کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
منم با نظر بچه هایی که میگن نزدیکی هتل به سفارت مهم نیست موافقم. جایی هتل بگیرید که فکر می کنید راحت هستید و به مرکز خرید و مترو و جاهای دیگه نزدیک هستید. به هر حال شما حدودا یک هفته آنکارا خواهید بود و توی این یک هفته فقط یکبار سفارت میرید و دوبار مطب دکتر اونگان. بقیه هفته در حال خرید و گشت و گذار هستید پس منطقی تر هست اگر نزدیک به جایی بگیرید که به مراکز خرید نزدیکتره.
حتی اگر در اطراف میدان کیزیلای هم هتل بگیرید می تونید با نیم ساعت پیاده روی به سفارت برسید، کرایه تاکسی این مسیر هم از 10 لیر تجاوز نمیکنه
به هر حال برای دوستانی که نزدیک بودن به سفارت براشون خیلی مهمه اگر هزینه براشون مهم نیست، هتل best دقیقا روبروی سفارته. البته من این هتل رو رزرو نکردم و حضوری رفتم اونجا اتاق گرفتم، من و دوستم بودیم برای دریافت ویزا رفته بودیم آنکارا و برای همین هیچ استرسی نداشتیم و هتل هم رزرو نکرده بودیم و رفتیم ببینیم کجا هتل ارزون گیرمون میاد. از شانس بد ما اصلا حواسمون به این نبود که تابستونه و بدتر از اون فستیوال تابستانه خرید آنکارا و استانبول بود و همه هتل ها پر بود و اصلا به کسانی که رزرو نکرده بودن اتاق نمیدادن، شانسمون گفت و هتل best اتاق خالی داشت، و اتاق دو تخته ای که شبی 110 دلار بود رو ما با کلی چونه زدن شبی 90 دلار گرفتیم. هتل 4 ستاره خوبی بود، و مهمتر از همه این بود که دقیقا روبروی سفارت بود و برای ما تنبل ها که توی اون گرمای تابستون حوصله پیاده روی نداشتیم خیلی خوب بود.
من فکر میکنم توی فصل سرما که مسافر ها کمتره میشه از این هتل ها بیشتر تخفیف گرفت.
ولی من پیشنهاد نمیکنم بدون رزرو هتل برید آنکارا ، ما چون مجرد بودیم و برای گرفتن ویزا رفته بودیم این ریسکو کردیم.
یک هتل سه ستاره ارزون هم اون حوالی هست که نسبت به هتل های 3 ستاره ی دیگه به سفارت نزدیک تره، به اسم هتل ozilhan که اونم خیلی ارزونه. فکر میکنم اتاق یک تخته اش حدودا شبی 40 دلار در بیاد (قیمت مال دو سال پیش هست) خوبیه این هتل های 3 ستاره اینه که خودتون می تونید زنگ بزنید و تلفنی اتاق رزرو کنید و تخفیف بگیرید.
حالا یا تلفنی بهشون زنگ بزنید یا ایمیل بزنید. بهشون بگید از این تاریخ تا این تاریخ در آنکارا هستیم و اتاق میخوایم چقدر بهمون میدید؟ هر قیمتی بهتون دادن شما مثلا 10 دلار ازش کم کنید بگید من انقدر میتونم بدم. اوکی؟ اگر اوکی داد که هیچ اگر نداد اشکالی نداره، از روش های دیگه مثل آژانس هتل بگیرید. به اصطلاح سنگ مفت گنجشک هم مفت
از اینکه این تاپیک فعالتر شده از دوستان ممنونم خواهشم اینه هر کس اطلاعاتی کسب میکنه اینجا به همه بگه البته من سفرنامه 2013 هم خوندم ولی یک سری اطلاعات مثل قیمتا بروز نیست
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
اگر از آزانس های ایران هتل نمی گیرید پیشنهاد می کنم برید توی BOOKING.COM و ثبت نام کنید، بر اساس جستجویی که می کنید هر یکی دو روز یک بار بهتون پیشنهاد SECRET DEAL می ده (ایمیل می کنه) که بعضی وقتا واقعن ارزونه و حتی تا 60 درصد هم تخفیف می خوره، من شاید یک هفته ای دنبال هتل معقول بودم توی آنکارا و خیلی ریویو خوندم و جستجو کردم توی سایت های مختلف، یک لیست هم از هتل هایی که ریویوهای خوب داشت درآوردم که البته شاید کمی گرون باشه از نظر رنج قیمتی که دوستان دیگه دنبالشن ولی شاید هم به درد بعضیا بخوره، به هر حال من چندین آپشن مثل قیمت، امکانات هتل (سونا و استخر و صبحانه و ...) و نظرات مردم و سلیقه ی خودم رو در نظر گرفتم و در نهایت با جمیع جهات به این هفت تا رسیدم

Swissotel
Ankara Plaza
Hotel Midi
Holiday Inn
Barceló Ankara Altinel
Meltepe
Eyuboglu

کمی ارزون ترشون اوزیلهان و اتاپ بلوار و نوا پالاس بودن، ولی در نهایت نهایت به دلیل این که توی ایران می تونستم رزرو کنم و خیال خودم رو راحت کنم به آزانس مراجعه کردم و آنکارا پلازا رو گرفتم که هم تو لیست هفت هتل معقول اولیه بود و هم این که این جا به ریال پولش رو دادم
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
تشکر کنندگان: Lemony ، amin arefi ، estanfordbineh ، armin021
ANKKARA PLAZA رو من الان از راهوری قیمت گرفتم خوب میگه نسبت به BOOKING.COM . شما از کجا و چقدر گرفتین لطفاً پیام خصوصی بدین ...
تشکر کنندگان:
من تور میخوام بگیرم 3 نفریم برای SWIISS OTEL که دوستانمم رفتن میگن خیلی خوبه و تو محله آرومیه برای 4 شب میگن 1250000 تومن که به نظرم معقوله با پرواز ماهان.........تا سفارت هم چک کردم 3 کیلومتر فاصله داره
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: amin arefi
(2013-09-16 ساعت 16:45)mehran.re نوشته:  یعنی هیکس نوامبر آنکارا نیست؟

من اواسط نوامبر، یا همون هفته آخر آبان مصاحبه دارم.
تشکر کنندگان: mehran.re ، armin021
(2013-09-26 ساعت 15:28)vidi نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 16:45)mehran.re نوشته:  یعنی هیکس نوامبر آنکارا نیست؟

من اواسط نوامبر، یا همون هفته آخر آبان مصاحبه دارم.

من هفته آخر نوامبرم.اگه مىخاى پىام خصوصى بده باهم برىم
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان:
دوستان هتلهای آنکارا اکثرا نزدیک میدون کیزیلای هستن و به سفارت هم نزدیک هستن.
اگه می خواهید یک هتل خوب اقامت کنید اتاپ بلوار رو پیشنهاد می دم و اگه می خواید یه هتل خیلییییییییییییییی عالی اقامت کنید رکسوس رو پیشنهاد میدم که ذقیقا روبروی کوچه سفارته.
اتاپ پارسال شبی 52 دلار بود اما رکسوس گرونه
تشکر کنندگان: ffrfar ، amin arefi
دوستان من سفرنامه های سالهای قبل مهاجرسرا رو میدیدم یک دوست با ذوق و سلیقه خلاصه سفرشو گذاشته بود من بشخصه خیلی مطالب مفیدی ازش یاد گرفتم تو پست بهدی کپیش میکنم تا اگه مایلید بخونید
امیدوارم بدردتون بخوره
....
علی آقا
لطف کن لینک سفرنامه رو بذار تو پستت تا دوستان برن مطالعه اش کنند. همشو اینجا کپی نکن برادر. این تاپیک برای سفرنامه نیست. نظم تاپیک ها اینجوری به هم می ریزه. ممنونم از شما. سعید
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: studpk ، ماتیتی ، mohamadir ، azifa ، vidi ، ffrfar ، aghaghia ، amin arefi ، nedaba ، Lemony ، estanfordbineh
باشه سعید جان اینم لینکش-

http://mohajersara.com/thread-5411-page-12.html
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: vidi ، amin arefi ، Saeedv13 ، Lemony
انگار از دوستانی که تاریخ مصاحبه در آنکارا دارن خیلی کم هستند اینجا خیلی سوت وکوره
اینجا روی 7 صفحه مونده در صورتی که ایروان صفحه 14 و ابوظبی صفحه 21 رسیده
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان 2014 . برای همه شما پروسه ای آرام و ویزای یک ضرب آرزو میکنم و امیدوارم همه موفق باشیذ
در آنکارا یکی از بچه های 2013 پانسیونی راه اندازی کرده با قیمت خیلی مناسب و امکانات مکفی که در صفحه اول نیز دوستان معرفی کردند و شما میتونید مراجعه کنید
تشکر کنندگان: EKAM ، ffrfar ، studpk ، amin arefi ، 2600kasra ، asalasali ، azadeh2014 ، mehdikhosro
(2013-09-27 ساعت 07:58)ali3875 نوشته:  دوستان من سفرنامه های سالهای قبل مهاجرسرا رو میدیدم یک دوست با ذوق و سلیقه خلاصه سفرشو گذاشته بود من بشخصه خیلی مطالب مفیدی ازش یاد گرفتم تو پست بهدی کپیش میکنم تا اگه مایلید بخونید
امیدوارم بدردتون بخوره
....
علی آقا
لطف کن لینک سفرنامه رو بذار تو پستت تا دوستان برن مطالعه اش کنند. همشو اینجا کپی نکن برادر. این تاپیک برای سفرنامه نیست. نظم تاپیک ها اینجوری به هم می ریزه. ممنونم از شما. سعید
آقا سعید ما که گفتیم چشم ولی بالای همین صفحه کاربر عزیزی طومار گذاشته
بهد اینکه اگه این صفحه جای سفرنامه نیست پس کجا جاشه؟ عنوان این تاپیک در مورد سفره
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
(2013-09-29 ساعت 08:39)ali3875 نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 07:58)ali3875 نوشته:  دوستان من سفرنامه های سالهای قبل مهاجرسرا رو میدیدم یک دوست با ذوق و سلیقه خلاصه سفرشو گذاشته بود من بشخصه خیلی مطالب مفیدی ازش یاد گرفتم تو پست بهدی کپیش میکنم تا اگه مایلید بخونید
امیدوارم بدردتون بخوره
....
علی آقا
آقا سعید ما که گفتیم چشم ولی بالای همین صفحه کاربر عزیزی طومار گذاشته
بهد اینکه اگه این صفحه جای سفرنامه نیست پس کجا جاشه؟ عنوان این تاپیک در مورد سفره
دوست عزیز ایشون خلاصه ای از چند سفرنامه رو گذاشتن، نه این که سفر نامه یک نفر رو کاملا بذارن اینجا...
این تاپیک در مورد اطلاعات سفر هست، برای رفت و آمد و گرفتن هتل و غیره... تاپیک های سفرنامه به محض این که دوستان برن مصاحبه در انجمن خصوصی 2014 ایجاد میشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، studpk ، amin arefi ، Saeedv13 ، nedaba ، estanfordbineh
(2013-09-26 ساعت 20:30)my2220 نوشته:  دوستان هتلهای آنکارا اکثرا نزدیک میدون کیزیلای هستن و به سفارت هم نزدیک هستن.
اگه می خواهید یک هتل خوب اقامت کنید اتاپ بلوار رو پیشنهاد می دم و اگه می خواید یه هتل خیلییییییییییییییی عالی اقامت کنید رکسوس رو پیشنهاد میدم که ذقیقا روبروی کوچه سفارته.
اتاپ پارسال شبی 52 دلار بود اما رکسوس گرونه

اتاپ بلوار 2 ریال نمیارزه دیوار اتاقش انگار از مقوا صدا میره اونطرف توی اتاقش خفه میشید مفت گرونه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان