کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-06 ساعت 10:24)EKAM نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 02:20)soli asali نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 00:58)shervin4d نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 00:42)الدورادو نوشته:  دوستان کیس من در سایتCEAC شناخته نمیشه...کسانی که امسال کلیرنس خوردند میشه وضعیتشون رو در سایتCeac اعلام کنند؟

هنوز زوده تا 2 3 هفته بعد از مصاحبه خبری نمیشه

مد نظر داشته باشید که دوستی بوده از همین ابوظبی 3 روزه کیلیر شده ( منتظر سرا 2013)

ميتوني لينكشو بذاري ميخوام بدونم چطوري متوجه شده مونده تا 3 روز بعد برگشته و ......
تو امضاء اکثر بچه ها هست منتظر سرا. برجسته ترینشون امیر مهاجر که راحت میتونی پیداش کنی
منتظر سرا
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: EKAM ، محبت ، kamix ، ojee
مىشه کسى که به کلىرنس خورده ىک کم از مشخصاتشو بگه؟ سربازى ؟ شغل؟
CN:21## - ABUDHABI - INTERVIEW.NOV 18 - 2
APPLICANTS - FIRST UPDATE : NOV 19 SECOND : FEB 10
Third: May 27 Forth: May 29 ( the end of administrative processing) Fifth : June 3
تشکر کنندگان: soli asali ، آلیس-1980 ، ojee
از بچه هایی که رفتند مصاحبه سئوال داشتم اگه معافیت داشته باشیم علتش رو سئوال می کنند یانه؟ آخه من معافیتم بخاطر جبهه پدرم بوده می خواستم بدونم این مشکلی درست میکنه یا نه؟
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-10-06 ساعت 11:19)sargol2001@yahoo.com نوشته:  مىشه کسى که به کلىرنس خورده ىک کم از مشخصاتشو بگه؟ سربازى ؟ شغل؟

سربازی معاف، شغل خصوصی ، در حال حاضر دانشجوی لیسانس، کلیرنس خوردم.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، noobnoobi ، artam2 ، زری وحدتی ، ojee
(2013-10-06 ساعت 11:46)amin.n نوشته:  از بچه هایی که رفتند مصاحبه سئوال داشتم اگه معافیت داشته باشیم علتش رو سئوال می کنند یانه؟ آخه من معافیتم بخاطر جبهه پدرم بوده می خواستم بدونم این مشکلی درست میکنه یا نه؟

نه مهم نیست عزیز جان. مشاهده شده بعضی کیس ها اطرافیان و خانوادشون شغلهای حساس داشتن و مشکلی پیش نیومده
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: azadeh2014 ، Tabassomshojaat ، EKAM ، amin.n ، محبت ، زری وحدتی ، ojee ، alitab
سلام
بچه ها دوستم لاتاری برنده شده فوق لیسانس هم قبول شده و از مهر 92 ترم اولشم شروع شده

اتفاقا کیس نامبرش (3 هزارو خورده ایه) طوری هست که تو همین ترم اولش هم باید بره مصاحبه.

می خواستم بپرسم ایشون بخاطر اینکه فوق لیسانس قبول شده و ترم اولشم هست احتمال داره ویزا یکضرب بگیره یا اینکه چون فوق قبول شده فقط بخاطر فوقش کلیرنس می خوره؟؟؟؟

سربازی هم نرفته.

کار و شغل خصوصی و دولتی هم تا حالا نداشته.

اساتید نظر بدن لطفا ممنون.
تشکر کنندگان: soli asali ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 12:21)mohammad69 نوشته:  سلام
بچه ها دوستم لاتاری برنده شده فوق لیسانس هم قبول شده و از مهر 92 ترم اولشم شروع شده

اتفاقا کیس نامبرش (3 هزارو خورده ایه) طوری هست که تو همین ترم اولش هم باید بره مصاحبه.

می خواستم بپرسم ایشون بخاطر اینکه فوق لیسانس قبول شده و ترم اولشم هست احتمال داره ویزا یکضرب بگیره یا اینکه چون فوق قبول شده فقط بخاطر فوقش کلیرنس می خوره؟؟؟؟

سربازی هم نرفته.

اگه جای آفیسر باشیم میشه جواب قطعی داد.. اما اصلا معلوم نمیکنه... شاید بخوره شایدم نخوره.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: soli asali ، EKAM ، محبت ، noobnoobi ، mohammad69 ، زری وحدتی ، ojee
(2013-10-06 ساعت 11:52)far572000 نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 11:19)sargol2001@yahoo.com نوشته:  مىشه کسى که به کلىرنس خورده ىک کم از مشخصاتشو بگه؟ سربازى ؟ شغل؟

سربازی معاف، شغل خصوصی ، در حال حاضر دانشجوی لیسانس، کلیرنس خوردم.
انشاالله که خیره دوست من... و به راحتی کیلیر میشید Wink
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: EKAM ، محبت ، noobnoobi ، kamix
(2013-10-06 ساعت 13:02)H Pier نوشته:  

سربازی هم نرفته.

اگه جای آفیسر باشیم میشه جواب قطعی داد.. اما اصلا معلوم نمیکنه... شاید بخوره شایدم نخوره.

چون آخرين مدركش ليسانس احتمالش كمه كليرنس بخوره
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: H Pier ، محبت ، noobnoobi ، mohammad69 ، soli asali ، زری وحدتی

سربازی هم نرفته.

سلام
از داستان کلیرنس که بگذریم و بعید میدونم بخواد به این دلیلی که اونها نمیدونن کلیرنس بخوره یعنی ایشون میخواد برای رفتن برنامه ریزی کنه و 2 سال برا فوق تازه شروع کنه اینطرف، فکر نکنم منطقی باشه با توجه به ارزش بالای مدارک این طرف در اون طرفWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: mohammad69 ، Shahabpk ، EKAM ، soli asali ، amin arefi ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 13:53)محبت نوشته:  

سربازی هم نرفته.

سلام
از داستان کلیرنس که بگذریم و بعید میدونم بخواد به این دلیلی که اونها نمیدونن کلیرنس بخوره یعنی ایشون میخواد برای رفتن برنامه ریزی کنه و 2 سال برا فوق تازه شروع کنه اینطرف، فکر نکنم منطقی باشه با توجه به ارزش بالای مدارک این طرف در اون طرفWink
آقا امین ببخشید من متوجه منظورتون نشدم کمی واضح تر بگید Smile
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-10-05 ساعت 12:16)پسر شجاع نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 08:19)Saeedv13 نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 00:52)محبت نوشته:  ...قدرت شما در مهار استرستون و ارائه سخنوری هوشمندانه که آفیسر رو متقاعد بکنه که میتونه همونجا به شما ویزای یکضرب رو بده .
تو اون 4-5 دقیقه هر کدوم از اعضای کیس حداکثر سه تا جمله بتونن بگن باید خدا رو شکر کنن برادر. سخنوری!! اونم هوشمندانه؟!!! 3-4 تا سئوال می پرسه و والسلام. بهتره چند تا سفرنامه بخونین تا اوضاع دستتون بیاد. درسته که آفیسر به فارسی صحبت می کنه ولی به هر حال زبان دومش هست و مثل زبان مادریش مسلط نیست. باید سخنوری رو بی خیال شین و جمله های کوتاه با کلمات ساده و غیر تخصصی استفاده کنید.
سلام دوستان، این رو هم به فرمایشات عمو سعید اضافه کنم که خیلی‌ها اعتقاد دارن پروسه کلیرنس از بالا تعیین می‌شه و دست افیسر نیست، چون خیلی‌ از بچهای ۲۰۱۳ گفتن که در هنگام مصاحبه اون برگه کلیرنس رو دیدن که از قبل آماده جلو افیسر بوده و در پایان مصاحبه افیسر همون برگه‌ رو بهشون داده.

با سلام
اینکه از بالا تعیین میشه را قبول ندارم اما ما که اول اکتبر مصاحبه داشتیم تقریبا مطمئنم که برگه صورتی ما از قبل روی میز افیسر بود. اما این به دلیل این نیست که از بالا تعیین شده به نظر من افیسر قبل از شروع مصاحبه و صدا زدن افراد پرونده را مطالعه میکنه و تصمیم اولیشو میگیره. در حین مصاحبه در خصوص تصمیمش به اطمینان میرسه.
تشکر کنندگان: mohammad69 ، soli asali ، محبت ، Saeedv13 ، amin arefi ، زری وحدتی ، azifa ، آلیس-1980
(2013-10-06 ساعت 15:40)byazdani نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 12:16)پسر شجاع نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 08:19)Saeedv13 نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 00:52)محبت نوشته:  ...قدرت شما در مهار استرستون و ارائه سخنوری هوشمندانه که آفیسر رو متقاعد بکنه که میتونه همونجا به شما ویزای یکضرب رو بده .
تو اون 4-5 دقیقه هر کدوم از اعضای کیس حداکثر سه تا جمله بتونن بگن باید خدا رو شکر کنن برادر. سخنوری!! اونم هوشمندانه؟!!! 3-4 تا سئوال می پرسه و والسلام. بهتره چند تا سفرنامه بخونین تا اوضاع دستتون بیاد. درسته که آفیسر به فارسی صحبت می کنه ولی به هر حال زبان دومش هست و مثل زبان مادریش مسلط نیست. باید سخنوری رو بی خیال شین و جمله های کوتاه با کلمات ساده و غیر تخصصی استفاده کنید.
سلام دوستان، این رو هم به فرمایشات عمو سعید اضافه کنم که خیلی‌ها اعتقاد دارن پروسه کلیرنس از بالا تعیین می‌شه و دست افیسر نیست، چون خیلی‌ از بچهای ۲۰۱۳ گفتن که در هنگام مصاحبه اون برگه کلیرنس رو دیدن که از قبل آماده جلو افیسر بوده و در پایان مصاحبه افیسر همون برگه‌ رو بهشون داده.

با سلام
اینکه از بالا تعیین میشه را قبول ندارم اما ما که اول اکتبر مصاحبه داشتیم تقریبا مطمئنم که برگه صورتی ما از قبل روی میز افیسر بود. اما این به دلیل این نیست که از بالا تعیین شده به نظر من افیسر قبل از شروع مصاحبه و صدا زدن افراد پرونده را مطالعه میکنه و تصمیم اولیشو میگیره. در حین مصاحبه در خصوص تصمیمش به اطمینان میرسه.

شما كجا مصاحبه شدين؟؟؟!!!! امضا ندارين ببين كجا كي .... Sad
شرايط كليرنستون چي بود؟؟؟؟!!!!Sad
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: soli asali ، ghafari88 ، زری وحدتی ، ojee ، nedaba
(2013-10-06 ساعت 13:53)محبت نوشته:  

سربازی هم نرفته.

سلام

با سلام
مگه به خاطر ليسانس داشتن هم كلرينس ميزنن ؟
دانشجوي فوق ليسانس باشي كلرينس ميخوري با وجود اين كه سربازي نرفتي وشغل دولتي نداشتي و خارج از كشور هم نشدي؟
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، زری وحدتی
من از بچه های لاتاری نیستم ولی دیدم قضیه کلیرنس خیلی ذهن بچه های رو مشغول کرده گفتم یک چیزی بگم، اصلاً فکر اینکه چی تعیین کنندس و چیکار میتونین بکنین که کلیرنس نخورین رو از سرتون بیرون کنین، فقط میشه گفت احتمال کلیرنس خوردن آقایون بیشتر از خانمها هستش. خودتون را اذیت نکنین با این حرفا
من خودم موقع مصاحبه پاسپورتم رو گرفتن که ویزا بدن ولی رفتم پست برگه صورتی توی پاکت بود که AP خورده بهم. نه سربازی رفتم نه کار دولتی داشتم.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان