کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-10-05 ساعت 16:34)ali3875 نوشته:  من امروز بلیط آنکارا ایران ایر پیدا کردم با قیمت باورنکردنی فقط 500 تومن پرواز چارتر ایران ایر
اگه کسی خواست پیام خصوصی بده شماره شو بدم چون فکر کنم نمیشه آدرس رو اینجا گذاشت

دوستان عزیز فقط در نظر داشته باشید که اگر احتمال گرفتنِ ویزای یکضرب میدین به فکر بلیط سیستمی باشین که بشه تاریخ برگشت رو تغییر داد وگرنه بلیط تون واسه برگشت میسوزه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، amin arefi ، EKAM ، ghafari88 ، studpk ، nedaba ، azadeh2014 ، soruosh ، estanfordbineh
(2013-10-05 ساعت 19:23)aghaghia نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 16:34)ali3875 نوشته:  من امروز بلیط آنکارا ایران ایر پیدا کردم با قیمت باورنکردنی فقط 500 تومن پرواز چارتر ایران ایر

دوستان عزیز فقط در نظر داشته باشید که اگر احتمال گرفتنِ ویزای یکضرب میدین به فکر بلیط سیستمی باشین که بشه تاریخ برگشت رو تغییر داد وگرنه بلیط تون واسه برگشت میسوزه...
مدیر جان برای تغییر تاریخ بلیط چارتر جریمه میگیرن نمیسوزه - ماهان جریمش کمتره بسته به انصاف آژانس مسافرتی داره! برای کنسلی میسوزه
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: aghaghia ، azadeh2014 ، estanfordbineh
(2013-10-06 ساعت 21:36)amjad نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 19:23)aghaghia نوشته:  

مدیر جان برای تغییر تاریخ بلیط چارتر جریمه میگیرن نمیسوزه - ماهان جریمش کمتره بسته به انصاف آژانس مسافرتی داره! برای کنسلی میسوزه
سلام عزیزم
مدیر درست فرمودن تمامی بلیطهای چارتر غیر قابل استرداد می باشن بعد از صادر شدن اگر بخواهید کنسل ویا حتی تغیر تاریخ بدید امکان نداره
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: ghafari88 ، amin arefi ، aghaghia ، azadeh2014
سلام دوستای گلم؛ همونطور که میدونید قراره با همکاری مدیرای زحمتکشمون یک منتظر سرا برای خودمون داشته باشیم. دوستانی که کلیرنس خوردن و میخوان اسمشون برای کمک به سایر دوستان (برای پیش بینی وضعیت ویزا آفیسهای مختلف) در این صفحه ذکر بشه اطلاعاتشون شامل شماره کیس (البته با حفظ موارد امنیتی) تاریخ مصاحبه؛ نفرات منظور در کیس ؛ تاریخ کلیر شدن و تاریخ دریافت ویزاشون رو برای من بفرستن..... به امید اینکه همه منتظرا به چیزی که به نفعشونه برسن. یا علی (دایی رضا)
تشکر کنندگان: toghrol120
سلام بچه ها ما آنکارا هستیم چهارشنبه شب اینجا رسیدیم فردا صبح هم نوبت مصاحبمونه برامون دعا کنین
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: vidi ، ffrfar ، aghaghia ، mehran.re ، ghafari88 ، EKAM ، amin arefi ، آلیس-1980 ، shadi79 ، Narvan ، nima_im
(2013-10-07 ساعت 01:07)2014winner نوشته:  سلام بچه ها ما آنکارا هستیم چهارشنبه شب اینجا رسیدیم فردا صبح هم نوبت مصاحبمونه برامون دعا کنین
سلام
خبری از شما نشد چه کار کردین مصاحبه چطور بود یه خبری بدین همه منتظریم
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: ffrfar ، amin arefi
(2013-09-17 ساعت 09:24)ali3875 نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 16:45)mehran.re نوشته:  یعنی هیکس نوامبر آنکارا نیست؟

من هفته اخر آبان آنکارا هستم

منم آبان حدود 12 روز آنکارام
تشکر کنندگان: amin arefi
(2013-10-07 ساعت 22:38)spv نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:07)2014winner نوشته:  سلام بچه ها ما آنکارا هستیم چهارشنبه شب اینجا رسیدیم فردا صبح هم نوبت مصاحبمونه برامون دعا کنین
سلام

اين آقا خوشتيپه نذاشت حرف بزنيم يه راست كليرنس خورديم?الانم از اعصاب تعطيليم نشستيم تو اتب بلوار
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: amin arefi
[
اين آقا خوشتيپه نذاشت حرف بزنيم يه راست كليرنس خورديم?الانم از اعصاب تعطيليم نشستيم تو اتب بلوار
[/quote]

نگران نباش داداش
90% کلیرنس می خورن
ایشالا به زودی ویزا رو بگیری واسه ژانویه بری لاس وگاس Wink
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان: tenese ، 2014winner ، amin arefi ، azadeh2014
(2013-10-04 ساعت 17:32)azifa نوشته:  سلام. ما امروز رسیدیم آنکارا و کارهای پزشکی رو هم انجام دادیم. سفرنامه حتمن خواهم نوشت ولی خواستم قبل از هر چیز بهتون بگم که هوا این جا واقعن سرده و با خودتون لباس گرم و شال و کلاه بیارید (دیشب توی راه از استانبول به آنکارا حتی برف هم اومد دو ساعتی) و مثل من گول هوای تهران رو نخورید
دوم این که مدیکال سخت نیس اصلن، برای ما دو نفر 455 دلار شد مجموعا، 200 دلار که ویزیته و ثابته، 95 دلار هم که آزمایش خون و ایکس ری و اون هم ثابته، یعنی چهار تا واکسنی که به ما زد (ام ام آر و آنفلوآنزا) مجموعا 160 دلار شد و به نظرم خیلی جای حرص خوردن نداره که چه واکسن هایی داره بهمون می زنه، 295 دلارش بدون هیچ حرف پیشی اجباریه
فعلن همین تا بعد
Nemitunam farsi benevisam. ..........
ما دیروز رفتیم مدیکال، 2 نفر هستیم و برای 2نفرمون MMR و آنفولانزا زد. در مجموع 615$ هزینه کردیم. یه دوست دیگه از بچه های مهاجرسرا هم بودن همین واکسن ها رو زدن و اونها هم 615 تا رو پرداخت کردن، چرا اینهمه اختلاف هست... فردا مصاحبه داریم برامون انرژی ++++++++ بفرستید لطفن, یکضرب بگیریمممم.
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: mehran.re ، amin arefi ، estanfordbineh
(2013-10-08 ساعت 16:57)2014winner نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 22:38)spv نوشته:  
سلام

فرق نمیکنه آقا خوشتیپه باشه یا خانم خوشکله اگه سربازی رفته باشی یا شغل دولتی داشته باشی یا پول زیاد مطمئن باش کلیر میخوری. 99٪ مردا کلیر میخورن جز اونایی که شر ایطی که گفتم را نداشته باشن. اونم خیلی سخت میگیره آفیسر و کلی سوال و جواب میکنه که یجا سوتی بدی کلیر بزنه. اصلا نگران کلیر نشید همه کلیرشون ok میشه فقط اگه بیش از 6 ماه طول کشید حتما پیجور بشید از سفارت و به محض مشاهده کلیرنس حتی 1 روز هم تعلل نکنید و برید پاستون را بدید که مثل ما 2013 ها به قحطی ویزا دچار نشید.
(2013-10-08 ساعت 17:45)tenese نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 17:32)azifa نوشته:  سلام. ما امروز رسیدیم آنکارا و کارهای پزشکی رو هم انجام دادیم. سفرنامه حتمن خواهم نوشت ولی خواستم قبل از هر چیز بهتون بگم که هوا این جا واقعن سرده و با خودتون لباس گرم و شال و کلاه بیارید (دیشب توی راه از استانبول به آنکارا حتی برف هم اومد دو ساعتی) و مثل من گول هوای تهران رو نخورید
دوم این که مدیکال سخت نیس اصلن، برای ما دو نفر 455 دلار شد مجموعا، 200 دلار که ویزیته و ثابته، 95 دلار هم که آزمایش خون و ایکس ری و اون هم ثابته، یعنی چهار تا واکسنی که به ما زد (ام ام آر و آنفلوآنزا) مجموعا 160 دلار شد و به نظرم خیلی جای حرص خوردن نداره که چه واکسن هایی داره بهمون می زنه، 295 دلارش بدون هیچ حرف پیشی اجباریه
فعلن همین تا بعد
ما دیروز رفتیم مدیکال، 2 نفر هستیم و برای 2نفرمون MMR و آنفولانزا زد. در مجموع 615$ هزینه کردیم. یه دوست دیگه از بچه های مهاجرسرا هم بودن همین واکسن ها رو زدن و اونها هم 615 تا رو پرداخت کردن، چرا اینهمه اختلاف هست... فردا مصاحبه داریم برامون انرژی ++++++++ بفرستید لطفن یکضرب بگیریمممم.

Man alan ke javabe medicalam ro greftam motevajeh shodam ke able morghoon ham baramun zade.... valy be ma2ta vaccan bishtar nazad. Ye soal ham daram natije medicale ma incomplete hast va ye gozine ba mazmun zir tik khorde
Applicant may be eligible for blanket waiver because vaccinations not medically appropriate.
In yani chi moshkeli ke ijad nemisheeeeee
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان:
(2013-10-08 ساعت 22:16)tenese نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 17:45)tenese نوشته:  
فعلن همین تا بعد
ما دیروز رفتیم مدیکال، 2 نفر هستیم و برای 2نفرمون MMR و آنفولانزا زد. در مجموع 615$ هزینه کردیم. یه دوست دیگه از بچه های مهاجرسرا هم بودن همین واکسن ها رو زدن و اونها هم 615 تا رو پرداخت کردن، چرا اینهمه اختلاف هست... فردا مصاحبه داریم برامون انرژی ++++++++ بفرستید لطفن یکضرب بگیریمممم.

Man alan ke javabe medicalam ro greftam motevajeh shodam ke able morghoon ham baramun zade.... valy be ma2ta vaccan bishtar nazad. Ye soal ham daram natije medicale ma incomplete hast va ye gozine ba mazmun zir tik khorde
Applicant may be eligible for blanket waiver because vaccinations not medically appropriate.
In yani chi moshkeli ke ijad nemisheeeeee

نه دوست عزيز براي همه همين گزينه تيك ميخوره. اصلا نگران نشين. ايشالا ويزاي يكضرب بگيرين ++++++++++++++++++++++++++++
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: tenese ، amin arefi ، ffrfar ، azadeh2014 ، javadi436 ، nedaba ، nasim
دوستان هوای انکارا بسیار سرده مواظب باشید مدیکال براحتی انجام می شه نگرانی نداره ؛ فقط بیشتر خانمها که برای مصاحبه غیر لاتاری میان مشکل عکس دارن من توصیه می کنم حتما عکس جدید بگیرن بطوریه گوشها حتما معلوم باشه یعنی اگر با روسری عکس می گیرین جوری روسری بسته بشه که گوشها در عکس معلوم باشن و اگر بدون روسری هست موها به پشت گوش منتقل بشوند ؛ ترجمه ها باید کمتر از شش ماه قبل انجام شده باشند وگر نه باید تجدید کنید و خیلی گران حساب می کنند مثلا یک شناسنامه رو 40 دلار می گرفت.
آقایان با هر سن و سالی باید کارت سربازی داشته باشند از همه می خوان.
دوستان قبل از مراجعه برای مصاحبه حتما ایمیل خودتونو چک کنید برای ما یک روز قبل ایمیل از سفارت او.مده بود که در آن اصل مدارکی که باید می بردیم قید شده بود من ندیدم و دو مورد رو نبرده بودیم که البته افیسر هیچ چی نگفت و گفت پرونده تکمیله!(در ایمیل لیست مسافرت های خارج و اسامی خواهر و برادران منو خواسته بودن!)
از گواهی تمکن مالی به تعداد افراد کیس فتوکپی می خوان همراه داشته باشید.
برای خرید فقط از فروشگاههای ایستگاه مترو و مرکز خرید panora (از کیزلای مینی بوس آبی رنگ داره ) می شه استفاده کرد بقیه خیلی گرونن.
ضمنا ما هتل ELIT بودیم زیاد جالب نبود ولی به همه جا نزدیکه این هتل کنار ETAB bulvar هستش کمی بالاتر SIAV otel به نظر بهتر می اومد همچنین هتل LOTFIOGLI که همه یه جا هستن
تشکر کنندگان: studpk ، آلیس-1980 ، aghaghia ، shadi79 ، vidi ، ffrfar ، EKAM ، amin arefi ، ghafari88 ، nedaba ، exxedus ، Sam2014 ، amohammadiazar ، nasim ، m_yek ، artam2 ، estanfordbineh
(2013-10-09 ساعت 18:10)javadi436 نوشته:   آقایان با هر سن و سالی باید کارت سربازی داشته باشند از همه می خوان.
دوست عزیز این مخصوص کسایی هست که تو فرم هاشون ذکر کردن که مدتی رو بعنوان یک نظامی خدمت کردن ،
توی پی دی اف هم گفته شده که کسایی که خدمت کردن ... پس شامل همه نمیشه ...
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، nasim

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان