کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان عزيز :سوالي داشتم در مورد هزينه هاي رفتن به انكارا با هواپيما و گرفتن يك هتل ارزان و انجام مديكال و گرفتن ويزا وبرگشتن بطور تخميني براي يك نفر چقدر هزينه داره و اينكه ايا از ايران لير مورد نيازمون رو بخريم ببريم بهتره يا درانكارا دلار چنح كنيم.بسيار ممنون.در ضمن خريدي هم نداريم
تشکر کنندگان:
(2014-07-19 ساعت 15:24)hamed shayan نوشته:  دوستان عزيز :سوالي داشتم در مورد هزينه هاي رفتن به انكارا با هواپيما و گرفتن يك هتل ارزان و انجام مديكال و گرفتن ويزا وبرگشتن بطور تخميني براي يك نفر چقدر هزينه داره و اينكه ايا از ايران لير مورد نيازمون رو بخريم ببريم بهتره يا درانكارا دلار چنح كنيم.بسيار ممنون.در ضمن خريدي هم نداريم
اگر یک هتل متوسط بخوای با هزینه خورد و خورک و بلیط هواپیما و یک چند تا خرید کوچولو و 330 دلار سفارت و حداقل 150 دلار مدیکال حدود 5 میلیون تومن هزینه ات میشه
سعی کن بیشتر دلار ببری اونجا چنج کنی
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: hamed shayan ، smart
من دو هفته دیگه مصاحبه ام هست و مدارک را برای سفارت آنکارا فرستادم الان که فرم 230 را مرور می کردم متوجه شدم که شغلم را در سال 2008 چهارماه ذکر کردم و از سال 2011 تا الان و بین 2008 تا 2011 و قبل از 2008 را ننوشتم. الان اصلاح کنم و فرم های اصلاح شده را برای kccبفرستم و فرمهای اصلاحی را برای سفارت با dhl بفرستم یا نه روز مصاحبه با خودم ببرم؟
لطفا کمکم کنید و آیا این باعث کلیر شدن میشه یا نه؟
ما کیس 2014 هستیم و دو نفریم من و همسرم ضمنا کیس اصلی من هستم که سربازی سپاه بودم و شغلشم آزاده.
فقط اون چندموردی که در فرم 230 قید کردم برای کسی کار کردم بقیه اش را شغل آزاد داشتم برای خودم کار می کردم.
تشکر کنندگان:
(2014-07-20 ساعت 13:54)m60kabir نوشته:  من دو هفته دیگه مصاحبه ام هست و مدارک را برای سفارت آنکارا فرستادم الان که فرم 230 را مرور می کردم متوجه شدم که شغلم را در سال 2008 چهارماه ذکر کردم و از سال 2011 تا الان و بین 2008 تا 2011 و قبل از 2008 را ننوشتم. الان اصلاح کنم و فرم های اصلاح شده را برای kccبفرستم و فرمهای اصلاحی را برای سفارت با dhl بفرستم یا نه روز مصاحبه با خودم ببرم؟
ما کیس 2014 هستیم و دو نفریم من و همسرم ضمنا کیس اصلی من هستم که سربازی سپاه بودم و شغلشم آزاده.
فقط اون چندموردی که در فرم 230 قید کردم برای کسی کار کردم بقیه اش را شغل آزاد داشتم برای خودم کار می کردم.

فرم های جدید رو بنویسید و وقتی مدارک رو تحویل میدهید بگویید تغییر داشتم و فرم ها رو جاگزین کنند براتون .

انشالله که زود کلیر بشوید . نگران نباشید بر انجام سفر و مصاحبه تمرکز کنید

(2014-07-20 ساعت 13:54)m60kabir نوشته:  من دو هفته دیگه مصاحبه ام هست و مدارک را برای سفارت آنکارا فرستادم الان که فرم 230 را مرور می کردم متوجه شدم که شغلم را در سال 2008 چهارماه ذکر کردم و از سال 2011 تا الان و بین 2008 تا 2011 و قبل از 2008 را ننوشتم. الان اصلاح کنم و فرم های اصلاح شده را برای kccبفرستم و فرمهای اصلاحی را برای سفارت با dhl بفرستم یا نه روز مصاحبه با خودم ببرم؟

فرم های جدید رو بنویسید و همراه ببرید البته قبلا هم ایمیل بزنید و اعلام کنید و و از ایمیل هم پرینت داشته باشید. وقتی مدارک رو تحویل میدهید بگویید تغییر داشتم و فرم ها رو جاگزین کنند براتون .

انشالله که زود کلیر بشوید . نگران نباشید بر انجام سفر و مصاحبه تمرکز کنید
تشکر کنندگان:
چرا كسي خبري از سفارت تركيه ارسال نميكنه؟؟؟
2014AS00003XXX
تاريخ رويت نامه قبولي : 1 May 2014
تاریخ ارسال مدارک : 7 May 2014
دريافت تاييده رسيدن مدارک : 12 May 2014
دريافت نامه دوم : 12 Jun
سفارت: آنكارا
آپدیت اول : 25 Jul
ورود به ترکیه : 3 Aug
وقت دکتر : 4 Aug حضور در دكتر نيم ساعت قبل از وقت، هزينه 300 دلار، جواب دكتر 24 ساعت بعد
مصاحبه : 7 Aug ريجكت يك ضرب
تشکر کنندگان: Ehsan171
بچها سلام استرس گرفتم
اگر عكس پاسم با عكس هايي كه واسه سفارت مي برم فرق كنه مشكلي پيش نمياد اخه بينيم رو عمل كردم پاسم كه بخواي عوض كني كلي دردسر داره ١ ماه ديگم مصاحبه دارم

اي خدا
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 15:40)zeinabyousefi نوشته:  بچها سلام استرس گرفتم
اگر عكس پاسم با عكس هايي كه واسه سفارت مي برم فرق كنه مشكلي پيش نمياد اخه بينيم رو عمل كردم پاسم كه بخواي عوض كني كلي دردسر داره ١ ماه ديگم مصاحبه دارم

اي خدا

نه مشكلي نداري
2014AS00003XXX
وقت دکتر : 4 Aug حضور در دكتر نيم ساعت قبل از وقت، هزينه 300 دلار، جواب دكتر 24 ساعت بعد
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 15:47)yashary نوشته:  

اي خدا

نه مشكلي نداري

سلام دوست من
من که ایروان مصاحبه داشتم لازم بود که حتما عکس پاس با عکسایی که به سفارت میدیم یکی باشن.
حالا شما واسه آنکارا در این مورد بیشتر تحقیق کنین.
شاد باشین.
تشکر کنندگان:

اي خدا

نه دوست گرامی.
مشکلی نیست. چون شما با همین پاس وارد ترکیه شدی.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2014-07-19 ساعت 16:00)ali3875 نوشته:  
(2014-07-19 ساعت 15:24)hamed shayan نوشته:  دوستان عزيز :سوالي داشتم در مورد هزينه هاي رفتن به انكارا با هواپيما و گرفتن يك هتل ارزان و انجام مديكال و گرفتن ويزا وبرگشتن بطور تخميني براي يك نفر چقدر هزينه داره و اينكه ايا از ايران لير مورد نيازمون رو بخريم ببريم بهتره يا درانكارا دلار چنح كنيم.بسيار ممنون.در ضمن خريدي هم نداريم
اگر یک هتل متوسط بخوای با هزینه خورد و خورک و بلیط هواپیما و یک چند تا خرید کوچولو و 330 دلار سفارت و حداقل 150 دلار مدیکال حدود 5 میلیون تومن هزینه ات میشه

سلام
من برای 10 روز هتل گرفتم به شبی 37 دلار (آسرین بیزنس هتل) خدا وکیلی نسبت به قیمتش عالی بود جدی میگم (چون تو مرکز کیزلای و مرکز دختر پسرا بود)
تنها عیبش این بود که ایرانی جماعت توش نیست که از نظر من خیلی هم خوب بود
330 دلار سفارت
350 دلار دکتر
160 دلار خورد و خوراک (تو محدوده کیزلای غذا خوری آبا پیک نیک غذاهاش خوشمزه و به قیمت مناسب بود)
هواپیما ایران ایر 770 تومن
یازم سوال داشتی بپرس Big Grin
تشکر کنندگان: hamed shayan ، fa3711
بچه ها از شبکه بی بی سی ماهواره شنیدم که کامپیوتر سفارت ها برای صدور ویزا به مشکل خوردن

کسی از دوستانی که ترکیست درجریانه؟
من میخواستم اخر هفته برم
برم یا کنسل کنم؟

ضمنا از مدیران میخوام که لطف کنن تاپیک کلیرنس رو فورا از حالت قفل خارج کنند که بتونیم این بحث رو اونجا ادامه بدیم
2014as0001xxx // ankara // interview novamber // 1 nafar // 1 Update
تشکر کنندگان:
براي من از سفارت امشب يه نامه اومد كه تاريخ مصاحبه و مدارك لازم رو مجدد داخلش نوشته

همين طور در نامه نوشته با سفارت تماس بگيرم، كسي اطلاعي از اين ايميل داره؟؟

براي همه ارسال ميشه؟؟
2014AS00003XXX
تشکر کنندگان:
(2014-07-26 ساعت 01:02)yashary نوشته:  براي من از سفارت امشب يه نامه اومد كه تاريخ مصاحبه و مدارك لازم رو مجدد داخلش نوشته

براي همه ارسال ميشه؟؟

بله چیز خاصی نیست و برای همه ارسال میشه
ترتیبی هم که عنوان کرده برای ارائه مدارک، بیخوده و همینطوری میگن
فقط برای خودتون مدارک را مرتب کنید که روز مصاحبه اذیت نشین برای ارائه اونها
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: yashary
(2014-07-25 ساعت 22:48)bsh_mech نوشته:  
(2014-07-19 ساعت 16:00)ali3875 نوشته:  

سلام
من برای 10 روز هتل گرفتم به شبی 37 دلار (آسرین بیزنس هتل) خدا وکیلی نسبت به قیمتش عالی بود جدی میگم (چون تو مرکز کیزلای و مرکز دختر پسرا بود)
تنها عیبش این بود که ایرانی جماعت توش نیست که از نظر من خیلی هم خوب بود
330 دلار سفارت
350 دلار دکتر
160 دلار خورد و خوراک (تو محدوده کیزلای غذا خوری آبا پیک نیک غذاهاش خوشمزه و به قیمت مناسب بود)
هواپیما ایران ایر 770 تومن
یازم سوال داشتی بپرس Big Grin

برای چنج دلار با لیر، هیچ مشکلی توی ترکیه نداری و همه جا دلار را قبول میکنن و چنج میشه
توی خیابون متصل به بلوار آتاتورک که الیت هم اونجاست، بالاتر از الیت توی اون سربالایی، یه بنده خدایی هست که روی شیشه مغازه اش هم کاغذی چسبونده و روی اون با فارسی نوشته:باربی کیو مرغ با سس مخصوص........
حتما سر بزنید
هم خودش آدم دوست داشتنی و باحالیه و هم یه ایرانی آذری بچه تبریز به اسم حامد اونجاست اغلب و دوست این بنده خداست و فوق العاده پسر گلیه
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: m007
(2014-07-26 ساعت 02:03)اسفند89 نوشته:  
(2014-07-26 ساعت 01:02)yashary نوشته:  براي من از سفارت امشب يه نامه اومد كه تاريخ مصاحبه و مدارك لازم رو مجدد داخلش نوشته

براي همه ارسال ميشه؟؟

بله چیز خاصی نیست و برای همه ارسال میشه
ترتیبی هم که عنوان کرده برای ارائه مدارک، بیخوده و همینطوری میگن
فقط برای خودتون مدارک را مرتب کنید که روز مصاحبه اذیت نشین برای ارائه اونها

برای من همچین چیزی ارسال نشده، ایا نیاز هست مدارک خاصی با خودم ببرم؟؟
2014as0001xxx // ankara // interview novamber // 1 nafar // 1 Update
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان