کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
من بالاخره موفق شدم داییمو راضی‌ کنم اسپانسرم بشه.

یه سوال داشتم ، اگه من هم مدارک بانکی‌ پرو پیمون ارائه بدم هم اسپانسر کمک میکنه که کیلیرنس نخورم؟؟
خوشحالم.
تشکر کنندگان: ffrfar ، twins
(2014-02-23 ساعت 03:44)farshadm999 نوشته:  من بالاخره موفق شدم داییمو راضی‌ کنم اسپانسرم بشه.

یه سوال داشتم ، اگه من هم مدارک بانکی‌ پرو پیمون ارائه بدم هم اسپانسر کمک میکنه که کیلیرنس نخورم؟؟

دوست عزیز با همون نامه تمکن کارها راه میفته،
ولی شما برای اینکه خیال خودت راحت بشه روز مصاحبه هر دو رو همراه داشته باش و اول نامه بانک رو ارائه بده و اگر نیاز بود مدارک اسپانسر.....
تشکر کنندگان: aghaghia ، farshadm999 ، himmlisch
دوستان کسانی که اسپانسر داشتند می خواستم ببینم چجوری اسپانسرشون مدارک رو براشون فرستادن ایران با چه پستی؟ یا اینکه آیا میشه برای آنکارا کپی مدارک اسپانسرو 15 روز قبل بفرستیم اصلشو برامون بفرسته سفارت یا بفرسته هتل آنکارا روز مصاحبه با خودمون ببریم؟ چون ظاهرا به اینجا از آمریکا پستی نمیشه.
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان:
(2014-02-27 ساعت 19:41)abbas09 نوشته:  دوستان کسانی که اسپانسر داشتند می خواستم ببینم چجوری اسپانسرشون مدارک رو براشون فرستادن ایران با چه پستی؟ یا اینکه آیا میشه برای آنکارا کپی مدارک اسپانسرو 15 روز قبل بفرستیم اصلشو برامون بفرسته سفارت یا بفرسته هتل آنکارا روز مصاحبه با خودمون ببریم؟ چون ظاهرا به اینجا از آمریکا پستی نمیشه.

دوست عزیز بهترین راه اینه که با مسافر براتون بفرستند ولی اگه نشد پست کنند به سفارتتون (ترکیه)البته با نامه ای که کیس نامبرتون واسم برنده رو نشون بده....
تشکر کنندگان:
(2014-02-28 ساعت 01:26)ffrfar نوشته:  
(2014-02-27 ساعت 19:41)abbas09 نوشته:  دوستان کسانی که اسپانسر داشتند می خواستم ببینم چجوری اسپانسرشون مدارک رو براشون فرستادن ایران با چه پستی؟ یا اینکه آیا میشه برای آنکارا کپی مدارک اسپانسرو 15 روز قبل بفرستیم اصلشو برامون بفرسته سفارت یا بفرسته هتل آنکارا روز مصاحبه با خودمون ببریم؟ چون ظاهرا به اینجا از آمریکا پستی نمیشه.

دوست عزیز بهترین راه اینه که با مسافر براتون بفرستند ولی اگه نشد پست کنند به سفارتتون (ترکیه)البته با نامه ای که کیس نامبرتون واسم برنده رو نشون بده....

مرسی دوست عزیز از پاسختون به نظرتون اگر به هتلی که در آنکارا اقامت داریم بفرستن و ما روز مصاحبه با خودمون ببریم که از تحویلش به سفارت مطمئن بشیم چطوره؟ البته کپی رو همون 15 روز قبل بفرستیم
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
تشکر کنندگان: ffrfar
http://www.uscis.gov/green-card/green-ca...it-support
اینجا توضیحات خوبی داره. فقط چرا گفته I-864 پر شه؟ اگه یکی از دوستان لطف کنه و لیست کامل مدارکی که اسپانسر باید تهیه کنه رو تو یه پست جمع و جور بذاره ممنون میشم. چون گاهی نظرها متفاوت بوده.
تشکر کنندگان: reasonable
دوستان سلام
من توی فرمهای اولیه ام اسپانسری معرفی نکردم ولی الان دوستم گفته اسپانسرم میشه ولی خودش قبلا اسپانسر دو نفر شده آیا میتونه نفر سوم رو هم اسپانسر بشه یا نه خودش از کسی توی امریکا پرسیده و بهش گفتن میشه ولی اگه کسی راهنمایی بهتری می تونه به من بده ممنون می شم
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-03-08 ساعت 22:14)ellie نوشته:  دوستان سلام
من توی فرمهای اولیه ام اسپانسری معرفی نکردم ولی الان دوستم گفته اسپانسرم میشه ولی خودش قبلا اسپانسر دو نفر شده آیا میتونه نفر سوم رو هم اسپانسر بشه یا نه خودش از کسی توی آمریکا پرسیده و بهش گفتن میشه ولی اگه کسی راهنمایی بهتری می تونه به من بده ممنون می شم
دوست عزیز اگه میتونی تمکن مالی جور کنی خیلی بهتره ,اسپانسر مسایل خودشو داره بهتره زیر بار منت کسی نرید!!!! (البته این نظر بنده است.)شما وقت کافی دارید لطفا"با خوندن تاپیکهای مربوطه بخصوص صفحات اول اطلاعاتتون رو بالا ببرید ودر ضمن وقتی ارسالتون به ده تا رسید امضا بسازید .(حدود شماره کیستون چنده و محل مصاحبه تون فعلا" کجاست؟؟)
تشکر کنندگان: ellie
(2014-03-08 ساعت 22:14)ellie نوشته:  دوستان سلام
من توی فرمهای اولیه ام اسپانسری معرفی نکردم ولی الان دوستم گفته اسپانسرم میشه ولی خودش قبلا اسپانسر دو نفر شده آیا میتونه نفر سوم رو هم اسپانسر بشه یا نه خودش از کسی توی آمریکا پرسیده و بهش گفتن میشه ولی اگه کسی راهنمایی بهتری می تونه به من بده ممنون می شم
اگر درامد کافی داشته باشه چرا که نه.یعنی باید به ازای هر دونفر یعنی خودش و نفر دومی که حمایت مالیش میکنه 19300 دلار درامد داشته باشه و به همین ترتیب باید درامد بیشتر باشه. اما بازهم شما در این تاپیک بگردید که نکنه اشتباه کرده باشم. درضمن اگر هم درامد با این سقف فاصله داشته باشه این مابه التفاوت رو ضرب در 3 کنید و به آن میزان سپرده بانکی داشته باشن حله!
انصراف داده !!!
تشکر کنندگان: ellie ، pari1392
با سلام. آیا اسپانسر باید موجودی حساب هم بفرسته یا همون i-134 و فرم مالیاتی کافیه؟
تشکر کنندگان:
دوستان خواهش عاجزانه دارم تاپیک رو به خوبی مطالعه کنین. چون اسپانسر وظایف مشخصی داره و فرمهای مشخصی رو باید پر کنه که بارها و بارها توی این تاپیک توضیح داده شده. سوالات تکراری جز شلوغ شدن تاپیک و سردرگمی دوستان هیچ کارایی دیگه ای نداره. اگر سوالی دارین که تو این تاپیک بهش پرداخته نشده بفرمایین تا با همفکری دوستان پاسخ مناسب و کافی بهش داده بشه.
به غیر از فرم I-134 که اسپانسرتون پر می کنه ( که فقط و فقط یکی لازمه نه به تعداد اعضا خانواده و باید و باید اصل باشه ایمیل و غیره هم نمی تونن بکنن!! ) اسپانسرتون باید یه کپی از مالیاتی که پرداخت کردن ، اگر کارمند هستن یه کپی فرم W2 رو از کارفرماشون، یک گواهی از کارفرما که نشون دهنده میزان حقوق و طول مدت استخدامشون هست، یه گواهی از بانکی که در اون حساب دارن که نشون دهنده موجودی فعلی و زمانی باشه که در اون بانک حسابشون رو افتتاح کردن، و اگر تونستن مدارک کافی دیگه ای که نشون بده از نظر اقتصادی توانایی پذیرش این مسئولیت رو دارن، کپی پاسپورت آمریکاییشون رو براتون بفرستن. متن انگلیسی همین موضوع رو من در همین تاپیک گذاشتم که می تونید بهش مراجعه کنین.
با آرزوی موفقیت برای دوستان
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: aghaghia ، ffrfar ، himmlisch ، H Pier ، reasonable ، محبت
دوستان کسی می دونه چقدر طول می کشه تا مدارک اسپانسر به دستمون برسه؟ من اسپانسرم حدود 20 روز هست که مدارک رو برام ارسال کرده ولی هنوز به دستم نرسیده ؟
(2014-03-14 ساعت 22:15)Natasha9 نوشته:  دوستان خواهش عاجزانه دارم تاپیک رو به خوبی مطالعه کنین...

ممنون دوست عزیز. میشه بگید متن انگلیسی رو از کجا پیدا کردید(لینک)؟ آیا کی سی سی فرستاده؟
در ضمن هیچ جا مشخص نگفته کدوم از دو فرم باید پر بشه ولی شخصاٌ چون 134 مختصرتر و معمول تر بود، استفاده کردم.
بچه ها هیچ کس نمی دونه چقدر طول میکشه تا مدارک از آمریکا به ایران برسه؟ من خیلی نگرانم، می ترسم به موقع به دستم نرسه.
تشکر کنندگان:
(2014-03-16 ساعت 11:50)mar84 نوشته:  بچه ها هیچ کس نمی دونه چقدر طول میکشه تا مدارک از آمریکا به ایران برسه؟ من خیلی نگرانم، می ترسم به موقع به دستم نرسه.

مگه شما گفتین بفرستن ایران؟ با چه پستی؟ من که از هر جا پرسیدم گفتند به ایران بسته نمیاد. اسپانسرم گفت اگه با پست معمولی بفرسته اطمینان نیست قراره با دی اچ ال بفرسته هتل آنکارا که روز مصاحبه ببرم.
تشکر کنندگان: mar84 ، reasonable ، gema

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان