کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2014-04-10 ساعت 14:16)masoudyara نوشته:  سلام بچه ها یه سوال مهم دارم:من سربازی نرفتم ولی چون بورسیه دولت بودم و 10 سال تعهد داشتم بعد از اینکه10 سال تموم شد(بعد از اون دیگه کار دولتی نکردم) لطف کردن بهم کارت پایان خدمت دادن در واقع حال دادن به جای معافیت, پایان خدمت دادن و منم به اجبار تو فرمام زدم سربازی رفتم.چون حتی تو کارت پایان خدمت شروع خدمت رو زده (تاریخ اشتغال به کار) و خاتمه خدمت رو 2 سال بعد از اون زده.
الان که یه ماه به مصاحبم مونده به نظرتون یه میل بزنم kcc و موضوع رو توضیح بدم.
به نظر خودم این کار رونه کلیرنس رو جلو میندازه.نظر شما چیه؟

والا من شخصا بیشتر از تو اطلاع ندارم...کیس به اسم پدرمه و در مرحله کلیرنسن....اما به نظر من اصلا این کارو نکن...........هر توضیحی میخای بدی به آفیسر بده....اونم اگه سوال کرد که کجا بودیو قضیه چیه بگو بش........و الا میخاند ببینن تو تویاین ده سال چه کردی و کجا بودیو .... با این اوضاع کلیرنس امسال که همه کلیرنسشون خیلی طولانی شده و این که کیس شما شمارش متوسط رو به بالاست به نظر من سوالی نکنی بهتره...مصاحبه میکنن که جواب بدی سوالاشونا نه که براشون سوال بوجود بیاری...به هر حال نگرانش نباش...موفق باشی
تشکر کنندگان: masoudyara
کاشف به عمل اومد که بازم سوتی دادیم تو پر کردن فرما...
برنده پدرم هستن(کارنتی این دوره) و سربازیشون "سپاه دانش" بوده
توی فرما نوشتیم Army of Knowledge
حالا که دادیم کارت پایان خدمتو ترجمه کنن، ترجمه ش کردن به Education Branch که مسلما خیلی بهتر از اونیه که خودمون تو فرما نوشتیم
حالا چطوری بهشون بگیم که آقای آفیسر، اشتباه کردیم و سربازی تو سپاه نبوده؟
هلپ پلیز...
خیلی مرسی
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان:
(2014-04-10 ساعت 16:26)moqadam نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 14:16)masoudyara نوشته:  سلام بچه ها یه سوال مهم دارم:من سربازی نرفتم ولی چون بورسیه دولت بودم و 10 سال تعهد داشتم بعد از اینکه10 سال تموم شد(بعد از اون دیگه کار دولتی نکردم) لطف کردن بهم کارت پایان خدمت دادن در واقع حال دادن به جای معافیت, پایان خدمت دادن و منم به اجبار تو فرمام زدم سربازی رفتم.چون حتی تو کارت پایان خدمت شروع خدمت رو زده (تاریخ اشتغال به کار) و خاتمه خدمت رو 2 سال بعد از اون زده.
الان که یه ماه به مصاحبم مونده به نظرتون یه میل بزنم kcc و موضوع رو توضیح بدم.
به نظر خودم این کار رونه کلیرنس رو جلو میندازه.نظر شما چیه؟

نیازی نیست اصلا بگید شما همون جایی که سربازی رفتید همون جا هم استخدام شدید. اگر بگید بیشتر گیج کننده میشه
به هر حال کلیر خواهی خورد و چند ماه بعد هم ویزا رو خواهی گرفت
نگران نباش
دوست عزیز من که گفتم اصلا" سربازی نرفتم.شرایطم با اون چیزی که شما گفتین متفاوته در واقع من اصلا" سربازی نرفتم ولی به جای کارت معافیت کارت پایان خدمت دارم.فکر نکنم کسی شرایط مشابه من رو داشته باشه.
به هر حال ممنون از لطفتون و مرسی که وقت گذاشتید و جواب دادید.
بازمانده لاتاری 2014Sad

تشکر کنندگان:
دوستان محترم لطفا منو راهنمائی کنید:
من دانشجوی ارشد هستم. ترم اول دانشگاهم شهرستان بوده و بعد انتقالی گرفتم به تهران. در فرم هائی که فرستادم اسم دانشگاه ترم اولم رو ننوشتم وفقط اسم دانشگاهی که انتقال گرفتمو نوشتم. به نظر شما من باید چه کار کنم؟ باید بهشون اعلام کنم؟ و اگر باید بگم الان باید اینکارو انجام بدم یا زمان مصاحبه؟ وقت مصاحبه 1/5 ماه دیگه هست.
case number 6###، 14 ، یک نفر، تاریخ مصاحبه 20 می،مکان درخواستی مصاحبه انکارا، مکان مصاحبه: ایروان، برگه آبی،اولین اپدیت : 22 may،دومین اپدیت: 24 may، سومین آپدیت 7 July با ایمیل. 14 آگوست بدون ایمیل.
تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 11:55)NarCssuS نوشته:  کاشف به عمل اومد که بازم سوتی دادیم تو پر کردن فرما...
حالا که دادیم کارت پایان خدمتو ترجمه کنن، ترجمه ش کردن به Education Branch که مسلما خیلی بهتر از اونیه که خودمون تو فرما نوشتیم
هلپ پلیز...
خیلی مرسی

هیچکی نیست جواب بده پلیزززززز؟
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان:
(2014-04-12 ساعت 16:17)NarCssuS نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 11:55)NarCssuS نوشته:  کاشف به عمل اومد که بازم سوتی دادیم تو پر کردن فرما...
هلپ پلیز...
خیلی مرسی

دوست عزیز من قبلا هم بهتون گفتم هر اشتباهی کردین در فرم های جدید تصحیح کنید و روز مصاحبه تحویل بدید و اگر توضیحی خواستن براشون توضیح بدین، همین!!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، NarCssuS ، Saeedv13 ، lighter
(2014-04-12 ساعت 20:25)aghaghia نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 16:17)NarCssuS نوشته:  
هلپ پلیز...
خیلی مرسی

دوست عزیز من قبلا هم بهتون گفتم هر اشتباهی کردین در فرم های جدید تصحیح کنید و روز مصاحبه تحویل بدید و اگر توضیحی خواستن براشون توضیح بدین، همین!!!!

اها، اوکی، مرسی... چون سبک اشتباهش فرح داشت، گفتم لابد توجیحی هم که باید بکنیم فرق می کنه
مرسی
تشکر کنندگان:
دوستان محترم لطفا منو راهنمائی کنید:
من دانشجوی ارشد هستم. ترم اول دانشگاهم شهرستان بوده و بعد انتقالی گرفتم به تهران. در فرم هائی که فرستادم اسم دانشگاه ترم اولم رو ننوشتم وفقط اسم دانشگاهی که انتقال گرفتمو نوشتم. به نظر شما من باید چه کار کنم؟ باید بهشون اعلام کنم؟ و اگر باید بگم الان باید اینکارو انجام بدم یا زمان مصاحبه؟ وقت مصاحبه 1/5 ماه دیگه هست.
case number 6###، 14 ، یک نفر، تاریخ مصاحبه 20 می،مکان درخواستی مصاحبه انکارا، مکان مصاحبه: ایروان، برگه آبی،اولین اپدیت : 22 may،دومین اپدیت: 24 may، سومین آپدیت 7 July با ایمیل. 14 آگوست بدون ایمیل.
تشکر کنندگان:
(2014-04-13 ساعت 17:09)sahar66 نوشته:  دوستان محترم لطفا منو راهنمائی کنید:

نیازی نیست.الان کجا درس میخونی کافیه
هر چی پرسیدن شما جواب بده.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: aghaghia ، sahar66
(2014-04-13 ساعت 17:11)majid7 نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 17:09)sahar66 نوشته:  دوستان محترم لطفا منو راهنمائی کنید:

ممنون، من رفتم گواهی اشتغال به تحصیل گرفتم و اونا تاریخ ورودمو از همون دانشگاه شهرستان زدن ولی ریز نمراتمو فقط برای سه ترم رو دادن و برای ترم اول رو که شهرستان خوندم ندادن. در ضمن بالای برگه ریز نمرات زده انتقالی از فلان شهر. اونجا ریز نمرات دانشجو رو می خوان؟ و اگر بخوان نمیگن تو چرا نگفتی ترم اول جای دیگه خوندی؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-13 ساعت 18:51)sahar66 نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 17:11)majid7 نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 17:09)sahar66 نوشته:  
ممنون، من رفتم گواهی اشتغال به تحصیل گرفتم و اونا تاریخ ورودمو از همون دانشگاه شهرستان زدن ولی ریز نمراتمو فقط برای سه ترم رو دادن و برای ترم اول رو که شهرستان خوندم ندادن. در ضمن بالای برگه ریز نمرات زده انتقالی از فلان شهر. اونجا ریز نمرات دانشجو رو می خوان؟ و اگر بخوان نمیگن تو چرا نگفتی ترم اول جای دیگه خوندی؟

شما مدرک رو از کجا گرفتی و یا داری کجا درس میخونی مهمه
ریز نمرات ترم های اولی رو هم بگیری نشون بدی مشکلی نیست.
انتقالی مختص ایران نیست که!
یه چیز طبیعیه همه جای دنیا.
نهایتا میبینه میپرسه انقالی گرفتی
یا میپرسه چرا فرق میکنه میگی که انتقالی گرفتم ;تموم.
موفق باشیCool
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: sahar66
سلام .من تو اسپلسنگ ی حرف از فامیلیم رو اشتباه نوشتم.مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
نامه دوم من اومد. من در ثبت نام اوليه لاتاري اسمم را اشتباهي يه حرف در انتها اضافه تايپ كرده بودم مثلا به جاي simin شده بود simini ولي در فرمهاي ارسالي درست تايپ كرده و فرستاده بودم. الان تو نامه دومم دوباره همون جوري اشتباهي نوشته. حالا چكار كنم؟ من اين نامه را برا مديكال يا هر جايي ببرم دوباره اسمم را اشتباهي از روي همين نامه مينويسند؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز . من در فرمهاي اوليه كه فرستادم محل تولد پدر و مادرم جابجا زدم . البته شهرستان محل تولدشان ( هر 2 ) يكي است فقط روستايشان فرق ميكنه . كه جابجا تايپ شده . چيكار كنم ؟ اگه زمان مصاحبه ازم پرسيدن چي بگم ؟
[font=Tahoma]به اميد تغيير زندگي[/font]Rolleyes
كيس نامبر : ***2014AS7 مصاحبه : ابوظبي تاريخ رويت نامه قبولي : 1 مي
تشکر کنندگان:
(2014-04-18 ساعت 17:12)mehdi.topol نوشته:  سلام .من تو اسپلسنگ ی حرف از فامیلیم رو اشتباه نوشتم.مشکلی پیش میاد؟

مهدي جان
بهتره يه ايميلي به KCC بزنيد و در اين مورد توضيح بدهيد. اين ايميل رو روز مصاحبه به آفيسر نشوون بدهيد.
در ضمن اصلا هم نگران نباشيد.
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان