کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-10-20 ساعت 14:38)zariraja نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 12:36)ehsan1991 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 10:08)zariraja نوشته:  سلام دوستان.میخواستم بدونم بعد از orشدن ,دیگه باید سایت سفارت رو چک کرد یا اینکه تو سیس اتفاق دیگه ای رخ میده؟تغییری تو سیس بعد از or مشاهده میشه یا اینکه دیگه تو سیس تغییری نمی‌بینیم تا زمان ایشود شدن ویزا؟؟؟؟

معمولا دیگه بعد Or شدن نفر اصلی اتفاقی در سیس نمیفته باید منتظر تغییر سایت سفارت و یا ایمیل باشید

یعنی ایمیل کامپلت رو میفرستن واسمون یا ما تو سایت سفارت میبینیم؟پس سیس دیگه کی تغییر میکنه؟

فکر کنم ابوظبی هر دو را انجام بده هم تو سایتشون اعلام میکنند و هم ایمیل می دن
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
(2016-10-19 ساعت 22:06)zariraja نوشته:  سلام.ابوظبي امروز كولاك كرده .بعد از 7 ماه امروز شوهرمو or كرده و خودم دوخطي شدم.هوراااااااااااااااااااااااااااا.به اميد كليري هر چه سريعتر همگي.

دوست عزيز خيلي تبريك ميگم نميخوام خوشحاليتونو كمرتگ كنم اما همسر من از ١٨ اگست اوور شده و هنوز كلير نشده. خيلي دوستان ديگه اينجا هم همين شرايط و دارن . ديگه اوور شدن مثل چند ماه پيش نيست كه بعد از اوور شدن سريع كليير بشيم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه ي دوستان
امروز تو سايت ceac من issued شدم.مدارك دوشنبه به دستشون رسيد سه شنبه ايميلش اومد.امروزم آپديت داشتم.از or به / بازم تبديل شدم.بعد از ظهرشم كه ايشود شد.مرسسي از همه شما تو اين چند وقت باعث دلگرمي بودين.حرف هاي همتون باعث ميشد اين روزاي سخت راحتتر بگذره.انشاالاه هر چه زودتر همتون از اين دوران سخت راحت بشين.
Ankara
Interview 13 jan 2016
15 Aug ٢خطي
3 oct   اور شدن
4 oct سفارت ايميل فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان: ya30 ، حاجی واشنگتن ، Sasa-t ، bab1 ، mulan1979 ، mani_badb0y
(2016-10-20 ساعت 15:55)Majid-h نوشته:  سلام به همه ي دوستان
امروز تو سايت ceac من issued شدم.مدارك دوشنبه به دستشون رسيد سه شنبه ايميلش اومد.امروزم آپديت داشتم.از or به / بازم تبديل شدم.بعد از ظهرشم كه ايشود شد.مرسسي از همه شما تو اين چند وقت باعث دلگرمي بودين.حرف هاي همتون باعث ميشد اين روزاي سخت راحتتر بگذره.انشاالاه هر چه زودتر همتون از اين دوران سخت راحت بشين.
تبریک میگم مجید جان [emoji16] [emoji16] [emoji16]
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Farnood1234 ، zariraja
سلام به همه دوستان

کیس ما (9May Interview, 31Aug Or) Category:EB2/NIW روز سه شنبه 11Oct کلیر شد و ایمیل دریافت کردیم. روز دوشنبه 17Oct مدارک رو به سفارت ارسال کردیم، و امروز پنجشنبه 20Oct تو سیس ویزا ‎issued‎ شد. از همگی تشکر میکنم به خاطر کمکها و اطلاعات باارزشی که دادین و امیدوارم هر چه زودتر همگی دوستان کلیر بشن.
پاسخ
(2016-10-20 ساعت 15:03)ya30 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 22:06)zariraja نوشته:  سلام.ابوظبي امروز كولاك كرده .بعد از 7 ماه امروز شوهرمو or كرده و خودم دوخطي شدم.هوراااااااااااااااااااااااااااا.به اميد كليري هر چه سريعتر همگي.

دوست عزيز خيلي تبريك ميگم نميخوام خوشحاليتونو كمرتگ كنم اما همسر من از ١٨ اگست اوور شده و هنوز كلير نشده. خيلي دوستان ديگه اينجا هم همين شرايط و دارن . ديگه اوور شدن مثل چند ماه پيش نيست كه بعد از اوور شدن سريع كليير بشيم  Sad

میدونم عزیزم.ولی واسه من که 7 ماه هیچ خبری نبوده بازم یه روزنه امیده.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، m_vaziran ، ya30 ، amir2640 ، smpf ، masoud1388m
سلام دوستان. كيس من امروز در تاريخ ٢٠ اكتبر ٢٠١٦ مصادف با ٢٩ مهر ٩٥ بالاخره issued شد
اميدوارم به زودي پروسه انتظار همه دوستان تمام بشه
به اميد روزي كه هيچ عزيزي از خانواده اش دور نباشه
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
دوستان سلام .ما امروز برای بار دوم مدیکال رو خدمت دکتر انکان انجام دادیم.عرض کنم واسه سه نفر که تازه یکیش بچه بود و فقطواکسن داشت کلا۸۰۰ دلار گرفت.دوستان امروز تو دفتر امکان متوجه هموطنای عزیزی شدم که یک سری آدم سودجو حسابی سرکیسشون کردند و اونها هم چون بی اطلاعند هزینه زیادی متحمل شدند.مثلا خانمی به همراه همسرش اومده بود می گفت وکیل ما برای وقت مجدد دکتر انکان و وقت دوباره سفارت از ما ۸۵۰ دلار گرفته.گفتم مگه شما دوباره مصاحبه دارید؟ گفت نه.ولی وکیل گفته فرستادن مدارک پزشکی مجدد اجازه سفارت را می خواد..دهانم باز مونده بود..از همه دوستان که تو این سایت تبادل اطلاعات می کنن شخصا سپاسگزارم..آن شالله بزودی چشم همه منتظران به جمال ویزای صادرشده و چسبیدهشده به پاسپورت روشن شه و دل هممون شاد بشه.
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، JAVID2015 ، masoud1388m ، mani_badb0y ، mulan1979
به امید موفقیت
(2016-10-19 ساعت 23:17)EB3 نوشته:  

دوست عزیز
از صمیم قلب برای شما خوشحال شدم.
میدونم که تو این 7 ماه چی کشیدید و چقدر استرس و نگرانی رو تحمل کردید.
امشب من و خیلی از دوستان با شنیدن خبر خوب شما حسابی خوشحال شدیم.
و خدارو شکر که شما و همسرتان همزمان کلییر خواهید شد.
به امید زندگی و آینده ای خوب در سرزمین آرزوها
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
به امید موفقیت
(2016-10-20 ساعت 20:40)Farnood1234 نوشته:  سلام دوستان.  كيس من امروز در تاريخ ٢٠ اكتبر ٢٠١٦ مصادف با ٢٩ مهر ٩٥ بالاخره issued شد
اميدوارم به زودي پروسه انتظار همه دوستان تمام بشه
به اميد روزي كه هيچ عزيزي از خانواده اش دور نباشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad_2815 ، mani_badb0y ، Farnood1234
(2016-10-21 ساعت 21:31)Elyzed نوشته:  سلام

من تنها واژه و عبارتي كه در سفارت و بعدش بهش برخوردم Administrative Processing بود كه خودم الان در اين مرحله هستم ، داستان هاي مربوط به or شدن يا دو خطي شدن يا كلماتي مثل clearance و يا FBI check رو دقيقا از كجا وارد لغتنامه مهاجرين شده ؟
من مصاحبه اي كه داشتم با برادرم در يك روز بود و من طبق سايت هنوز تغييري در case م بوجود نيومده ولي الان دو ماه بعد از مصاحبه برادرم به قول دوستان اينجا or شده از طرفي ايميلي هم دريافت كرده كه توش نوشته به اطلاعات توي سايت توجهي نكنيد و اين ايميل نشونگر اخرين وضعيت كيس شماست و ازش خواستن پاسپورت و مدارك رو بفرسته به سفارت .
١- آيا اين به معني اينه كه ويزا بهش ميدن و تمام شده ماجرا ؟
٢- آيا مدارك و پاسپورت رو از ايران ميشه براي PTT در تركيه فرستاد يا بايد حضورا بره اونجا تحويل پست بده ؟
بله اون ایمیل نشانه اتمام کلیرنس و باید مدارک خود را به سفارت بفرستید تا ویزا دریافت کنید
از ایران نمیشه پست کرد
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 18:59)Alireza_D نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 18:44)amir2640 نوشته:  سلام

میخواستم از دوستانی که تجربه ایمیل فرستادن به ابوظبی رو دارن و جواب گرفتن بپرسم که معمولا چقدر بعد از فرستادن ایمیل طول کشید تا سفارت جوابشونو بهشون ایمیل کنه ؟
( من در مدت 70 روز گذشته دو بار ایمیل دادم که جواب ندادن و امروز هم بهشون ایمیل زدم تا ببینم بلاخره کی ایشالا جوابمونو میدن ...).

سلام دوست عزيز ، توي جواب دادن سفارت هيچ اعتبار وزمان خاصي وجود نداره كه ايا جواب بدن يا نه ، من ٣ دفعه ايميل زدم به فاصله ٢٠روز از هم ،متاسفانه نه اپديتي داشتم و نه جوابي از طرف سفارت . تا اينكه ١٥ روز بعد از ايميل سوم جواب كلي بهم دادن و اپديت شدم .زياد نگران جواب ايميل نباشين

اینجور که شما نوشتین ممکنه نزدیک کلر شدنمون که شده باشه دیگه جواب ایمیل ندن؟ یا آپدیتی نزنن و بعد یهو اعلام کنن مثل کیس خود شما که در بالا ذکر کردید؟ من چند روز پیش برای اولین بار ایمیل بهشون دادم اما اصلا جواب ندادن!!!
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، mani_badb0y
درود به همه منتظرهای هم وطن
پدر من بلاخره بعد از ۶ ماه ، ۱ هفته دو خظی شد. مصاحبه اش انکارا بود در اپریل!!
انگار طبق روایت های این صفحه حدود۸۰٪ مصاحبه شده ها حدود همین ۶-۷ ماه ۲ خطی میشوند ، حدود ۸-۹ ماه ویزا میگیرند

در ضمن قبل از این به روز رسانی من شماره پاسپورت جدیدش رو با عکس صفحه اول پاسپورت قدیم و جدید ایمیل کرده بودم که از سفارت دیروز ایمیل اومد که اطلاعات پاسپورت رو به روز کردیم. هیچ مسیله ی بززگی نبود.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، حاجی واشنگتن ، mani_badb0y ، bab1
(2016-10-22 ساعت 17:10)ایران مرکز جهان نوشته:  درود به همه منتظرهای هم وطن
پدر من بلاخره بعد از ۶ ماه ، ۱ هفته دو خظی شد. مصاحبه اش انکارا بود در اپریل!!
انگار طبق روایت های این صفحه حدود۸۰٪ مصاحبه شده ها حدود همین ۶-۷ ماه ۲ خطی میشوند ، حدود ۸-۹ ماه ویزا میگیرند

در ضمن قبل از این به روز رسانی من شماره پاسپورت جدیدش رو با عکس صفحه اول پاسپورت قدیم و جدید ایمیل کرده بودم که از سفارت دیروز ایمیل اومد که اطلاعات پاسپورت رو به روز کردیم. هیچ مسیله ی بززگی نبود.

با آرزوی اینده خوب برای همگی
از شما ممنون میشم اگر هر اطلاع و راهنمایی که برای حل این مشکل لازم است را توضیح بدین    چون من هم مشکل اتمام زمان پاسپورت را برای بچه هایم دارم  
ایا از خود سفارت اطلاعات لازم را کسب کردین یا ...؟
" سپاس "
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 22:08)m_vaziran نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 19:27)bab1 نوشته:  سلام به تمام دوستان
برای پیکاپ از انکارا من با این اژانس که در خود ترکیه شعبه داره صحبت کردم(البته فقط صحبت و پیشبینی) از بقیه خیلی با انصاف تر بود (خانمی به نام لیلا که مقیم ترکیه است و خودش پیکاپ را انجام میده)  ...
deniz gasht arena   tel 021 22361463   &  22361464
tel 00905369378155     dar ankara
در رابطه با تحویل پاسپورت از پست اینطور که من تحقیق کردم :
 شما فقط میتوانید پاس خودتان و بچه های زیر 18 سال خودتان را تحویل بگیرید و برای بقیه حتما باید وکالت رسمی داشته باشید حتی برای همسر.
موفق باشید

سلام دوست عزيز و ممنون از اطلاعاتتون ! در مورد وكالت همسر سوْال كرديد كه كجا بايد انجام شود ؟ تركيه يا ايران ؟

درود بر شما
باید یک فرم را شما پر کنید و بعد از ترجمه ترکی در سفارت ترکیه تهران مهر بشه که این فرم خیلی ساده است و خودشان نمونه را برایتان ایمیل میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان