کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
.

اگر هنوز دعوت به مصاحبه نشده اید و شماره کیستان بالاست پیشنهاد میکنم یکی از کشور های ترکیه و ارمنستان (ترجیحا ترکیه) را انتخاب کنید و یک هتل یا هاستل ارزان پیدا کنید و آنجا بروید. به فرض کلیرنس خوردن با توجه به پرونده شما احتمالا کمتر از 3 ماه کلیر خواهید شد که این مدت را در آن کشور اقامت کنید.
این ها همه پیشگیری است وگرنه بنده شانس یکضربی شما را زیاد میبینم(اگر اشتباه نکنم و دانشجو و بیکار و بدون سربازی بودید ؟)

-----

راستش من مصاحبم يك ماه ديگست و كيس نامبرمم پايينه .. توي امارات خونه ي فاميلامون هست و نيازي به هتل ندارم. در حال حاضرم دانشجو ام و نه سربازي رفتم نه كار دولتي . بنظرتون اگه كليرنس بخورم حد اكثر براي كيس من چقدر طول ميكشه صادر شه ؟ من فكر كنم بشه حد اكثر دو ماه ويزا بگيرم . ولي اگه تا اون موقع ويزام نيومد و برگشتم ايران هم اضافه خدمت ميخورم هم به كل ممنوع الخروج .. واسه من يه ريسكه اما خب ريسك شيريني ميتونه باشه ... پيشنهاد شما چيه ؟ راستي همون فاميلمون كه ابوظبيه ميگفت امارات ويزا رو تا سه ماه هم تمديد ميكنه اما خودم شك دارم
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان: HERMES7 ، alireza51
رادوین جان بنده عارضم که این پیش بینی و تخمین احتمال کلیرنس بنا به آماری که اینجا جریان داشته بوجود آمده. به کسی نگفته اند چون سربازی رفته ای کلیرنس داری اما آمار یکضربی ها نشون میده که از تقریبا 1000 کیسی که اینجا در دو سال گذشته وجود داشته اند و مثلا 200 تا یکضربی داخلش بوده از این 200 یکضربی تنها یک نفر پسر سربازی رفته ارتش سال 2013 بوده و اتفاقا از 800 کلیرنسی باقی مانده حداکثرشان یا کار دولتی داشته یا سربازی رفته یا هر دو بوده . حتی کلیر های نصف نیمه هم به افرادی رسیده که زن قبول شده و همسر در غالب موارد کار دولتی یا سربازی داشته.
بنده گفتم اکثر و نگفتم تمام. یک مورد هم هست در سال 2013 که همینجا بوده و سربازی ارتش بوده و شده. اما این مسئله چون فاکتور انسانی دارد نمیتوانید از مثال نقض ردش کنید. هیچ شخصی هم منکر این نشده که یکنفر هم امسال با سربازی یا کار دولتی یکضرب نمیگیرد. چه بسا که 2013 از جامعه 20% ای مهاجر سرا 1 نفر شد و اگر این عدد را بسط بدهیم احتمالا 4 نفر دیگر هم در کل ایرانیان در این دو سال یکضرب گرفته اند با وجود سربازی که شما میفرمایید دو نفرشان از دوستان جنابعالی بوده اند.
اما انکار حقیقت، باعث تغییر آن نمیشود. مثبت اندیشی تا خوش خیالی فاصله بسیاری دارد و با وجود آنکه در صورت موفقیت هر دو یک حس نزدیک دارند اما در صورت شکست نتیجه کاملا متفاوت خواهد بود.
پیشنهاد میکنم اگر شما هم مثل بنده بد شانسید و جبر روزگار پرونده تان را سنگین کرده مثبت بیاندیشید و سعی کنید پرونده تان را تمام و کمال بدون هیچگونه نقصی تکمیل کنید تا اگر قرعه کلیرنس به نامتان افتاد به سرعت این روند تکمیل شود.
ضمنا به جز پارسال که حسابش از همه سالها جداست و خرابی سیستم ویزا و تعطیلی آمریکا و درصد قبولی بالای متقاضیان و ... بقیه سالها هر کدام به علتی وضعیتی خوبی در آمار کلیرنس و زمان کلیرنس داشتند. بهتر است از کلیرنس غولی نسازیم که تحملش برای همه مان سخت باشد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
[quote='behdadK' pid='554350' dateline='1412413368']
رادوین جان بنده عارضم که این پیش بینی و تخمین احتمال کلیرنس بنا به آماری که اینجا جریان داشته بوجود آمده. به کسی نگفته اند چون سربازی رفته ای کلیرنس داری اما آمار یکضربی ها نشون میده که از تقریبا 1000 کیسی که اینجا در دو سال گذشته وجود داشته اند و مثلا 200 تا یکضربی داخلش بوده از این 200 یکضربی تنها یک نفر پسر سربازی رفته ارتش سال 2013 بوده و اتفاقا از 800 کلیرنسی باقی مانده حداکثرشان یا کار دولتی داشته یا سربازی رفته یا هر دو بوده . حتی کلیر های نصف نیمه هم به افرادی رسیده که زن قبول شده و همسر در غالب موارد کار دولتی یا سربازی داشته.
بنده گفتم اکثر و نگفتم تمام. یک مورد هم هست در سال 2013 که همینجا بوده و سربازی ارتش بوده و شده. اما این مسئله چون فاکتور انسانی دارد نمیتوانید از مثال نقض ردش کنید. هیچ شخصی هم منکر این نشده که یکنفر هم امسال با سربازی یا کار دولتی یکضرب نمیگیرد. چه بسا که 2013 از جامعه 20% ای مهاجر سرا 1 نفر شد و اگر این عدد را بسط بدهیم احتمالا 4 نفر دیگر هم در کل ایرانیان در این دو سال یکضرب گرفته اند با وجود سربازی که شما میفرمایید دو نفرشان از دوستان جنابعالی بوده اند.
اما انکار حقیقت، باعث تغییر آن نمیشود. مثبت اندیشی تا خوش خیالی فاصله بسیاری دارد و با وجود آنکه در صورت موفقیت هر دو یک حس نزدیک دارند اما در صورت شکست نتیجه کاملا متفاوت خواهد بود.
پیشنهاد میکنم اگر شما هم مثل بنده بد شانسید و جبر روزگار پرونده تان را سنگین کرده مثبت بیاندیشید و سعی کنید پرونده تان را تمام و کمال بدون هیچگونه نقصی تکمیل کنید تا اگر قرعه کلیرنس به نامتان افتاد به سرعت این روند تکمیل شود.
ضمنا به جز پارسال که حسابش از همه سالها جداست و خرابی سیستم ویزا و تعطیلی آمریکا و درصد قبولی بالای متقاضیان و ... بقیه سالها هر کدام به علتی وضعیتی خوبی در آمار کلیرنس و زمان کلیرنس داشتند. بهتر است از کلیرنس غولی نسازیم که تحملش برای همه مان سخت باشد.
[/quo

بهداد جان اصلا صحبت خوش خیالی نیست اصلا لازم نیست به چیزی که کنترلش دست ما نیست فکر کرد. انکار حقیقت و یا خوش خیلی وقتی مضره که شما با آنها خودتون را در معرض خطر یا مشکلی قرار دهید و یا آینده نگری نداشته باشید ولی در بعضی موارد مانند همین لاتاری چون اداره مسیر و نظر آفیسر تحت کنترل ما نیست خوش خیالی و ساده انگاری موجب میشه که انرژی مثبت بیشتری حاکم بشود و میزان موفقیت بالا برود. کاری که از دست ما برمی آید کامل کردن مدارک و صداقت در برخورد با آفیسره همین و بس. بحث من این بود که ما اینگونه مسائل که جایی دقیقا بصورت قانون نیامده و قانون نیست را دائم بیان نکنیم چون اونوقت کسیکه اصلا ممکنهبه این چیزها فکر هم نمیکرده دچار استرس بشه. در مورد اون دوست 2014 که من داشتم صحبت میکردم گفتم شما که در امضاتون نوشتید کلیرنس بدلیل سربازی آیا آفیسر علت کلیرنستون را اینگونه گفته؟ چون ایشون که این مراحل را طی کرده اند باید اطلاعات عینی خودشون را در اختیار بقیه بگذارند نه آمار. درهرصورت بعضی افراد دچار استرس میشوند که تعدادشان هم کم نیست. در همین سایت خودتان شاهدید که هنوز که تقریبا مراحل اصلی شروع نشده چقدر نگرانی موج میزند. پس شما و امثال این قبول شده عزیز که تنها برای کمک به بقیه و حل مشکلاتشان زحمت میکشید اطلاعات عینی و تجارب بیان بفرمائید وگرنه خوش خیالی و سوء ظن هر فردی به شخصیت و تجربه او برمیگرده و فقط خودش میتونه خودش رو درست کنه. در نهایت باید بگم نه من نه شماها نه سایر افرادیکه در این فروم شرکت میکنیم بهره مالی یا.... نداریم. و شما و قبول شده ها نتیجه بررسیهاتون و یا تجاربتون را بدون چشمداشت در اختیار بقیه قرار میدهید پس بیایید بازده این سایت را بیشتر کنیم و نگذاریم که در این سایت طرفا خدماتی کار به تشنج و استرس کشیده شود
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: behdadK ، bidad ، AliReza.Sh ، alireza51
توصیه شما صحیح است و قبلا هم بنده اعلام کرده ام که زیادی روحیه منفی هم تلقین نشود اما از اون طرف هم به نظر خودمان که لاتاری برنده شده ایم به خودی خود ساطع کننده انرژی مثبت هستیم و بنده سعی میکنم خوشحالی کاذب پخش نشود.
از این به بعد بیشتر تلاش میکنیم که این عینک بدبینی را کنترل کنیم.
ممنون از تذکر شما و به امید موفقیتتان
پ.ن: قابل توجه که یکی از فانتزیهای من هم اینه که آفیسر بهم بگه که یکضرب گرفتید و من اون موقع به خانمم نگاه کنم بگم حالا بلیط و هتل رو چکار کنیم اصلا انتظار نداشتم !
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: L_haam ، Sam2014 ، babak12 ، A_A ، پدی ، m.ghoreishi ، آلیس-1980 ، ARSAMNEW ، soruosh ، bidad ، HERMES7 ، laleht ، rezasadeghi ، ofr ، varchandi ، AliReza.Sh ، alireza51
(2014-10-04 ساعت 07:24)Mrng93 نوشته:  دوستان يه سوال داشتم .
اگه فرضا به من كليرنس بخوره و برگردم ايران و بعد از دو سه ماه بگن كه ويزام اوكيه
شايد من ممنوع الخروج بشم و تا شيش ماه نتونم از كشور خارج شم . من تا كي وقت دارم بعد از اينكه گفتن ويزام اوكيه برم سفارت و تو پاسپورتم ويزا بخوره ؟ آيا مدت زمان خاصي داره ؟ ممكنه اگه نرم بپره ؟
سلام
شما چرا هی میگید ممنوع الخروج میشید؟ مگه نمیگید یه دانشجوی بیکار سربازی نرفته هستید؟ اگه شما یکضرب بگیرید که هم می تونید از محل مصاحبتون بلیط بگیرید و برید آم ریکا و حتی می تونید برگردید ایران. اینکه پرسیدید و بهتون گفتند که هر شش ماه یکبار میتونید خارج بشید فکر کنم یا بهتون اشتباه گفتند یا شما اشتباه فهمیدید.شاید منظورشون این بوده هر ترم یکبار میتونید از کشور خارج بشید.ما هم از نظام وظیفه سوال کردیم و همچین چیزی به ما نگفتند! اگه شما یکضرب بگیرید و برگردید اینجا (چه موقعی که میخواید وثیقتون رو پس بگیرید چه زمانی که بخواید دوباره از کشور خارج بشید) کسی بهتون نمیگه ویزای آم ریکا تو پاسپورتتون چیکار میکنه و ممنوع الخروجتون بکنند.(اینو از روی تجربه ی سفرنامه های سال پیش و سوالات مشابه پارسال تو تاپیک سربازی میگم و اگه واسه ما بخواد شرایط فرق کنه نمیدونم.بعدا نگید من گفتم :-D )
اینقدر همه چیزو واسه خودتون پیچیده و جنایی نکنید :-D برید خوب پرس و جو کنید :-D
اگه من صحبتهاتون رو اشتباه متوجه شدم و منظورتون از ممنوع الخروج شدن چیز دیگه ای هست بفرمایید.
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: Mrng93 ، rbrb-2015 ، rezasadeghi ، alireza51
(2014-10-04 ساعت 14:24)Radwin نوشته:  [quote='behdadK' pid='554350' dateline='1412413368']
[/quo

بهداد جان اصلا صحبت خوش خیالی نیست اصلا لازم نیست به چیزی که کنترلش دست ما نیست فکر کرد. انکار حقیقت و یا خوش خیلی وقتی مضره که شما با آنها خودتون را در معرض خطر یا مشکلی قرار دهید و یا آینده نگری نداشته باشید ولی در بعضی موارد مانند همین لاتاری چون اداره مسیر و نظر آفیسر تحت کنترل ما نیست خوش خیالی و ساده انگاری موجب میشه که انرژی مثبت بیشتری حاکم بشود و میزان موفقیت بالا برود. کاری که از دست ما برمی آید کامل کردن مدارک و صداقت در برخورد با آفیسره همین و بس. بحث من این بود که ما اینگونه مسائل که جایی دقیقا بصورت قانون نیامده و قانون نیست را دائم بیان نکنیم چون اونوقت کسیکه اصلا ممکنهبه این چیزها فکر هم نمیکرده دچار استرس بشه. در مورد اون دوست 2014 که من داشتم صحبت میکردم گفتم شما که در امضاتون نوشتید کلیرنس بدلیل سربازی آیا آفیسر علت کلیرنستون را اینگونه گفته؟ چون ایشون که این مراحل را طی کرده اند باید اطلاعات عینی خودشون را در اختیار بقیه بگذارند نه آمار. درهرصورت بعضی افراد دچار استرس میشوند که تعدادشان هم کم نیست. در همین سایت خودتان شاهدید که هنوز که تقریبا مراحل اصلی شروع نشده چقدر نگرانی موج میزند. پس شما و امثال این قبول شده عزیز که تنها برای کمک به بقیه و حل مشکلاتشان زحمت میکشید اطلاعات عینی و تجارب بیان بفرمائید وگرنه خوش خیالی و سوء ظن هر فردی به شخصیت و تجربه او برمیگرده و فقط خودش میتونه خودش رو درست کنه. در نهایت باید بگم نه من نه شماها نه سایر افرادیکه در این فروم شرکت میکنیم بهره مالی یا.... نداریم. و شما و قبول شده ها نتیجه بررسیهاتون و یا تجاربتون را بدون چشمداشت در اختیار بقیه قرار میدهید پس بیایید بازده این سایت را بیشتر کنیم و نگذاریم که در این سایت طرفا خدماتی کار به تشنج و استرس کشیده شود

دوست عزیز ببخشید که من قلمم مثل شما خوب نیست.
من یا امثال من هرچی میگند بر اساس شواهد و تجربیات موجود هستش.
بهتون گفتم هیچ دلیلی برای کلیرینس به صورت قانونی برای عوام ارائه نشده، فقط و فقط افیسر و شاید چیزهای دیگه که ما ازش بیخبریم تاثیر گذارند.
افیسر هنگام مصاحبه به دلیل کلیرینس اشاره نمیکنه.
همسر من هیچ وقت کار دولتی نداشتند و همیشه کار بازرگانی خودشون را داشتند. سربازی ارتش رفته بودند و کثیرالمسافرت هم هستند. با مدرک لیسانس. بهشون کلیرینس خورد.
اما خود من با اینکه دانشجوی دکترای مهندسی برق بین ایران و فرانسه هستم (2 سال در فرانسه زندگی کردم) و هنوز مشغول به تحصیل در دانشگاه تهرانم، اما به من کلیرینس نخورد.
اینکه چرا به من نخورد عالم و آدم تعجب کردند.
نتیجه بحث:
1- کلیرینس حساب کتاب نداره.
2- به خدا کلیرینس ترس نداره. (قریب به اتفاق ایرانیا شامل این پروسه میشند و دوباره قریب به اتفاق بعد از 2 هفته تا 6 ماه کلیر می شوند).
3- پارسال قضیه اش فرق میکرد (واقعا میتونم بگم عملکرد سفارتها خیلی خیلی عجیب و افتضاح بود). اما اون مال پارسال بود و ربطی به شماها نداره.
4- وقتی میگم احتمالا کسانیکه سربازی رفتند مشمول کلیرینس می شوند، خوب دارم راستشو میگم احتمالش بالاست ولی قطعی نیست. (بده آدمها یه تحلیل نسبتا درست از شرایطشون داشته باشند؟)
5- امید و انرژی مثبت خیلی خووووبه. اما واقع بینی هم باید در کنارش باشه.

در ضمن من انقدر جسارت نمیکنم که به شما توهین کنم و بگم دروغ گفتید. فقط برداشتم این بود که شاید دوستان شما سالیان قبل قبول شده باشند.

موفق باشید.
به امید سالی پر از یه ضربی برای همه ایرانیهای عزیز و دوست داشتنی
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، behdadK ، babak12 ، A_A ، آلیس-1980 ، ARSAMNEW ، HERMES7 ، ofrfar ، soruosh ، ریحانا ، ofr ، سوین ، samirakn ، AliReza.Sh ، alireza51
(2014-10-04 ساعت 15:11)L_haam نوشته:  
اگه فرضا به من كليرنس بخوره و برگردم ايران و بعد از دو سه ماه بگن كه ويزام اوكيه
شايد من ممنوع الخروج بشم و تا شيش ماه نتونم از كشور خارج شم . من تا كي وقت دارم بعد از اينكه گفتن ويزام اوكيه برم سفارت و تو پاسپورتم ويزا بخوره ؟ آيا مدت زمان خاصي داره ؟ ممكنه اگه نرم بپره ؟
سلام
شما چرا هی میگید ممنوع الخروج میشید؟ مگه نمیگید یه دانشجوی بیکار سربازی نرفته هستید؟ اگه شما یکضرب بگیرید که هم می تونید از محل مصاحبتون بلیط بگیرید و برید آم ریکا و حتی می تونید برگردید ایران. اینکه پرسیدید و بهتون گفتند که هر شش ماه یکبار میتونید خارج بشید فکر کنم یا بهتون اشتباه گفتند یا شما اشتباه فهمیدید.شاید منظورشون این بوده هر ترم یکبار میتونید از کشور خارج بشید.ما هم از نظام وظیفه سوال کردیم و همچین چیزی به ما نگفتند! اگه شما یکضرب بگیرید و برگردید اینجا (چه موقعی که میخواید وثیقتون رو پس بگیرید چه زمانی که بخواید دوباره از کشور خارج بشید) کسی بهتون نمیگه ویزای آم ریکا تو پاسپورتتون چیکار میکنه و ممنوع الخروجتون بکنند.(اینو از روی تجربه ی سفرنامه های سال پیش و سوالات مشابه پارسال تو تاپیک سربازی میگم و اگه واسه ما بخواد شرایط فرق کنه نمیدونم.بعدا نگید من گفتم :-D )
اگه من صحبتهاتون رو اشتباه متوجه شدم و منظورتون از ممنوع الخروج شدن چیز دیگه ای هست بفرمایید.

سلام
شما درست ميگيد ، يارو خودشم درست نميدونست چي ميگه ، ميگفت هر شيش ماه يبار ميتونم از كشور خارج شم كه من بهش گفتم منظورتون هر ترمه؟ كه جواب درست حسابي نداشت بده ، يه پسري هم همون روز اومده بود و همين مشكلو داشت ، به اونم گفتن رفتي برگشتي تا شيش ماه حق خروج نداري كه اونم داشت چونه ميزد باهاشون .. ولي خب اگه هر ترم هم باشه به فرض اينكه كليرنس بخورم بازم بر نميگردم ايران و با اينكه بيشتر از بيست روز اجازه ندارم بمونم (قانون نظام وظيفه) ولي سه ماه ميمونم ابوظبي . اينجا كه قانون درست حسابي نداره ، صبح بلند ميشي يه چيزه شب كه شد يه چيز ديگس (تا همين دو هفته پيش قانون جوري بود كه ميشد هر ترم ٢ بار از كشور خارج شي) ... خلاصه كه نميخوام جوري شه كه برگردم و دوباره اجازه خروج بهم ندن .
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان: L_haam ، alireza51
(2014-10-04 ساعت 15:57)Mrng93 نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 15:11)L_haam نوشته:  
سلام

سلام
شما درست ميگيد ، يارو خودشم درست نميدونست چي ميگه ، ميگفت هر شيش ماه يبار ميتونم از كشور خارج شم كه من بهش گفتم منظورتون هر ترمه؟ كه جواب درست حسابي نداشت بده ، يه پسري هم همون روز اومده بود و همين مشكلو داشت ، به اونم گفتن رفتي برگشتي تا شيش ماه حق خروج نداري كه اونم داشت چونه ميزد باهاشون .. ولي خب اگه هر ترم هم باشه به فرض اينكه كليرنس بخورم بازم بر نميگردم ايران و با اينكه بيشتر از بيست روز اجازه ندارم بمونم (قانون نظام وظيفه) ولي سه ماه ميمونم ابوظبي . اينجا كه قانون درست حسابي نداره ، صبح بلند ميشي يه چيزه شب كه شد يه چيز ديگس (تا همين دو هفته پيش قانون جوري بود كه ميشد هر ترم ٢ بار از كشور خارج شي) ... خلاصه كه نميخوام جوري شه كه برگردم و دوباره اجازه خروج بهم ندن .
تا اینجا که من پیگیر بودم و سایت نظام وظیفه هم بهش اشاره کرده تعداد خروج برای محصلین شامل محدودیت نمیشه و فقط منوط به اجازه از دانشگاه یا دبیرستان مربوطه هست.
همین چند هفته پیش دوست بنده به هنلد مشرف شده بود در حین تحصیل هنگام بازگشت پرسیده بود ایا بازم میتونم برم یک ماه دیگه؟که گفته بودن اگه دانشگاه نامه بهت بده ما مشکلی نداریم
موضوع 6ماه ممنوع الخروج شدن تا الان قانونی که مشابهش باشه اینه که شما بیش از 20روزی که اجازه دارین خارج از ایران بمونین و دیرتر برگردید که درصورتی که مقدار این تاخیر کم باشه شما 6ماه ممنوع الخروج میشید. یا وثیقه شما ضبط میشه که بستگی به نظر افسر مربوطه داره معمولا
دقت داشته باشید که درصورتی که سه ماه خارج از ایران بمونید وثیقه شما توقیف خواهد شد بطور کامل و اجازه خروج از کشور برای دفعات بعدی ممکنه بطور کامل یا یکسال داده نشود. اگر وثیقه و این موارد مهم نیست برایتات و از گرفتن ویزا 100% مطمین هستید اینکارو بکنید. بهرحال انتخاب و ریسکش با خودتان است.

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، پدی ، L_haam ، HERMES7 ، Mrng93 ، ofr ، alireza51
مدت کلیرنس تابع هیچ فاکتور قابل پیش بینی برای ما نیست.فقط خودشان میدونند.هیچ تخمینی نميشه زد.بنابراین تجزیه تحلیل ناپذیر است
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2014-10-04 ساعت 17:35)پدی نوشته:  مدت کلیرنس تابع هیچ فاکتور قابل پیش بینی برای ما نیست.فقط خودشان میدونند.هیچ تخمینی نميشه زد.بنابراین تجزیه تحلیل ناپذیر است
سلام
من هم با اجازه دوستان تجربه خودم را اضافه کنم ما همزمان با یک خانواده دیگر به مصاحبه رفتیم شرایط آنها به مراتب ازما بهتر بود خانم خانه دارو همسر برنده اصلی معلم معاف از سربازی
من. برنده اصلی فوق مهندسی. و همسرم دکترا سربازی سپاه خوب من یک ضرب گرفتم و به ما گفتند بعد از یک هفته سایت را چک کنید و همسرم در راس 40 روز کلیر شد
اما آنها متاسفانه موفق به دریافت ویزا نشدند اگر در اینجا حرف از این زده میشود که سربازی احتمالا منجر به کلیرنس می شود خوب امسال حتی بسیاری از سربازی نرفته ها هم کلیرنس خوردند و واقعا شانس خانم ها در این پروسه بالاتر است و باور کنید کسی قصد دادن انرژی منفی ندارد فاصله زیادی هست بین راهنمایی کردن تا شریک کردن دیگران در تجربه هایت من خودم ویزای خانواده ام را مدیون مهاجر سرا میدانم چون از توصیه ها به خوبی استفاده کردم برای همین گاه گاهی پست می گذارم و امیدوارم دوستان احساس نکنند ما قصد دادن انرژی منفی داریم
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
(2014-10-04 ساعت 18:17)مامان خانم نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 17:35)پدی نوشته:  مدت کلیرنس تابع هیچ فاکتور قابل پیش بینی برای ما نیست.فقط خودشان میدونند.هیچ تخمینی نميشه زد.بنابراین تجزیه تحلیل ناپذیر است
سلام
من هم با اجازه دوستان تجربه خودم را اضافه کنم ما همزمان با یک خانواده دیگر به مصاحبه رفتیم شرایط آنها به مراتب ازما بهتر بود خانم خانه دارو همسر برنده اصلی معلم معاف از سربازی
من. برنده اصلی فوق مهندسی. و همسرم دکترا سربازی سپاه خوب من یک ضرب گرفتم و به ما گفتند بعد از یک هفته سایت را چک کنید و همسرم در راس 40 روز کلیر شد
اما آنها متاسفانه موفق به دریافت ویزا نشدند اگر در اینجا حرف از این زده میشود که سربازی احتمالا منجر به کلیرنس می شود خوب امسال حتی بسیاری از سربازی نرفته ها هم کلیرنس خوردند و واقعا شانس خانم ها در این پروسه بالاتر است و باور کنید کسی قصد دادن انرژی منفی ندارد فاصله زیادی هست بین راهنمایی کردن تا شریک کردن دیگران در تجربه هایت من خودم ویزای خانواده ام را مدیون مهاجر سرا میدانم چون از توصیه ها به خوبی استفاده کردم برای همین گاه گاهی پست می گذارم و امیدوارم دوستان احساس نکنند ما قصد دادن انرژی منفی داریم
موفق باشید

کلا پرچم خانم ها بالاست
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، قصه گو ، aghamilad ، aria802 ، rezasadeghi ، L_haam ، yalii ، ARSAMNEW ، HERMES7 ، ofrfar ، meisamg1362 ، ashkansoso65 ، ریحانا ، ofr ، samirakn ، fa15 ، m_kh ، alireza51
(2014-10-04 ساعت 12:02)hadi472 نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 11:56)Radwin نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 11:32)S.gh نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 11:23)Radwin نوشته:  دوستان میخواستم بدونم اینکه کسی سربازی رفته باشه روی یکضرب نباید حساب کنه رو از کجا اوردین؟ چون میبینم که که خیلی داخل این فروم تکرار میشه. مطمئن باشید که بالای هشتاد درصد افراد برنده لاتاری حتما مردانی هستند یا جدید یا قدیمی سربازی رفته اند یا همسر برنده اصلی هستند که اکثریت سربازی رفته اند. سالهای قبل چندین نفر از دوستان من بوده اند که همگی سربازی رفته اند و یکضرب هم گرفته اند. میخواستم بدونم ریشه این حرف اصلا کجاست؟ آیا جایی ذکر شده؟ اصلا با عقل جور درمیاد که که کسی که خدمت موظف اجباری میرود کلیرنس بخوره پس با این صورت زن بودن در لاتاری امتیازه؟ لطف کنید اگر میخواهید مطلبی را داخل این فروم بگوئید حتما با دلیل بگوئید اگر هم دلیلی نیست اصلا نگوئید. چون دو تن از دوستان که محل کارشان از ارگانهای دولتی اونم آنچنانی بوده اند و حتی عضو بسیج بوده اند یکضرب گرفته اند. جو و شور ایرانی به خرج ندهید

دوست عزیز این دوستان بسیجی ی شما که محل کارشان از ارگانهای دولتی اونم آنچنانی بوده اند، چه سالی در لاتاری قبول شده اند و ویزای یه ضرب گرفته اند و تشریف برده اند آمریکا؟
والله این چند سال اخیر آماری که بچه ها از وضعیتشون داده اند نشون داده قریب به اتفاق مردانی که سربازی رفته اند یا محل کارشان ارگانهای دولتی اونم آنچنانی بوده اند شامل پروسه کلیرینس شده اند.
لطفا شما دنبال دلیل نباشید، چون هیچ کسی نمیتواند به شما دلیل برای کلیرینس ارائه بدهد. این کاملا بستگی به نظر افیسر و سیاستهای دولت آمریکا دارد.
در ضمن کلیرینس اصلا چیز ترسناک و عجیبی نیست و اکثر دوستان در موعد مقرر کلیر می شوند. شما هم بهتره انقدر شور و جو ندهید. اینکه میفرمایید "بالای هشتاد درصد افراد برنده لاتاری حتما مردانی هستند یا جدید یا قدیمی سربازی رفته اند یا همسر برنده اصلی هستند که اکثریت سربازی رفته اند." هیچ منافاتی با کلیرینس که شامل اکثر ایرانی ها میشود ندارد.

این دوستان من یکی 2012 و یکی 2013 بوده اند بعد هم شما چرا بهت برخورده؟ آمار که تنها از نقل قول صرف میاد شور و جو دادنه. وگرنه خود شما هم میگین این در اختیار آفیسره. وقتی اکثریت سربازی رفته اند و از این اکثریت یکسری کلیرنس میخورن این دلیل این نیست که سربازی رفتن باعث کلیرنس خوردنشونه. تازه من حرف بیربطی نمیزنم چون هدف از این فروم دادن آرامش و اطلاعات به همدیگر است. اینکه از چیزایی که هیچکدوممون ازش اطلاع نداریم دائم صحبت کنیم و شاخه و برگ بهش بدیم چه تاثیری در آرامش این دوره داره؟ اصلا لزومی نداره من دنبال دلیل باشم مگر من میخوام ویزا بدهم که دنبال توجیه نحوه صدور ویزا باشم؟ من دارم میگم هدف از این فروم راهنمایی و کمک و گرفتن استرس از برندگان است و اصرار به چیزهایی که به گفته خودتان دست ما نیست جز اثر بد چه نتیجه ای داره؟ حالا من نمیدونم ناراحتی شما از چیه؟ چون شما به نظر موضع گرفته اید ولی اصلا لزومی به موضعگیری نیست. چرا اینقدر اصرار دارید که اکثریت کلیرنس میخورن؟ کاری که به واقعیت یا عدم واقعیت این حرف ندارم که شاید هم واقعیت باشه ولی چرا عوامل استرس زای غیرضروری را بیان کنیم؟ تازه موقعی که خودمون اذعان داریم این تنها در اختیار آفیسره اونم به این شکل که شما این پاسخ را شروع کردید که باسوال کردن: "این دوستان بسیجی ی شما که محل کارشان از ارگانهای دولتی اونم آنچنانی بوده اند، چه سالی در لاتاری قبول شده اند و ویزای یه ضرب گرفته اند و تشریف برده اند آمریکا؟" میخواهید بگوئید چنین چیزی ممکن نیست. که این یعنی من دارم حرف غیرصحیح میزنم که علت همینکار را نمیدونم که اینهمه اصرار به دادن استرس برای چیه؟ حالا شما خیلی ریلکسید خیلی خوبه ولی کسانی که دچار استر میشوند را چرا باید ناراحت کرد؟
چیزی که ما به تجربه دستگیرمون شد اینه:
1- کلیرنس خوردن هیچ فرمول ثابت و مشخصی نداره
2- پارامترهایی مثل سربازی، تحصیلات عالیه، کار دولتی، شغل حساس و مهم، میزان آشناییت با زبان انگلیسی و به طور خلاصه هر چیزی که رتبه ی اجتماعی شما رو بالا میبره احتمال روبرو شدن با کلیرنس رو افزایش میده.
3- کسی که یکی از آیتمهای شماره ی 2 رو داشته باشه میتونه یکضرب ویزا بگیره اما احتمالش خیلی کمه. حتی با سربازی سپاه یا حتی شغل نظامی.

ميزان آشنايي با زبان فاكتور بديه؟؟ يعني زبانت بهتر باشه كليرنس ميخوري؟؟؟ وا؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: alireza51
(2014-10-06 ساعت 06:59)mendoosh نوشته:  ميزان آشنايي با زبان فاكتور بديه؟؟ يعني زبانت بهتر باشه كليرنس ميخوري؟؟؟ وا؟

سلام دوست من
زمان مصاحبه لازم نیست که میزان توانایی زبان یا مدرک زبان ارائه بدین و به نظرم تاثیری در شامل شدن در کلیرنس نداره.
من تا الان از هیچکدوم از دوستان نشنیدم که ازشون در مورد توانایی زبان سوالی پرسیده باشن.
کلاً این بحث کلیرنس و دلایلش برای هیچکس مشخص نیست و هرچه گفته میشه فقط احتمالاته. پس بهتره ذهنتونو درگیر نکنین و با آرامش به مصاحبه تشریف ببرین.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65 ، soruosh ، Sam2014 ، m.ghoreishi ، HERMES7 ، shahram1987 ، قصه گو ، A_A ، ofr ، alireza51 ، shahabjafari
دوستان ما 2 اکتبر مصاحبه شدیم و کلیرنس خوردیم، سفرنامه رو کجا باید بذارم؟؟؟
مصاحبه : اکتبر --- سفارت : آنکارا --- وضعیت : کلیرنس --- آخرین آپدیت : 4 نوامبر
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ofrfar ، ramin5589 ، laleht ، آلیس-1980 ، قصه گو ، ofr ، سوین ، alireza51
(2014-10-07 ساعت 15:02)karimishad نوشته:  دوستان ما 2 اکتبر مصاحبه شدیم و کلیرنس خوردیم، سفرنامه رو کجا باید بذارم؟؟؟
گذاشتین که ، بسیار ممنون . انشاله در 60 روز آینده کلیر میشوید! Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Mahboy ، قصه گو ، A_A ، rezasadeghi ، ofr ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان