کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-10-15 ساعت 12:41)Sasa-t نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 17:25)Majid-h نوشته:  دوستان سلام
من ٥شنبه مديكال مجدد انجام دادم.اول از همه كارت زرد سري قبل دكتر اوگان از من گرفت و ديگه پسم نداد.براي همين مجبور شدم يبار ديگه كارت زرد بگيرم كه ١٥ هزار تومن ازم گرفتن يكي ديگه صادر كردن.تنها واكسني هم كه نياز بزنين واكسن آنفلانزاست.كارت دادم به اوگان ٥شنبه.يه آزمايش ادرار اضافه شده به مراحل مديكال.بازم به من واكسن آبله رو زد با اينكه سري اول بهم زده بود.بش گفتم كه زدي اما اون كار خودشو ميكنه و بازم ميزنه.١١٧ دلار پول ازمايش ادرار و عكس و ازمايش خونه كه سري اول ٤٧ دلار بود اما به خاطر آزمايش ادرار شده ١١٧ دلار.پول ويزيت خود دكتر و واكسن آبله هم شد ١٨٠ دلار.جمعا از من ٢٩٧ دلار ناقابل به راحتي گرفت.يه نكته ديگه قبلا جواب مديكال مي گفتن فردا ساعت ٢ بياين بگيرين.اما به خاطر آزمايش ادرار ديگه جواب ساعت ٥ ميدن.من ميخواستم بعد از اينكه جواب گرفتم مدارك پست كنم سفارت اما پست بيشتر تا ٤ باز نيست.يعني يه روزم اضافه شد به موندنم.چون وقتي جواب گرفتم بايد تازه فرداش پست كنم سفارت.

شما Category تون چیه؟  چون از قرار ۹ ماه APتون طول کشیده؟

من f3 هستم.پدر و مادرم ويزاشونو گرفتن اما به من به خاطر سربازي س پ ا ه fbi check زدن.كه حالا ديگه جوابش اومد
Ankara
Interview 13 jan 2016
15 Aug ٢خطي
3 oct   اور شدن
4 oct سفارت ايميل فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t
(2016-10-15 ساعت 13:04)Majid-h نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 12:41)Sasa-t نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 17:25)Majid-h نوشته:  دوستان سلام
من ٥شنبه مديكال مجدد انجام دادم.اول از همه كارت زرد سري قبل دكتر اوگان از من گرفت و ديگه پسم نداد.براي همين مجبور شدم يبار ديگه كارت زرد بگيرم كه ١٥ هزار تومن ازم گرفتن يكي ديگه صادر كردن.تنها واكسني هم كه نياز بزنين واكسن آنفلانزاست.كارت دادم به اوگان ٥شنبه.يه آزمايش ادرار اضافه شده به مراحل مديكال.بازم به من واكسن آبله رو زد با اينكه سري اول بهم زده بود.بش گفتم كه زدي اما اون كار خودشو ميكنه و بازم ميزنه.١١٧ دلار پول ازمايش ادرار و عكس و ازمايش خونه كه سري اول ٤٧ دلار بود اما به خاطر آزمايش ادرار شده ١١٧ دلار.پول ويزيت خود دكتر و واكسن آبله هم شد ١٨٠ دلار.جمعا از من ٢٩٧ دلار ناقابل به راحتي گرفت.يه نكته ديگه قبلا جواب مديكال مي گفتن فردا ساعت ٢ بياين بگيرين.اما به خاطر آزمايش ادرار ديگه جواب ساعت ٥ ميدن.من ميخواستم بعد از اينكه جواب گرفتم مدارك پست كنم سفارت اما پست بيشتر تا ٤ باز نيست.يعني يه روزم اضافه شد به موندنم.چون وقتي جواب گرفتم بايد تازه فرداش پست كنم سفارت.

شما Category تون چیه؟  چون از قرار ۹ ماه APتون طول کشیده؟

من f3 هستم.پدر و مادرم ويزاشونو گرفتن اما به من به خاطر سربازي س پ ا ه fbi check زدن.كه حالا ديگه جوابش اومد

از شما خیلی خوب گرفت. من روز سه شنبه اونجا بودم و نفری 400 دلار جمعا از ما گرفت. ظاهرا از هرکسی یه قیمت میگیرن. ولی به دلیل گرفتاری شغلی ما برگشتیم و میخواهیم از طریق آژانس برای پیکاپ اقدام کنیم. اگر دوستان اطلاعاتی دارن یا آژانسی میشناسن ممنون میشم معرفی کنند چون گفتن 10 روز طول میکشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 13:44)yasaman53 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 12:41)Sasa-t نوشته:  شما Category تون چیه؟  چون از قرار ۹ ماه APتون طول کشیده؟

از شما خیلی خوب گرفت. من روز سه شنبه اونجا بودم و نفری 400 دلار جمعا از ما گرفت. ظاهرا از هرکسی یه قیمت میگیرن. ولی به دلیل گرفتاری شغلی ما برگشتیم و میخواهیم از طریق آژانس برای پیکاپ اقدام کنیم. اگر دوستان اطلاعاتی دارن یا آژانسی میشناسن ممنون میشم معرفی کنند چون گفتن 10 روز طول میکشه

Merci majid agha az rahnamayton shoma va ksane anfolanza ro iran zadid?dwge vaksane mojadad nemikhast? Hamsare man ham zemestone sale pish hamaro zade bod
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 12:41)Sasa-t نوشته:  شما Category تون چیه؟  چون از قرار ۹ ماه APتون طول کشیده؟

من قصد دارم در اینده نه چندان دور یک شکایت درست و حسابی از شارلاتان بازی شامل دو بار و سه بار واکسن زدن این دکتر انکازا برای مرکز کنسول امریکا بفرستم. اگز این کاز را راه بیندازم petition اش را اینحا میگذارم برای کسانی که می خواهند امضا کنند. تا حرفی نزنیم این سر ایرانی ها تا ابد کلاه میگذاره.
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs
(2016-10-15 ساعت 18:04)ایران مرکز جهان نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 13:04)Majid-h نوشته:  من f3 هستم.پدر و مادرم ويزاشونو گرفتن اما به من به خاطر سربازي س پ ا ه fbi check زدن.كه حالا ديگه جوابش اومد

من قصد دارم در اینده نه چندان دور یک شکایت درست و حسابی از شارلاتان بازی شامل دو بار و سه بار واکسن زدن این دکتر انکازا برای مرکز کنسول آمریکا بفرستم. اگز این کاز را راه بیندازم petition اش را اینحا میگذارم برای کسانی که می خواهند امضا کنند. تا حرفی نزنیم این سر ایرانی ها تا ابد کلاه میگذاره.

دوست من مثلی هست که میگه کار امروز رو به فردا میفکن.همین امروز پتیشن رو راه اندازی کن
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

سوال از دوستانی که برای بار دوم جهت تجدید مدیکال به آنکارا رفتند مهر تزریق واکسن آنفولانزا در برگه دریافتی از دکتر اونگان کافی است و نیاز به گرفتن مجدد کارت واکسن بین المللی نیست اگر کپی کارت واکسن قبلی را همراه ببریم . ممنون
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:
اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه ‎....‎
میترسم ایمیل بزنمو رهش برگرده یه وقت، یعنی‌ واقعا مشکلی‌ پیش میاد???، باور کنین سکته دارم می‌کنم بده ۸ ماه انتظارو کل پروسه ۳ ساله، همه چی‌ پاسپورت مس قبلی فقط شمارش نیست، اونوقت پست چی‌ که با شماره پاسپورت قبلی؟ ضمن من اصلا گزینه‌courier ‎in recipt‎ که تو ایمیلcomplete گفت شده برای پست رو نمی‌بینم و اینکه توی این وبسیت برای پست می‌شه شماره پاسپورتو عوض کرد یعنی‌ من الان واسه همسرم اینطوری شده عوض کنم؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-10-16 ساعت 15:53)lupyien نوشته:  اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه ‎....‎
میترسم ایمیل بزنمو رهش برگرده یه وقت، یعنی‌ واقعا مشکلی‌ پیش میاد???، باور کنین سکته دارم می‌کنم بده ۸ ماه انتظارو کل پروسه ۳ ساله، همه چی‌ پاسپورت مس قبلی فقط شمارش نیست، اونوقت پست چی‌ که با شماره پاسپورت قبلی؟ ضمن من اصلا گزینه‌courier ‎in recipt‎ که تو ایمیلcomplete گفت شده برای پست رو نمی‌بینم و اینکه توی این وبسیت برای پست می‌شه شماره پاسپورتو عوض کرد یعنی‌ من الان واسه همسرم اینطوری شده عوض کنم؟؟؟؟

سلام دوست عزیز نگرانی شما کاملا بی مورد از داخل سایت پست شماره پاسپورت تغییر بدید و مرحله چاپ برگه پست را انجام بدید که یکی از دوستان لطف کردند توضیح دادند و زمانی که قصد ارسال مدارک را به سفارت دارید کپی پاسپورت قبلی که باطل شده را به همراه برگه پست و مدیکال جدید و یا هرمدرک دیگه ای که خواستند و یک برگه سفید که در بالای آن مشخصات متقاضی و در وسط آن توضیح بدهید که بدلیل اکسپایر شدن و اتمام وقت پاس قبلی مجبور به تعویض پاسپورت شده اید و پایین برگه هم امضا کنید و به همراه مدارک داخل پاکت بزارید.ضمنا هنگام مراجعه به دکتر جهت مدیکال جدید حتما به منشی دکتر تذکر بدهید و در زمان دریافت جواب چک کنید که شماره پاسپورت همان پاس جدید باشد.
همین و دیگر هیچ اصلا هم نگران نباشید
پیشاپیش ویزا مبارک
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

میخواستم از دوستانی که تجربه ایمیل فرستادن به ابوظبی رو دارن و جواب گرفتن بپرسم که معمولا چقدر بعد از فرستادن ایمیل طول کشید تا سفارت جوابشونو بهشون ایمیل کنه ؟
( من در مدت 70 روز گذشته دو بار ایمیل دادم که جواب ندادن و امروز هم بهشون ایمیل زدم تا ببینم بلاخره کی ایشالا جوابمونو میدن ...).
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 18:44)amir2640 نوشته:  سلام

میخواستم از دوستانی که تجربه ایمیل فرستادن به ابوظبی رو دارن و جواب گرفتن بپرسم که معمولا چقدر بعد از فرستادن ایمیل طول کشید تا سفارت جوابشونو بهشون ایمیل کنه ؟
( من در مدت 70 روز گذشته دو بار ایمیل دادم که جواب ندادن و امروز هم بهشون ایمیل زدم تا ببینم بلاخره کی ایشالا جوابمونو میدن ...).

سلام دوست عزيز ، توي جواب دادن سفارت هيچ اعتبار وزمان خاصي وجود نداره كه ايا جواب بدن يا نه ، من ٣ دفعه ايميل زدم به فاصله ٢٠روز از هم ،متاسفانه نه اپديتي داشتم و نه جوابي از طرف سفارت . تا اينكه ١٥ روز بعد از ايميل سوم جواب كلي بهم دادن و اپديت شدم .زياد نگران جواب ايميل نباشين
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
(2016-10-16 ساعت 10:18)saeednia نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 18:04)ایران مرکز جهان نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 13:44)yasaman53 نوشته:  از شما خیلی خوب گرفت. من روز سه شنبه اونجا بودم و نفری 400 دلار جمعا از ما گرفت. ظاهرا از هرکسی یه قیمت میگیرن. ولی به دلیل گرفتاری شغلی ما برگشتیم و میخواهیم از طریق آژانس برای پیکاپ اقدام کنیم. اگر دوستان اطلاعاتی دارن یا آژانسی میشناسن ممنون میشم معرفی کنند چون گفتن 10 روز طول میکشه

من قصد دارم در اینده نه چندان دور یک شکایت درست و حسابی از شارلاتان بازی شامل دو بار و سه بار واکسن زدن این دکتر انکازا برای مرکز کنسول آمریکا بفرستم. اگز این کاز را راه بیندازم petition اش را اینحا میگذارم برای کسانی که می خواهند امضا کنند. تا حرفی نزنیم این سر ایرانی ها تا ابد کلاه میگذاره.

دوست من مثلی هست که میگه کار امروز رو به فردا میفکن.همین امروز پتیشن رو راه اندازی کن

میخواستم این کار را انجام بدهم اما چون مشخصات حقیقی رو برای این کار لازم دارند ، و پدر من هنوز مرحله دوم را انجام نداده که من مدرکی برای واکسن مجدد داشته باشم دست نگه داشتم... حتما اما اگر برایش واکسن مجدد بزند پای این شکایت می ایستم و پتیشن را راه می اندازم و از انجا که پزشک هستم دلایل بهتر و بیشتری بر علیهش حتما جمع خواهم کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: saeednia
سلام به همه دوستان
بچه هاي آنكارا كسايي كه بعد از ايميل كامپليت مداركشونو به همراه پاس پست كردن به سفارت.تقريبا چند روزه رسيده به دست سفارت.من شنبه صبح مداركم را پست كردم سفارت اما هنوز خبري نيست.نه ايميلي اومد كه مدارك به دستمون رسيد نه تو سايت آپ ديتي داشتم.هيچ خبري نيست اصلا
Ankara
Interview 13 jan 2016
15 Aug ٢خطي
3 oct   اور شدن
4 oct سفارت ايميل فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 19:18)Majid-h نوشته:  سلام به همه دوستان
بچه هاي آنكارا كسايي كه بعد از ايميل كامپليت مداركشونو به همراه پاس پست كردن به سفارت.تقريبا چند روزه رسيده به دست سفارت.من شنبه صبح مداركم را پست كردم سفارت اما هنوز خبري نيست.نه ايميلي اومد كه مدارك به دستمون رسيد نه تو سايت آپ ديتي داشتم.هيچ خبري نيست اصلا

سلام به همگی.ازامروز مدیکال انکارا شدوبا ازمایش ادراروقیمت 100 دلار .در مجموع حدود 135
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 20:51)pouryalireza نوشته:  

سلام به همگی.ازامروز مدیکال انکارا شدوبا ازمایش ادراروقیمت 100 دلار .در مجموع حدود 135
جدی یعنی کم شد ؟؟؟
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 20:51)pouryalireza نوشته:  

اااااي خدااا
يعني فقط ميخواستن از من ٢٩٧ دلار بگيرن.
Ankara
Interview 13 jan 2016
15 Aug ٢خطي
3 oct   اور شدن
4 oct سفارت ايميل فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان