کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015
سلام. طبق آخرین فایل سیمون چند نفر از ایران ویزا گرفتن. دوستان لطفا یک تحلیلی ارائه بفرمایین
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ican2015
ببخشید کسی میدونه تا آخر ماه می چند ویزا برای ایرانیها صادر شده؟با تشکر
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
سلام
دوستانی که کار تحلیل انجام میدهند آمار 24 جون را هم سیمون آماده کرده
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...1575698618
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، َalikh
برای ماه آگوست 49 کیس آنکارا مصاحبه دارند و 35 کیس ایروان
تشکر کنندگان: bahar101 ، hamed shayan ، nimanoush
اگه اشتباه می کنم بهم بگین:

بچه ها سیمون فایل 24 ام رو آپ کرده و طبق آپ سیمون

در ماه jun
245 کیس در ابوظبی 316 کیس در آنکارا 199 کیس در ایروان

جمعا 760 کیس
آپدیت شدن. خبر خوبیه خدارو شکر.
(دقت کنین نفر نگفتم، شماره کیس )

از نهم jun به بعد که سیستما خراب شد تا الان :
115 کیس در ابوظبی 211 کیس در آنکارا 103 کیس در ایروان

جمعا 429 کیس
آپدیت شدن.

اما اگه بخوایم بدونیم این عددا خوبه یا نه بزارین بگم که در ماه May این آمار چجوری بوده، در کل ماه May:

82 کیس در ابوظبی 109 کیس در آنکارا 17 کیس در ایروان

جمعا 280 کیس
آپ خوردن.

به نظر من که وضعیت آپدیت ها شدیداً بهتر شده و خدا کنه اینجوری ادامه پیدا کنه همه ی دوستان به زودی زود بار سفر می بندین. الهی آمین
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، َalikh ، hamed shayan
از دوستان اگه کسی اطلاعی راجع به مشکل من داره کمک کنه.
من ۲۴ جون سایت سیس رو چک کردم و کیسم ready شده بود، تعداد افراد کیس ۴ نفر بود که خب طبق روال عادی ۴ شماره کیس به ما اختصاص داده بودند. ولی دیشب آخر شب که دوباره چک کردم یکی از شماره کیس ها کم شده بود، در واقع ابتدا 01 02 03 04 بود ولی دیشب به طور کل 03 رفته بود و فقط ۳ کیس با شماره های 01 02 04 مانده بود. امروز هم بارها چک کردم ولی تغییری نکرده. سفارت ما آنکارا است و هنوز هم نامه دوم دریافت نکردیم. ممنون میشم اگه کمک کنید
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 17:47)sohrabyy نوشته:  از دوستان اگه کسی اطلاعی راجع به مشکل من داره کمک کنه.
من ۲۴ جون سایت سیس رو چک کردم و کیسم ready شده بود، تعداد افراد کیس ۴ نفر بود که خب طبق روال عادی ۴ شماره کیس به ما اختصاص داده بودند. ولی دیشب آخر شب که دوباره چک کردم یکی از شماره کیس ها کم شده بود، در واقع ابتدا 01 02 03 04 بود ولی دیشب به طور کل 03 رفته بود و فقط ۳ کیس با شماره های 01 02 04 مانده بود. امروز هم بارها چک کردم ولی تغییری نکرده. سفارت ما آنکارا است و هنوز هم نامه دوم دریافت نکردیم. ممنون میشم اگه کمک کنید
به احتمال زیاد مشکل موقتی است و نباید نگران بود گرچه اینکه شماره های کیس شما همه با هم اپدیت میشن. اگر از ترانزیت به ready تبدیل شدید به نظرم خیلی عجیب نیست در غیر اینصورت میتوانید میل بزنید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: sohrabyy
جای سوالتون اینجا نیست. شما پسرتون بالای 21 سال شدن؟
تشکر کنندگان: Memolk
دوستان فایل سیمون زیاد نمیشه روش حساب کرد به نظرم
به عنوان مثال اگر همراه کیس اصلی که کلیرنس خورده آپدیت جدید داشته باشه نشون نمیده و فقط آپدیت کیس اصلی و نشون میده . درنتیجه نمیشه آمار کیسهای آپدیت خورده رو در آوردن
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، r.bazargan
یه موضوع جالب تو فایل سیس مربوط به اروپا میشه. با اینکه تقریبا نود درصد کیسهای اروپا کارنت شدن ولی تعداد زیادی فرم نفرستادن و عده زیادی هم مصاحبه نرفتن. سالهای گذشته اروپا حدود هجده هزار ویزا داشت به نظرم امسال با این وضعیت عدم استقبال نتونه مثل سالهای گذشته بگیره
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Shahram914 ، ebrahim1e ، nimanoush
(2015-06-25 ساعت 11:12)ebrahim1e نوشته:  برای ماه آگوست 49 کیس آنکارا مصاحبه دارند و 35 کیس ایروان
این آمار بر اساس فایل سیسه ؟!
تشکر کنندگان: ebrahim1e
(2015-06-27 ساعت 17:21)َalikh نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 11:12)ebrahim1e نوشته:  برای ماه آگوست 49 کیس آنکارا مصاحبه دارند و 35 کیس ایروان
این آمار بر اساس فایل سیسه ؟!

بر اساس فایل اکسل سیمون هست
تشکر کنندگان:
دوستان الان حدود 3117 نفر تا بولتن اخر توسط فایل سیمون شناسایی شدن برای سه سفارت
که حدود 1260 ویزا تا تاریخ 24 جون صادر شده حدود 900 نفر در حالت کلیرنس بسر می برن و حدود 678کیس اماده مصاحبه و حدود 174 کیس تا اول جون ظاهرا مصاحبه نرفتن و در حالت ready موندن

حالا با توجه به 900 تا کیس و 678 تا اماده مصاحبه و شاید عدد 300 نفر برای بولتن اخر حدود 1900 نفر برای سه ماه اخر هستن که با توجه به سه ماه پایانی و سه سفارت و بنظرم تقسیم بر 3 حدود
633 کیس باید در ماه در هر سه سفارت کلیر بشه ( 200 نفر درهر سفارت در هرماه ) که بار خیلی زیادی نمیشه .

انشاله امسال سال خوبی را پشت سر خواهیم گذاشت
( البته اعداد خیلی دقیق نیستن و ممکنه 10 15 تا با امار اصلی فرق داشته باشه و کلی گویی شده است)
یاعلی
(2015-06-28 ساعت 18:45)رضا2015 نوشته:  دوستان الان حدود 3117 نفر تا بولتن اخر توسط فایل سیمون شناسایی شدن برای سه سفارت
که حدود 1260 ویزا تا تاریخ 24 جون صادر شده حدود 900 نفر در حالت کلیرنس بسر می برن و حدود 678کیس اماده مصاحبه و حدود 174 کیس تا اول جون ظاهرا مصاحبه نرفتن و در حالت ready موندن

حالا با توجه به 900 تا کیس و 678 تا اماده مصاحبه و شاید عدد 300 نفر برای بولتن اخر حدود 1900 نفر برای سه ماه اخر هستن که با توجه به سه ماه پایانی و سه سفارت و بنظرم تقسیم بر ۳ حدود
633 کیس باید در ماه در هر سه سفارت کلیر بشه ( 200 نفر درهر سفارت در هرماه ) که بار خیلی زیادی نمیشه .

انشاله امسال سال خوبی را پشت سر خواهیم گذاشت
( البته اعداد خیلی دقیق نیستن و ممکنه ۱۰ 15 تا با امار اصلی فرق داشته باشه و کلی گویی شده است)
یاعلی
جسارت نباشه استاد بزرگ و لی اینه 3 تا با هم در هر ماه بزور 300 ویزا صادر میکنند این تنبلا .......
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان:
???? حالا نه نيار ! :دي
تشکر کنندگان: mehrdad_123 ، Memolk ، bahar101 ، shahin2737 ، rbrb-2015 ، بابراس ، salar5452

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان