کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-10-19 ساعت 14:51)zariraja نوشته:  سلام دوستان.امروز ما یک آپدیت از سیس داشتیم که توی اون شوهرم که دوخطی بود یک خطی ولی or شده!!!!!!!این طبیعیه؟؟؟؟؟  خودم همچنان یک خطی !!!! هستم.ابوظبی بودیم.بنظرتون این روند درسته ؟اول دوخطی بعد یه خطی ولی or?????

بله دوست عزيز درسته.وقتي or ميشين تبديل به يك خطي ميشين.منم همين طور بود.نگران نباشين
Ankara
Interview 13 jan 2016
15 Aug ٢خطي
3 oct   اور شدن
4 oct سفارت ايميل فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-19 ساعت 16:13)yasaman53 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 16:12)yasaman53 نوشته:  ه طب
(2016-10-19 ساعت 15:36)Sasa-t نوشته:  تو همین جا یکی نوشته بود وقتی or میشین دو خطی تبدیل به یک خطی میشه و نرماله

بله طبیعی است. من هم قبل از آمدن نامه کلیر شدنم اول دوخطی چند روز بعد or و بعد یک خطی شدم.

ضمنا تبریک میگم ظاهرا نامه شما هم همین روزها بدستتون میرسه با این نشانه ها- من الان مدیکالم را تمدید کردم و پاسپورتم را فرستادم

ممنون از راهنمایی همگی.ولی مسیله اینجاست که خودم که نفر اصلی هستم هنوز یه خطی هستم و هیچ تغییری نکرده وضعیتم.با این اوصاف فکر نکنم فعلا نامه کلیری بیاد .درسته؟؟؟? Sad
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-19 ساعت 15:34)Sasa-t نوشته:  کسایی که به ابوظبی ایمیل زدند جهت پیگیری کارشون ممکنه بگن تو دو قست Passpor Country / Travel Document:
Citizenship / Nationality: چی نوشتن؟

واسه پاسپورت باید شماره پاسپورت رو بزنین و وایه سیتیزن شیپ بنویسین iranian.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t
(2016-10-19 ساعت 17:33)zariraja نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 15:34)Sasa-t نوشته:  کسایی که به ابوظبی ایمیل زدند جهت پیگیری کارشون ممکنه بگن تو دو قست Passpor Country / Travel Document:

ممنون از جوابتون... برای اولین باره بعد ۴ ماه میخوام ایمیل بزنم بهشون سر پاسپورت کانتری مونده بودم چیه... لطف کردین
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، masoud1388m

ببخشید اگر شماره پاسپورت رو باید بنویسیم پس چرا ننوشته passport number ؟
( من خودم این قسمتو فکر میکردم منظورش کشور صادر کننده ی پاسپورت هست) و هنوز هم جواب ایمیل هامو ندادن .به نظرتون این میتونی به این علت باشه که در قسمت Passpor Country / Travel Document نام کشور صادر کننده ی پاسپورت رو نوشتم ؟
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: masoud1388m
(2016-10-18 ساعت 08:22)yasaman53 نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 05:54)azb2003 نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 22:18)alireza88 نوشته:  دوست عزیز سلام
امیدوارم هرچه زودترپاسپورت با مهر ویزا بیاد
منم منتظر اون ایمیل کمپلیت هستم
چند تا سوال داشتم
شما خودتون رفتی آنکارا و یا از طریق آژانس پیکاپ کردی. ما 4 نفریم کدوم راه بهتره
پاسپورت را به همان پستی که معرفی کردیم بدیم یا به هر شعبه پستی میشه تحویل داد . و حتما که باید از پست معرفی شده بگیریم
حال اگه خودتون رفتی  وکالت  محضری بوسیله سفارت ترکیه  در تهران باید تائید بشه و سفارت چقدر می گیره بابت این کار.
پست ترکیه پاکت مخصوص این کار داره یا باید پاکت را با خودمان ببریم .  هر 4 تا پاسپورت را در یک پاکت میشه بزاریم و یا باید در پاکتهای جدا گانه باشه؟
ممنون
Salam agar khodeton bayad berid bara medicale mojadad vaghti raftid ankara va medical dadid mitonid onja ba kasani ke kare pick up mikonan sohbat konid va be anha vekalat bedid va ba karte obor bargardid iran albate ba ashkhase morede etemad agar ham bargardid ke iran be ajansha vekalat midid man khodam vaghti iran bodam chon medicale mojadad lazem nabod be shakhsi dar ankara vekalat dadam. Dar zemn post ham bayad ghablan entekhab konid

سلام دوست عزیز- ما برای تمدید مدیکال رفتیم با کسانی هم آنجا آشنا شدیم که کار پیکاپ میکردند ولیکن چون دفتری در تهران نداشتند و باید پاسپورتها را به سایر مسافرین میدادند که برای ما بیاورد و اینکه فقط ما از آنها یک تلفن موبایل داشتیم نتونستیم اعتماد کنیم. الان با آزانس ایران آنکارا قرارداد بسته ایم که برای ما پیکاپ کند. ضمنا ما شنیدیم رفت و برگشت پاسپورتها به پست ده روزی طول میکشد که مقرون به صرفه برای آنکارا بودن نبود برای ما

Salam doste aziz man ham baraye pick up hamsaram be shakhsi dar ankara vekalat dadam ghablan va edam motmaeni hast be omide khoda in marhale ham bwgzare dar zemn shoma vaksane anflonza zadid dobare? Va cheghadr hazineye medical dadid agar lotf konid begidmamnoon
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: masoud1388m
سلام.ابوظبي امروز كولاك كرده .بعد از 7 ماه امروز شوهرمو or كرده و خودم دوخطي شدم.هوراااااااااااااااااااااااااااا.به اميد كليري هر چه سريعتر همگي.
پاسخ
(2016-10-19 ساعت 22:06)zariraja نوشته:  سلام.ابوظبي امروز كولاك كرده .بعد از 7 ماه امروز شوهرمو or كرده و خودم دوخطي شدم.هوراااااااااااااااااااااااااااا.به اميد كليري هر چه سريعتر همگي.

دوست عزیز
از صمیم قلب برای شما خوشحال شدم.
میدونم که تو این 7 ماه چی کشیدید و چقدر استرس و نگرانی رو تحمل کردید.
امشب من و خیلی از دوستان با شنیدن خبر خوب شما حسابی خوشحال شدیم.
و خدارو شکر که شما و همسرتان همزمان کلییر خواهید شد.
به امید زندگی و آینده ای خوب در سرزمین آرزوها
پاسخ
تشکر کنندگان: zariraja ، amir2640 ، m_vaziran ، masoud1388m ، bab1
(2016-10-19 ساعت 23:17)EB3 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 22:06)zariraja نوشته:  سلام.ابوظبي امروز كولاك كرده .بعد از 7 ماه امروز شوهرمو or كرده و خودم دوخطي شدم.هوراااااااااااااااااااااااااااا.به اميد كليري هر چه سريعتر همگي.

دوست عزیز
از صمیم قلب برای شما خوشحال شدم.
میدونم که تو این 7 ماه چی کشیدید و چقدر استرس و نگرانی رو تحمل کردید.
امشب من و خیلی از دوستان با شنیدن خبر خوب شما حسابی خوشحال شدیم.
و خدارو شکر که شما و همسرتان همزمان کلییر خواهید شد.
به امید زندگی و آینده ای خوب در سرزمین آرزوها

با تشكر بسيار فراوان و آرزوي شنيدن خبرهاي خوب به زودي از همگي دوستان.واقعا اين دوران ديوانه كننده است.........
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
سلام دوستان.میخواستم بدونم بعد از orشدن ,دیگه باید سایت سفارت رو چک کرد یا اینکه تو سیس اتفاق دیگه ای رخ میده؟تغییری تو سیس بعد از or مشاهده میشه یا اینکه دیگه تو سیس تغییری نمی‌بینیم تا زمان ایشود شدن ویزا؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 10:08)zariraja نوشته:  سلام دوستان.میخواستم بدونم بعد از orشدن ,دیگه باید سایت سفارت رو چک کرد یا اینکه تو سیس اتفاق دیگه ای رخ میده؟تغییری تو سیس بعد از or مشاهده میشه یا اینکه دیگه تو سیس تغییری نمی‌بینیم تا زمان ایشود شدن ویزا؟؟؟؟

معمولا دیگه بعد Or شدن نفر اصلی اتفاقی در سیس نمیفته باید منتظر تغییر سایت سفارت و یا ایمیل باشید
F4
abu dhabi ) interview date : march 2016 )
updates : 7march ,  8 march 01, 02  ,  30 march update koli , 16 march 02 , 19 march update koli va or shodane nafare 02
waiting for clearance
Or 30 augest
Clear on 11 oct
!God is with us!
پاسخ
تشکر کنندگان: zariraja
(2016-10-19 ساعت 19:00)amir2640 نوشته:  

( من خودم این قسمتو فکر میکردم منظورش کشور صادر کننده ی پاسپورت هست) و هنوز هم جواب ایمیل هامو ندادن .به نظرتون این میتونی به این علت باشه که در قسمت Passpor Country / Travel Document نام کشور صادر کننده ی پاسپورت رو نوشتم ؟

من شماره پاسپورتم را نوشتم بلافاصله هم ایمیل دریافت نامه ام آمد تا جوابش کی بیاد نمیدونم. انشالله فرجی بشه..
پاسخ
(2016-10-20 ساعت 13:59)Sasa-t نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 19:00)amir2640 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 17:33)zariraja نوشته:  واسه پاسپورت باید شماره پاسپورت رو بزنین و وایه سیتیزن شیپ بنویسین iranian.

من شماره پاسپورتم را نوشتم بلافاصله هم ایمیل دریافت نامه ام آمد تا جوابش کی بیاد نمیدونم. انشالله فرجی بشه..

ممنون
البته منم که مینوشتم ایران هردفعه رسیدش رو دریافت کردم ولی جواب رو فعلا نه !
شاید به خاطر سفارت ابوظبی که اینجوری هست و یا دیر جواب میده و یا اصلا جواب نمیده Sad .
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 12:36)ehsan1991 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 10:08)zariraja نوشته:  سلام دوستان.میخواستم بدونم بعد از orشدن ,دیگه باید سایت سفارت رو چک کرد یا اینکه تو سیس اتفاق دیگه ای رخ میده؟تغییری تو سیس بعد از or مشاهده میشه یا اینکه دیگه تو سیس تغییری نمی‌بینیم تا زمان ایشود شدن ویزا؟؟؟؟

معمولا دیگه بعد Or شدن نفر اصلی اتفاقی در سیس نمیفته باید منتظر تغییر سایت سفارت و یا ایمیل باشید

یعنی ایمیل کامپلت رو میفرستن واسمون یا ما تو سایت سفارت میبینیم؟پس سیس دیگه کی تغییر میکنه؟
پاسخ
(2016-10-20 ساعت 14:33)amir2640 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 13:59)Sasa-t نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 19:00)amir2640 نوشته:  ببخشید اگر شماره پاسپورت رو باید بنویسیم پس چرا ننوشته passport number ؟

ممنون
البته منم که مینوشتم ایران هردفعه رسیدش رو دریافت کردم ولی جواب رو فعلا نه !
شاید به خاطر سفارت ابوظبی که اینجوری هست و یا دیر جواب میده و یا اصلا جواب نمیده  Sad .

نمیدونم کار سفارت به اتفاق های تو امریکا مرتبط هست یا نه الان کمتر از یک ماه به انتخابات آمریکا مونده و بعد آن هم نزدیک کریسمس و سال نو هستیم اما من شنیدم روند ویزا دهی در آخر سال سرعت میبخشه که امیدوارم اینطور باشه..
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، mulan1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان