کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
يك نكته اي الان يادم افتاد در مورد ارسال مدارك پيش از مصاحبه به سفارت در آنكارا.
همتون ميدونين كه ازتون خواسته شده مداركتون 15 روز قبل از مصاحبه به دست سفارت رسيده باشه (نه اينكه تازه پست بشه)

اولا كه حتما همين الان تعطيلات رسمي تركيه رو چك كنين و اونهارو براي ارسال مداركتون مد نظر داشته باشين چون پست در اون روزها كلا تعطيله و مداركتون به سفارت تحويل داده نميشه.
دوما حالا اگه به هر دليلي كه ممكنه از دست شما خارج باشه ارسال مداركتون با تاخير مواجه شد اصلا نگران نباشين. من مداركم 7 روز قبل از مصاحبه به دست سفارت رسيد (بخاطر همون تعطيليا) و هيچ اتفاق خاصي نيفتاد. حتي پيش اومده كه مداركشون نرسيده بوده و روز مصاحبه توي سفارت مداركشونو تحويل گرفتن و گفتن براي فردا بيان كه مصاحبشون انجام شه.
مسلما بهتره كه كاراتونو سر وقت و طبق خواسته اونا انجام بدين. اينو فقط براي رفع نگرانيهاي احتمالي گفتم.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: amin arefi ، aghaghia ، آلیس-1980 ، EKAM ، ffrfar ، exxedus ، azifa ، ssafaye66 ، pari pariaaa ، estanfordbineh ، HESSIMO
(2013-09-29 ساعت 17:05)poetry نوشته:  
(2013-09-26 ساعت 20:30)my2220 نوشته:  دوستان هتلهای آنکارا اکثرا نزدیک میدون کیزیلای هستن و به سفارت هم نزدیک هستن.
اگه می خواهید یک هتل خوب اقامت کنید اتاپ بلوار رو پیشنهاد می دم و اگه می خواید یه هتل خیلییییییییییییییی عالی اقامت کنید رکسوس رو پیشنهاد میدم که ذقیقا روبروی کوچه سفارته.
اتاپ پارسال شبی 52 دلار بود اما رکسوس گرونه

اتاپ بلوار 2 ریال نمیارزه دیوار اتاقش انگار از مقوا صدا میره اونطرف توی اتاقش خفه میشید مفت گرونه

من خودم هتل نوا پلاس پیشنهاد میکنم واقعا خوبه شک نکنید از آژانس ج ب بگیرید قیمتش مناسبه
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ffrfar ، زری وحدتی
دوستانی که جدیدا عضو شدن و بعضا بعضی از دوستان قدیمی، چرا مشخصات کیستون رو در تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان لاتاری 2014 اعلام نمی کنید و یا برای خانم وحدتی نمی فرستید؟! این جدول و تاپیک برای تخمین تعداد برندگان و رنج کیس نامبرهاست، لطفا همکاری کنید، حتی کسانی که عضو هستند و سوال نمی پرسند هم میتونند اطلاعاتشون رو بفرستند، این کار به همه ما کمک می کنه، دوستان 2013 خیلی در این مورد همکاری کردند، نمی دونم چرا دوستان 2014 مایل به همکاری نیستند!!!!!!!!!!!
پ.ن: دوستانی که نامه دوم دریافت کردن هم لطفا اطلاعاتشون رو برای خانم وحدتی بفرستند تا ایشون جدول رو آپدیت کنند، ممنون Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، زری وحدتی
میشه دوستان لطف کنن مدارکیو که باید به آنکارا پست کنیم اینجا کامل بگن؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-10-01 ساعت 17:23)ali3875 نوشته:  میشه دوستان لطف کنن مدارکیو که باید به آنکارا پست کنیم اینجا کامل بگن؟

دوست عزیز این PDF رو دانلود کنین بخونین ... کامل توضیح داده
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: aghaghia ، آلیس-1980 ، زری وحدتی ، amin arefi ، nedaba ، ali99sh
(2013-10-01 ساعت 18:03)mohammad19911991 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 17:23)ali3875 نوشته:  میشه دوستان لطف کنن مدارکیو که باید به آنکارا پست کنیم اینجا کامل بگن؟

دوست عزیز این PDF رو دانلود کنین بخونین ... کامل توضیح داده

دوست عزیز سلام
من این فایل پی دی افی که گذاشتیو خوندم. خط آخرش درمورد GSS نوشته که باید ثبت نام کنیم.میشه بپرسم این چیه جریانش؟
ممنون
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: reasonable
من برای اواسط نوامبر باید برم آنکارا قیمت بلیط هواپیما گرفتم گفتم بذارم اینجا اگه کسی خواست استفاده کنه

ماهان 861 تومان
ایران ایر 772 تومان
ترکیش 826 تا 950 دلار
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: ffrfar ، m_yek ، Elahe. ، amin arefi ، lilasafa ، estanfordbineh
[font=Times New Roman]دوستان هم اکنون به یاری سبز شما محتاجیمBig Grin
دوستانی که مهندس کامپیوتر هستند به ویژه نرم افزار که میتونند در ایجاد منتظرسرا به دوستان 2014 کمک کنند، لطفا اعلام آمادگی کنند، پارسال این کار رو (afs) افشین عزیز انجام دادن که از خود بچه های 2013 هستند، ما هم اگر بخواهیم که منتظرسرا داشته باشیم باید یکی از دوستان 2014 داوطلب این کار بشن وگرنه منتظرسرایی در کار نخواهد بود، پیشاپیش از همکاریتون ممنونم Smile[/font]
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، nedaba
(2013-10-03 ساعت 17:54)ali3875 نوشته:  من برای اواسط نوامبر باید برم آنکارا قیمت بلیط هواپیما گرفتم گفتم بذارم اینجا اگه کسی خواست استفاده کنه

ماهان 861 تومان
ایران ایر 772 تومان
ترکیش 826 تا 950 دلار

واقعا ترکیش 826 دلار ؟؟؟ این که میشه 2.5 میلیون تومن پول Big Grin
هواپیمایی قطر از دوحه تا شیکاگو بیلیطش به 2 میلیون 100 هم میرسه
چطور ممکنه Rolleyes
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان:
بله ترکیش 826 دلار تازه ارزونتر هم داره من از صفحه اش عکس گرفتم فقط نمیدونم چطوری میشه اینجا گذاشت
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: mohammad19911991
(2013-10-04 ساعت 09:35)ali3875 نوشته:  بله ترکیش 826 دلار تازه ارزونتر هم داره من از صفحه اش عکس گرفتم فقط نمیدونم چطوری میشه اینجا گذاشت

منظورتون قیمت بلیط برای آمر یکاست؟
تشکر کنندگان: nedaba
(2013-10-04 ساعت 13:37)aghaghia نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 09:35)ali3875 نوشته:  بله ترکیش 826 دلار تازه ارزونتر هم داره من از صفحه اش عکس گرفتم فقط نمیدونم چطوری میشه اینجا گذاشت

منظورتون قیمت بلیط برای آمر یکاست؟

نه اقاقیا جان منظورشون از تهران به آنکاراست،
فکر کنم هواپیما میاد در خونتون سوارتون میکنه ، اونجا هم میبردتون مدیکال انجام بدید، برگشتید هم زنگ میزنه ببینه رسیدین که خیالش راحت شه

تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، aghaghia ، studpk ، amin arefi ، pari pariaaa ، nedaba ، fakhrinejad
سلام. ما امروز رسیدیم آنکارا و کارهای پزشکی رو هم انجام دادیم. سفرنامه حتمن خواهم نوشت ولی خواستم قبل از هر چیز بهتون بگم که هوا این جا واقعن سرده و با خودتون لباس گرم و شال و کلاه بیارید (دیشب توی راه از استانبول به آنکارا حتی برف هم اومد دو ساعتی) و مثل من گول هوای تهران رو نخورید
دوم این که مدیکال سخت نیس اصلن، برای ما دو نفر 455 دلار شد مجموعا، 200 دلار که ویزیته و ثابته، 95 دلار هم که آزمایش خون و ایکس ری و اون هم ثابته، یعنی چهار تا واکسنی که به ما زد (ام ام آر و آنفلوآنزا) مجموعا 160 دلار شد و به نظرم خیلی جای حرص خوردن نداره که چه واکسن هایی داره بهمون می زنه، 295 دلارش بدون هیچ حرف پیشی اجباریه
فعلن همین تا بعد
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، aghaghia ، ali3875 ، vidi ، tenese ، EKAM ، amin arefi ، ffrfar ، exxedus ، shadi79 ، m_yek ، pari pariaaa ، nedaba ، mehran.re ، soruosh ، estanfordbineh
با عرض معذرت من قیمت بلیط ترکیش رو تقسیم به 3 نکردم...هههههههههههههه
آخه ما 3 نفریم سوتی دادم در حد لالیگا
میشه نفری 275 دلار با ترکیش(تهران--آنکارا) بازم ببخشید
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: mohammad19911991 ، studpk ، EKAM ، amin arefi ، amjad ، quasimodo ، toghrol120
من امروز بلیط آنکارا ایران ایر پیدا کردم با قیمت باورنکردنی فقط 500 تومن پرواز چارتر ایران ایر
اگه کسی خواست پیام خصوصی بده شماره شو بدم چون فکر کنم نمیشه آدرس رو اینجا گذاشت
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: amin arefi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان