کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
دوستان چقدر طول میکشه دکتر کریستین جواب بده ؟
من پنجشنبه نامه دومم اومده ، همون شبشم که به دکتر ایمیل زدم ولی هموز جوابی نگرفتم .
این ایمیل درسته ؟ : kristinekhachatryan@ymail.com
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: hamed shayan ، bahar101
سلام دوستان
روز مصاحبه ما سه شنبه 11 آگوست هست.من یک دختر ۶ ساله دارم روز جمعه از دکتر اونگان وقت بگیرم خوبه.آیا حتما یک ماه قبل مصاحبه باید وقت گرفت یا الان هم میتونم وقت دکتر بگیرم؟
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
این سوال منم هست. لطفا اگه اطلاعی دارین پاسخ بدین. ممنون
(2015-06-07 ساعت 09:33)ican2015 نوشته:  سلام دوستان
من براي وقت دكتر در انكارا وارد سايت دكتر اونگان شدم ابتدا مشخصات پسر دو ساله ام را وارد كردم در يك قسمت اين سوال را پرسيد چي جواب بدم . Have you taken any kind of medical examination regarding your visa application? If yes, please tell us when and where you have taken a medical examination before.

سوال بعدي: باقي نفرات را چگونه وارد كنم.
ممنون ميشم سريع پاسخ بديد يا اگر فايل راهنمايي هست برام بزاريد. ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 15:43)nimanoush نوشته:  سلام دوستان
روز مصاحبه ما سه شنبه 11 آگوست هست.من یک دختر ۶ ساله دارم روز جمعه از دکتر اونگان وقت بگیرم خوبه.آیا حتما یک ماه قبل مصاحبه باید وقت گرفت یا الان هم میتونم وقت دکتر بگیرم؟

هر چی زودتر وقت بگیرین خوب خیالتون راحت تره... البته که خیلی وقتا تا آخرین روزها هم وقت خالی داره... و حتی بدون وقت رو هم با کمی معطلی جواب می‌ده...
در باره دختر گلتون هم باید بگم که برای بچه‌ها زمان مدیکا 3 روزه... تو سایت خود دکتر اونگان که برین بهتون راهنمایی می‌کنه که چند روز قبل از مصاحبه وقت بگیرین...
شماره کیس:2015AS47XX ... تاریخ رویت قبولی:4 May...سفارت:آنکارا ... تعداد افراد کیس :۲ نفر... تاریخ مصاحبه: 6 می... وضعیت: Issued... مقصد: سن‌حوزه... آپدیت‌ها: نفر اصلی: 7، 12، 19 می و 20 جولای و نفر دوم: 7 و 12 می...  کلیر: هر دو نفر 29 جولای... صدور ویزا: هر دو نفر 11 آگوست  Big GrinWink
تشکر کنندگان: nimanoush
(2015-07-05 ساعت 10:25)mr_mo نوشته:  سلام بچه ها
من براي وقت دكتر در انكارا وارد سايت دكتر اونگان شدم ابتدا مشخصات پسر دو ساله ام را وارد كردم در يك قسمت اين سوال را پرسيد چي جواب بدم . Have you taken any kind of medical examination regarding your visa application? If yes, please tell us when and where you have taken a medical examination before.

سلام
من البته حدوداً‌ 3 ماه پیش وقت گرفتم... ولی تا جایی که یادم میاد برای هر نفر باید مجزا وقت بگیرید...
در مورد سوال اولتون هم، اگه تا حالا برای ویزا مدیکال داشتین، yes بنویسین و بگین که کی و کجا بوده... اگه نداشتین هم که NO... همین...
Smile
شماره کیس:2015AS47XX ... تاریخ رویت قبولی:4 May...سفارت:آنکارا ... تعداد افراد کیس :۲ نفر... تاریخ مصاحبه: 6 می... وضعیت: Issued... مقصد: سن‌حوزه... آپدیت‌ها: نفر اصلی: 7، 12، 19 می و 20 جولای و نفر دوم: 7 و 12 می...  کلیر: هر دو نفر 29 جولای... صدور ویزا: هر دو نفر 11 آگوست  Big GrinWink
تشکر کنندگان: nimanoush ، bahar101
مرسی دوست عزیز. من فکر کردم باید اطلاعاتی در مورد آزمایش هایی که خودمون (مثلا در انیستیتو پاستور) انجام دادیم ارائه بدیم. بازم ممنون

(2015-07-05 ساعت 11:13)pmoudi نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 10:25)mr_mo نوشته:  سلام بچه ها

سلام
من البته حدوداً‌ ۳ ماه پیش وقت گرفتم... ولی تا جایی که یادم میاد برای هر نفر باید مجزا وقت بگیرید...
در مورد سوال اولتون هم، اگه تا حالا برای ویزا مدیکال داشتین، yes بنویسین و بگین که کی و کجا بوده... اگه نداشتین هم که NO... همین...
Smile
تشکر کنندگان:
دوستان اگه کسی اشتباها 2تا وقت دکتر،از مطب دکتر اونگان بگیره،مشکلی پیش میاد؟خیلی نگرانم
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 12:40)aliusha نوشته:  دوستان اگه کسی اشتباها ۲تا وقت دکتر،از مطب دکتر اونگان بگیره،مشکلی پیش میاد؟خیلی نگرانم

دوست عزیز نگرانی نداره. یه ایمیل بفرست و یکیشو کنسل کن. البته نفرستادی هم مهم نیست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، bahar101 ، لطف اله
وقت بخير
دوستان من 4 اگوست در انكارا وقت مصاحبه دارم كه ميشه سه شنبه چه روزي از دكتر وقت بگيرم خوبه ؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 11:11)pmoudi نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 15:43)nimanoush نوشته:  سلام دوستان

هر چی زودتر وقت بگیرین خوب خیالتون راحت تره... البته که خیلی وقتا تا آخرین روزها هم وقت خالی داره... و حتی بدون وقت رو هم با کمی معطلی جواب می‌ده...
در باره دختر گلتون هم باید بگم که برای بچه‌ها زمان مدیکا ۳ روزه... تو سایت خود دکتر اونگان که برین بهتون راهنمایی می‌کنه که چند روز قبل از مصاحبه وقت بگیرین...

مرسی دوست عزیز جمعه خوبه وقت بگیرم و پنج شنبه بلیط پرواز
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 13:28)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 12:40)aliusha نوشته:  دوستان اگه کسی اشتباها ۲تا وقت دکتر،از مطب دکتر اونگان بگیره،مشکلی پیش میاد؟خیلی نگرانم

دوست عزیز نگرانی نداره. یه ایمیل بفرست و یکیشو کنسل کن. البته نفرستادی هم مهم نیست

ممنون.
چون هنوز 48 ساعت از تعیین وقتم نگذشته بود,تونسم یکیشو کنسل کنم.
برای رفتن به مطب دکتر ,باید ایمیلی که بعنوان تایید میاد ,رو پرینت بگیرم؟یا بعد اومدن ایمیل تاییدی,تو همون سایت دکتر برم وزمان تاییدی رو پرینت بگیرم؟
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 11:02)aliusha نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 13:28)m.ghoreishi نوشته:  

ممنون.
چون هنوز 48 ساعت از تعیین وقتم نگذشته بود,تونسم یکیشو کنسل کنم.
برای رفتن به مطب دکتر ,باید ایمیلی که بعنوان تایید میاد ,رو پرینت بگیرم؟یا بعد اومدن ایمیل تاییدی,تو همون سایت دکتر برم وزمان تاییدی رو پرینت بگیرم؟

فرقی نمیکنه. شما هرکدوم از اینارو پرینت کنی کارتو راه میندازه.شما ایمیل تایید زمانو پرینت کن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Aghaman ، لطف اله
میشه بدون وقت فبلی به دکتر اونگان مراجعه کرد
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 15:11)meysam_nr نوشته:  میشه بدون وقت فبلی به دکتر اونگان مراجعه کرد
سلام ،بهتر وقت بگیرید
تشکر کنندگان:
دوستانی که امارات تشریف می برید در جریان باشین NMC تو ماه رمضان برای بعد از ظهر ساعت ۶ شروع به کار می کنه طبق اطلاعاتی که امروز دوستمون دادن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: mbsamani ، AliReza.Sh ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان