کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی 2015
(2014-05-20 ساعت 09:18)IN.USA@2013 نوشته:  با تبريك به قبول شدگان جدید
من هم قبلا در این مسیر اومدم و تجربیاتی دارم و البته خیلی ازین تجربیاتو مدیون دوستان قدیمیتر می دونم پس وظیفم میدونم دینمو ادا کنم و به جدیدیها کمک کنم . موردی خاصی بود پیغام بدید در خدمتتون هستم
من یه پیام خصوصی دادم متاسفانه هنوز جواب دریافت نکرده ام.
باتشکر
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 22:55)rohemast نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:00)Vandadi نوشته:  سلام
میشه یکی بگه یا اینجا هستش که فرم را پر کرده باشه و عکس اپلود کرده باشه؟ من گیج شدم یکی میگه نمی خواد یکی میگه می خواد؟
اینجا یکی نوشته جای عکس داشت یعنی چی اخه یعنی انقدر پیچیده است که کسی نمیدونه؟

سلام دوست عزیز شما چرا همه چیز رو پیچیده می کنید ؟
بارها گفته شده عکس نمی خواد
مهمترنی دلیل برای قانع شدنتون ؛ من
امروز پر کردم و عکسی نخواست ؛ در آخر لینکی داد که شرایط عکس لازم در اون بود برای روز مصاحبه که باید همراه داشته باشیم

خلاص

دوستان اینجا جای صحبت درمورد تکمیل فرم نیست برای این موضوع تاپیک جداگانه وجود داره لطفا رعایت کنید. از مدیریت محترم هم خواهش میکنم تذکر بدن.
من اينجا بس دلم تنگ است
و هر سازي كه مي بينم بد آهنگ است
بيا ره توشه برداريم

قدم در راه بي برگشت بگذاريم
ببينيم آسمان هر كجا آيا همين رنگ است؟
مهدی اخوان ثالث
تشکر کنندگان:
امروز به زندگیم یه نگاهی میکردم , انگار که نقش سالامون نورثمن رو داشتم توو دوازده سال بردگی با این فرق که از لحاظ ذهنی هم شکنجه میشدم اون 12 سال هم بکن 24 سال
توی این همه سال اصلا نشد بخوام برا مشکلات خودم ناراحت بشم ای کاش همون اول میرفتم که تووی این 6 7 سال اینقد پیر نمیشدم
حالا همه امیدم شده برنده شدن لاتاری و رهایی از این بند , درس بخونیم هیچ این مشکلات هیچ باید واسه خرج زندگی برم اسکله شرجی کار کنم Sad
توی این گرما 50 درجه 50 دقیقه پیاده برم تا برسم به دانشگاهی که همه فک میکنن مشکلات یکی مثل ما پیدا کردن دوست دختره
حواست به بابا باشه به مامان باشه بینشون دعوا نشه اون یکی شیمی درمانی داره باید باهاش شوخی کنم اون یکی رو امید بدم با بچه ها بازی کنم دانشگاه برم کار پیدا کنم ......
و هم چنان به امید رفتن زنده ایم هر چند از مشکلات 60 کیلو شدم با یه ریشی که انگار بلادنیم
تشکر کنندگان: saeed_gh
(2014-05-19 ساعت 23:07)nicemoon نوشته:  با سلام
به همه اونهایی که برنده شدن تبریک می گم.
من چند روز دارم سعی می کنم اطلاعات رو وارد کنم اما متاسفانه قبول نمی کنه . مطمئنم که همه چیز رو درست وارد می کنم اما باز می گه
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'
نمی دونم شاید سایت مشکل داره . البته برای همسرم چک کردم متاسفانه قبول نشده بود. اما اطلاعات مربوط به من رو قبول نمی کنه
کسی می دونه مشکل از کجاست؟
دوست عزیز لطفا چک کنید ببینید از کارکترهای غیر مجاز استفاده نکرده باشید یا ممکنه صفر رو بجای O یا بالعکس تایپ کرده باشید
تشکر کنندگان:
سلام به همه
برای دخترم که 15 سال داره، باید چه مدرکی از دبیرستان بگیرم و آیا ترجمه ای چیزی برای روز مصاحبه لازمه به نظر شما؟
سپاس
تشکر کنندگان:
سلام ..دوستان من فرم DS-260 رو پر کردم و فرستادم..البته بهتره بگم بچه های مهاجر سرا واسم پر کردن...روز 19 می ساعت 11 صبح رفتم دفترشون و واقعا دستشون درد نکنه وقت گذاشتن ..باورتون نمی شه تلفن ها شون پشت سر هم و بدون وقفه زنگ می خورد تازه مراجعه شوندگان رو دیگه نگییین ...ولی واقعا با روی خوب و تا جایی که می شد راهنمایی می کردن...من که جز نفرات اولی بودم که قرارداد بسته بودم و از شیراز این همه راه رو رفتم تا کمک کنن رو خیلی خیلی تحویل گرفتن و فرم من را توجه به این همه مشغله با حوصله و دقت فراوان پر کردن ...تازه باورتون نمی شه خودشون چند بار اطلاعات رو چک می کردن که خدایی نکرده جایی مشکل پیش نیاد.......و اینجا جا داره از آقای سپهر و آقای مهدوی و آقای ...وااای فامیلشون یادم رفته ..ازشون از صمیم قلب تشکر کنم و قول دادم بعد از گرفتن ویزا دعوتشون کنم شیراز و جبران کنم ...واقعا خسته نباشین ...به امید خبرای خووووب...

مرسیییی
شماره کیس:83xx
تعداد نفرات :2 نفر
مشاهده نتیجه:1/می/2014
ارسال فرم19/می/2014
Rolleyes
تشکر کنندگان: mamad_msp ، puryapurya ، khorsandi ، Pariz Travel ، shahriar2002
(2014-05-20 ساعت 10:17)puryapurya نوشته:  
من هم قبلا در این مسیر اومدم و تجربیاتی دارم و البته خیلی ازین تجربیاتو مدیون دوستان قدیمیتر می دونم پس وظیفم میدونم دینمو ادا کنم و به جدیدیها کمک کنم . موردی خاصی بود پیغام بدید در خدمتتون هستم
باتشکر

سلام.دوستان
قصد توهین ندارم ولی به یک بنده خدای که توی شیکاگو بود واز اونجا پیامهای محبت امیز میفرستاد گفتم نقشه شهر شیکاگو رو برای من بیاره اول جواب نداد بعد یک هفته گفت از توی اینترنت سرچ کن پیدا میکنی .درصورتی که از توی فیس بایک دکتر امریکای اشنا شدم برام نقشه سه شهر آمریکارو فرستاد بعدکه گفتم پول نقشه و پست چقدر میشه ناراحت شد که چرا حرف پول رو زدم وبعد گفت خوشحال شده که تونسته برای دوستش کاری انجام بده کل پول نقشه ها 10دلار و پست شد 45دلار.
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: khorsandi ، shahriar2002
سلام دوستان عزیز

لطف می کنید لینک ثبت نام برنده های لاتاری 2015 رو برام بفرستید؟
هیچ کجا نیومده لینکش چی هست؟
تشکر کنندگان: مامان خانم
(2014-05-20 ساعت 23:47)Samanta01 نوشته:  سلام دوستان عزیز

لطف می کنید لینک ثبت نام برنده های لاتاری 2015 رو برام بفرستید؟
هیچ کجا نیومده لینکش چی هست؟
https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: Samanta01 ، shahriar2002
(2014-05-20 ساعت 21:33)abbas41 نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 10:17)puryapurya نوشته:  
باتشکر

سلام.دوستان
قصد توهین ندارم ولی به یک بنده خدای که توی شیکاگو بود واز اونجا پیامهای محبت امیز میفرستاد گفتم نقشه شهر شیکاگو رو برای من بیاره اول جواب نداد بعد یک هفته گفت از توی اینترنت سرچ کن پیدا میکنی .درصورتی که از توی فیس بایک دکتر آمریکای اشنا شدم برام نقشه سه شهر آمریکارو فرستاد بعدکه گفتم پول نقشه و پست چقدر میشه ناراحت شد که چرا حرف پول رو زدم وبعد گفت خوشحال شده که تونسته برای دوستش کاری انجام بده کل پول نقشه ها 10دلار و پست شد 45دلار.
بله درست میگید عباس جون تشکر از شما بابت راهنمایی تون.آدم باید تو آمریکا هم به اینا (هموطنامون) هم نباید دل ببنده اول خدا بعدش هم خود خودش.بازم ممنون
تشکر کنندگان: rohemast ، abbas41 ، shahriar2002
سلام
ما یه قسمتیو تو فرم فراموش کرده بودیم پر کنیم که email زدیم به kcc و خاهش کردیم که فرم رو unlock کنن که جواب دادن
In response to your request for KCC to unlock your Form DS-260 for updating, please be advised that we will be answering these requests according to the order in which they are submitted. It could take up to a few weeks before you hear from us that your DS-260 has been unlocked. We will send you an email once we have unlocked the form and you can update your information.

Please be assured that any delay in unlocking your form will not impact your appointment date, as appointment dates are set based upon your case number becoming current. (Further details about what this means are available in the Visa Bulletin on travel.state.gov .) The first appointments will not begin until October 2015, so there will be ample time for you to correct your information in time for a consular interview.
نکته مهم اینجاس که زده اولین گروه از مصاحبه شوندگان تو اکتبر ۲۰۱۵ خواهد بود!!!!! این یعنی چی؟ اشتباه کرده؟
تشکر کنندگان: rohemast
(2014-05-20 ساعت 21:27)سولماز جون نوشته:  سلام ..دوستان من فرم DS-260 رو پر کردم و فرستادم..البته بهتره بگم بچه های مهاجر سرا واسم پر کردن...روز 19 می ساعت 11 صبح رفتم دفترشون و واقعا دستشون درد نکنه وقت گذاشتن ..باورتون نمی شه تلفن ها شون پشت سر هم و بدون وقفه زنگ می خورد تازه مراجعه شوندگان رو دیگه نگییین ...ولی واقعا با روی خوب و تا جایی که می شد راهنمایی می کردن...من که جز نفرات اولی بودم که قرارداد بسته بودم و از شیراز این همه راه رو رفتم تا کمک کنن رو خیلی خیلی تحویل گرفتن و فرم من را توجه به این همه مشغله با حوصله و دقت فراوان پر کردن ...تازه باورتون نمی شه خودشون چند بار اطلاعات رو چک می کردن که خدایی نکرده جایی مشکل پیش نیاد.......و اینجا جا داره از آقای سپهر و آقای مهدوی و آقای ...وااای فامیلشون یادم رفته ..ازشون از صمیم قلب تشکر کنم و قول دادم بعد از گرفتن ویزا دعوتشون کنم شیراز و جبران کنم ...واقعا خسته نباشین ...به امید خبرای خووووب...

مرسیییی
سلام خانم سولماز.تشکر از مطالب و توضیح خوبتون امیدوارم سال بعد این موقع ویزاتون رو یکضرب بگیرید بره ما هم امسال دعا کنید که قبول بشیم.
بقیه کاراتونو هم لطفا در جریان بذارید در این تاپیک.
تشکر کنندگان: سولماز جون ، Pariz Travel ، shahriar2002 ، joybar
سلام دوستای عزیز

سوال داشتم اینکه برای مدراک تحصیلی اولش سوال پرسیده که تعداد حضور در موسسات؟ این بعنی چی؟
بعدش تا 2 تا موسسه رو میتونی پر کنی منظور از موسسه فقط دانشگاهه؟
من اینطوری پر کردم
اطلاعات لیسانسم
اطلاعات پیش دانشگاهی ام
برای اطلاعات مدرسه و دیپلم چی؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 11:03)yekta2015 نوشته:  سلام
ما یه قسمتیو تو فرم فراموش کرده بودیم پر کنیم که email زدیم به kcc و خاهش کردیم که فرم رو unlock کنن که جواب دادن
In response to your request for KCC to unlock your Form DS-260 for updating, please be advised that we will be answering these requests according to the order in which they are submitted. It could take up to a few weeks before you hear from us that your DS-260 has been unlocked. We will send you an email once we have unlocked the form and you can update your information.

Please be assured that any delay in unlocking your form will not impact your appointment date, as appointment dates are set based upon your case number becoming current. (Further details about what this means are available in the Visa Bulletin on travel.state.gov .) The first appointments will not begin until October 2015, so there will be ample time for you to correct your information in time for a consular interview.
نکته مهم اینجاس که زده اولین گروه از مصاحبه شوندگان تو اکتبر ۲۰۱۵ خواهد بود!!!!! این یعنی چی؟ اشتباه کرده؟
یعنی چی؟ تا مرداد سال دیگه من مردممممممم
تشکر کنندگان:
توی این پست هر سوالی میشه الا راجب موضوع اصلی .. من یه سوالی داشتم از مدیران و کسانی که اطلاع دارند . آیا نتایج لاتاری دو مرحله ای شده ؟ من نمیدونم بعضی از دوستان میگن شده بعضی هم میگن نه . لطفا راهنمایی بفرمایید .
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان