کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
بچه ها هیچ کس نمی دونه چقدر طول میکشه تا مدارک از آمریکا به ایران برسه؟ من خیلی نگرانم، می ترسم به موقع به دستم نرسه.
[/quote]

مگه شما گفتین بفرستن ایران؟ با چه پستی؟ من که از هر جا پرسیدم گفتند به ایران بسته نمیاد. اسپانسرم گفت اگه با پست معمولی بفرسته اطمینان نیست قراره با دی اچ ال بفرسته هتل آنکارا که روز مصاحبه ببرم.
[/quote]

برای من در 2 بسته با dhl فرستادن
یکیش 30 روز طول کشید یکیش هم اصلا نرسید که دوباره دادن مسافر آورد
تشکر کنندگان: mar84 ، reasonable ، محبت ، gema
با سلام و تبریک نوروز 1393
لطفا بفرمایید مدارک اسپانسری چه زمانی باید تحویل اداره مهاجرت و یا سفارت شود؟ ضمنا من در نوبت مصاحبه هستم در ابوظبی.
تشکر کنندگان: 5ina ، ffrfar ، reasonable
(2014-03-19 ساعت 10:47)Monir202 نوشته:  با سلام و تبریک نوروز 1393
لطفا بفرمایید مدارک اسپانسری چه زمانی باید تحویل اداره مهاجرت و یا سفارت شود؟ ضمنا من در نوبت مصاحبه هستم در ابوظبی.
با تبریک به شما دوست عزیز ,سفارتتون ابوظبی هست .همه ی مدارک را باید دستی در روز مصاحبه توسط خودتون تحویل بشه.....
تشکر کنندگان: aghaghia ، reasonable ، محبت ، gema
دوستان کسی می دونه اسپانسر باید مدارکو با چه پستی بفرسته ایران؟
یعنی پست معمولی بهتره یا دی اچ ال و ....؟
در صفحه قبل دوستان نوشته بودن که از ام ری ک ا به ایران نمیشه چیزی پست کرد ایا این صحت داره؟
کسی هست که از ام ری ک ا براش مدارکو پست کرده باشن؟
من نگرانم اخه مصاحبم ابوظبیه و باید مدارکو خودم ببرم تحویل بدم من چی کار کنم؟Shy
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان:
سلام اسپانسر حتما باید سیتیزن باشه؟ اگه گرین کارت داشته باشه نمی شه؟
شماره کیس : 2014AS0049$$ / تاریخ رویت قبولی: 1 می 2013
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ 2013
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب

تشکر کنندگان:
(2014-03-26 ساعت 15:18)reasonable نوشته:  دوستان کسی می دونه اسپانسر باید مدارکو با چه پستی بفرسته ایران؟
در صفحه قبل دوستان نوشته بودن که از ام ری ک ا به ایران نمیشه چیزی پست کرد ایا این صحت داره؟
من نگرانم اخه مصاحبم ابوظبیه و باید مدارکو خودم ببرم تحویل بدم من چی کار کنم؟Shy
سلام
برای من با پست دی اچ ال و 26 روزه رسید از کالیفرنیاWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: reasonable ، gema
سلام سال نو همه مبارك.
براى روز مصاحبه از در سفارت كدام فرم براى اسبانسر بايد كامل شود؟
فرم I-134 يا I-186 لطفا راهنمايى كنيد.
تشکر کنندگان:
(2014-04-02 ساعت 12:33)meysam.kavand نوشته:  سلام سال نو همه مبارك.
براى روز مصاحبه از در سفارت كدام فرم براى اسبانسر بايد كامل شود؟
فرم I-134 يا I-186 لطفا راهنمايى كنيد.

فرم I-134
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان:
(2014-04-01 ساعت 23:05)armin_swimmer90 نوشته:  سلام اسپانسر حتما باید سیتیزن باشه؟ اگه گرین کارت داشته باشه نمی شه؟
سلام دوست عزیز.اگه گرین کارت هم داشته باشن میتونن اسپانسر شما شن.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
(2014-03-15 ساعت 21:15)himmlisch نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 22:15)Natasha9 نوشته:  دوستان خواهش عاجزانه دارم تاپیک رو به خوبی مطالعه کنین...

ممنون دوست عزیز. میشه بگید متن انگلیسی رو از کجا پیدا کردید(لینک)؟ آیا کی سی سی فرستاده؟
در ضمن هیچ جا مشخص نگفته کدوم از دو فرم باید پر بشه ولی شخصاٌ چون 134 مختصرتر و معمول تر بود، استفاده کردم.

دوست گلم در اینکه دقیقا کدوم فرم باید پر بشه ( اگر همین تاپیک رو به خوبی مطالعه کرده باشین) دوستان طی تماسهایی که با کی سی سی به صورت مستقیم داشتند به وضوح و روشنی بهشون پاسخ دادند فرم I-134 . فرم دیگر مربوط به اقسام دیگه ی مهاجرت هست که ربطی به ویزای گوناگونی یا همون لاتاری نداره. هرکدام از فرمها یک پی دی اف دیگه هم دارند به اسم دستور العمل که به شما چگونگی پر کردن فرم و مدارک لازم رو به خوبی توضیح می ده. بنابراین اگر دستور العمل رو هم به همراه فرم دانلود کنید مطالبی رو که نوشتم در اون به راحتی پیدا می کنید. ضمن اینکه اسپانسر من که بسیار انسان دقیق و وسواسی هم بودندشخصا با کی سی سی تماس گرفتند و همین مدارکی که عرض کردم خدمتتون رو هم اونها در پاسخ به تماس تلفنی تکرار کردن. و نکته آخر اینکه اگر به امضام دقت کنین من ویزامو گرفتم. اسپانسر هم داشتم. اگر قرار بوده مشکلی در مدارکم داشته باشم این مشکل اول برای خودم ایجاد میشد. مطمئنا اینجا کسی سعی بر دادن اطلاعات غلط نداره. موفق باشین.
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: aghaghia ، ffrfar ، ماتیتی
سلام دوستان
یک سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید . سفارت از ما W2و1040,I864رو خواسته که ببریم حالا کدوم باید حتما اصل باشه و کدوم میشه اسکنش باشه که درگیر پست و این حرفا نشیم.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-04-02 ساعت 01:09)محبت نوشته:  
(2014-03-26 ساعت 15:18)reasonable نوشته:  دوستان کسی می دونه اسپانسر باید مدارکو با چه پستی بفرسته ایران؟
سلام
برای من با پست دی اچ ال و 26 روزه رسید از کالیفرنیاWink
اسپانسر ما مدارک رو از امریکا فرستاد به هتلی که تو انکارا اقامت داشتیم 2 روز قبل مصاحبه بدستمون رسید روز مصاحبه با خودمون بردیم 4 روزه هم از امریکا به انکارا رسید
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: ffrfar ، gema
(2014-05-02 ساعت 21:40)ghazaleh12324 نوشته:  سلام ببخشید دوستان من حساب ارزی دارم ولی ۲۰ هزار دلار توش نیست و میخوام پرینت حسابم رو به اضافه ی سند ملک ببرم، به نظرتون کفایت میکنه یا حتما باید موجودی حساب ۲۰ هزار تا بهش؟
سرکار خانم
شما یک پست گذاشتین تا حالا اونم در تاپیک نامرتبط و من مجبور شدم حذفش کنم. اگر یک نفر باشین 20000 دلار خیلی هم زیاده. شما حدود 14000 دلار داشته باشی کفایت می کنه.

[عکس: attachment.php?aid=3456]

منبع
(2014-05-02 ساعت 22:24)lunalovegood نوشته:  سلام.کسی می دونه که حدودا چند تومان باید تو حساب باشه؟یا معادل دلاری چه طوری محاسبه میشه؟2650 تومان برای یگ دلار؟
به جدول بالا مراجعه کنید. قیمت ارز در بازار آزاد را ملاک قرار دهید و لطفاً در تاپیک مرتبط پست بذارید.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: ابی22 ، aghaghia ، ffrfar ، محبت ، masoud z ، azadeh2014 ، gema ، Natasha9
(2013-05-05 ساعت 20:19)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 13:43)mar84 نوشته:  بچه ها کسی می دونه که اسپانسر ما چه فرم هایی رو باید پر کنه و برای ما بفرسته؟

فرمی که براتون باید پر کنند و به همراه مدارک بفرستن عبارتند از:
1-فرم I-134 دقت کنید که برای لاتاری همین فرم باید پر بشه
2-کپی پاسپورت آمریکایی یا کپی سیتیزن شیپی اسپانسر (ترجیحا پاسپورت)
3-فرمهای مالیاتی 3 سال آخر که اسپانسر باید پرداخت کرده باشه(کپی باید باشه)
4-نامه مانده حساب بانکی اسپانسر که باید اصل باشه و مهر بانک رو هم داشته باشه
5-نامه از محل کار اسپانسر با ذکر درآمد سالیانه (همون اشتغال به کار خودمون)
ضمنا فرم 134 رو هم از این لینک دانلود کنید: www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf

سلام دوست عزیز
من و همسرم از برندگان 2015 هستیم.
سوالی که دارم اینه که برای برندگان لاتاری اسپانسر امریکایی لازم هست یا نه صرفا پر کردن حساب بانکی کفایت میکنه؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-05 ساعت 16:26)elham rajaei نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 20:19)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 13:43)mar84 نوشته:  بچه ها کسی می دونه که اسپانسر ما چه فرم هایی رو باید پر کنه و برای ما بفرسته؟

فرمی که براتون باید پر کنند و به همراه مدارک بفرستن عبارتند از:
1-فرم I-134 دقت کنید که برای لاتاری همین فرم باید پر بشه
2-کپی پاسپورت آمریکایی یا کپی سیتیزن شیپی اسپانسر (ترجیحا پاسپورت)
3-فرمهای مالیاتی 3 سال آخر که اسپانسر باید پرداخت کرده باشه(کپی باید باشه)
4-نامه مانده حساب بانکی اسپانسر که باید اصل باشه و مهر بانک رو هم داشته باشه
5-نامه از محل کار اسپانسر با ذکر درآمد سالیانه (همون اشتغال به کار خودمون)
ضمنا فرم 134 رو هم از این لینک دانلود کنید: www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf

سلام دوست عزیز
من و همسرم از برندگان 2015 هستیم.
سوالی که دارم اینه که برای برندگان لاتاری اسپانسر آمریکایی لازم هست یا نه صرفا پر کردن حساب بانکی کفایت میکنه؟؟
شما میتونید هم اسپانسر داشته باشید و هم تمکن مالیولی طبق تجربیات دوستان اسپانسر دردسرهای خاص خودش را داره که همون تمکن کفایت میکنه
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان