کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2014-09-03 ساعت 23:13)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان من ایمیل زدم برا تغییر سفارت الان بعد از چند روز جواب دادن . منتها متنش معلوم نیس که سفارت عوض شده یا در حال بررسی هست که بعدا بهم اعلام میشه . متنش رو میزارم دوستان نظر بدن لطفا
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

گفته بررسي ميشه
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: Mahmood129
دوستان
اگه یکی بعد از دیدن تاریخ مصاحبه ش در نامه دوم بخواد 10 روز یا کمتر جلو بندازه میتونه؟یعنی میشه بهشون بلافاصله بگیم مثلا 10روز مارو عقب بندازید؟
آخه من فک میکنم مصاحبه م دی بشه یعنی همزمان با امتحاناتمSad
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: A_A
(2014-10-09 ساعت 22:06)miyu نوشته:  دوستان
اگه یکی بعد از دیدن تاریخ مصاحبه ش در نامه دوم بخواد 10 روز یا کمتر جلو بندازه میتونه؟یعنی میشه بهشون بلافاصله بگیم مثلا 10روز مارو عقب بندازید؟
آخه من فک میکنم مصاحبه م دی بشه یعنی همزمان با امتحاناتمSad
سلام دوست عزیز
بهترین حالت ممکن این ا که مکاتبه کنید
و اگر امکانش باشه حتما تاریخ مصاحبه شما عوض می کنن
نگران هم نباشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: miyu ، A_A
سلام دوستان خسته نباشید، من از برندگان 2014 هستم میدونم اینجا نباید سوالمو مطرح کنم ولی قسمتی که مربوط به 2014 بود قفل شده، من مدارکم رو دو روز دیر فرستادم یعنی دو اکتبر، به نظرتون هیچ راهی نداره که مدارکم رو قبول کنن، منظورم همون فرم 230 و 120 هست
تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 02:05)Anjalak نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید، من از برندگان 2014 هستم میدونم اینجا نباید سوالمو مطرح کنم ولی قسمتی که مربوط به 2014 بود قفل شده، من مدارکم رو دو روز دیر فرستادم یعنی دو اکتبر، به نظرتون هیچ راهی نداره که مدارکم رو قبول کنن، منظورم همون فرم 230 و 120 هست

سلام دوست من
ساعت خواب!
پرونده 2014 بسته شد!
براي 2016 ثبت نام كنين لطفاً!
شاد باشين.
تشکر کنندگان: saboteur ، miyu
اگر جنابعالی 2014 هستید چطور مدارک رو دو روز دیر فرستادید؟ اگر ویزا نگرفتید فرصتتون ماه هاست به پایان رسیده
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: saboteur ، babak12
من که یه بار برنده شدم و مدارکمو دیر فرستادم که احتمالا به دستشون هم نرسیده دیگه، الان بازم میتونم شرکت کنم یا محروم میشم تا چند سال؟ آخه هر کسی یه چیزی میگه، اگه کسی اطلاعاتی داره میتونه راهنماییم کنه، ممنون میشم
تشکر کنندگان: ofrfar
بله شما هر چند بار میتونین شرکت کنین
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: saboteur ، A_A
(2014-10-12 ساعت 12:56)Anjalak نوشته:  من که یه بار برنده شدم و مدارکمو دیر فرستادم که احتمالا به دستشون هم نرسیده دیگه، الان بازم میتونم شرکت کنم یا محروم میشم تا چند سال؟ آخه هر کسی یه چیزی میگه، اگه کسی اطلاعاتی داره میتونه راهنماییم کنه، ممنون میشم
دوست عزیز شک نکن شرکت کنید....Wink شما میتونی هر چند بار خواستین شرکت کنید .
تشکر کنندگان: behdadK
دوستان عزیز محبت کنید بندرو راهنمایی بفرمائید.....
کنسولگری بنده آنکارا هستش . از دوستان شنیدم که وضعیت مدت زمان کلیر شدن و ویزای آنکارا خوب نیست. و پیشنها دادن که به ابوظبی یا ارمنستان تغییر بدم. ممنون میشم بندرو راهنمایی بفرمائید که تصمیم قطعی در این مورد بگیرم. ضمنا هنوز DS-260 رو ارسال نکردم.
مرسی
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 16:52)sunnyday نوشته:  دوستان عزیز محبت کنید بندرو راهنمایی بفرمائید.....
کنسولگری بنده آنکارا هستش . از دوستان شنیدم که وضعیت مدت زمان کلیر شدن و ویزای آنکارا خوب نیست. و پیشنها دادن که به ابوظبی یا ارمنستان تغییر بدم. ممنون میشم بندرو راهنمایی بفرمائید که تصمیم قطعی در این مورد بگیرم. ضمنا هنوز DS-260 رو ارسال نکردم.
مرسی
دوست عزیز سلام
تغییر سفارت موردی که خود شما با مطالعه سفرنامهای سال پیش یا سالهای پیشش می تونید تصمیم گیری بهتری انجام بدهید
هر سفارت یک سری معایب و مزایا دارد (از نظر موقعیت و هزینهای جاری)
نگران این موضع هم نباشید انکارا کلیرنس زیاد دارد یا مسائل دیگه
تمام سفارتهای یو اس اس در دنیا طبق یک پروتکل تعریف شده اقدام می کن
نگران مسائل کلیرنس و غیره نباشید اگر قرار به این باشد که شما کلیرنس بخورید(خدانکنه) در هر سفارت انتخابی این مورد برای شما رخ می دهد
پس ذهنتون معطوف به این مورد نکنید
بنده به نوبه خودم با مطالعه سفرنامه محل مصاحبه انتخاب کردم
پس با ارامش خاطر به مطالعه سفرنامه بپردازید و تمام شرایط لازم (هزینه بلیط ،محل اقامت ،نحو مدیکا و شرایط اون ، و غیره )در نظر بگیرید و سپس سفارت مورد نظرتون انتخاب کنید
ضمنا سعی کنید هر چه زودتر فرم پر کنید (با توجه به کیس نامبر شما )وارسال کنید که باعث تاخیر در روند ارسال نامه دوم شما در موعد مقرر نشود
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK ، saboteur ، sunnyday ، Memolk ، A_A
سلام به همه
من با توجه به مزایا و معایب کشورها و سفارت خانه ها و نظرات دوستان محل سفارت خود رو از آنکارا به ابوظبی تغییر دادم.
الان هم سفرنامه های ابوظبی رو دارم مطالعه میکنم و نکات دوستان رو یادداشت میکنم.
اما بعضی دوستان میگن ممکنه با درخواستت موافقت نکنن ویا خودشون تغییر بدن به جایی دیگه.
منظورم اینه که الان چیکار کنم بشینم همه سفرنامه ها رو بخونم تا نامه دوم بیاد دقیق بفهمم سفارتم کجاس؟؟؟؟Big Grin
یعنی هم آنکارا هم ابوظبی هم ایروان همه رو بخونم ؟؟؟
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2014-10-14 ساعت 12:44)laleht نوشته:  سلام به همه
من با توجه به مزایا و معایب کشورها و سفارت خانه ها و نظرات دوستان محل سفارت خود رو از آنکارا به ابوظبی تغییر دادم.
اما بعضی دوستان میگن ممکنه با درخواستت موافقت نکنن ویا خودشون تغییر بدن به جایی دیگه.
منظورم اینه که الان چیکار کنم بشینم همه سفرنامه ها رو بخونم تا نامه دوم بیاد دقیق بفهمم سفارتم کجاس؟؟؟؟Big Grin
سلام دوست عزيز
ضرري نداره مطالعه همه سفرناه ها
اطلاعات خودتون افزايش پيدا مي كنه
الويت سفرنامه ابوظبي در نظر بگيريد
با اين حال بايد منتظر نامه باشين تا محل قطعي مصاحبه شما مشخصه بشه
بعد مي تونيد تمام تمركزتون روي سفرنامه همون سفارت متمركز كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: laleht ، A_A
(2014-10-14 ساعت 12:59)babak12 نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 12:44)laleht نوشته:  سلام به همه
سلام دوست عزيز
ضرري نداره مطالعه همه سفرناه ها
اطلاعات خودتون افزايش پيدا مي كنه
الويت سفرنامه ابوظبي در نظر بگيريد
با اين حال بايد منتظر نامه باشين تا محل قطعي مصاحبه شما مشخصه بشه
بعد مي تونيد تمام تمركزتون روي سفرنامه همون سفارت متمركز كنيد

آخه میخواستم تمرکز کنم روی اقامت توی ابوظبی یا دبی و سبک سنگین کردن شرایط خودم و مقایسه هتلها-مکان مدیکال-هزینه ها و بعد هم تمرکز روی انتخاب مکان زندگی تو امریکا و بررسی شرایط کار-زندگی-آب و هوا .....
واسه همین تنبلیم میاد همه رو بخونم Big Grin
ولی بازم سپاس از همفکریتون
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12 ، ofrfar ، A_A
اگر در کشوری اقامت داشتیم و محل مصاحبه در همان کشور تعیین شود، آیا در صورت درخواست تغییر محل مصاحبه مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان