کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
(2013-09-20 ساعت 18:43)mehdi2014 نوشته:  با سلام به دوستان محترم
گردهمایی برای تبادل اطلاعات و انتقال انرژی های مثبت به همدیگه خیلی خوبه، مخصوصا اگه دوستان تجربه کافی هم داشته باشن. من شخصا با اینکار خیلی موافق هستم ولی اگه امکانش هست مدیران این گردهمایی لطفا موارد زیر رو هم در نظر بگیرن:
1- حضور و یا دعوت از دوستان و برندگان سال 2013 به لحاظ اینکه تمام مراحل پروسه مهاجرت را طی کردن و حتی بعضی هاشون ممکنه به آ م ر ی ک ا یکبار سفر هم داشته باشن میتونه خیلیکمک کنه.
2- در پروسه لاتاری از طیف های مختلف برنده شدن و هر کسی با هدف خاصی داره مهاجرت میکنه (برای مثال یکی تاجره، یکی میخواد بره درس بخونه، یکی بازنشتس، یکی خونه داره، یک تنهاست، یکی 3 تا بچه داره و ...) که جمع شدن این آمدما در یک محل ممکنه باعث شه کسی حرف زیادی برا گفتن نداشته باشه.
3- تجربه من از گردهمایی های مشابهی که قبلا داشتم اونم در یک مکان عمومی این بود که در حدود 50 تا 100 نفر مثلا در یک رستوران جمع می شن و شما تنها با 5 -6 نفر کنار خودتون میتونید تبادل اطلاعات کنید که ممکنه شباهت زیادی با شما نداشته باشن.
4- من پیشنهاد می کنم قبل از گردهمایی یه دسته بندی بین اعضا انجام بشه (برای مثال شهری که برای زندگی در آمریکا انتخاب کردن، هدف از مهاجرت (کار یا تحصیل)، سن و سال و موارد مشابه) تا دوستانی که اهداف مشترکی در آینده دارند بیشتر با هم آشنا بشن.
در پایان باید بگم مدیریت این جور گردهمایی ها کار بسیار سختیه و انرژی زیادی می بره و قبلا از تلاش مدیران محترم قدر دانی میشه.
حرف شما كاملا درسته دوست عزيز ولي اين جلسه اول بيشتر برا آشنايي ومعرفيه اگه خدا بخواد گردهمايي بعدي ميتونه صميمي تر ودر جاي بهتري به شكل ميهمانى برگزار بشه شايد هم روزي گردهمايي تو آ م ر ى ك ا برگزار شهWinkCool
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: godot ، nasim ، محبت ، Lemony ، romance33 ، sepideh_ ، زری وحدتی ، ali1220 ، behfaza ، nika
خیلییییییی نامردین ........... !!!!!!!!
حالا که من اومدم یزد ..........؟؟؟؟ من دوست دارم باشم .........
شماره کیس: ***2014AS00001، تاریخ رویت قبولی: 14 MAY، کنسولگری: زدم ابوظبی!!، تعداد افراد منظور در کیس : خودمWink، ارسال فرمهای سری اول: 23 JUNE،
کارنت شدن کیس: 13 AUGUST، دریافت نامه دوم: 21 OCTOBER، مصاحبه: اواخر DECEMBER، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-،جمع تقریبی هزینه‌ها:-
تشکر کنندگان: Lemony ، محبت ، 2014winner ، زری وحدتی ، ali1220 ، behfaza
(2013-09-24 ساعت 12:26)sharareh amini نوشته:  خیلییییییی نامردین ........... !!!!!!!!
حالا که من اومدم یزد ..........؟؟؟؟ من دوست دارم باشم .........

من كه قبلاً هم بهتون گفتم، توي يزد هر كمكي خواستيد بنده در خدمتتونم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
من هم میام!!
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، زری وحدتی ، angelio.asian ، ali1220 ، behfaza ، nika
دوستان تا امروز درخواست های زیادی برای شرکت در گردهمایی دریافت کردیم لطفا اگر تمایل به شرکت در گردهمایی را دارید هرچه سریعتر به من با پیام خصوصی اطلاع دهید تا جمع بندی های لازم انجام شود و هماهنگی شود.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
(2013-09-25 ساعت 13:33)Nazem نوشته:  دوستان تا امروز درخواست های زیادی برای شرکت در گردهمایی دریافت کردیم لطفا اگر تمایل به شرکت در گردهمایی را دارید هرچه سریعتر به من با پیام خصوصی اطلاع دهید تا جمع بندی های لازم انجام شود و هماهنگی شود.

Sad اصلن ما دوست نداشتيم بيايم ها.فكر نكني چون آنكارا هستيم و شما تاريخشو جلو ننداختي نميايم!!!
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، زری وحدتی ، محبت ، Ali Sepehr ، ojee ، ali1220 ، angelio.asian ، behfaza ، nika
سلام به همه دوستان مهاجر
به نظر من اين خيلي فكر خوبيه، اما بهتر اينه كه اين گردهمايي حداقل در ابتدا توفضاي مجازي باشه، مزيت اين كار اينه كه اولا همه دوستامون از سراسر ايران ميتونن به سادگي توش شركت كنن، دوما هيچ خطر احتمالي هيچ يك از دوستان رو تهديد نخواهد كرد، سوم اينكه همه دوستان ميتونن از تجربيات همديگه استفاده كنن، كاش مهاجر سرا هم خودش ١چت روم داشت،البته بنده به نوبه خودم دست مدير عزيز سايت و ميبوسم، به هر حال ما ميتونيم از سرور پر قدرت ياهو استفاده كنيم، از اينكه جسارت كردم و نظر دادم عذر ميخام، يكي از دوستان نوشته بود كه ترس از قانون نيست بلكه از بي قانونيه، و من زياد با اين مردان قانون برخورد دارم، از اينها هر كاري بگيد بدون شك بر مياد، با آرزوي پروازي بي خطر براي همه پرستوهاي مهاجر.
داداش كوچيك همه: پيمان
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
(2013-09-26 ساعت 09:49)2014winner نوشته:  
(2013-09-25 ساعت 13:33)Nazem نوشته:  دوستان تا امروز درخواست های زیادی برای شرکت در گردهمایی دریافت کردیم لطفا اگر تمایل به شرکت در گردهمایی را دارید هرچه سریعتر به من با پیام خصوصی اطلاع دهید تا جمع بندی های لازم انجام شود و هماهنگی شود.

Sad اصلن ما دوست نداشتيم بيايم ها.فكر نكني چون آنكارا هستيم و شما تاريخشو جلو ننداختي نميايم!!!
موفق باشید
امیدوارم ویزای یک ضرب بگیرید.
تشکر کنندگان: Morteza1350 ، زری وحدتی ، محبت ، ali1220 ، angelio.asian ، KIMIA2005 ، behfaza ، nika

سلام
من هم شرکت مىىکنم
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، محبت ، ali1220 ، KIMIA2005 ، behfaza ، nika
بچه ها
تا میتونین هوای همدیگرو داشته باشین و همدیگرو زیاد ببینین. ضرر نمیکنین

از طرف بچه های 2013
(2013-09-27 ساعت 17:15)pooya.n نوشته:  بچه ها
تا میتونین هوای همدیگرو داشته باشین و همدیگرو زیاد ببینین. ضرر نمیکنین

از طرف بچه های 2013
چپ دست عزیز من به نوبه ی خودم ازت ممنونم که بفکر 2014 ها هستی.
امیدوارم تداوم دوستی که بین شما ( 2013 ها ) بود و باعث افتخاره بزودی
بین بچه های 2014 ببینیم

پایـــــــدار بـــــاشی Cool
CN : 2014AS29xx
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 30 Jan
دریافت ویزا: 31 Jan

[font=Arial]صدای خنده ی خدا را میشنوی ؟؟؟
به انچه محال می پنداری میخندد...
پس آرزو کن ...
[/font]

سلام بچه ها...بابا چی شد؟ چرا همایش برگزار نمیکنید!!!! من به اون ایمیله هم میل دادم اما فعلا هیچ خبری نیست
ضمنا انگار گفته بودن اسپانسر ایمیگرانجل هست... ای کاش یک کافه ای جایی رو چند ساعت اجاره میکردند ؛ اما بچه ها به خرج خودشون سفارش میدادن هر چی میخوان بخورن پای خودشون ....فکر نکنم زیاد هزینه بر باشه عوضش امنیت بالاست....
به امید دیدار 2014 ای ها....
با ارزوی موفقیت پیشا پیش برای 2015 ای هاBig Grin
ویزای سال 2014. تاریخ مهاجرت سال 2014
موفق باشید
تشکر کنندگان: angelio.asian ، KIMIA2005 ، ali1220 ، ojee ، behfaza
(2013-09-27 ساعت 18:21)Sarah Hajian نوشته:  سلام بچه ها...بابا چی شد؟ چرا همایش برگزار نمیکنید!!!! من به اون ایمیله هم میل دادم اما فعلا هیچ خبری نیست
ضمنا انگار گفته بودن اسپانسر ایمیگرانجل هست... ای کاش یک کافه ای جایی رو چند ساعت اجاره میکردند ؛ اما بچه ها به خرج خودشون سفارش میدادن هر چی میخوان بخورن پای خودشون ....فکر نکنم زیاد هزینه بر باشه عوضش امنیت بالاست....
به امید دیدار 2014 ای ها....
با ارزوی موفقیت پیشا پیش برای 2015 ای هاBig Grin

دوست عزیز 12 مهر گردهمایی برگزار خواهد شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
اگر عصر باشه عالیه !
صبح جمعه رو خونه باشیم .
تشکر کنندگان: محبت ، philter ، behfaza ، nika
امروز 2شنبس و من هنوز نه ای میلی در مورد میتینگ دریافت کردم نه مسیجی نه اس ام اسی نه زنگی! از طرفی هم چند تا برنامه رو معلق گذاشتم تا ساعت دقیق میتینگ مشخص بشه! اصلا منم دعوت دارم؟؟؟
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت ، sepideh_ ، behfaza ، amairmonre

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان