کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2015-06-13 ساعت 16:26)babisondes نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 15:28)Memolk نوشته:  برای سفارت ابوظبی چقدر قبل از سفر باید وقت بگیریم؟

وقت نمیخاد هم کشوریه ایندهRolleyesShy

بابی جان چون ما یه فسقلیه 2 ساله داریم وقت می گیرم فقط برای محکم کاری هم کشوریه عزیزWink
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101
(2015-06-13 ساعت 17:42)Memolk نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 16:26)babisondes نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 15:28)Memolk نوشته:  برای سفارت ابوظبی چقدر قبل از سفر باید وقت بگیریم؟

وقت نمیخاد هم کشوریه ایندهRolleyesShy

بابی جان چون ما یه فسقلیه ۲ ساله داریم وقت می گیرم فقط برای محکم کاری هم کشوریه عزیزWink
خدا فسقلیتو واست نگه داره. Rolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk ، m.ghoreishi ، bahar101
نیازی نیست
فقط مطمئن باشید که تاریخ مورد نظرتون دکتر باشه
1 ماه قبل
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، Memolk
سلام به همه دوستان.
یک سوال ، برای معاینه پزشکی در آنکارا اگر دیر تر از وقتی که گرفتیم برسیم (مثلا وقت ساعت 10:00 میباشد و من ساعت 11:30 برسم دکتر ) قبول میکنن یا نه وقت باطل میشه کلا ؟؟؟
و آیا بدون وقت گرفتن معاینه انجام میدن ؟
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 14:29)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان.
یک سوال ، برای معاینه پزشکی در آنکارا اگر دیر تر از وقتی که گرفتیم برسیم (مثلا وقت ساعت ۱۰:00 میباشد و من ساعت 11:30 برسم دکتر ) قبول میکنن یا نه وقت باطل میشه کلا ؟؟؟
و آیا بدون وقت گرفتن معاینه انجام میدن ؟

سلام اونجا نديدم وقتارو چك كنن ولي دوستي بودن كه جمعه وقت داشتن و متوجه نشده بودن سه شنبه اومدن براي مديكال و كارشون انجام شد ولي فرداش مصاحبه داشتن به گرفتن جواب نرسيدن. افقط طوري باشه كه فرصت براي گرفتن جواب داشته باشيد.

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: farshad_dg ، bahar101
دوستان من یه پسر ۱۱ ساله دارم ومصاحبه ما دوشنبه است ما با توجه به تست سل که دکتر از پسرم میگیره وتوی سایتش نوشته ۴روز کاری ما اگر ۵شنبه هفته قبلش اونجا باشیم شنبه ویکشنبه جزو روزهای کاری ویا غیر کاری دکتر حساب میشه لطفا کسانی که اطلاع دارند لطف بکنند جواب من رو بدهند
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من به nmc ابوظبی نامه زدم واین جواب برام اومد من در کل 8تیر ساعت 8صبح به سمت دبی پرواز دارم فکر کنم تا از فرودگاه بیام بشه 11 صبح تا برم هتل بشه حدود ساعت 12
به نظرشما با توجه به ماه رمضان دست پا گیر می تونم همون روز برم بیمارستان کارم رو بکنم 11 تیر هم تاریخ مصاحبه من هست.
این هم متن نامه ارسال شده من.

Dear Sir/Madam,

Ramadan timing is not yet open. Please contact the hospital on the 1st day of ramadan for the further advice.

Please read the draft below.

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later.

The whole examination will take about 3-4 hours. No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), charges of AED750 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later and urgent charges are non-refundable.

For the children between 2-14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.300/-. The result will be ready after 4-5 days if it is normal.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence,intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.

We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

Thank you and Good Day!

کیس: **67/ رویت قبولی ۲ May /ارسال فرم : 14 nov ۲۰۱۴ /سفارت : ترکیه انکارا تغییر به ابوظبی /تعداد افراد منظور در کیس: ۲نفر /کارنت شدن :12 May/ نامه دوم : 20 May/مصاحبه:02 July /گرفتن ویزای من یک ضرب همسر من کلیرانس خورد/ورود من به امریکاه 10 جولای/
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان، من شنيدم که معاينات ابوطبی 24 ساعته جواب را مي دهند. ممنون مي شم دوستاني که در اين مورد تجربه دارند جواب بدهند. در ضمن اگر کسي شماره تلفن و یا موبایل دکتر خاصي که معاينات سفارت آمريکا را انجام مي دهد (دکتري در ابوظبی که مثل دکتر شوکلا در دوبی به کارهاي ويزاي آمريکا رسيدگي می کند) داشته باشد، ممنون مي شم که به اشتراک بگذارد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان:
دوستان اگه کسی مصاحبه ش در روز 4شنبه ودر آنکارا باشه,کی بلیط بگیره؟وکی وقت دکتر برای مدیکال بگیره که به موقع جواب آزمایش دستش باشه؟
برای یک نفر بزرگسال.
من اگه شنبه بلیط بگیرم,زوده؟
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان: shayan seyfi
سلام دوست عزیر مرسی از اطلاعات مفیدتون لطف میکنید منو راهنمایی بفرمایید چون من وهمسرم 25 مرداد ابوظبی مصاحبه داریم ادرس دکتر وشماره تلفن وایمیل دکتر یا بیمارستانی که برای مدیکال هست را برام بفرستید واگر اطلاعات خاصی هست لطف کنید راهنمایی کنید چون ما اول مصاحبه ترکیه داشتیم ولی نمیدونم چرا نامه دوم برای ابوظبی مصاحبه اومده
با تشکر
تشکر کنندگان:
برای ایمیل زدن به NMC، چه اطلاعاتی از خودمون باید تو متن ایمیل باشه؟ Subject ایمیل چی باشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 10:29)korosh1472 نوشته:  سلام دوست عزیر مرسی از اطلاعات مفیدتون لطف میکنید منو راهنمایی بفرمایید چون من وهمسرم 25 مرداد ابوظبی مصاحبه داریم ادرس دکتر وشماره تلفن وایمیل دکتر یا بیمارستانی که برای مدیکال هست را برام بفرستید واگر اطلاعات خاصی هست لطف کنید راهنمایی کنید چون ما اول مصاحبه ترکیه داشتیم ولی نمیدونم چرا نامه دوم برای ابوظبی مصاحبه اومده
با تشکر

سلام.
شما برای معاینات هم دبی و هم ابوظبی می تونین نشریف ببرین.
نقل از پست شماره یک فروم سفر به امارات

مدیکال در ابوظبی :
New Medical Center
P. O. Box 6222 Dr. C. R. Shetty ABU DHABI Dr. A. George Joseph TEL. NO: 02-6332255 FAX NO: 02-6332256 EMAIL : nmch@emirates.net.ae FOR DR. SHETTY : newmedcr@emirates.net.ae FOR DR. JOSEPH : agjoseph@emirates.net.ae
Ahalia

مدیکال در دوبی
میتوانید با ایمیل یا تماس تلفنی نوبت بگیرید البته الزامی نیست ولی برای اطمینان از حضور دکتر در روز مورد نظر شما مفید است.در ضمن بهتراست روز مورد نظرتان را دقیقا اعلام کنید تا زودتر پاسخ درخواست شمارابدهند. شنبه ها هم باز است. انجام مدیکال حدود دوساعت زمان میخواهد و معمولا فردای آن روز جوابش حاضر است. وقتی با دکتر مکاتبه میکنید وقت مصاحبه تون و تعداد نفرات و این که بچه دارید یا نه و سن شون رو هم مشخص کنید، خودشون بهتون وقت مناسب رو اعلام میکنند.جمعه ها فقط برای گرفتن جواب مدیکال میتوانید مراجعه کنید
Dr. Shukla
Dr. SANDHYA .R.SHENOY
Medical Director, NMC Hospital, Deira, Dubai,
Tel: 009714 2689800, 2683131,Fax: 0097142682353
برای گرفتن وقت از nmc دوبی، میتونین به این آدرس میل بزنین:
appointmentdeiradxb@nmc.ae
۲- البته The Polyclinic هم هست در دیره خیابان پورت سعید روبروی دیره سیتی سنتر که ظاهراً به خاطر قیمت بالاتر جدیداً کسی بهش سر نزده ولی اگر خواستید این آدرس سایتش:
http://nayalclinic.hpage.co.in/welcome_55113891.html
=====================================
دکتر شوکلا در بیمارستان New Medical Center یا همون NMC هستش که با مترو (خط سبز مترو) و پیاده شدن در ایستگاه ابوهیل به راحتی میتونید پیداش کنید. دكتر شوكلا فارسی صحبت كردن را از ما بهتر مي داند .
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: parastoo23 ، korosh1472 ، A2000
(2015-07-03 ساعت 21:11)mbsamani نوشته:  برای ایمیل زدن به NMC، چه اطلاعاتی از خودمون باید تو متن ایمیل باشه؟ Subject ایمیل چی باشه؟

با سلام.
To: NMC Hospital
Re: Medical Test for immigration to USA
Dear Sir/ Madam,
We have interview for immigration to USA in US embassy in Abu Dhabi in January ۲۰۱۵. You are kindly requested to consider an appointment for us as follows:
Name:
Case No:
No of people:
Date:
Your kind reply to confirm our appointment is highly appreciated.
Sincerely,
Your name
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: mbsamani ، parastoo23
تو قسمتی که میپرسه تاحالاآزمایش پزشکی انجام دادین؟چی بنویسیم؟
من یه آزمایش واسه تست آبله مرغان دادم،اینو باید بنویسم؟
تشکر کنندگان:
متن لاتینش اینه
have you ever taken any kind of medical examination regarding your visa application

منظورم از سوالم،درباره گرفتن وقت قبلی از پزشک آنکاراس،که این سوال تو صفحه آخر شه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان