کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام مرسی ممنونم واقعا
حالا یک سوالی داشتم اگر طبق روشی که شما فرمودید خانمم بره مصاحبه و بعدش امریکا و پاس سفیدو بگیره و برگرده که هم ایشو و هم من ارشد رو تمام کنیم و واسه دکتری اپلای کنیم بریم میتونیم باهم بریم که یعنی من با ویزای دانشجویی و ایشون با لاتاری امکانش هست اونجا پیگیر کارامون باشیم؟
چون شنیدم 1_1.5 سال طول میکشه کارای اداریش که به من هم ویزا بدن ایا از این طریق میشه یا اصلا روش سریعتر اینکه وقتس پاس سفیدو میگیرن میان ایران که درس رو تمام کنن که حدود همون ۱ سال طول میکشه در این حین که ایران هستن کارا رو بکنیم و در نهایت باهم بریم ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
(2015-01-28 ساعت 16:13)payam.mohamadi.mozafari نوشته:  سلام مرسی ممنونم واقعا
حالا یک سوالی داشتم اگر طبق روشی که شما فرمودید خانمم بره مصاحبه و بعدش آمریکا و پاس سفیدو بگیره و برگرده که هم ایشو و هم من ارشد رو تمام کنیم و واسه دکتری اپلای کنیم بریم میتونیم باهم بریم که یعنی من با ویزای دانشجویی و ایشون با لاتاری امکانش هست اونجا پیگیر کارامون باشیم؟
چون شنیدم 1_1.5 سال طول میکشه کارای اداریش که به من هم ویزا بدن ایا از این طریق میشه یا اصلا روش سریعتر اینکه وقتس پاس سفیدو میگیرن میان ایران که درس رو تمام کنن که حدود همون ۱ سال طول میکشه در این حین که ایران هستن کارا رو بکنیم و در نهایت باهم بریم ممنون از راهنماییتون

گرفتن ویزای دانشجویی مقوله ای کاملا جداست و از نظر زمانی نمیشه دقیق پیش بینی کرد که چقدر طول خواهد کشید. در ضمن باید مقطع ارشد تمام شده باشه و بعد اپلای کنید که شما طبق گفته ی خودتون هنوز دانشجو هستین. با توجه به هزینه های سنگین این نوع ویزاها پیشنهاد بنده و کم خرج ترین راه برای شما ازدواجه البته بعداز اینکه همسرتون گرین کارت گرفتن. این نظر شخصی بنده است
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7
ميشه خواهش كنم نمونه متن نامه انگليسي و براي من بزارين براي اطلاع دادن از اضافه شدن نوزاد ١٥ روزه به كيسمون !
آيا لازمه كپي پاسپورتش و براي kcc ، dhl كنم يا توي ايميل اتچ كنم كافيه!
ما ماه پيش كارنت شديم و منتظر نامه دوم هستيم !
ممنون

(2014-12-01 ساعت 23:22)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-11-04 ساعت 15:08)TajbakhshSalma نوشته:  سلام دوستان
نمونه نامه ارسالي براي اضافه كردن نوزاد به فرم دي اس ٢٦٠ و ميخوام بعد از كارنت شدن و اعلام زمان مصاحبه ! آيا اين درسته كه آن لاك كردن فرم ، خيلي زمان مصاحبه رو عقب ميندازه ؟
ممنون

عقب افتادن مصاحبه به مواردی که بعداز انلاک کردن فرمها تغییر داده میشه بستگی داره. اضاف کردن اسم نوزاد خیلی تاثیر منفی نداره و معمولا باعث تاخیر در تاریخ مصاحبه نمیشه. ولی تغییراتی مثل ازدواج یا تغییر شغل و اطلاعات کلیدی کیس مهم بوده و مطمئنا همراه با تاخیر هستند
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان:
ببخشید میشه متن ایمیلی که براری رسیدن مدارکمون دست سفارت هست وبهم بگین؟؟ ممون
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: zohreh-gh
دوستان من میخام یه ایمیل بزنم به سفارت آنکارا میشه لطف کنید وادرس ایمیل رو برای من بزارید؟؟؟
سفارت انکارا.مصاحبه نوامبر.اپ یه چندتایی تا 20 مارچ...
امید وارم صلاحم تو رفتن باشه.......
تشکر کنندگان:
(2015-02-24 ساعت 18:35)fariborzzzzzz80 نوشته:  دوستان من میخام یه ایمیل بزنم به سفارت آنکارا میشه لطف کنید وادرس ایمیل رو برای من بزارید؟؟؟

CA-Ankara@state.gov
Webmasterankara@state.gov
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان این نامه یعنی چی؟؟؟

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
تشکر کنندگان:
دوستان گلم من جمعه میل زدم سفارت انکارا...برای پیگیری کیسم هنوز جواب منو ندادن ولی اپ خوردم
میگید طبیعی یا بازم صبر کنم دوباره میل بزنم.کسی بوده از دوستان مثل من باشه؟
سفارت انکارا.مصاحبه نوامبر.اپ یه چندتایی تا 20 مارچ...
امید وارم صلاحم تو رفتن باشه.......
تشکر کنندگان:
دوستان یک سوال ؟
من بعد از پرکردن فرم 260 یک شغل جدید پیدا کردم میشه لطفا" متن ایمیل برای kcc برای شغل جدید برام بنویسین
تشکر کنندگان:
ببخشید یه سوال
دلیل این که کی سی سی جواب بی ربط میده به ایمیل من چیه؟سه بار در مورد اشتباهی که من در مورد نوشتن یکقسمت از نام فامیل همسرم را در middle name نوشتم به کی سی سی ایمیل زدم و نام کامل تاریخ کامل تولد و cn را درست در سمت راست با لا نوشتم ول هر بار یک جواب بی ربط میده..آیا داره یه جوری از سرش باز میکنه و میندازه گردن سفارت یا کیس آفیسر که باید تشخیص بده

.
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
بچه ها من یه سوال دارم. همسرم بارداره و ۲۵ خرداد همسرم فارغ میشه . برای اضافه کردن نام بچه در فرم ۲۶۰ و همچنین با توجه به عوض شدن پاسپورت من اگر زودتر درخواست انلاک بدم ایا انلاک فرم محدودیت زمانی داره؟ چون میترسم زمانی که بچه به دنیا میاد درخواست بدم و ۱ ماه بعد انلاک کنن.همسرم کلیر شده و تا اخر تیر به ایشون مهلت دادن و گفتن فرم ۲۶۰ برای نوزاد باید ۱۵ قبل برسه سفارت. لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
با سلام لطفا من را راهنمايي فرماييد.
1- با توجه يه كيس نامبر من در ماه آينده كارنت ميشوم و به احتمال زيال براي ماه جولاي به مصاحبه دعوت خواهم شد.كه يعني حدود سه ماه فرصت تا زمان مصاحبه دارم.
2- در زمان تكميل فرم DS260 من توضيح در خصوص برداشتن پسوند نام فاميلي خود را كه حدود 20 سال پيش انجام داده بودم به اطلاع ايشان نرساندم(سهوا چون اطلاعي در خصوص اطلاع رساني آن نداشتم).
3- در حال تعويض گذرنامه خود و خانواده بدليل تاريخ انقضاي كمتر از شش ماه، هستم.
با توجه به موارد فوق الذكر بنظر شما آيا اين تغييرات را به اطلاع kcc قبل از زمان مصاحبه برسانم يا خير . دليل من براي اطلاع رساني به ايشان اينست كه با توجه به سه ماه زمان باقيمانده بزاي مصاحبه فرصت براي استعلام بيشتر داشته باشند چون ميترسم با توجه به اينكه زمان مصاحبه من نزديك به سپتامبر ميباشد در صورت اطلاع رساني در زمان مصاحبه ، كليرنسم به طول بيانجامد و در زمان مقرر كلير نشوم.
از طرفي اين ترس را هم دارم كه در صورت نامه نگاري و اعلام تغييرات زمان مصاحبه من به تاخير بيفتد.
لطفا من را راهنمايي فرماييد.
كيس نامبر 2015xxxx6xxx،
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 15:29)hamid1111 نوشته:  با سلام لطفا من را راهنمايي فرماييد.
1- با توجه يه كيس نامبر من در ماه آينده كارنت ميشوم و به احتمال زيال براي ماه جولاي به مصاحبه دعوت خواهم شد.كه يعني حدود سه ماه فرصت تا زمان مصاحبه دارم.
2- در زمان تكميل فرم DS260 من توضيح در خصوص برداشتن پسوند نام فاميلي خود را كه حدود 20 سال پيش انجام داده بودم به اطلاع ايشان نرساندم(سهوا چون اطلاعي در خصوص اطلاع رساني آن نداشتم).
3- در حال تعويض گذرنامه خود و خانواده بدليل تاريخ انقضاي كمتر از شش ماه، هستم.
با توجه به موارد فوق الذكر بنظر شما آيا اين تغييرات را به اطلاع kcc قبل از زمان مصاحبه برسانم يا خير . دليل من براي اطلاع رساني به ايشان اينست كه با توجه به سه ماه زمان باقيمانده بزاي مصاحبه فرصت براي استعلام بيشتر داشته باشند چون ميترسم با توجه به اينكه زمان مصاحبه من نزديك به سپتامبر ميباشد در صورت اطلاع رساني در زمان مصاحبه ، كليرنسم به طول بيانجامد و در زمان مقرر كلير نشوم.
از طرفي اين ترس را هم دارم كه در صورت نامه نگاري و اعلام تغييرات زمان مصاحبه من به تاخير بيفتد.
لطفا من را راهنمايي فرماييد.
دوست عزیز من تجربه مشابه شما نداشتم ولی جهت تغییر مکان مصاحبه با KCC بعد از کارنت شدن تماس گرفتم بهم گفتن اگه قبل از کارنت شدن اطلاع می دادی قابل تغییر بود. من فکر می کنم این موارد رو قبل از کارنت شدن به ایمیل بهشون اطلاع بده.
تشکر کنندگان:
سلام. این ایمیل فقط برای سوالات مربوط به فرم ۲۶۰ یا اگه سوال دیگه ی هم داشته باشیم جواب میدن؟؟
مثلا یه مورد خاصی در رابطه با خودمون یا کارمون داشته باشیم.
{شماره کیس: 2016AS55xx} - {تاریخ رویت قبولی: 8May} - {کنسولگری: ایروان} - {تعداد افراد منظور در کیس : 1} - {ارسال فرمهای سری اول: 23May}
تشکر کنندگان:
من چطوری باید زمان مصاحبه رو عقب بندازم
تشکر کنندگان: p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان