کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
(2013-09-17 ساعت 10:55)mayamoor نوشته:  دوستان ، این گردهمایی فقط مخصوص کسانیه که نامه دوم رو دریافت کردن میشه یا مایی که هنوز در انتظاریم میتونیم در گردهمایی شرکت کنیم ؟؟؟

همه چیز که واضح عنوان شده. Shy
برندگان 2014
لزوما نباید نامه دوم داشته باشی. چون 90% یا شاید بیشتر هنوز نامه دوم نگرفتند.Cool
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: philter ، masoud z ، mayamoor ، KIMIA2005 ، ghasoo ، محبت ، Ali Sepehr ، زری وحدتی ، exxedus ، nika ، amairmonre
سلام. ما شهرستانیا چیکار کنیم!؟!؟!؟
ما هم میخوایم باشیم.
کیس نام: **69 2014AS0000- رویت قبولی: 11 می - ارسال فرمها: 27 می -دریافت تاییدیه: 5 جون -ابوظبی - 2 نفر- کارنت: آپریل- نامه دوم: 17 آپریل- مصاحبه : 5 جون. رویت درسیس 14 می. آپدیت : 5 جون هر دو ، 6 جون کیس اصلی. 15 جون با ایمیل. 30جون نفر دوم. 8 جولای هر دو. 6آگوست نفر اصلی. 28 آگوست هر دو

خدایا، نگاهم به دستهای توست. مرا مثل همیشه یاری کن.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، زری وحدتی ، محبت ، ffrfar ، m_yek ، exxedus ، behfaza
میشه لطفا گردههمایی هایه بعدی رو بندازید با چند تا تعطیلی پشت سر هم؟
کیس نام: **69 2014AS0000- رویت قبولی: 11 می - ارسال فرمها: 27 می -دریافت تاییدیه: 5 جون -ابوظبی - 2 نفر- کارنت: آپریل- نامه دوم: 17 آپریل- مصاحبه : 5 جون. رویت درسیس 14 می. آپدیت : 5 جون هر دو ، 6 جون کیس اصلی. 15 جون با ایمیل. 30جون نفر دوم. 8 جولای هر دو. 6آگوست نفر اصلی. 28 آگوست هر دو

خدایا، نگاهم به دستهای توست. مرا مثل همیشه یاری کن.
تشکر کنندگان: ghasoo ، محبت ، Ali Sepehr ، m_yek ، sharareh amini ، behfaza
با این شرایط ما بریم تاریخ مصاحبه مونو عقب بندازیم.. Smile
نمیشد قبل اکتبر باشه که سری اولی ها که به نظرم بیشتر به اطلاعات احتیاج دارن هم میتونستن بیان؟ در هرصورت امیدوارم این گردهمایی ها مفید واقع شه
تشکر کنندگان: میما ، philter ، mehdieb ، KIMIA2005 ، محبت ، ojee ، Ali Sepehr ، behfaza ، amairmonre
دوستان عزیز شهرستانی چنانچه مایل به شرکت در گردهمایی هستین، برنامه سفرتون رو به تهران برای 12 مهر به شکل قطعی انجام بدین چراکه اینکه دیدار در کجای تهران صورت بگیره چندان فرقی در زمانبندی و برنامه ریزی سفر شما نخواهد داشت و سعی کنین تا حد امکان شماره موبایل رو در اختیار Nazem بگذارید تا اگر احیانا شب قبلش به اینترنت دسترسی نداشتین از طریق پیامک بهتون اطلاع رسانی بشه. بد نیست اگر در پیام خصوصی هم عنوان کنین که از شهرستان تشریف میارین.
با سپاس
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
ای کاش کمی زودتر برنامه رو می گذاشتین که اونایی که مصاحبشون اکتبره هم میومدن، ما 12ام امارات هستیم Sad
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: philter ، ghasoo ، محبت ، KIMIA2005 ، H Pier ، زری وحدتی ، behfaza
چرا انقدر دير ما هفته اول اكتبر مصاحبه داريم نميتونيم بيايم Sad
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: ghasoo ، KIMIA2005 ، H Pier ، محبت ، behfaza ، amairmonre
(2013-09-16 ساعت 01:30)bobo_ir نوشته:  12 مهر کجا و چه ساعتی و با چه شرایطی ؟ یه نظر من مکان عمومی باشه که اگه خبری شد بتونیم بگیم ما رهگذریم و هیچ کاره. از طرفی یه نشونه ای ... چیزی... مثلا پوشیدن پیراهن قرمز یا ... که بتونیم مهاجرسرایی و غیره رو از هم تشخیص بدیم که البته وقتی بگن چرا قرمز پوشیدی میتونیم بگیم قرمزته ، رنگ مورد علاقمونه ، مگه خلافه ؟! ... واسه من که نمیخوام ریسک کنم امنیت گردهمایی حیاتیه - لطفا محل و زمان مناسبی رو پیشنهاد بدید. عصر یا غروب باشه هم بهتره - مکان تفریحی هم باشه چه بهتر ... مم م م م نون

هاها یاد 13 یار اوشن افتادم که می خواستن برن کازینو دزدی کنن!! بی خیال ما انقدرا هم مهم نیستیییییییییم
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-09-18 ساعت 12:16)shervin4d نوشته:  منم هستم

کیس نام: **20140000031
تاریخ رویت قبولی: 1 می
تاریخ ارسال فرمها: 8 می
تاریخ دریافت تاییدیه: 5 جون
سفارت معلوم نسیت
تعداد نفرات : 1 نفر
مقصد : لوس انجلس
کارنت شدن : ژانویه 2014
ویزا : یک ضرب ایشالا

همتونو ایشالا اونجا میبینم
[/quote]
پست موقت
دوست عزیز شما این اطلاعات رو باید به تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان منتقل کنید و اگر میخواهید در گردهمایی شرکت کنید برای ناظم گرامی پیام بفرستین طبق فرمتی که خودشون گفتن!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، philter ، ojee ، محبت ، Ali Sepehr ، masoud z ، زری وحدتی ، behfaza
کاش روزش عوض بشه آخه من این روز عروسی داریم و از یه طرفم دوست دارم بیام
12 مهر سه شنبست.بندازید آخرهفته بهتره مخصوصا ما که شاغلیم
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: ojee ، زری وحدتی
(2013-09-18 ساعت 18:53)basi2014 نوشته:  کاش روزش عوض بشه آخه من این روز عروسی داریم و از یه طرفم دوست دارم بیام
12 مهر سه شنبست.بندازید آخرهفته بهتره مخصوصا ما که شاغلیم
سلام
دوست خوبم شما یه مقدار ماههای سال رو گم کردی Tongue 12شهریور میشه سه شنبه که رد شد و رفتWink و اما 12 مهر جمعه ست یه رجوع به تقویم بکن ملتفط میشی .
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: godot ، Ali Sepehr ، ojee ، زری وحدتی ، KIMIA2005 ، nasim ، behfaza ، amairmonre
سلام به مدیر عزیز جناب صدرا
میشه لطف کنید و مکان رو طوری انتخاب کنید که با مترو به سادگی در دسترس باشه ممنون میشیم اگه این نکته رعایت بشه.Smile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: saeedshafiee ، ojee ، زری وحدتی ، nedafarsi ، KIMIA2005 ، ffrfar ، H Pier ، Ali Sepehr ، philter ، m_yek ، behfaza ، nika
مدیر عزیز لطفا اعلام فرمایید جلسه صبح تشکیل می گردد یا بعد از ظهر؟ باتشکر
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان: ojee ، محبت ، ffrfar ، KIMIA2005 ، behfaza
لطفا صبح یا عصر بودن رو مشخص کنید اصلا چی میشه ساعتشو مشخص کنید مکانش باشه واسه شب آخر
من باید با پرواز بیام تهران و رفت و برگشتم رو باید بگیرم
در ضمن اگر امکانش هست طرف عصر باشه بهتره
ممنون
کیس: 2014AS000019XX | کنسولگری: آنکارا ----> ابوظبی | تاریخ روئت قبولی : 1 می | تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 22 می | تعداد نفرات: 3 | تاریخ مصاحبه: هفته سوم ماه NOV Wink | ویزای یکضرب | حرکت به آمریکا : فروردین 93 فعلا شهر LA | همسفرا پیغام بگذارند
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، godot ، meisam14 ، Ali Sepehr ، ojee ، behfaza ، amairmonre
با سلام به دوستان محترم
گردهمایی برای تبادل اطلاعات و انتقال انرژی های مثبت به همدیگه خیلی خوبه، مخصوصا اگه دوستان تجربه کافی هم داشته باشن. من شخصا با اینکار خیلی موافق هستم ولی اگه امکانش هست مدیران این گردهمایی لطفا موارد زیر رو هم در نظر بگیرن:
1- حضور و یا دعوت از دوستان و برندگان سال 2013 به لحاظ اینکه تمام مراحل پروسه مهاجرت را طی کردن و حتی بعضی هاشون ممکنه به آ م ر ی ک ا یکبار سفر هم داشته باشن میتونه خیلیکمک کنه.
2- در پروسه لاتاری از طیف های مختلف برنده شدن و هر کسی با هدف خاصی داره مهاجرت میکنه (برای مثال یکی تاجره، یکی میخواد بره درس بخونه، یکی بازنشتس، یکی خونه داره، یک تنهاست، یکی 3 تا بچه داره و ...) که جمع شدن این آمدما در یک محل ممکنه باعث شه کسی حرف زیادی برا گفتن نداشته باشه.
3- تجربه من از گردهمایی های مشابهی که قبلا داشتم اونم در یک مکان عمومی این بود که در حدود 50 تا 100 نفر مثلا در یک رستوران جمع می شن و شما تنها با 5 -6 نفر کنار خودتون میتونید تبادل اطلاعات کنید که ممکنه شباهت زیادی با شما نداشته باشن.
4- من پیشنهاد می کنم قبل از گردهمایی یه دسته بندی بین اعضا انجام بشه (برای مثال شهری که برای زندگی در آمریکا انتخاب کردن، هدف از مهاجرت (کار یا تحصیل)، سن و سال و موارد مشابه) تا دوستانی که اهداف مشترکی در آینده دارند بیشتر با هم آشنا بشن.
در پایان باید بگم مدیریت این جور گردهمایی ها کار بسیار سختیه و انرژی زیادی می بره و قبلا از تلاش مدیران محترم قدر دانی میشه.
[color=#006400]کیس نامبر: AS2014...17XX / مصاحبه: 15ژانویه/2 نفر/، ایروان/کلیر:6 جون/ ویزا: 20 جون

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان