کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-07-16 ساعت 11:56)ali3875 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 11:50)ssafaye66 نوشته:  دوستانی که میرن انکارا برای گرفتن ویزا،
تور چند روزه میگیرین؟ میگن 3-5 روزه ویزا صادر میشه، درست میگن؟
بله ماموری که مدارکو ازتون تحویل میگیره میکه 3 تا 5 روز ولی ما 7 روزه گرفتیم 3 روزم تمدید کردیم شد 10 روز چون معمولا تا بره اداره پست طول میکشه؟
شما کدوم ptt را انتخاب کردی؟ نیاز به تمدید مدیکال هم دارید؟

مقدار روز هايي رو كه من حساب كردم
١ روز مديكال
١ روز جواب مديكال
١ روز مصاحبه
٣-٥ روز جواب ويزا اگه كليرنس نخوره و همه مدارك كامل باشه

در كل ميشه ٨ روز اگه تعطيلي نداشته باشه
براي من ٢ روز تعطيلي وسطش داره
2014AS00003XXX
تاريخ رويت نامه قبولي : 1 May 2014
تاریخ ارسال مدارک : 7 May 2014
دريافت تاييده رسيدن مدارک : 12 May 2014
دريافت نامه دوم : 12 Jun
سفارت: آنكارا
آپدیت اول : 25 Jul
ورود به ترکیه : 3 Aug
وقت دکتر : 4 Aug حضور در دكتر نيم ساعت قبل از وقت، هزينه 300 دلار، جواب دكتر 24 ساعت بعد
مصاحبه : 7 Aug ريجكت يك ضرب
تشکر کنندگان: nedaba
من سه شنبه صبح با پرواز ماهان رفتم و مستقیما از فرودگاه رفتیم مطب اونگان ساعت 11 اونجا بودیم
فردا ساعت 11 جوابو گرفتیم بلافاصله رفتیم سفارت و قبل ساعت 12 چهارشنبه مدارکو تحویل دادیم
ساعت 2 همانروز آپدیت شدیم فردای آنروز یعنی پنج شنبه ساعت 10 صبح آپدیت مجدد و همانروز 3 بعدازظهر ایشود شدیم
روز سه شنبه هفته بعدشم صبح ایمیل سفارت حاوی کدپستی رو دریافت و ساعت 2 بعداز ظهر پاسپورتو از پست تحویل گرفتیم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: nedaba ، 20142ddc ، reasonable ، pari pariaaa ، sal0811 ، bardia225
(2014-07-16 ساعت 15:45)ali3875 نوشته:  من سه شنبه صبح با پرواز ماهان رفتم و مستقیما از فرودگاه رفتیم مطب اونگان ساعت 11 اونجا بودیم
فردا ساعت 11 جوابو گرفتیم بلافاصله رفتیم سفارت و قبل ساعت 12 چهارشنبه مدارکو تحویل دادیم
ساعت 2 همانروز آپدیت شدیم فردای آنروز یعنی پنج شنبه ساعت 10 صبح آپدیت مجدد و همانروز 3 بعدازظهر ایشود شدیم
روز سه شنبه هفته بعدشم صبح ایمیل سفارت حاوی کدپستی رو دریافت و ساعت 2 بعداز ظهر پاسپورتو از پست تحویل گرفتیم

سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم.خوشحالم که کاراتون به خیر وخوشی انجام شده.آیا در آنکارا هم خبری از صف وازدحام مراجعه کنندگان به سفارت ومطب دکتر بود؟واینکه از دکتر راحت وقت گرفتید؟
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

(2014-07-16 ساعت 14:37)yashary نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 11:56)ali3875 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 11:50)ssafaye66 نوشته:  دوستانی که میرن انکارا برای گرفتن ویزا،
تور چند روزه میگیرین؟ میگن 3-5 روزه ویزا صادر میشه، درست میگن؟
بله ماموری که مدارکو ازتون تحویل میگیره میکه 3 تا 5 روز ولی ما 7 روزه گرفتیم 3 روزم تمدید کردیم شد 10 روز چون معمولا تا بره اداره پست طول میکشه؟
شما کدوم ptt را انتخاب کردی؟ نیاز به تمدید مدیکال هم دارید؟

مقدار روز هايي رو كه من حساب كردم
١ روز مديكال
١ روز جواب مديكال
١ روز مصاحبه
٣-٥ روز جواب ويزا اگه كليرنس نخوره و همه مدارك كامل باشه

در كل ميشه ٨ روز اگه تعطيلي نداشته باشه
براي من ٢ روز تعطيلي وسطش داره

دوست گرامی
سلام
ما هم وضعیت مشابه شما را داشتیم و مصاحبمون روز دوشنبه بود البته آنکارا.
ما از قبل برای 5 شنبه ساعت 11 از دکتر وقت گرفتیم و با پرواز صبح ماهان رفتیم آنکارا.
همون روزرفتیم برای مدیکال که تا ساعت تقریبا 3-4 به وقت محلی طول کشید.
روز دوم (جمعه) ساعت 5 عصر هم رفتیم جواب مدیکال را گرفتیم.
جاتون خالی عصر جمعه تا صبح دو شنبه را سعی کردیم بگردیم و خوش بگذرونیم.
2 شنبه صبح رفتیم سفارت که کارمون تا حدود ساعت 12 طول کشید.
ما AP خوردیم و کل بعد از ظهر و شب رو پکر بودیم.
با پرواز ساعت 11 سه شنبه ماهان هم برگشتیم.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
(2014-07-16 ساعت 17:19)20142ddc نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 15:45)ali3875 نوشته:  من سه شنبه صبح با پرواز ماهان رفتم و مستقیما از فرودگاه رفتیم مطب اونگان ساعت 11 اونجا بودیم

سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم.خوشحالم که کاراتون به خیر وخوشی انجام شده.آیا در آنکارا هم خبری از صف وازدحام مراجعه کنندگان به سفارت ومطب دکتر بود؟واینکه از دکتر راحت وقت گرفتید؟
اصلا از ازدحام خبری نبود دم در سفارت که فقط 2-3 نفر بودن به راحتی رفتیم تو
داخل سفارتم 7-8 نفر نشسته بودن منتظر
مطب اونگان هم همه کارا به خوبی انجام شد جالبه براتون بگم من بدون وقت قبلی رفتم و منشی پذیرشم کردSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: ffrfar ، 20142ddc
نمیدونم چرا اونهاییکه میرن مصاحبه اطلاع رسانی نمیکنند مگر وقتی کلیرنس میخورن.از سفرنامه هم اونچنان خبری نیست.
الان تا چه کیس نامبری رفتن مصاحبه؟ اگر اونهاییکه رفتن یه شرح مختصری از مصاحبه و صحبتهای آفیسر رو بنویسند معلوم میشه وضعیت ویزاها در چه حالیه.
مدیر محترم لطف کنند از کاربر ها بخوان شرح مختصری از مصاحبشونو بنویسند.
کیس نامبرهای بالا مثل ما کلا بیخیال بشیم بهتره....
تشکر کنندگان: aghamilad
سلام
شاید این عجیب ترین اتفاقی باشه که برای یه برنده لاتاری می افته. زمان مصاحبه ما 14 جولای بود بعد از سه ساعت انتظار بمدت 45 دقیقه پشت گیت سرپا سوال جواب دادیم، سوالات خیلی عجیب از همسرم که برنده لاتاری بوده سوال راجع به ساعت کلاسها مدتی که بین دبیرستان و دیپلمت فاصله افتاد چیکار می کردی و بعد از کلی سوال گفت دیپلم همسرم بمونه ما ساعت 2 برگرذیم، بعد از اینکه برگشتیم تا ساعت 4 مارو منتظر نگه داشتن و بعد از صدا کردن گفتن دیپلم شما مورد قبول ما نیست درصورتیکه همسرم هم دیپلم داره هم 4 سال سابقه کار و معافیت سربازی داشته و کارشم خصوصی بوده، وقتی دلیل پرسیدیم گفت مورد قبول نیست و خداحافظ و برگه صورتی رنگ بما داد.
حالا ما برگشتیم ایران و خیلی بهت زده هستیم که باید چیکار کنیم که این موقعیتو از دست ندیم، آیا زدن یک ایمیل برای درخواست وقت مجدد نتیجه بخش هست ؟

کسی می دونه ظرفیت 2014 بسته شده یا نه؟
تشکر کنندگان:
سلام ما **75 بودیم 14 جولای مصاحبه شدیم کلا" رد کردند مارو بخاطر دیپلم همسرم که شرحشو نوشتم
تشکر کنندگان:
ببخشید دیپلمش چی بوده که قبول نکردند؟ مدت مصاحبه شما هم که خیلی طولانی بوده...
تو فرم ها شغل همسرتون رو قید کرده بودین و ایا جزو مشاغل قابل قبول بوده؟
تشکر کنندگان:
دیپلم علوم انسانی - مدت 45 دقیقه مصاحبه شدیم - شغل هم قید کردیم و قابل قبول هم بوده
اما سوال اینجاست اگه قرار نبود مدرک رو قبول نکنن چرا از خرداد 92 که مدارک رو فرستادیم ایرادی نگرفتند
اصلا" بی سابقه است بما رک گفت ما به شما بخاطر دیپلم نمی تونیم ویزا بدیم و یک برگه صورتی بما داد یعنی حتی کلیرینس هم نشدیم؟
تشکر کنندگان:
امروز با یک وکیل مشورت کردیم گفت بما اعلام کردند ویزای 2014 لاتاری بسته شده اما من باور نمی کنم
کسی اینو می دونه ؟
تشکر کنندگان:
یکی بمن راهنمایی کنه که باید چیکار کنم دوباره وقت مصاحبه بخوام برام وقت دوباره می دن؟
تشکر کنندگان:
دیپلم سه ساله بوده یا نظام قدیم چهار ساله؟.ظاهرا این اواخر چندین مورد رو بخاطر دیپلم سه ساله رد کردند و حتما پیش دانشگاهی میخوان.تا اونجاییکه من میدونم هنوز شانس دارید و میتونید با ارائه مدرک پیش دانشگاهی پروندتون رو پیگیری کنید وضعیت کیس رو تو سایت بررسی کنید.
اگر امکانش رو دارید با یک وکیل مشاوره کنید یا به KCC نامه بزنید و موارد رو شرح بدهید.موفق باشید
تشکر کنندگان: mmdd66
دیپلم سه ساله بوده، از راهنمایی شما دوست عزیز خیلی سپاسگزارم و سعی می کنم وضعیت را برای کی سی سی شرح بدم که وقت مجدد بگیرم .
بازهم ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-07-17 ساعت 15:24)mmdd66 نوشته:  دیپلم سه ساله بوده، از راهنمایی شما دوست عزیز خیلی سپاسگزارم و سعی می کنم وضعیت را برای کی سی سی شرح بدم که وقت مجدد بگیرم .
بازهم ممنون

دوست عزیز امیدوارم مشکلتون حل بشه فکر کنم کمی نسبت به خودتون کم لطفی کردید بارها وبارهاو در تاپیکهای مختلف گفته شده وحتی در شرایط ثبت نام برای لاتاری قید شده که داشتن دیپلم ۱۲ ساله ویا داشتن دو سال سابقه کار ضروری است. پس باهاشون تماس بگیرید وبپرسید که اگر مدرک پیش دانشگاهی براشون بفرستید میشه یه وقت دیگه برای مصاحبه بهتون بدند؟موفق باشید
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان