کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
یه سوال داشتم
افیسر به ما گفت مدارک نشاندهنده ارتباط با همسر رو میخواد و تو برگه آبی تیک مراحل اداری و نقص مدرک ارتباط با همسر رو زده البته ما یه سری مدارک برده بودیم اما گفت کمه
حالا سوالم اینه وقتی که اسممون رو تو سایت زدن یعنی ویزا آماده س و ما باید مدارک رو بندازیم صندوق حالا وقتی ویزا آماده س دیگه چه نیازی به اثبات این ارتباط با همسر هست؟ منظورم اینه که مثل نقص مدرک مثلا شناسنامه نیست که بگیرن بذارن تو پرونده،
حالا میخواستم ببینم نیاز هست این مدارکو زودتر بفرستم سفارت یا همون روز ویزا بدم کفایت میکنه
تشکر کنندگان: j@vad
(2014-05-29 ساعت 10:49)hosseinmm نوشته:  یه سوال داشتم
افیسر به ما گفت مدارک نشاندهنده ارتباط با همسر رو میخواد و تو برگه آبی تیک مراحل اداری و نقص مدرک ارتباط با همسر رو زده البته ما یه سری مدارک برده بودیم اما گفت کمه
حالا سوالم اینه وقتی که اسممون رو تو سایت زدن یعنی ویزا آماده س و ما باید مدارک رو بندازیم صندوق حالا وقتی ویزا آماده س دیگه چه نیازی به اثبات این ارتباط با همسر هست؟ منظورم اینه که مثل نقص مدرک مثلا شناسنامه نیست که بگیرن بذارن تو پرونده،
حالا میخواستم ببینم نیاز هست این مدارکو زودتر بفرستم سفارت یا همون روز ویزا بدم کفایت میکنه

یکی 2 تا پست بالاتر رو بخونید!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
aghaghia بله گزینه مراحل اداری رو برامون تیک زدن. می ترسم پست کنم چون یکی می گفت سفارت مدارک مارو گم کرده، ما اصل یه مدرکو نبرده بودیم بفرستم، تا روز کلیر شدن دستشون می مونه؟
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان:
(2014-05-30 ساعت 16:41)afra198 نوشته:  aghaghia بله گزینه مراحل اداری رو برامون تیک زدن. می ترسم پست کنم چون یکی می گفت سفارت مدارک مارو گم کرده، ما اصل یه مدرکو نبرده بودیم بفرستم، تا روز کلیر شدن دستشون می مونه؟

موقع کلیر شدن ببرید....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها یکی از دوستانم ویزا گرفته الان میخواد ازدواج کنه چطور میتونه برا نامزدش هم ویزا بگیره که با هم برن ؟ لطفا راهنماییم کنید . تا شهریور باید بره آ م ر ی ک ا .
شماره کیس: 2014AS52xx تعداد افراد: 2 نفر که ازدواجم بعد از قبولی بود ارسال فرمها: 12 may کنسولگری: ابوظبی مصاحبه: هفته اولApril وضعیت: ويزا يكضرب[b] و هیوستن تگزاس[b]
سفرنامه
تشکر کنندگان: yasejavan
(2014-03-22 ساعت 23:40)mehdi.topol نوشته:  
(2014-03-16 ساعت 19:33)5ina نوشته:  
(2014-03-15 ساعت 23:49)mehdi.topol نوشته:  جدا جرات میخواد ازدواج بعد از برنده شدن.من که جراتشو نداشتم تصمیم گرفتم بعد از ویزا این کارو کنم

چه جراتی ؟ بعد از گرفتن ویزا اتفاقا پروستون ییشتر طول میکشه و دنگ و فنگشم واقعا بیشتره...
خوب دخترشم سراغ نئاشتم رفیقSmile)))

سلام جرات نمیخواد منم ازدواجم بعد قبولی بود و ویزا یکضرب گرفتم و اصلا حرفی از ازدواجمون هم نزدن .
شماره کیس: 2014AS52xx تعداد افراد: 2 نفر که ازدواجم بعد از قبولی بود ارسال فرمها: 12 may کنسولگری: ابوظبی مصاحبه: هفته اولApril وضعیت: ويزا يكضرب[b] و هیوستن تگزاس[b]
سفرنامه
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، j@vad
(2014-05-07 ساعت 12:07)انیمیشن نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 02:52)Saeedv13 نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 21:53)انیمیشن نوشته:  به نظر من هم غیر منطقیه ولی خب نوشتن که پاکت ویزاتون باید به همراه فرمهای آپدیت شده و مدارک ازدواج بفرستین تا ما ویزاتون باطل کنیم و در اولین فرصت(نوشتن که معمولا" طی دو ماه بعد از رسیدن مدارک به دست ما خواهد بود) براتون وقت مصاحبه بدیم. یعنی با فرستادن پاکت مدارک قبل از مصاحبه ویزا رو خودشون باطل میکنن! اما اینکه اگر به همسر ویزا نرسه ویزای صادر شده هم کلا" باطل میشه یا نه جوابشون همون خط آخری بود که براتون نوشتم.
از شما ممنونم برای جوابهاتون من هم جدا از قضیه ی خودم خواستم این نامه نگاریها و جوابهاشو اینجا بزارم که دوستان استفاده کنن و به تجربیات سایت اضافه بشه.
اون قسمتی که قرمز کردم رو کجا نوشته؟ شما متن دیگه ای رو داری ترجمه می کنی یا برداشتت از همین متن دو خطی رو نوشتی؟! عزیزم مگه میشه ویزا رو براشون بفرستی تا باطلش کنن؟ ویزا یک برچسب هست که روی یکی از صفحات پاسپورتت می چسبونن. اگر پاسپورتت رو بفرستی چه جوری می خوای از کشور خارج شی؟ متن بالا همچین چیزی نگفته. منظور از مدارک یا documents ترجمه عقدنامه، شناسنامه و فرم های آپدیت شده است نه ویزا. اونم که آخرش نوشته با توجه به تجربه پارسال بوده که سهمیه ویزای ایران 20 سپتامبر تموم شد و به یک عده ویزا نرسید. شما اگر زودتر بجنبی انشا... به اون مراحل انتهایی برنامه و اما و اگر های اواخر سپتامبر نمی رسی.
ترجمه متنش حدوداً اینجوری میشه:
"بعد از این که ما مدارک را دریافت کردیم، اولین تاریخ ملاقات موجود (یا دسترس) را تعیین می کنیم که معمولاً در (محدوده) دو ماه بعد هست.در آن زمان ما مجبوریم که ویزای شما رو باطل کنیم تا همسر شما را به فایل اضافه کنیم. در ضمن اگر تعداد ویزای گوناگونی ما تمام شود ما نمی توانیم برای هیچ کدام شما ویزا صادر کنیم."
نگفتن ویزاتونو بفرستین گفتن بسته ی ویزای استفاده نشده(فکر کنم منظورشون همون پاکت زرده که همراه ویزا دادن!)
کل متن جوابو براتون میزارم
If you get married before travelling to U.S., you may return your visa packet to our office and request your partner to be included in your file. In that case, you would need to send the following documents to our office with your unused visa:
- Updated DS-230 Part 1 and Part 2 forms for you
- Updated birth certificate translation and copy with marriage information
- Marriage certificate translation and copy (two sets)
- New DS-230 Part 1 and Part 2 forms for your spouse
- Your spouse’s birth certificate translation and copy with marriage information
- Financial documents (translations and copies) for your spouse
- Copy of your spouse’s passport
- Three photos for your spouse
- If your spouse had any previous marriages we will also need divorce decree translations and copies
After we receive the documents we will schedule the first available appointment date which is usually within the next two months. At that time we have to cancel your visa as well to add your spouse in your file. If we run out of DV numbers in the meanwhile we cannot issue visas for either of you.

If you chose not to add your spouse in your case and travel to U.S. with your existing visa, after your entry you may file an I-130 immigrant visa petition on behalf of your spouse.

آقا این پست خیلی مهم و بدرد بخور هستش. نمیشه یجوری بذارینش سردر تاپیک.Tongue چون جواب خیلیاس میگمااا
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
مرحله دوم: ویزا F2A Tongue تاریخ ارسال مدارک: 15 جون 2016
priority date:June 2016
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، j@vad ، yasejavan
با سلام به دوستان
من ویزام رو گرفتم و بنا به مشکلاتی که داشتم نمی تونستم عقد کنم و الان نمی دونم چی کار کنم که آیا برم امریکا و برگردم عقد کنم یا اینکه الان عقد کنم
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
تشکر کنندگان: j@vad ، yasejavan2014 ، yasejavan
سلام به دوستان عزیز
اول از همه شرمنده شما و سایت هستم که بعد ار سفر به ا م ر ی کا نتونستم اونجور که باید ادای دین کنم
دوستان یک مشکل خیلی مهمی بهش برخورد کردم ، قبل از ذکر مطلب این نکته رو اشاره کنم که بنا به دلایلی مجبور شدم تنها به این سفر بیام و نامزدم ایران موند ، این که میگم نامزد چون عقد نکردیم ، قرار بر این شد که ابتدا من بیام و زمینه سازی های لازم رو انجام بدم بعد اقدام کنیم واسه خانم ، نکته ای که هست اینکه آیا عقد غیابی میشه انجام داد تا مراحل کار رو انجام بدیم یا حتما باید خودم حضور داشته باشم؟ تو سایت امیگریشن اپلای و شروع این رو پرسید !!
لطفا کسانی که اطلاع دارن کمک کنن ؟ غیابی میشه یا باید حتما خودم بیام عقد کنیم و سایر موارد!!!
F2A

ارسال مدارک Jan/30
دريافت فرم رسيد : Feb/02
انتقال مدارك به سرويس سنتر كاليفرنيا :Aug/28
تاريخ اپروو: Sep/24
...
تشکر کنندگان: alitab
(2014-08-08 ساعت 05:59)demented نوشته:  سلام به دوستان عزیز
اول از همه شرمنده شما و سایت هستم که بعد ار سفر به ا م ر ی کا نتونستم اونجور که باید ادای دین کنم
دوستان یک مشکل خیلی مهمی بهش برخورد کردم ، قبل از ذکر مطلب این نکته رو اشاره کنم که بنا به دلایلی مجبور شدم تنها به این سفر بیام و نامزدم ایران موند ، این که میگم نامزد چون عقد نکردیم ، قرار بر این شد که ابتدا من بیام و زمینه سازی های لازم رو انجام بدم بعد اقدام کنیم واسه خانم ، نکته ای که هست اینکه آیا عقد غیابی میشه انجام داد تا مراحل کار رو انجام بدیم یا حتما باید خودم حضور داشته باشم؟ تو سایت امیگریشن اپلای و شروع این رو پرسید !!
لطفا کسانی که اطلاع دارن کمک کنن ؟ غیابی میشه یا باید حتما خودم بیام عقد کنیم و سایر موارد!!!

دوست عزیز بهتر بود عقد میکردید . عقد غیابی رو سفارت قبول نمیکنه در صفحه ویزاهای ازدواجی نامزدی بیشتر اطلاعات هست
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: alitab
سلام بر دوستان عزیزم در مهاجرسرا یه سوال داشتم در مورد ازدواج بعد از قبولی
آیا برای ازدواج بعد از قبولی حتما باید اونها رو متقاعد کنی که با همسرت قبل از قبولی رابطه داشتی و این ازدواج بخاطر قبولی نبوده؟ مثلا من الان میخوام بروش سنتی برم ازدواج کنم و هیچ آشناییت قبلی ای هم نداشتم با خانمم آیا به مشکل برمیخورم ؟
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: m_nikparvaz
(2014-08-18 ساعت 22:36)lotttery2015 نوشته:  سلام بر دوستان عزیزم در مهاجرسرا یه سوال داشتم در مورد ازدواج بعد از قبولی
آیا برای ازدواج بعد از قبولی حتما باید اونها رو متقاعد کنی که با همسرت قبل از قبولی رابطه داشتی و این ازدواج بخاطر قبولی نبوده؟ مثلا من الان میخوام بروش سنتی برم ازدواج کنم و هیچ آشناییت قبلی ای هم نداشتم با خانمم آیا به مشکل برمیخورم ؟

سلام. من و همسرم هم بعد از اعلام نتایج لاتاری با هم ازدواج کردیم. و البته قبل از اینکه نامه ی دوم دعوت به مصاحبه برامون بیاد. روز مصاحبه آفیسر به این موضوع خیلی گیر داد و دایما از تاریخ ازدواج و تاریخی که فهمیدی قبول شدی و اینا میپرسید. خلاصه شک کرده بودن که این ازدواج س.و.ر.ی. باشه....ولی ما یه سری عکس از مراسم عقد و نامزدیمون براشون بردیم. که در اون عکسها خانواده ها و فک و فامیل هم بودن تا بفهمه این ازدواج واقعیه....عکسها را که دادیم پرسید چند نفر تو این مجلس دعوت داشتن گفتیم 200-300 نفر....و بعدش کلیرنس خوردیم و شکرخدا بعد از چندماه هردومون کلیر شدیم و الان ویزاهامون دستمونه. خدارا شکرRolleyes

چندتانکته را بگم:
1-ما هیچ مدرکی مبنی بر اینکه ما قبل از اعلام نتایج لاتاری با هم ارتباط داشتیم ، را نداشتیم. ولی به نظرم هرکس همچین مدارکی بتونه جور کنه راحت تر میتونه آفیسر را متقاعد کنه. ولی شما هم که نداری نگران نباش. چون تازه میشی مثل ما!

2-تا جاییکه میشه قبل از اومدن نامه ی دعوت به مصاحبتون ازدواج کنید. چون اینجوری میتونید سریعا به KCCیمیل بزنید و بگید که ازدواج کردین و اینجوری هردوتون را برای مصاحبه دعوت میکنن و به مشکلی برنمیخورید.

3-به محض اینکه ازدواجتون داشت قطعی میشد به KCCیمیل بزنید و قضیه را بگید. چون بعدا میتونید پرینت این نامه ها را ببرید و به آفیسر نشون بدین و خوب این خودش یه امتیاز مثبت محسوب میشه. ما همین کارو کردیم

اگه بازم سوالی داشتی پیام خصوصی بزن و بپرسWink
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، Mahmood129 ، L_haam ، farshidkhalafi ، AliReza.Sh
سلام.دوستان من تمامی کارام تمام شده.ویزامو گرفتم و تا بهمن وقت دارم وارد امریکا شم.من میخوام قبل رفتنم ازدواج کنم.پروسه همسرم چگونه هست و چقدر زمان میبره؟ سفارتم انکارا بوده.
تشکر کنندگان:
سلام - تبریک

شما دیگه وقتی نداری که راه 1 را بهت پیشنهاد کنم که ازدواج کنی الان بری سفارت مجدد چون ماه آخر 2014 ها هست .

شما باید بری اونور بعدا ازدواج کنید . که خانومتون بین 1.5 تا 3 سال بعد به شما می پیوندند.

ایشالا موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: yasejavan ، r.bazargan ، shahram1987
سلام دوستان
من میخوام اولین سفر که وارد امریکا میشم برای همسرم فرم i130 رو پر کنم!
بعدش پاس سفید بگیرم و برگردم و حدود 2سال ایران باشم!
پروسه صدور ویزا برای همسر که به حضور من در امریکا نیازی نداره؟ هوم؟
اولین ورود SEP 2014
اولین پاس سفید feb 2015
دومین ورود oct 2016
تشکر کنندگان: شیرین0053

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان