کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
من برای PTT ثبت نام کردم و قسمت اضافه کردن اعضای فامیل همسرم را هم نوشتم،
آیا برای همسرم هم باید ثبت نام کنم و قسمت اضافه کردن اعضا هم خودم را بنویسم یا نه؟
چون سفارت نامه زده که PTTبرای هریک از اعضا باشد.
تشکر کنندگان: yashary ، nedaba
(2014-07-26 ساعت 10:32)m60kabir نوشته:  من برای PTT ثبت نام کردم و قسمت اضافه کردن اعضای فامیل همسرم را هم نوشتم،
آیا برای همسرم هم باید ثبت نام کنم و قسمت اضافه کردن اعضا هم خودم را بنویسم یا نه؟
چون سفارت نامه زده که PTTبرای هریک از اعضا باشد.
دوست عزیز نیازی به ثبت نام همسرتون نیست شما با همون برگه و اضافه کردن اعضای خانواده ثبت نام شدیدSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: anahita 62 ، ffrfar ، Hassan2014 ، nedaba
(2014-06-01 ساعت 17:12)irantruck نوشته:  با سلام به دوستان من 21 جولای مصاحبه دارم میشه هتل نزدیک به سفارت و مطب دکتر معرفی کنید

هتل اتاپ بولوار
تشکر کنندگان: nedaba
اینقد کشش میدن و طولش میدن تا بیفته شهریور که همه میخوان برن مسافرت و خوش بگذرونن و اونوقت نه بلیط گیرمیاد ... اگه هم باشه قیمت نجومی.... بابا ویزا رو بدین خیالمون رو راحت کنید دیگه.
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، ali3875 ، ffrfar ، nedaba ، sal0811
سلام دوستان مصاحبه من افتاده هفته اول سپتامبر کسی هست که در آن تاریخ باشه ؟
تشکر کنندگان: nedaba ، maryferfere
سلام من نقص مدرکم ادرسه...

کسی هست که بتونه به من ادرس بده؟؟

(البته بعدا که خونه رزرو کردم اینترنتی به ادرس خونه جدیدم عوضش خواهم کرد که به ادرس خودم بیاد ولی الان ادرس میخوام)
2014as0001xxx // ankara // interview novamber // 1 nafar // 1 Update
تشکر کنندگان:
بچه ها يك سوال اگر عكس را با شال فرستاده باشيم هم براي kcc هم براي سفارت انكارا و هيچ ايرادي نگرفته باشند آيا باز براي رفتن به مصاحبه عكس بي حجاب كه گوشها معلوم باشه بگيرم ببرم يا نه با همون عكس ها كه فرستادم اوكي

اخه بار اول ثبت نام هم براي لاتاري و بعد برنده شدن و غيره همين عكس رو فرستادم و هيچ ايرادي نگرفتن لطفا من رو راهنمايي كنيد الان چيكار كنم?
تشکر کنندگان:
(2014-08-02 ساعت 22:51)zeinabyousefi نوشته:  بچه ها يك سوال اگر عكس را با شال فرستاده باشيم هم براي kcc هم براي سفارت انكارا و هيچ ايرادي نگرفته باشند آيا باز براي رفتن به مصاحبه عكس بي حجاب كه گوشها معلوم باشه بگيرم ببرم يا نه با همون عكس ها كه فرستادم اوكي

اخه بار اول ثبت نام هم براي لاتاري و بعد برنده شدن و غيره همين عكس رو فرستادم و هيچ ايرادي نگرفتن لطفا من رو راهنمايي كنيد الان چيكار كنم?

بچه ها
تشکر کنندگان: zepehr
(2014-08-03 ساعت 07:45)zeinabyousefi نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 22:51)zeinabyousefi نوشته:  بچه ها يك سوال اگر عكس را با شال فرستاده باشيم هم براي kcc هم براي سفارت انكارا و هيچ ايرادي نگرفته باشند آيا باز براي رفتن به مصاحبه عكس بي حجاب كه گوشها معلوم باشه بگيرم ببرم يا نه با همون عكس ها كه فرستادم اوكي

بچه ها

شما زمان حضور در سفارت برای مصاحبه میتونید عکس جدید ارادئه کنید.
شماره کیس : 2014AS79XX
کنسولگری : آنکارا -تغیر به ایروان
تاریخ روئت قبولی : May 1
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : MAY 12
وقت مصاحبه :هفته اول جولای.:-) آپديت فقط روز بعد از مصاحبه
وضعیت: تمام شدن ویزا.Sad

تشکر کنندگان:
(2014-08-03 ساعت 07:50)zepehr نوشته:  
(2014-08-03 ساعت 07:45)zeinabyousefi نوشته:  

بچه ها

شما زمان حضور در سفارت برای مصاحبه میتونید عکس جدید ارادئه کنید.

hمی دونم دوستم ولی الان مشکلی برام پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:

هر دو شکل مورد قبوله.می تونید عکس با حجاب یا بی حجاب ببرید.فقط در عکس بی حجاب لازمه که گوشها معلوم باشن.اگه به هر دلیل عکستون مورد قبولشون نباشه،آدرس عکاس به شما میدن که عکس فوری می گیرین و براشون میارین.
CN:2014As5XXX-Interview:Ankara-May-AP

"الهی! مرا آن ده که آن به"
تشکر کنندگان:
(2014-07-30 ساعت 01:29)khalaf01 نوشته:  سلام دوستان مصاحبه من افتاده هفته اول سپتامبر کسی هست که در آن تاریخ باشه ؟

سلام من هفته اول سپتامبرم
شماره کیس: **70
تعداد نفرات: 2 نفر
مصاحبه: 2 سپتامبر
وضعیت: کلیرنس
آپدیت ها: 2 سپتامبر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم به نظرم شما میتونین کمکم کنید، من هفته اول سپتامبر مصاحبه دارم ، درخواست کارت سربازی هوشمند دادیم برای همسرم تا یک هفته دیگه مییاد ، پاسپورتشم تا 21 بهمن زمان داره یعنی حدوداً 5 ماه به نظرتوون کارتش اومد درخواست پاس بدیم یا اینکه ریسک نکنیم شاید تا اون موقع نیاد؟ به نظرتوون اگه خدا خواست و ویزا رو یه ضرب دادن اونوقت پاس زمانش کمتر از 6 ماهه چی میمشه ؟مصاحبم آنکارا است میشه لطفاً راهنماییم کنید .

دوستان میشه آدرسی که باید مدارک رو فرستاد بهم بدین و آیا باید نامه ای هم نوشت و توی پاکت گذاشت یا نه فقط مدارک؟ مرسی
شماره کیس: **70
تعداد نفرات: 2 نفر
مصاحبه: 2 سپتامبر
آپدیت ها: 2 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2014-08-03 ساعت 21:03)maryferfere نوشته:  سلام دوستان نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم به نظرم شما میتونین کمکم کنید، من هفته اول سپتامبر مصاحبه دارم ، درخواست کارت سربازی هوشمند دادیم برای همسرم تا یک هفته دیگه مییاد ، پاسپورتشم تا 21 بهمن زمان داره یعنی حدوداً 5 ماه به نظرتوون کارتش اومد درخواست پاس بدیم یا اینکه ریسک نکنیم شاید تا اون موقع نیاد؟ به نظرتوون اگه خدا خواست و ویزا رو یه ضرب دادن اونوقت پاس زمانش کمتر از 6 ماهه چی میمشه ؟مصاحبم آنکارا است میشه لطفاً راهنماییم کنید .

دوستان میشه آدرسی که باید مدارک رو فرستاد بهم بدین و آیا باید نامه ای هم نوشت و توی پاکت گذاشت یا نه فقط مدارک؟ مرسی

اصلا اگه پاسپورتتون کمتر از ۶ ماه باشه اعتبارش نمی‌تونید وارد خاک ترکیه بشید:

منبع:

http://www.mfa.gov.tr/visa-information-f...ers.en.mfa

هر کی‌ هم میگه میشه دروغ میگه می‌خواد شما مصاحبه نری.
خوشحالم.
تشکر کنندگان:
(2014-08-03 ساعت 21:03)maryferfere نوشته:  سلام دوستان نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم به نظرم شما میتونین کمکم کنید، من هفته اول سپتامبر مصاحبه دارم ، درخواست کارت سربازی هوشمند دادیم برای همسرم تا یک هفته دیگه مییاد ، پاسپورتشم تا 21 بهمن زمان داره یعنی حدوداً 5 ماه به نظرتوون کارتش اومد درخواست پاس بدیم یا اینکه ریسک نکنیم شاید تا اون موقع نیاد؟ به نظرتوون اگه خدا خواست و ویزا رو یه ضرب دادن اونوقت پاس زمانش کمتر از 6 ماهه چی میمشه ؟مصاحبم آنکارا است میشه لطفاً راهنماییم کنید .

دوست عزیز سلام،
پیشاپیش آرزومندام که ویزا یکضرب بگیرید.
در مورد پاسپورت در تاپیک کلیرنس دوستان و بنده پاسخ دادیم.
ترجیحا هرچه سریعتر برای تعویض اقدام کنید. چون وقتی به سفارت تحویل میدید باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه.

در مورد دوم هم آدرس سفارت این هست.
American Embassy Ankara
110 Atatürk Blvd.
Kavaklıdere, 06100 Ankara - Turkey

شما نیازی نیست نامه یا کاور لتر روی مدارکتون بزارید.

اگر از تهران مدارک را ارسال می کنید دفتر DHL هم خودش آدرس سفارت را داره و شما فقط چک کنید که درست بنویسن براتون.
موفق باشید.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: azadeh2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان