntb
(2014-02-24 ساعت 02:18)tina alin نوشته:  سلام دوستان
من می خوام یک ایمیل به سفارت بزنم که بگم دارم ازدواج می کنم آیا تاثیری روی کیسم داره و اگه نه چه مدارکی باید بفرستم لطفا کمکم کنید وقت ندارم

به تاپیک ازدواج بعد از قبولی مراجعه کنید اول تاپیک همه اطلاعات هست
تشکر کنندگان: ffrfar ، yasejavan
با سلام به همه دوستان عزیز ، یه سوال دارم ، ایا نیازی هست که به سفارت ایمیل بزنم که تاییدی رسید مدارکم رو بگیرم یا خیر، و اینکه دلیوری رو از شرکت پست مربوطه دریافت کردم البته، ممنون میشم واسه راهنمایی
کیس نامبر: 2014AS42XX___کارنت: 9 ژانویه ___نامه دوم : 17 ژانویه ___سفارت: انکارا ___تعداد نفرات: 2_____ مصاحبه: هفته اخر مارچ_____اپدیت Sad27،28 مارچ)
(10،24،28،29 اپریل)(15،20،24،28،29،30 می)_______ کلیر : (30 می ، فقط یک نفر)
تشکر کنندگان:
(2014-03-11 ساعت 15:19)REZAM 2014 نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز ، یه سوال دارم ، ایا نیازی هست که به سفارت ایمیل بزنم که تاییدی رسید مدارکم رو بگیرم یا خیر، و اینکه دلیوری رو از شرکت پست مربوطه دریافت کردم البته، ممنون میشم واسه راهنمایی

همین که دلیوری رو گرفتی یعنی که ۱۰۰٪ گرفتن مدارکتو
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: REZAM 2014
دوستان یک نمونه ایمیل برای تایید مدارک برای سفارت انکارا میشه بگید خیلی ممنون میشم.چون تو سایت ارامکس زده فقط تا استانبول رفته
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیزم
به من 5may وقت سفارت دادن اما با 17 روز تعطیلی عید امسال نمیتونم مدارکمو آماده کنم. چطوری میشه وقت سفارتمو عوض کنم.به kcc چی بگم؟
ممنون میشم کمکم کنید
تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 23:31)kamiarir نوشته:  سلام به دوستان عزیزم
به من 5may وقت سفارت دادن اما با 17 روز تعطیلی عید امسال نمیتونم مدارکمو آماده کنم. چطوری میشه وقت سفارتمو عوض کنم.به kcc چی بگم؟
ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست عزیز، دلیل خاصی نمیخواد، می تونید بگید به دلایل شخصی یا کاری... نمونه ایمیل هم برای این موضوع در پست اول تاپیک تغییر زمان و مکان محل مصاحبه موجوده. در ضمن دیگه باید با سفارتتون مکاتبه کنید نه کی سی سی...
تشکر کنندگان: ffrfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان