کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
من هم ميتونم اسپانسر و هم حساب بانكي داشته باشم.به نظرتون مموقع مصاحبه كدوم رو ارائه بدم.اگه بگم هر دو را دارم ايرادي داره؟
تشکر کنندگان: قصه گو
(2013-12-27 ساعت 16:47)mahsa201 نوشته:  من هم ميتونم اسپانسر و هم حساب بانكي داشته باشم.به نظرتون مموقع مصاحبه كدوم رو ارائه بدم.اگه بگم هر دو را دارم ايرادي داره؟

مهسا خانم من هر دو تا رو دادم و آنها هم گرفتند. بهم نگفتند يكي كافيه!!اصلاً هيچي نگفتند.من برنده بودم با اينحال همسرم هم تمكن داشت،اما برگه اش را نگرفتند.كليرنس شديم اما نه به خاطر تمكن يا اسپانسر...به خاطر شغل دولتي و سربازي.
يه موضوع ديگه:اسپانسرم براي هر سه نفرمون جداگانه فرم پر كرده بود كه بعداً از kcc پرسيديم و جواب دادند فقط بايد به اسم برنده باشه و نيازي نيست جداگانه بفرسته. و از آنجايي كه ما رسم امانتداري را خوب ميدانستيمBig Grin به پوشه ي مدارك دست نزديم و با همان فرم هاي اضافه تحويل داديم،ايرادي نگرفتند و آفيسر اصلاً به اين موضوع اشاره اي نكرد.اما شما فقط به اسم برنده بگيريد و مطمئن باشيد اگه اسپانسرتون قويه مشكلي پيش نمياد.
اما به قول دوستان اگه خودتون ميتونيد ديگه منت اسپانسرو نكشيدTongue
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: محبت ، hamid_fs3 ، sanaz asemani ، reasonable
سلام بر همه دوستان و اساتید
با توجه به اکسپایر شدن فرم 134 و معرفی نشدن جایگزین برای آن پیشنهادتون چیه ؟
با اینکه بالاش تاریخ آخر 2013 رو به عنوان انقضا اعلام کرده ، رو همون اقدام کنیم ؟
تشکر کنندگان: محبت ، hamid_fs3
(2013-12-27 ساعت 20:11)nima_im نوشته:  سلام بر همه دوستان و اساتید
با اینکه بالاش تاریخ آخر 2013 رو به عنوان انقضا اعلام کرده ، رو همون اقدام کنیم ؟

اگر به زمان مصاحبه تون دارین نزدیک میشین و فرم جدید هم جایگزین فرم قبلی نشده مسلما تنها راهتون استفاده از فرم موجود در سایته!
ضمن اینکه فکر نمی کنم در فرم جدید هم ( اگر ارائه کنن) وظایف و مسئولیتهای اسپانسر یا مدارک مورد نیاز برای سفارت تغییری بکنه.
روی قبلی اقدام کنین. نگران این جزئیات نباشین Smile
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: ffrfar ، محبت
(2013-12-26 ساعت 23:36)sanaz asemani نوشته:  
(2013-12-26 ساعت 23:28)sanaz asemani نوشته:  
(2013-12-26 ساعت 08:11)محبت نوشته:  [quote='sanaz asemani' pid='452491' dateline='1387979048']
[quote='محبت' pid='450496' dateline='1387145655']
[b]سلام
دوستان خوبم انقدر موضوع اسپانسر رو پیچیده نکنید خیلی ساده ست و شامل این 3 بند هستش

1- فرم I-134
2- برگه مالیاتی 1040 یا W2 .حالا اگر اسپانسر شما کارفرما باشه باید فرم 1040 و اگر کارمند هست فرم W2 .
3-پرینت رنگی اسکن یا کپی پاسپورت اسپانسرتونSmile

،خیلی ممنونم از زحمتتون که جواب همرو با حوصله میدین محبت عزیز،از حرفاتون خیلی چیزها یاد گرفتم .اگر میشه جواب من رو هم بدین؟از لطفتون متشکرم!
سلام
ساناز خانم متاسفانه من دقیقا متوجه سوالتون نشدم ولی ناتاشای عزیز جواب مناسبی ارائه دادن . و همینطور توضیحات بسیار مناسبی هم اضافه کردن که مطالب بسیار خوبین اگر توضیحی لازمه اضافه کنید بگید تا به جواب مناسب برسید به هر حال بنده و دوستان در خدمتیمSmile
سلام ،آقای امین سوالم این بودShySadسلام دوستان،اگر کسی حقوق کافی برای اسپانسر کردن همسر و فرزندش داشته باشه و سیتیزن باشه خودش میتونه اسپانسرشون بشه؟ و نیاز به اسپانسر دیگری نیست؟ممنونم )
سلام
1-بله
2-خیرSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: sanaz asemani ، twins
(2013-12-27 ساعت 20:11)nima_im نوشته:  سلام بر همه دوستان و اساتید
سلام
موردی نداره با همون اقدام کنید و تا زمانیکه خودشون آپدیتش نکردن و تو سایت قرار ندادن همونها کفایت میکننSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: tabrizi ، ffrfar ، hamid_fs3
با سلام
میخواستم بدونم اسپانسر چه موقع باید فرم را پر کنه و دومین سوال اینکه اسپانسرم میتونه اونجا به من کار بده این تاثیری در روند کاری ما داره ؟ ممنون از همه دوستان
به امید ویزای یکضرب برای همه
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-01-07 ساعت 19:59)m_nikparvaz نوشته:  با سلام
میخواستم بدونم اسپانسر چه موقع باید فرم را پر کنه و دومین سوال اینکه اسپانسرم میتونه اونجا به من کار بده این تاثیری در روند کاری ما داره ؟ ممنون از همه دوستان
به امید ویزای یکضرب برای همه
دوست عزیز با تبریک به شما برای برنده شدنتون واما جواب سوال یک:اسپانسرتون از الان میتونه مدارک رو تکمیل کنه و براتون بفرسته فقط فرم مالیاتی 2013 میمونه که با توجه به شماره کیستون تا مارج میتونه اونم بفرسته.
واما جواب سوال دوم:شما از طریق لاتاری ویزا میگیری(نیازی نیست)اگر پرسیدند بگویید.فقط داشتن کار برای خودتون خیلی خیلی عالیه.....Smile منم براتون آرزوی موفقیت دارم.
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، آلیس-1980
با سلام
دوستان از راهنمایی های شما خیلی ممنونم،یک سوال مهم برام پیش اومده که خیلی استرس برام ایجاد کرده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
اسپانسر من چون من در تاریخ 13 feb مصاحبه داشتم مدارک من به دستم ممکن بود در ایران نرسه مستقیم پست کرد سفارت (انکارا) بعد برام ایمیل اومد و مصاحبه منو انداختن 24feb مدارک اسپانسر من تو سفارت کجا میره؟ آیا در روز مصاحبه در داخل پرونده من هست ؟ لطفا راهنماییم کنید .(ضمنا من هنوز مدارک های ترجمه شده خودمو پست نکردم)
تشکر کنندگان:
(2014-01-15 ساعت 22:36)میر رضا روشندل نوشته:  با سلام
دوستان از راهنمایی های شما خیلی ممنونم،یک سوال مهم برام پیش اومده که خیلی استرس برام ایجاد کرده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
اسپانسر من چون من در تاریخ 13 feb مصاحبه داشتم مدارک من به دستم ممکن بود در ایران نرسه مستقیم پست کرد سفارت (انکارا) بعد برام ایمیل اومد و مصاحبه منو انداختن 24feb مدارک اسپانسر من تو سفارت کجا میره؟ آیا در روز مصاحبه در داخل پرونده من هست ؟ لطفا راهنماییم کنید .(ضمنا من هنوز مدارک های ترجمه شده خودمو پست نکردم)
سلام دوست عزیز، طبیعتا اگر درست ارسال شده باشه، باید در سفارت باشه و روز مصاحبه در پرونده تون، ولی شما اطلاعات پست مرسوله و کد رهگیری و غیره رو از اسپانسرتون بگیریدکه اگر در پرونده تون نبود، بتونید ارجاع بدید و براتون پیداش کنند....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: میر رضا روشندل ، ffrfar ، sepideh jan ، Natasha9 ، philter
(2013-12-27 ساعت 16:47)mahsa201 نوشته:  من هم ميتونم اسپانسر و هم حساب بانكي داشته باشم.به نظرتون مموقع مصاحبه كدوم رو ارائه بدم.اگه بگم هر دو را دارم ايرادي داره؟
من از برندگان 2013 هستم. اسپانسر نداشتم ولی مدارک مالی خوبی به سفارت ارائه کردم . ترسم از این بود که اسپانسر بخواهند ولی خوشبختانه هیچ حرفی از اسپانسر نزدند. بنظر من اگر مدارک مالی خوبی دارید (حساب بانکی - سند خونه- سند ماشین) اول بدون اسپانسر اقدام کنید و اگر اسپانسر خواستند بعدا اقدام کنید.
تشکر کنندگان: ffrfar ، sepideh jan ، محبت
سلام
میشه لینک سایت مرجع را برای مدارک مورد نیاز برای اسپانسر گفته را بزارین ممنون می شم /
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
(2013-12-26 ساعت 23:36)sanaz asemani نوشته:  
(2013-12-26 ساعت 23:28)sanaz asemani نوشته:  
(2013-12-26 ساعت 08:11)محبت نوشته:  [quote='sanaz asemani' pid='452491' dateline='1387979048']
[quote='محبت' pid='450496' dateline='1387145655']
[b]سلام
دوستان خوبم انقدر موضوع اسپانسر رو پیچیده نکنید خیلی ساده ست و شامل این 3 بند هستش

1- فرم I-134
2- برگه مالیاتی 1040 یا W2 .حالا اگر اسپانسر شما کارفرما باشه باید فرم 1040 و اگر کارمند هست فرم W2 .

،خیلی ممنونم از زحمتتون که جواب همرو با حوصله میدین محبت عزیز،از حرفاتون خیلی چیزها یاد گرفتم .اگر میشه جواب من رو هم بدین؟از لطفتون متشکرم!
سلام
ساناز خانم متاسفانه من دقیقا متوجه سوالتون نشدم ولی ناتاشای عزیز جواب مناسبی ارائه دادن . و همینطور توضیحات بسیار مناسبی هم اضافه کردن که مطالب بسیار خوبین اگر توضیحی لازمه اضافه کنید بگید تا به جواب مناسب برسید به هر حال بنده و دوستان در خدمتیمSmile
سلام ،آقای امین سوالم این بودShySadسلام دوستان،اگر کسی حقوق کافی برای اسپانسر کردن همسر و فرزندش داشته باشه و سیتیزن باشه خودش میتونه اسپانسرشون بشه؟ و نیاز به اسپانسر دیگری نیست؟ممنونم )

بله می تونه مشکلی نیست
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: محبت ، philter

هيچ کدام مشکلی نیست ولی مدارک بانکی و ترجمه اسناد خودتو بدی بهتره چون دیگه پای کسی دیگه در میان نیست و ضمنا داشتن اسپانسر بعدا محدودیتهایی شامل میشه که از حوصله این بحث خارجهSmile
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: ffrfar ، m_yek ، محبت ، philter
(2013-12-16 ساعت 02:44)محبت نوشته:  سلام

1- فرم I-134

فقط همینا را می خواد دیگه؟ من قبلا یه جایی راجع به تاییدیه امضا و اینا خونده بودم اونم شامله همیناست؟
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: Farshid22 ، پرویز تابنده ، twins ، reasonable

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان