کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2014-03-17 ساعت 22:02)mohajer_hf نوشته:  بچه ها هیچ کس نمی دونه چقدر طول میکشه تا مدارک از آمریکا به ایران برسه؟ من خیلی نگرانم، می ترسم به موقع به دستم نرسه.

مگه شما گفتین بفرستن ایران؟ با چه پستی؟ من که از هر جا پرسیدم گفتند به ایران بسته نمیاد. اسپانسرم گفت اگه با پست معمولی بفرسته اطمینان نیست قراره با دی اچ ال بفرسته هتل آنکارا که روز مصاحبه ببرم.
[/quote]

برای من در 2 بسته با dhl فرستادن
یکیش 30 روز طول کشید یکیش هم اصلا نرسید که دوباره دادن مسافر آورد
[/quote]

اسپانسر ما امروز خودش از US اومد برگه رو امضا کنه Big Grin
کیس نامبر: 68xx/رویت قبولی: کللی دیر (August)/تعداد افراد کیس:3 /کارنت:April/مصاحبه: هفته اول جون/سفارت: ایروان/وضعیت: دریافت ویزای یک ضرب

تشکر کنندگان:
دوستان یک سوال خیلی مهم و فوری
دوستان کسی بوده که اسپانسر داشته باشه و ویزای یک ضرب از ایروان گرفته باشه؟ من خودم فکر کنم که نامه از حساب های معمولی بانکی در ایران ببریم بهتر باشه تا نامه از اسپانسر. شاید برای تایید صحت و سلامت مدارک نقص مدارک و یا کلیرانس بزنند؟ به امید ویزای یک ضرب برای همه. دوستدار علی
تشکر کنندگان: shadi79
دوستان کسی می دونه برای برادرم، همسرش و فرزند 6ماهش چه مقدار پول باید تو حسابشون باشه؟ البته اگه نتونن اسپانسر جور کنن؟
یه سوال دیگه هم دارم: اگه اسپانسر بازنشسته باشه و نتونه نامه اشتغال به کار بگیره چی؟ و اینکه چقدر باید تو حساب اسپانسر باشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 22:57)azri نوشته:  دوستان کسی می دونه برای برادرم، همسرش و فرزند 6ماهش چه مقدار پول باید تو حسابشون باشه؟ البته اگه نتونن اسپانسر جور کنن؟
یه سوال دیگه هم دارم: اگه اسپانسر بازنشسته باشه و نتونه نامه اشتغال به کار بگیره چی؟ و اینکه چقدر باید تو حساب اسپانسر باشه؟

نیازی به اسپانسر نیست الزاما! برای مقدار مورد نظر به تاپیک نداشتن اسپانسر مراجعه کنید!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، pari pariaaa
دوستان ببخشید اگر که سوالم تکراریه. ولی خیلی استرس دارم.

کسی که اسپانسر داره دیگه نیازی به ارائه مدارک مالی نداره؟..و کسی بوده که با اسپانسر از ایروان ویزای یک ضرب گرفته باشه؟ مرسی
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2014-05-23 ساعت 01:28)cello86 نوشته:  دوستان ببخشید اگر که سوالم تکراریه. ولی خیلی استرس دارم.

کسی که اسپانسر داره دیگه نیازی به ارائه مدارک مالی نداره؟..و کسی بوده که با اسپانسر از ایروان ویزای یک ضرب گرفته باشه؟ مرسی
سلام دوست من جواب سوال اولتون رو میدونم.خیر, شما یا باید اسپانسر داشته باشید یا تمکن مالی. یکیش کفایت میکنه.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: cello86
با عرض سلام
می خواستم بدونم غیر از فرم I-134 فرم دیگه ای باید پر کرد جون بهم گفتن اسپانسر باید فرم مالیاتی 1040 پر کنه این فرم را باید از کجا پیدا کرد؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
برندگان ۲۰۱۵ هم اسپانسرشون باید فرم ۱۳۴ رو پر کنه؟ تغییر نکرده؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2014-05-14 ساعت 15:03)ah1004 نوشته:  دوستان یک سوال خیلی مهم و فوری
دوستان کسی بوده که اسپانسر داشته باشه و ویزای یک ضرب از ایروان گرفته باشه؟ من خودم فکر کنم که نامه از حساب های معمولی بانکی در ایران ببریم بهتر باشه تا نامه از اسپانسر. شاید برای تایید صحت و سلامت مدارک نقص مدارک و یا کلیرانس بزنند؟ به امید ویزای یک ضرب برای همه. دوستدار علی

بودن کسایی که اسپانسر داشتن وویزای یک ضرب هم گرفتن نمیشه گفت 100%می گیرن یا کلیرینس شاملشون می شه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان:
با سلام، من یک فرزند 5 ساله دارم میخواستم بدونم آیا برای اون هم باید در حسابی جدا و به اسم خودش از مبلغ مورد نظر گواهی موجودی بگیرم یا یک کپی از گواهی موجودی به اسم خودم برای تکمیل مدارک او هم کافیه؟ چون در سایت س ف ا ر ت گفته شده "Financial documents must be .prepared as one set for each family member " لطفا راهنمایی کنید . با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-06-01 ساعت 11:00)Ralia31 نوشته:  با سلام، من یک فرزند 5 ساله دارم میخواستم بدونم آیا برای اون هم باید در حسابی جدا و به اسم خودش از مبلغ مورد نظر گواهی موجودی بگیرم یا یک کپی از گواهی موجودی به اسم خودم برای تکمیل مدارک او هم کافیه؟ چون در سایت س ف ا ر ت گفته شده "Financial documents must be .prepared as one set for each family member " لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

سلام.نه دوست من شما کافیه پول کافی برای مخارج خودتون و خانوادتون داشته باشید. کل این پول میتونه فقط توی حساب شما باشه. منظور از "مدارک برای تک تک اعضا" که توی سفارت قید شده مدارک شناساییه.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
(2014-05-30 ساعت 21:02)shadi79 نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 15:03)ah1004 نوشته:  دوستان یک سوال خیلی مهم و فوری

بودن کسایی که اسپانسر داشتن وویزای یک ضرب هم گرفتن نمیشه گفت 100%می گیرن یا کلیرینس شاملشون می شه

من اسپانسر داشتم و یکضرب هم گرفتم. هر مدرکی که ناقص باشه قطعا نقص مدرک خواهید خورد نه لزوما اسپانسر!
اگر این اطمینان رو دارید که مدارک مالی اسپانسرتون و یا میزان مالیات پرداختیش در سال به حدی هست که نظر آفیسرها رو جلب کنه اسپانسر بگیرید اگر خیر با یک تمکن 40 تا 50 میلیونی که حتی فقط یک روز در حسابتون بمونه می تونید مدرک مالی ارائه بدید.
موفق باشید
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: gema
سلام من کسیو ندارم تو آمریکا جایی که گفته ویزا رو کجا میخواید تحویل بگیرید چی بزنم خواهشن کمکم کنید
تشکر کنندگان:
(2014-06-04 ساعت 17:38)salman sam نوشته:  سلام من کسیو ندارم تو آمریکا جایی که گفته ویزا رو کجا میخواید تحویل بگیرید چی بزنم خواهشن کمکم کنید

دوست عزیز احتمال میدم از برندگان 2015 باشید. تاپیک اسپانسر به بحث آدرس برای دریافت گرین کارت ( چون ویزا رو همون سفارت میده) نمی پردازه. سعی کنید در تاپیک مربوطه سوالاتتون رو مطرح کنید.
به عنوان پیشنهاد اون بخش رو فعلا N/A یا درواقع No Answer بزنید و سعی کنید تا روز مصاحبه یک آدرس برای خودتون جور کنید و فرمهاتون رو آپدیت کنین.

موفق باشید.
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: anahita 62 ، محبت ، قصه گو
(2014-05-26 ساعت 22:26)Vandadi نوشته:  با عرض سلام
می خواستم بدونم غیر از فرم I-134 فرم دیگه ای باید پر کرد جون بهم گفتن اسپانسر باید فرم مالیاتی 1040 پر کنه این فرم را باید از کجا پیدا کرد؟

فرم مالیاتی را اسپانسرتون هر سال پرداخت کرده و خودش در اختیار دارد. وتنها کپیهای فرمهای مالیاتی 3 سال گذشته را برای شما میفرستد
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: محبت ، gema ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان