کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2014-11-16 ساعت 18:22)dv winner نوشته:  اگر در کشوری اقامت داشتیم و محل مصاحبه در همان کشور تعیین شود، آیا در صورت درخواست تغییر محل مصاحبه مشکلی پیش میاد؟
خیر مشکلی پیش نمی یاد
فقط با در نظر گرفتن شرایط ورود(ویزا)به کشور مورد نظر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: dv winner ، r.bazargan ، A_A
برای درخواست تغییر روز مصاحبه باید حتما دلیل قانع کننده با مدرک وجود داشته باشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-17 ساعت 15:20)dv winner نوشته:  برای درخواست تغییر روز مصاحبه باید حتما دلیل قانع کننده با مدرک وجود داشته باشه؟
سلام
نه نيازي به دليل قانع كننده اي نيست و يا مدرك نيست
فقط تو نامه اشاره كنيد به چه دليلي مثلا امتحانات و غيره
ولي سعي كنيد تاريخ مصاحبه عوض نكنيد
زياد سخت نمي گيرن دوست عزيز
شما هم سخت نگير
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: dv winner ، A_A
تغییر زمان مصاحبه
سلام به دوستان گلم
لطفا متن کامل انگلیسی تغییر زمان مصاحبه را قرار دهید متنی که از طریق ایمیل باید به کی سی سی زد تا زمان مصاحبه را تغییر داد. و آیا غیر از این کار کاره دیگه ای باید انجام داد یا همین ایمیل برای عقب افتادن زمان کافی است؟
ممنون[/b]
تشکر کنندگان:
دوستان شماره کیس ما حدود 3500 هست که اعلام شد ماه فوریه تا حدود 3850 کارنت شدن
اگر اسفند ماه فرم ها رو بفرستیم به نظر شما کی دعوت به مصاحبه میشیم؟
آیا چنین تجربه ای دارین یا شنیدین قضیه چطوره؟

Sent from my SM-N9005
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2015-01-11 ساعت 00:13)tapartoor600 نوشته:  دوستان شماره کیس ما حدود 3500 هست که اعلام شد ماه فوریه تا حدود 3850 کارنت شدن
اگر اسفند ماه فرم ها رو بفرستیم به نظر شما کی دعوت به مصاحبه میشیم؟
آیا چنین تجربه ای دارین یا شنیدین قضیه چطوره؟

Sent from my SM-N9005

هرچه زودتر فرمهاتون رو بفرستید دوست عزیز! امسال روال گرفتن نامه ی دوم و دعوت به مصاحبه بستگی به زمان ارسال فرمها داره.کسانی هستند که شماره کیسشون سه رقمیه و اواخر جولای فرمهاشون رو فرستادند و هنوز دعوت به مصاحبه نشدند.پس هرچه سریعتر اقدام کنید اگه تصمیمتون جدیه! اگه بخواید برای ماه اسفند بگذارید شاید خدای نکرده اصلا دعوت به مصاحبه نشید یا اینقدر دیر بشه که در صورت کلیرنسی ویزا بهتون نرسه!
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان:
بعد از دریافت نامه دوم هم می توان محل مصاحبه رو تغییر داد
ممنون
تشکر کنندگان:
بله. جوابی بسیار قانع کننده و مستدل باید داشته باشید و این یک پروسه بسیار زمانبره و احتمال 90% به خاطر طولانی شدن پروسه به شما ویزا نخواهد رسید. حداقل در وضعیت فعلی که اینطوره.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7
(2014-12-13 ساعت 17:05)smart نوشته:  تغییر زمان مصاحبه
سلام به دوستان گلم
لطفا متن کامل انگلیسی تغییر زمان مصاحبه را قرار دهید متنی که از طریق ایمیل باید به کی سی سی زد تا زمان مصاحبه را تغییر داد. و آیا غیر از این کار کاره دیگه ای باید انجام داد یا همین ایمیل برای عقب افتادن زمان کافی است؟
ممنون[/b]

دوست عزیز من یه چیزی میگذارم ولی چون نامه چیزی هست که کیس تا کیس متفاوته نمیشه یک متن گذاشت گفت دیگه همه همین رو بنویسن،[عکس: OTicv.jpg]، به هر حال امیدوارم کمک کنه .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: nora-nora ، mf1357 ، p00ya2001
سلام دوستان
من نامه دوم رو دریافت کردم و همینطور که چند نفر از دوستان زودتر بهم گفته بودند علی رغم اینکه ما محل مصاحبه رو در فرم 260 سیدنی انتخاب کرده بودیم ولی محل مصاحبه ما رو ایروان و 5 ژوئن گذاشتن. من وقتی فرم 260 رو سال گذشته در اولین فرصت ‍پر کردم ساکن ایران بودم ولی برنامه کاردراسترالیا داشتم و شش ماه پیش اومدم اینجا. به همین خاطر محل مصاحبه رو سیدنی زدم و حتی با ایمیل هم همون زمان به KCC اطلاع دادم و گفتند تو فرم محل مصاحبه تون رو مشخص کنید.

وضعیت بسیار گیج کننده ای شده!

از دوستان با تجربه درخواست کمک و هم فکری دارم

اول اینکه ایا با فرصت یک ماهه امکان مکاتبه جهت تغییر محل مصاحبه از ایروان به اینجا هست؟ آیا قبلا کسی این کارو کرده؟ اگه شدنیه من باید با سفارت ایروان تماس بگیرم یا KCC؟

دوم اگر تغییر ممکن نشد چند بار باید واسه ویزا رفت ارمنستان و چقدر از روز مصاحبه زودتر باید اونجا بود ؟

سوم هر توصیه ای دیگه ای که فکر می کنید کمک کننده باشه به گوش جان پذیرا و منت پذیرم!
تشکر کنندگان:
سلام
اگر کیس شما درس سایت سیس به حالت ready قرار گرفته یعنی پرونده شما از kcc به سفارت رسیده و سفارت دیگه مسئول پرونده شما هست.
می تونید با سفارت تماس بگیرید بنظرم ایمیل دادن کار رو کند میکنه !
اگر سربازی و یا سابقه کار دولتی ندارید و احتمال AP خوردن شما کم هست حداکثر سعی کنید در 2 هفته تغییر سفارت رو انجام بدین در غیر اینصورت جابجایی غیر منطقی خواهد بود.
پیشنهاد من این هست که برنامه ریزی کنید که به سفارت ارمنستان تشریف ببرید.
پیشنهاد میکنم سفرنامه دوستان که به سفارت رفتن رو یکبار مطالعه کنید کل جواب هاتون رو پیدا میکنید
تشکر کنندگان: mf1357
سلام از دوستان با تجربه سوالی داشتم من کیس نامبرم 6xxx من دارم برای ارشد آلمان اقدام میکنم و به احتمال قوی برای بهار برم آلمان.حالا سوالم اینه من سفارت آمریکا تو آلمانو انتخاب کنم یا به ریسک پذیرش نگرفتن نمیارزه؟ یا همین ترکیه باشه اگه عازم آلمان شدم امکان این هست که محل مصاحبم رو عوض کنم؟آیا اصن دانشجوی آلمان بشم ممکنه برام بد بشه؟گیر بدن بهم ؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 22:07)sinar نوشته:  سلام از دوستان با تجربه سوالی داشتم من کیس نامبرم 6xxx من دارم برای ارشد آلمان اقدام میکنم و به احتمال قوی برای بهار برم آلمان.حالا سوالم اینه من سفارت آمریکا تو آلمانو انتخاب کنم یا به ریسک پذیرش نگرفتن نمیارزه؟ یا همین ترکیه باشه اگه عازم آلمان شدم امکان این هست که محل مصاحبم رو عوض کنم؟آیا اصن دانشجوی آلمان بشم ممکنه برام بد بشه؟گیر بدن بهم ؟

دوستان و مدیران لطفا راهنمایی کنید که به مشکل نخوریم !!ممنون
تشکر کنندگان:
با سلام آیا تغییر مکان مصاحبه باعث تاخیر در روند کار میشود؟با تشکر
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-23 ساعت 13:50)sinar نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 22:07)sinar نوشته:  سلام از دوستان با تجربه سوالی داشتم من کیس نامبرم 6xxx من دارم برای ارشد آلمان اقدام میکنم و به احتمال قوی برای بهار برم آلمان.حالا سوالم اینه من سفارت آمریکا تو آلمانو انتخاب کنم یا به ریسک پذیرش نگرفتن نمیارزه؟ یا همین ترکیه باشه اگه عازم آلمان شدم امکان این هست که محل مصاحبم رو عوض کنم؟آیا اصن دانشجوی آلمان بشم ممکنه برام بد بشه؟گیر بدن بهم ؟

دوستان و مدیران لطفا راهنمایی کنید که به مشکل نخوریم !!ممنون
دوست عزیز
نظر من این است که داشتن ویزای تحصیلی المان ( اگه رشتتون جز رشته های حساس نباشه) میتونه مزیت حساب شه چون به هرحال ویزای شینگن یک چک امنیتی قابل قبول از نظر کلی را دارد
عوض کردن زمان مصاحبه برای کیسهای اخر ریسک را بالا میبرد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان