کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2015-01-13 ساعت 12:04)goliii نوشته:  دوستان درود لطفا اگر واسه کسی امکان داره متن نامه به سفارت یا کی سی سی رو به انگلیسی بزاره واسه پیگیری کلیرنس که چقدردیگه طول میکشه یا الان وضعیت کیس تو چه مرحله ای هست ممنون
سلام
http://www.mohajersara.com/thread-6845-p...#pid498817
http://www.mohajersara.com/thread-6845-p...#pid503231
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، m.ghoreishi ، goliii ، Reza-2015 ، Mahboy ، AliReza.Sh ، areb1356
سلام دوستان عزیز
وقتتون بخیر، خانوم بنده برنده اصلیه و مدرک دیپلمش فنیه، ۱۱ سال. و مدرک فوق دیپلمشو تازه اخذ کرده که منتظر دانشنامش هستیم. و تو فرمها ما دیپلمشو فقط ثبت کردیم. حالا به نظر شما ما در خواست آنلاک بدیم یا نامه بزنیم به kcc واسه این موضوع? خانومم ورودی ۸۵ بوده و واسه ۲ واحدش ک فارق بشه دیگه پیگیری نکرده بود که با تلاش فراوون تونستیم اخر شهریور مدرکشو بگیره. لطفا راهنمایی کنین ماروSad
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2015-01-19 ساعت 00:56)babisondes نوشته:  سلام دوستان عزیز
وقتتون بخیر، خانوم بنده برنده اصلیه و مدرک دیپلمش فنیه، ۱۱ سال. و مدرک فوق دیپلمشو تازه اخذ کرده که منتظر دانشنامش هستیم. و تو فرمها ما دیپلمشو فقط ثبت کردیم. حالا به نظر شما ما در خواست آنلاک بدیم یا نامه بزنیم به kcc واسه این موضوع? خانومم ورودی ۸۵ بوده و واسه ۲ واحدش ک فارق بشه دیگه پیگیری نکرده بود که با تلاش فراوون تونستیم اخر شهریور مدرکشو بگیره. لطفا راهنمایی کنین ماروSad

سلام
الان برا انلاک کردن خیلی دیره ولی با ارسال ایمیل به KCC موضوع رو مطرح کن و بپرس که اگه لازمه انلاک کنی. اگه نه که در روز مصاحبه و قبل از قسم خوردن جریان رو برا افیسر توضیح بده (خلاصه و مفید) از ایمیل ارسالی و پاسخ اونا هم پرینت بگیر و همرات داشته باش. در ضمن علاوه برمدرک دیپلم و فوق دیپلم حتما حتما ریز نمرات کاردانی رو با ترجمه همراتون ببریید که لازم میشه.موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babak12
(2015-01-19 ساعت 03:40)m.ghoreishi نوشته:  

سلام
الان برا انلاک کردن خیلی دیره ولی با ارسال ایمیل به KCC موضوع رو مطرح کن و بپرس که اگه لازمه انلاک کنی. اگه نه که در روز مصاحبه و قبل از قسم خوردن جریان رو برا افیسر توضیح بده (خلاصه و مفید) از ایمیل ارسالی و پاسخ اونا هم پرینت بگیر و همرات داشته باش. در ضمن علاوه برمدرک دیپلم و فوق دیپلم حتما حتما ریز نمرات کاردانی رو با ترجمه همراتون ببریید که لازم میشه.موفق باشید
دوست عزیز اگه امکانش هست نمونه نامه رو واسم اینجا مینوشتی ممنونت میشدم
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2015-01-19 ساعت 04:43)babisondes نوشته:  
(2015-01-19 ساعت 03:40)m.ghoreishi نوشته:  

سلام
دوست عزیز اگه امکانش هست نمونه نامه رو واسم اینجا مینوشتی ممنونت میشدم
این پست مطالعه بفرمایید
http://www.mohajersara.com/thread-7028-p...#pid529812
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi

سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه شما حقیقتی رو در زمان ارسال فرم مخفی نکردین و ضعف سفارت که امکان اضافه عناوین جدید رو نداره توصیه بنده اینه که مدارکتون رو کامل پست کنید و همراهتون ببرید و فرمتون و انلاک نکنید چرا که وقتتون عقب می افته
کارشناس ارشد شرکت پاریز تراول
021-44622214-16
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Aghaman ، babisondes ، babak12 ، rbrb-2015

نگران نباشید، نیازی به آنلاک کردن نیست. مدرک کاردانی رو ببرید آموزش و پرورش و معادل پیش دانشگاهی کنید. در واقع کاردانی رو به جای پیش دانشگاهی ارائه میدید که یعنی همون دیپلم ۱۲ ساله.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: babisondes
(2014-12-23 ساعت 21:45)رضا2015 نوشته:  بله صبر بفرماييد كي سي سي پاسخ ميدهد

سلام آقا رضا
من چند وقت پیش واسه به تعویق انداختن مصاحبه به کی سی سی ایمیل زدم قبل از اینکه زمان مصاحبه فرا برسه طبق همون نامه خودتون، بلافاصله نامه اتو ریپلای دریافت کردم و به گفته شما همچنان منتظر دریافت نامه اصلی از طرف کی سی سی هستم ولی هنوز نامه ای مبنی بر مشخص شدن زمان مصاحبه جدید دریافت نکردم، الان باید چیکار کنم؟
ممنون
شماره کیس: ***2015AS00000
کنسولگری: آنکارا
تاریخ رویت قبولی: may
ارسال فرم های اول: july
تعداد افراد کیس: یک نفر
کارنت شدن کیس: سپتامبر
دریافت نامه دوم: نوامبر
مصاحبه: ژانویه
کلینرس: عمرا
دریافت ویزا: ....
ورود به آمریکا: ....
تشکر کنندگان: HERMES7
(2015-01-22 ساعت 13:40)smart نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 21:45)رضا2015 نوشته:  بله صبر بفرماييد كي سي سي پاسخ ميدهد

سلام آقا رضا
من چند وقت پیش واسه به تعویق انداختن مصاحبه به کی سی سی ایمیل زدم قبل از اینکه زمان مصاحبه فرا برسه طبق همون نامه خودتون، بلافاصله نامه اتو ریپلای دریافت کردم و به گفته شما همچنان منتظر دریافت نامه اصلی از طرف کی سی سی هستم ولی هنوز نامه ای مبنی بر مشخص شدن زمان مصاحبه جدید دریافت نکردم، الان باید چیکار کنم؟
ممنون

ایمیلتون رو چک کنید
تشکر کنندگان:
با سلام
یک سوال داشتم نامزده من برنده لاتاری شده و زمانیکه فرمها رو پر میکرد مشخصات رو مجرد زد الان ما تصمیم به ازدواج داریم به نظرتون متن نامه رو به چه صورت بزنیم که اطلاع بدیم اولا بهشون ثانیا اجازه بدن فرمها رو اپدیت کنیم ممنون میشم کمک کنید چون به نظرم داره دیر میشه چون احتمالا مصاحبه ایشون طرفای اردیبهشته بازم ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-01-26 ساعت 17:00)payam.mohamadi.mozafari نوشته:  با سلام
یک سوال داشتم نامزده من برنده لاتاری شده و زمانیکه فرمها رو پر میکرد مشخصات رو مجرد زد الان ما تصمیم به ازدواج داریم به نظرتون متن نامه رو به چه صورت بزنیم که اطلاع بدیم اولا بهشون ثانیا اجازه بدن فرمها رو اپدیت کنیم ممنون میشم کمک کنید چون به نظرم داره دیر میشه چون احتمالا مصاحبه ایشون طرفای اردیبهشته بازم ممنون

سلام دوست عزيز
نميخوام ايه يأس برات بخونم ولى با توجه به روند پيش رو ضريب ريسك اين كار بسيار بسيار بالاست و خدايى نكرده ممكنه اين شانس از هر دو شما گرفته شود، با اين حال تصميم گيرنده نهايى خودتان هستيد و بنده بعنوان وظيفه اين مطلب رو عرض كردم

Date: xxxx
Case Number: xxxxx
Principal Applicant Name: xxxxx
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
Date of Birth: xxxx

:To
US Department of State
Kentucky Consular Centre
3505 North Highway 25W
WILLIAMSBURG KY 40769
USA

Subject: Diversity Visa 2015,Unlocking Request

To Whom It May Concern

I’m a selectee of DV-2015 and want to update my information in DS-260 form. Therefore, you are kindly requested to unlock my DS-260 form.
تشکر کنندگان:
(2015-01-26 ساعت 17:00)payam.mohamadi.mozafari نوشته:  با سلام
بنظر من این کار رو اصصصصصصصصصصصصصصصصصصلا نکنید!!
چون 5 ماه دیگه بررسی پروندتون طول میکشه و تا برین مصاحبه یا ویزا تموم شده و یا تا کلیر بشیین تایم !
بهم اعتماد کنید و بزارید ایشون طبق روال بره و بعد از گرفتن گرین کارت مراسم بزارید.

ما رو هم دعوت کنید ! Wink
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Aghaman
اخه ما از چند نفر پرسیدیم و گفتند که عقد کنید زودتر که ما تابستون نامزد کردیم و الان تصمیم گرفتیم عقد کنیم
یعنی الان به نظر شما چیکار کنیم اگر بعد که ایشون رفتن مصاحبه ازدواج کنیم بهتره؟
اخه خیلیا میگن روند اینکه الان ازدواج کنیم تو گرفتن گرین کارت واسه من هم سریعتر میشه اگر واقعا ریسکش زیاده پس چیکار کنیم در ضمن ما جفتمون الان داریم ارشد میخونیم و ۲ ساله دیگه درسمون تمامه که میخوایم واسه دکتری اپلای کنیم
تشکر کنندگان:
در ضمن ممنون از راهنمایتون دوستان
و اگر امکانش هست زودتر نظرتون رو بفرمایید چون ما داریم برنامه ریزی ازدواجمونو میکنیم ممنونم باز
تشکر کنندگان:
(2015-01-27 ساعت 01:13)payam.mohamadi.mozafari نوشته:  اخه ما از چند نفر پرسیدیم و گفتند که عقد کنید زودتر که ما تابستون نامزد کردیم و الان تصمیم گرفتیم عقد کنیم
یعنی الان به نظر شما چیکار کنیم اگر بعد که ایشون رفتن مصاحبه ازدواج کنیم بهتره؟
اخه خیلیا میگن روند اینکه الان ازدواج کنیم تو گرفتن گرین کارت واسه من هم سریعتر میشه اگر واقعا ریسکش زیاده پس چیکار کنیم در ضمن ما جفتمون الان داریم ارشد میخونیم و ۲ ساله دیگه درسمون تمامه که میخوایم واسه دکتری اپلای کنیم

دوست عزیز همونطور که قبلا عرض کردم ریسک ازدواج در این برهه زمانی برای کیس شما خیلی بالاست (حداقل اگر تابستان عقد و فرم رو انلاک میکردین خیلی بهتر از الان بود)
اگر بعداز مصاحبه و دریافت ویزا ازدواج کنید ویزای گرفته شده باطل و مجددا باید نوبت مصاحبه دونفری بگیرید که این هم اصلا توصیه نمیکنم.
بنظر بنده همسرتون ویزا رو بگیرن و بعداز اولین ورود پاس سفید بگیره و برگرده ایران. بعد میتونید ازدواج و برای شما اقدام کنه و درسشونم تمام کنن. در ضمن با پاس سفید مجازه 2 سال بیرون از خاک امریکا باشه بعداز دوسالم میتونه مجددا برا 2 سال دیگه تمدیدش کنه. موفق باشید
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان