کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
ممنون دوست عزیز
فقط 2 نکته رو اضافه کنم،
1- از سال 82 این قانون گذاشته شد ...
2- این قانون شامل حال دانشجوها تاکید میکنم دانشجوها، و کسایی که بعد از 13 سالگی از کشور خارج شدن میشه (اگه میخاین بذارین و برین الکی با این قانون به خودتون امید واهی ندید) ( من تو خود نظام وظیفه پرسیدم " گفت 90 سالگی هم برگردی میگیرنت)
[/quote]

ممنون از توضیحتون..پس با این حساب باید پذیرش گرفت که با این وضع دلار اون هم قبل از in state شدن یه مقدار مخوف میشه هزینه ها Smile
در ضمن منظورشون از بعد 13 سالگی فکر کنم تا قبل رسیدن به سن مشمولیت باشه که 18 هست.. در خصوص 90 سالگی هم که 45 سالگی به بعد سربازی کنسله.. مشکل تا 45 هست..[
تشکر کنندگان: alirezanz
دوستان بعد از اینکه تاریخ 20 روزه و مقصد سفر رو برای نظام وظیفه مشخص کردی و همه چی Ok شد ، میتونی دوباره تاریخ رو عوض کنی ؟؟؟
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: ald ، alirezanz
بچه های مشمول که 15 تا وثیغه می ذارن و می رن مصاحبه خوب می تونن اگر کلیرنس خوردن برگردن ایران و وثیغشونو پس بگیرن بعدشم که وقت دریافت ویزاشون شد پاسپورتو به یکی بدن بره براشون ویزا بگیره و دیگه خودشون مجددا وثیغه نذارن و برن ، فقط می مونه اینکه وقتی پاسشون رسید دستشون یه جوری از کشور خارج شن و برن که راه و روش خودشو می طلبه.
اما اگر ویزا یکضرب بگیرن اونوقت یکم شرایط فرق می کنه و اگر برگردن برای پس گرفتن وثیغه ، ممکنه مسئول محترم به ویزایی که تو پاسشون خورده گیر بده و ممنوع الخروجشون بکنه (در این مورد کسی اطلاعات دقیقی داره که در صورت گرفتن ویزای بکضرب و موقع پس گرفتن وثیغه مسئوا نظام وظیفه گیر می ده یا خیر؟؟؟)
مدیران محترم و دوستان وارد به موضوع لطفاً کمکمان کنید.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
با درود به دوستان گرامی

ایا کسانیکه که چند سال فارغ التحصیل شدن و غیبت دارن، باز هم میتونن پاس زیارتی بگیرن؟

با سپاس
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 12:14)Mohammad MG نوشته:  با درود به دوستان گرامی

ایا کسانیکه که چند سال فارغ التحصیل شدن و غیبت دارن، باز هم میتونن پاس زیارتی بگیرن؟

با سپاس

یکی از شرایط عمومی اینه که مشمول غیبت نداشت باشه.
تشکر کنندگان: hushmandco ، Mohammad MG ، alirezanz
(2013-06-01 ساعت 02:22)hamid_fs3 نوشته:  بچه های مشمول که 15 تا وثیغه می ذارن و می رن مصاحبه خوب می تونن اگر کلیرنس خوردن برگردن ایران و وثیغشونو پس بگیرن بعدشم که وقت دریافت ویزاشون شد پاسپورتو به یکی بدن بره براشون ویزا بگیره و دیگه خودشون مجددا وثیغه نذارن و برن ، فقط می مونه اینکه وقتی پاسشون رسید دستشون یه جوری از کشور خارج شن و برن که راه و روش خودشو می طلبه.
اما اگر ویزا یکضرب بگیرن اونوقت یکم شرایط فرق می کنه و اگر برگردن برای پس گرفتن وثیغه ، ممکنه مسئول محترم به ویزایی که تو پاسشون خورده گیر بده و ممنوع الخروجشون بکنه (در این مورد کسی اطلاعات دقیقی داره که در صورت گرفتن ویزای بکضرب و موقع پس گرفتن وثیغه مسئوا نظام وظیفه گیر می ده یا خیر؟؟؟)
مدیران محترم و دوستان وارد به موضوع لطفاً کمکمان کنید.

دوست عزیز لطفا تاپیک ها را قبل از منتشر کردن نظرتون به طور دقیق مطالعه کنید ...
این چیزایی که گفتید باعث ایجاد استرس بی دلیل دوستان دانشجو میشه

اولا چه کلیرنس چه یک ضرب اصلا دلیلی برای پس گرفتن وثیغه نیست، شما میخای مهاجرت کنی، نمیخای که بری و برگردی
دوما داشتن ویزای هیچ کشوری جرم حساب نمیشه که ممنوع الخروج بشی
یکی از دوستان حتی اجازه خروج رو برای امریکا گرفته ...
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
سلام به همه دوستان
من قبول شدم ولی متاسفانه امریه 6 ساله هستم و یک سالش مونده ... case numberam تو هفت هزاره ... هستش .. می خواستم ببینم می شه عقب انداخت زمان مصاحبه رو؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 17:15)chance2 نوشته:  سلام به همه دوستان
من قبول شدم ولی متاسفانه امریه 6 ساله هستم و یک سالش مونده ... case numberam تو هفت هزاره ... هستش .. می خواستم ببینم می شه عقب انداخت زمان مصاحبه رو؟؟؟

فکر میکنم مصاحبه شما حذوذای اردیبهشت 93 باشه. شما اگه تا اونموقع هنوز امریتون تموم نشد بله میتونین درخواست تغییر زمان مصاحبه بدین که تو تاپیک های هم امسال هم 2013 میتونید اطلاعاتشو بگیرین.. موفق باشین
دوستان این متن قانون از دفترچه.. این قانون برای کلیه افراد نه فقط دانشجوها بوده... که اگر دوباره تمدید شه این قانون, برای خیلی ها که رفتن و برنگشتند احتمالا معافیت رو به همراه داره Smile البته بند 4 یه مقدار گنگه!!

[عکس: di-ENQM.png]
دوستان گل چند تا سوال دارم
1)کسی که سیتیزن امریکا شد میتونه با پاس امریکایی و ویزای ایران بیاد و برگرده؟ به سربازیش دیگه گیر نمیدن؟

2)من اگه برم واسه مصاحبه و یه ضرب بهم ویزا بدن میتونم به افیسر بگم الان ویزا رو تو پاسم نزنه و بعدا دوباره بیام و بزنه؟
چون میخوام وقتی برگشتم و دوباره خواستم از کشور خارج میشم با دیدن پاسم واسم مشکلی پیش نیاد.

3)اگه قبول کرد و دفعه دوم رفتم میتونم واسه خروج برم عراق بعد برم امارات؟(ویزای امارات که ندارم میتونم از عراق برم امارات؟)

4)مادرم برنده شده و من و پدرم زیر مجموعه ایشون هستیم.موقع ثبت نام من زیر 21 سالم بوده الان بالای 21 هستم مشکلی پیش نمیاد؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
(2013-06-04 ساعت 22:41)farnama نوشته:  دوستان گل چند تا سوال دارم
1)کسی که سیتیزن آمریکا شد میتونه با پاس آمریکایی و ویزای ایران بیاد و برگرده؟ به سربازیش دیگه گیر نمیدن؟

2)من اگه برم واسه مصاحبه و یه ضرب بهم ویزا بدن میتونم به افیسر بگم الان ویزا رو تو پاسم نزنه و بعدا دوباره بیام و بزنه؟
چون میخوام وقتی برگشتم و دوباره خواستم از کشور خارج میشم با دیدن پاسم واسم مشکلی پیش نیاد.

3)اگه قبول کرد و دفعه دوم رفتم میتونم واسه خروج برم عراق بعد برم امارات؟(ویزای امارات که ندارم میتونم از عراق برم امارات؟)

1- چه ربطی به هم دارن؟ تاوقتی شهروند ایران باشید باید سربازی برید مگر اینکه تابعیت ایران را لغو کنید. که اونوقت رفت و امد به ایران خیلی سخت میشه
2- نه نمیشه
3-N/A
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، farnama ، alirezanz
اگه یه ضرب بهم ویزا ندادن و برگشتم آیا میتونم وقتی ویزام اومد برم عراق با 5 میلیون بعد از اونجا برم سفارت امارات و برم امریکا؟

به نظرم میاد نمیشه چون من که ویزا امارات ندارم درسته؟

راهی ندارم واسه این کار؟

به جز این راه که سفارت رو عوض کنم به ترکیه و از اونجایی که ترکیه واسه ایرانیا ویزا نمی خواد از عراق بدون ویزا برم ترکیه و از اون جا هم جیم شم
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2013-06-04 ساعت 23:52)farnama نوشته:  اگه یه ضرب بهم ویزا ندادن و برگشتم آیا میتونم وقتی ویزام اومد برم عراق با 5 میلیون بعد از اونجا برم سفارت امارات و برم آمریکا؟

راهی ندارم واسه این کار؟

به جز این راه که سفارت رو عوض کنم به ترکیه و از اونجایی که ترکیه واسه ایرانیا ویزا نمی خواد از عراق بدون ویزا برم ترکیه و از اون جا هم جیم شم

چرا انقدر سختش میکنید این ویزای اماراتو؟ آژانس ها خودشون با دریافته مبلغی ویزای امارات رو واستون میگیرن .. کاره پیچیده ایی نیس اماراته هاا نه ... Smile
در ضمن عراق و گرفتن مجوز خروج زیارتی 500 هزار تومنه وثیقش نه 5 تومن! و ضمانت محضری یک ضامن میخواد..
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 00:13)sejz نوشته:  
(2013-06-04 ساعت 23:52)farnama نوشته:  اگه یه ضرب بهم ویزا ندادن و برگشتم آیا میتونم وقتی ویزام اومد برم عراق با 5 میلیون بعد از اونجا برم سفارت امارات و برم آمریکا؟

راهی ندارم واسه این کار؟

چرا انقدر سختش میکنید این ویزای اماراتو؟ آژانس ها خودشون با دریافته مبلغی ویزای امارات رو واستون میگیرن .. کاره پیچیده ایی نیس اماراته هاا نه ... Smile
در ضمن عراق و گرفتن مجوز خروج زیارتی 500 هزار تومنه وثیقش نه 5 تومن! و ضمانت محضری یک ضامن میخواد..

خوب اگه ویزای امارات تو پاسم بخوره ممکنه بهم گیر بدن

500 تومن هست اما منی که بخوام برنگردم در هر صورت ضامن باید پرداخت کنه
که اگه خودم پرداخت کنم ضامن نمیخواد
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
دوست عزیز کی گیر بده؟ کجا؟ واسه چی؟ بله ضامن گیره درنتیجه دور عراقو زیارتی رو باید خط بکشین و تفریحی به حالا هرجا که مصاحبه هست مجوز با 15 تومن بگیرین! در کل شما واضح از اول بگین قصد انجام چیو دارین تا بهتر بهتون کمک شه..
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان