کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-04 ساعت 23:30)H Pier نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 23:25)shervin4d نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 23:02)mehdi2014 نوشته:  سلام دوستان.
من فوق لیسانس دارم، شغلم دولتیه و سربازی هم با تمام قوا رفتم. واسه روحیه دادن به خودم یه سوال داشتم.
کسی بوده با شرایط فوق الذکر که کلیرنس نخورده باشه و یه ضرب ویزا گرفته باشه؟؟؟؟
حتی اگه یه نفر هم باشه موجب قوت قلب خواهد بود به خدا!!!

ایشالا که یه ضرب بگیری بشی قوت قلب من! البته من سربازی نرفتم شغل دولتی هم ندارم و مجردم اما فوق لیسانس رو دارم که البته پشیمونم Big Grin

متاسفانه هر دو خودتون رو برای کلیرنس آماده کنین موردی با مشخصات شما و ویزای یک ضرب مشاهده نشده.Sad
متاسفانه فوق لیسانس و شغل دولتی و اکثر سربازی رفته ها همه معیاری برای کلیرنس خوردن خواهد بود و موجب کلیرنس خواهد شد.

نمیشه مشخص کرد . بستگی به شرایط شما داره!
زمانی که ما مصاحبه داشتیم یک زن و شوهر جوانی بودند آقا متخصص کامپیوتر بود و تو سپاه کار میکرد . خانم تو لبنان دانشجو بود و پدرش هم رسما عضو حرب الله لبنان بود . ولی این دو در کمال ناباوری یکضرب ویزا گرفتند !!! تنها فرقی که فکر کنم داشت این بود که تو حساب بانکیشون به پول اون موقع تقریبا 200.000 دلار پول داشتند .
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
(2013-10-05 ساعت 15:01)rox_ana نوشته:  سلام دوستان
من کیس نامبرم 2300 هست اما هنوز ایمیلی دریافت نکردم کمی نگرانم. ممکنه بگید ایا راهی برای چک کردنش هست که زمان مصاحبه ام کی هست یا اصلا منو برای مصاحبه میخوان یا نه؟

دوست عزیز
لطفا منتظر ایمیل نباشید. شما باید به همان صفحه ای که برنده شدن خودتون را چک کردین مراجعه کنین. نامه دوم جایگزین نامه قبولی می شود.
اگر تا الان نشده نگران نباشید. خیلی از دوستان همچنان منتظر هستند.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: soli asali ، mehrdad pharm ، .YAS ، hamid_fs3 ، Shahabpk ، behfaza ، alitab
من کیس نامبرم 2300 هست اما هنوز ایمیلی دریافت نکردم کمی نگرانم. ممکنه بگید ایا راهی برای چک کردنش هست که زمان مصاحبه ام کی هست یا اصلا منو برای مصاحبه میخوان یا نه؟
سلام
دوست خوبم رسمه در مهاجرسرا که سوال رو در یک تاپیک و اونم مرتبط با سوالتون پرسیده بشه به هر حال پاسختون رو در این پست دادم http://mohajersara.com/thread-6451-post-...#pid428750
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: soli asali ، mehrdad pharm ، .YAS ، amin arefi ، hamid_fs3 ، Shahabpk ، behfaza ، EKAM ، ojee
[font=Times New Roman]دوستان عزیز توصیه میشه که از گفتن مطالبِ اضافه و یا دادنِ مدارکِ اضافه به افیسر اکیدا خودداری کنید، جواب سوال ها ساده و کاملا خلاصه باشه و از آب و تاب دادن به قضایا خودداری کنید، در مورد مدارک هم هر مدرکی ازتون خواستن ارائه بدید، مثلا گفته شد که محض احتیاط با خودتون ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی تون رو ببرید، ولی تا آفیسر ازتون ریزنمرات نخواست ارائه ندید، هم وجه خوبی نداره و هم شک برانگیز هست برای آفیسر که چرا این شخص اصرار داره به من این مدرک رو ارائه کنه، نامه تمکن مالی تون معقول باشه نه خیلی کم نه خیلی زیاد....خلاصه کلام با حرکات اضافه برای خودتون دردسر ایجاد نکنید. موفق باشید دوستان[/font] Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-10-04 ساعت 23:02)mehdi2014 نوشته:  سلام دوستان.
من فوق لیسانس دارم، شغلم دولتیه و سربازی هم با تمام قوا رفتم. واسه روحیه دادن به خودم یه سوال داشتم.
کسی بوده با شرایط فوق الذکر که کلیرنس نخورده باشه و یه ضرب ویزا گرفته باشه؟؟؟؟
حتی اگه یه نفر هم باشه موجب قوت قلب خواهد بود به خدا!!!
fنگران نباشید به نظر من هیچ چیز غیر ممکن نیست به ویزای یکضرب با تمام قوا اعتقاد داشته باشید ولی خودتون رو برای حتی کلیرنس هم آماده کنید
موفق باشید.
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
تشکر کنندگان: EKAM ، Elahe. ، soli asali ، محبت ، Shahabpk ، mehdi2014 ، behfaza ، ماتیتی ، amin arefi ، noobnoobi ، kamix ، meisam14
(2013-10-05 ساعت 15:20)aghaghia نوشته:  [font=Times New Roman]دوستان عزیز توصیه میشه که از گفتن مطالبِ اضافه و یا دادنِ مدارکِ اضافه به افیسر اکیدا خودداری کنید، جواب سوال ها ساده و کاملا خلاصه باشه و از آب و تاب دادن به قضایا خودداری کنید، در مورد مدارک هم هر مدرکی ازتون خواستن ارائه بدید، مثلا گفته شد که محض احتیاط با خودتون ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی تون رو ببرید، ولی تا آفیسر ازتون ریزنمرات نخواست ارائه ندید، هم وجه خوبی نداره و هم شک برانگیز هست برای آفیسر که چرا این شخص اصرار داره به من این مدرک رو ارائه کنه، نامه تمکن مالی تون معقول باشه نه خیلی کم نه خیلی زیاد....خلاصه کلام با حرکات اضافه برای خودتون دردسر ایجاد نکنید. موفق باشید دوستان[/font] Smile

ریز نمرات من پانچ شده به ترجمه مدرکم حتما باید جداش کنم؟؟؟؟/ یعنی مشکلی پیش می یاد؟؟؟؟؟؟
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: shervin4d ، soli asali ، Shahabpk
(2013-10-05 ساعت 23:46)rtt نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 15:20)aghaghia نوشته:  [font=Times New Roman]دوستان عزیز توصیه میشه که از گفتن مطالبِ اضافه و یا دادنِ مدارکِ اضافه به افیسر اکیدا خودداری کنید، جواب سوال ها ساده و کاملا خلاصه باشه و از آب و تاب دادن به قضایا خودداری کنید، در مورد مدارک هم هر مدرکی ازتون خواستن ارائه بدید، مثلا گفته شد که محض احتیاط با خودتون ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی تون رو ببرید، ولی تا آفیسر ازتون ریزنمرات نخواست ارائه ندید، هم وجه خوبی نداره و هم شک برانگیز هست برای آفیسر که چرا این شخص اصرار داره به من این مدرک رو ارائه کنه، نامه تمکن مالی تون معقول باشه نه خیلی کم نه خیلی زیاد....خلاصه کلام با حرکات اضافه برای خودتون دردسر ایجاد نکنید. موفق باشید دوستان[/font] Smile

ریز نمرات من پانچ شده به ترجمه مدرکم حتما باید جداش کنم؟؟؟؟/ یعنی مشکلی پیش می یاد؟؟؟؟؟؟

ریز نمرات بود و نبودش هیچ شکی واسه کسی به وجود نمیاره بچه ها لطفا با رفرنس حرف بزنید نه با نظر شخصی!!
تشکر کنندگان: soli asali
دوستان کیس من در سایتCEAC شناخته نمیشه...کسانی که امسال کلیرنس خوردند میشه وضعیتشون رو در سایتCeac اعلام کنند؟
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: soli asali ، shervin4d ، aghaghia ، محبت ، noobnoobi ، sepideh_ ، ojee ، alitab
(2013-10-06 ساعت 00:42)الدورادو نوشته:  دوستان کیس من در سایتCEAC شناخته نمیشه...کسانی که امسال کلیرنس خوردند میشه وضعیتشون رو در سایتCeac اعلام کنند؟

هنوز زوده تا 2 3 هفته بعد از مصاحبه خبری نمیشه
تشکر کنندگان: aghaghia ، الدورادو ، amin arefi ، soli asali ، محبت ، kage.omid
(2013-10-06 ساعت 00:14)shervin4d نوشته:  

ریز نمرات بود و نبودش هیچ شکی واسه کسی به وجود نمیاره بچه ها لطفا با رفرنس حرف بزنید نه با نظر شخصی!!

دوست عزیز، من هم نگفتم مشکلی به وجود میاره و ریز نمرات رو مثال زدم چون در این تاپیک در موردش بحت شده بود، مسئله اصلی اینه که از بیان مسائل غیر ضروری و یا ارئه مدارک اضافی خودداری بشه و این نظر من نیست، بلکه نظرِ اکثرِ دوستانی هست که به مصاحبه رفتند... البته هر کس صلاح خودش رو بهتر میدونه و هر طور دست داره میتونه عمل کنه... موفق باشید.
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: shimoda ، soli asali ، Saeedv13 ، sepideh_ ، mehrdad pharm ، آلیس-1980
(2013-10-06 ساعت 01:06)aghaghia نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 00:14)shervin4d نوشته:  

دوست عزیز، من هم نگفتم مشکلی به وجود میاره و ریز نمرات رو مثال زدم چون در این تاپیک در موردش بحت شده بود، مسئله اصلی اینه که از بیان مسائل غیر ضروری و یا ارئه مدارک اضافی خودداری بشه و این نظر من نیست، بلکه نظرِ اکثرِ دوستانی هست که به مصاحبه رفتند... البته هر کس صلاح خودش رو بهتر میدونه و هر طور دست داره میتونه عمل کنه... موفق باشید.

موافقم..Smile
تشکر کنندگان: godot ، soli asali
(2013-10-05 ساعت 15:08)Tabassomshojaat نوشته:  

دوست عزیز
لطفا منتظر ایمیل نباشید. شما باید به همان صفحه ای که برنده شدن خودتون را چک کردین مراجعه کنین. نامه دوم جایگزین نامه قبولی می شود.

مرسی از راهنماییتون یعنی تو صفحه https://www.dvlottery.state.gov/ESC مجدد کانفرمیشن نامبر رو وارد کنم؟
تشکر کنندگان: aghaghia ، soli asali ، kamix
(2013-10-06 ساعت 01:28)rox_ana نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 15:08)Tabassomshojaat نوشته:  
دوست عزیز

مرسی از راهنماییتون یعنی تو صفحه https://www.dvlottery.state.gov/ESC مجدد کانفرمیشن نامبر رو وارد کنم؟
بله،همین صفحه رو مثلِ زمانی که میخواستید برنده شدنتون رو چک کنید 2باره چک کنید ممکنه براتون نامه دوم اومده باشه...
تشکر کنندگان: amin arefi ، soli asali ، آلیس-1980
(2013-10-06 ساعت 00:58)shervin4d نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 00:42)الدورادو نوشته:  دوستان کیس من در سایتCEAC شناخته نمیشه...کسانی که امسال کلیرنس خوردند میشه وضعیتشون رو در سایتCeac اعلام کنند؟

مد نظر داشته باشید که دوستی بوده از همین ابوظبی 3 روزه کیلیر شده ( منتظر سرا 2013)
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: محبت ، ghafari88 ، EKAM ، shervin4d ، الدورادو ، amin arefi ، آلیس-1980
(2013-10-06 ساعت 02:20)soli asali نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 00:58)shervin4d نوشته:  

مد نظر داشته باشید که دوستی بوده از همین ابوظبی 3 روزه کیلیر شده ( منتظر سرا 2013)

ميتوني لينكشو بذاري ميخوام بدونم چطوري متوجه شده مونده تا 3 روز بعد برگشته و ......
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: ali99sh ، soli asali ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان