کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
بچه ها من ایمیل زدم برا دکتر انوش گفت برا 28 جولای میتونم نوبت بدم اگه مشکلی نیست بهم اطلاع بدین ما هم جواب دادیم اکی هستیم ولی الان 24 ساعت از فرستادن ایمیلمون میگذره هنوز جوابمونو نداده چیکار کنم تا از ساعتش مطلع بشم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
(2015-07-07 ساعت 00:37)مهدی هژ نوشته:  بچه ها من ایمیل زدم برا دکتر انوش گفت برا 28 جولای میتونم نوبت بدم اگه مشکلی نیست بهم اطلاع بدین ما هم جواب دادیم اکی هستیم ولی الان 24 ساعت از فرستادن ایمیلمون میگذره هنوز جوابمونو نداده چیکار کنم تا از ساعتش مطلع بشم
جواب میده نگران نباشید معمولا ساعت 1 یا 2 شب جواب ایمیل میده . واسه من که اینجوری بود
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، Hamraaz Jng
سلام دوستان من ی سوال داشتم شما میدونیدnmcهم از 19 تا 23 رمضان تعطیل هست یا نه چوت سفارت که گفته تعطیل
2015ad49xx
مصاحبه 15 می
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ما فردا مى خواهيم بريم مديكال دوبى ،
وقت نگرفتيم لازم هست به وقت گرفتن
ما نزديك سيتى سنتر ديره هستيم
ممنونم

تشکر کنندگان:
سلام دوستم من ی سوال داشتم شما میدونیدnmcهم از 19 تا 23 رمضان تعطیل هست یا نه چوت سفارت که گفته تعطیل
2015ad49xx
مصاحبه 15 می
تشکر کنندگان:
(2015-07-07 ساعت 16:02)ali 2679 نوشته:  سلام دوستان
ما فردا مى خواهيم بريم مديكال دوبى ،
وقت نگرفتيم لازم هست به وقت گرفتن
ما نزديك سيتى سنتر ديره هستيم
ممنونم

دوست عزیز من پاسختون رو فرستادم اما فکر نمی کردم دبی باشید دیگه واسه ایمیل زدن دیره . فکر می کنم همین طور برید کارتون راه بیفته.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: areb1356
سلام دوستان من ٢٧ آگوست در ابوظبي مصاحبه دارم ميخاستم بدونم چطور ميتونم وقت دكتر بگيرم و آيا آدرس دكتر هارو ميتونيد برام بفرستيد اطلاعات كاملي از گرفتن وقت دكتر ميخام چند روز قبل بايد اونجا باشم و...
ممنون از راهنمايي شما

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 01:16)Soheilkhazaei نوشته:  سلام دوستان من ٢٧ آگوست در ابوظبي مصاحبه دارم ميخاستم بدونم چطور ميتونم وقت دكتر بگيرم و آيا آدرس دكتر هارو ميتونيد برام بفرستيد اطلاعات كاملي از گرفتن وقت دكتر ميخام چند روز قبل بايد اونجا باشم و...
ممنون از راهنمايي شما

اولین صفحه همین تاپیک رو بخونید
تشکر کنندگان: areb1356
(2015-07-09 ساعت 00:39)bahar101 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 01:16)Soheilkhazaei نوشته:  سلام دوستان من ٢٧ آگوست در ابوظبي مصاحبه دارم ميخاستم بدونم چطور ميتونم وقت دكتر بگيرم و آيا آدرس دكتر هارو ميتونيد برام بفرستيد اطلاعات كاملي از گرفتن وقت دكتر ميخام چند روز قبل بايد اونجا باشم و...
ممنون از راهنمايي شما

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان:
دوستان بعد اینکه دکتر کریستین وقت داد و کانفرم کردیم دیگه نیازی نیست با منشیش تماس بگیرم ؟
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان:
دوستان مرسی از اظلاعاتتون ولی تو این پیج برای گرفتن وقت دکتر از ابوظبی چندین شماره و ایمیل مختلف وجود داره میشه لطفا بگید کدوم مناسبتره و اینکه من زنگ زدم برای وقت مصاحبه که ۱۱ آگوسته برای ۵ آگوست یه خانومی تو نیو مدیکال سنتر به من وقت داد که به نظر خیلی زوده نظرتون چیه؟
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان:
(2015-07-11 ساعت 17:41)parsush نوشته:  دوستان مرسی از اظلاعاتتون ولی تو این پیج برای گرفتن وقت دکتر از ابوظبی چندین شماره و ایمیل مختلف وجود داره میشه لطفا بگید کدوم مناسبتره و اینکه من زنگ زدم برای وقت مصاحبه که ۱۱ آگوسته برای ۵ آگوست یه خانومی تو نیو مدیکال سنتر به من وقت داد که به نظر خیلی زوده نظرتون چیه؟

زود نیست اگه بچه توی رنج سنی 14-2 سال دارید تستش زمان می بره واسه ما هم یک هفته زودتر نوبت داده چون شنبه و یک شنبه هم بینش هست
تشکر کنندگان: parsush
سلام دوستان من چندین مرتبه برای گرفتن وقت دکتر از ابوظبی ایمیل فرستادم نتیجه نگرفتم.ممنون میشم دوستان که جواب گرفتن اذرس ایمیل رو بزارن ممنون میشم.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان:
سلام. نياز هست ناشتا باشيم ميريم براى انجام آزمايش و عكس قفسه سينه؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-12 ساعت 10:38)Malim نوشته:  سلام. نياز هست ناشتا باشيم ميريم براى انجام آزمايش و عكس قفسه سينه؟

خیر
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Aghaman ، لطف اله

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان