کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015
(2015-06-28 ساعت 18:45)رضا2015 نوشته:  دوستان الان حدود 3117 نفر تا بولتن اخر توسط فایل سیمون شناسایی شدن برای سه سفارت
که حدود 1260 ویزا تا تاریخ 24 جون صادر شده حدود 900 نفر در حالت کلیرنس بسر می برن و حدود 678کیس اماده مصاحبه و حدود 174 کیس تا اول جون ظاهرا مصاحبه نرفتن و در حالت ready موندن ..............................

داش رضای گلِ گلاب، میشه بنده حقیر رو از جهل در بیاری و بگی عدد مربوط به کیس های آماده مصاحبه (678) رو چطور بدست میاری؟؟
خب چون با انتخاب سفارت ها و فیلتر کردن حدود 912 نفر Ready داریم که عدد واقعی مسلماً این نیست و خیلی از دوستانی که از قدیم به مصاحبه دعوت شدن و هرگز مراجعه نکردن هم جزوشون هست. خب، شما چه بازه ای در نظر میگیری؟ فقط بولتن آخری رو؟

(2015-06-28 ساعت 18:45)رضا2015 نوشته:  .............................. حالا با توجه به 900 تا کیس و 678 تا اماده مصاحبه و شاید عدد 300 نفر برای بولتن اخر حدود 1900 نفر برای سه ماه اخر هستن که با توجه به سه ماه پایانی و سه سفارت و بنظرم تقسیم بر ۳ حدود
633 کیس باید در ماه در هر سه سفارت کلیر بشه ( 200 نفر درهر سفارت در هرماه ) که بار خیلی زیادی نمیشه ..............................

خب فکر کنم وقتی شما میگی انتظار 300 نفر کارنتی ایرانی برای بولتن آخر داری یعنی همه ی ایرانی ها در حاشیه امنیت به سر میبرن و همگی کارنت میشن. چون تا جایی که یادمه پراکندگی ایرانی ها تا 8600 هست و تراکم اعداد نسبت به حفره ها قبل از 8600 حدود 95 درصد بود که عدد بالایی هست، نپال هم که کات آف خورده و از عدد کل کم میشه. میزان کمی هم کشورهای دیگه آسیا هستن بدون شک. نتیجه اینکه 1000 عدد کارنت شدن برای پیشِ رو عدد دور از انتظاری نیست با پیش بینی شما، درسته یا اشتباه میکنم؟
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، bahar101 ، soruosh
سلام
یک نکته ای که الان متوجه شدم اینه که صدور تعداد ویزا برای هر ماه محدوده و حتی اگر سهمیه آسیا و ایران هم تموم نشده باشه اگر سهمیه آن ماه تمام بشود آن سفارت قادر به صدور ویزا نیست.
طبق آخرین آمار فکر کنم حدود 900 نفر روند AP را میگذرونن و 678 نفر هم آماده مصاحبه هستند که مجموع ایها می شود حدود 1578 نفر که به هر سفارت حدوده 530 نفر میخورد و سه ماه هم باقیمانده (جولای، آگوست و سپتامبر) که به عبارتی می شود هر ماه حدوده 180 ویزا به ازای هر سفارت
سوال اول اینکه خواستم بدونم کسی از دوستان میدونه سهمیه هر ماه سفارت چقدره
سوال دوم اگه این افراد(همون 1578 نفر) 50 درصدشون برن واسه ماه آخر، ماه آخر میشه حدوده 800 عدد ویزا. آیا سفارتها قادر به صدور این تعداد ویزا یا بیشتر هستند؟؟؟؟
دوستان کسی نظری نسبت به کم آمدن ویزا در ماه آخر دارد
با تشکر
یک نکته که من فراموش کردم تعداد کارنتی ماه آخر هست که البته آقا رضا تو تاپیک بحث فایل سیس اشاره کردند و مجموعا 1900 نفر تعداد باقیمانده را ذکر کردند و ایشون هم اشاره کردند هر ماه هر سفارت 200 نفر
این در صورتی است که کار افراد به ماه آخر کشیده نشه. اگر همون 50 درصد بره واسه ماه آخر میشه هر سفارت حدوده 300 نفر
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، آزاده_امین ، hamed shayan ، bahar101 ، p00ya2001
(2015-06-28 ساعت 20:19)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 18:45)رضا۲۰۱۵ نوشته:  دوستان الان حدود 3117 نفر تا بولتن اخر توسط فایل سیمون شناسایی شدن برای سه سفارت
که حدود 1260 ویزا تا تاریخ 24 جون صادر شده حدود 900 نفر در حالت کلیرنس بسر می برن و حدود 678کیس اماده مصاحبه و حدود 174 کیس تا اول جون ظاهرا مصاحبه نرفتن و در حالت ready موندن ..............................

داش رضای گلِ گلاب، میشه بنده حقیر رو از جهل در بیاری و بگی عدد مربوط به کیس های آماده مصاحبه (678) رو چطور بدست میاری؟؟
خب چون با انتخاب سفارت ها و سد غیرقابل عبور کردن حدود 912 نفر Ready داریم که عدد واقعی مسلماً این نیست و خیلی از دوستانی که از قدیم به مصاحبه دعوت شدن و هرگز مراجعه نکردن هم جزوشون هست. خب، شما چه بازه ای در نظر میگیری؟ فقط بولتن آخری رو؟

(2015-06-28 ساعت 18:45)رضا۲۰۱۵ نوشته:  .............................. حالا با توجه به 900 تا کیس و 678 تا اماده مصاحبه و شاید عدد 300 نفر برای بولتن اخر حدود 1900 نفر برای سه ماه اخر هستن که با توجه به سه ماه پایانی و سه سفارت و بنظرم تقسیم بر ۳ حدود
633 کیس باید در ماه در هر سه سفارت کلیر بشه ( 200 نفر درهر سفارت در هرماه ) که بار خیلی زیادی نمیشه ..............................

خب فکر کنم وقتی شما میگی انتظار 300 نفر کارنتی ایرانی برای بولتن آخر داری یعنی همه ی ایرانی ها در حاشیه امنیت به سر میبرن و همگی کارنت میشن. چون تا جایی که یادمه پراکندگی ایرانی ها تا 8600 هست و تراکم اعداد نسبت به حفره ها قبل از 8600 حدود 95 درصد بود که عدد بالایی هست، نپال هم که کات آف خورده و از عدد کل کم میشه. میزان کمی هم کشورهای دیگه آسیا هستن بدون شک. نتیجه اینکه 1000 عدد کارنت شدن برای پیشِ رو عدد دور از انتظاری نیست با پیش بینی شما، درسته یا اشتباه میکنم؟
بله تعداد نرفته ها رو تا رو فایل سیمون تا تاریخ 1 جون حساب کردم. فکر میکنم قبل از اون تاریخ مصاحبه نرفتندیگه .
برای بولتن اخر من یه مقدار حداکثری کارنتی در نظر گرفتم برای تحلیل صدور ویزا و روی کارنت شدن بولتن روی چه عددی اصلا نظر نمیدم.
ولی امیدوارم به نفع بچه های ما باشه بعد از چندین سال .
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، bahar101 ، p00ya2001 ، soruosh
(2015-06-30 ساعت 13:24)رضا2015 نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 20:19)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 18:45)رضا۲۰۱۵ نوشته:  دوستان الان حدود 3117 نفر تا بولتن اخر توسط فایل سیمون شناسایی شدن برای سه سفارت
خب چون با انتخاب سفارت ها و سد غیرقابل عبور کردن حدود 912 نفر Ready داریم که عدد واقعی مسلماً این نیست و خیلی از دوستانی که از قدیم به مصاحبه دعوت شدن و هرگز مراجعه نکردن هم جزوشون هست. خب، شما چه بازه ای در نظر میگیری؟ فقط بولتن آخری رو؟
(2015-06-28 ساعت 18:45)رضا۲۰۱۵ نوشته:  .............................. حالا با توجه به 900 تا کیس و 678 تا اماده مصاحبه و شاید عدد 300 نفر برای بولتن اخر حدود 1900 نفر برای سه ماه اخر هستن که با توجه به سه ماه پایانی و سه سفارت و بنظرم تقسیم بر ۳ حدود
بله تعداد نرفته ها رو تا رو فایل سیمون تا تاریخ ۱ جون حساب کردم. فکر میکنم قبل از اون تاریخ مصاحبه نرفتندیگه .
برای بولتن اخر من یه مقدار حداکثری کارنتی در نظر گرفتم برای تحلیل صدور ویزا و روی کارنت شدن بولتن روی چه عددی اصلا نظر نمیدم.
ولی امیدوارم به نفع بچه های ما باشه بعد از چندین سال .

افـــتاد آقا رضــا، Big Grin اینجوری منم چک کردم و 648 نفر آماده مصاحبه شد که با رقم شما تفاوت اندکی داره. ممنون از توضیح تون.
دقیقاً، شما مقدار حداکثری رو برای کارنت شدن همه ی ایرانی ها در نظر گرفتی. دمت گرمممم.
به قول آقا رادوین، امیدوارم امسال سال طلایی لاتاری برای ما ایرانی ها باشد.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، آزاده_امین ، hamed shayan ، bahar101 ، p00ya2001
استاد خلیل ..... ی آمار کلی از وضعیت ایرانی ها میدید؟ چند نفر ماه گذشته کلیر شدند ....... پیشا پیش ممنون
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان:
با اجازه ی تمام دوستان و اساتید
اینجا هم گذاشتم که اساتید اگه جایی ایراد داره بهم بگن یاد بگیرم مرسی.
جواب دوستمون که آمار کلی از ایران در ماه رو خواستن هم هستشSmile

طبق فایل 30 ام سیمون فقط و فقط در سه سفارت ابوظبی، آنکارا و ایروان

[عکس: mWbSV.jpg]

اطلاعات بر اساس آخرین آپدیت هستش، یعنی اینجوری نیستش که مثلا 46کیس December فقط کارنت شدن و 787 کیسjun !
46 کیس آخرین آپدیتشون December بوده و 787 کیس آخرین آپدیتشون Jun. به عبارتی هرچه به آخر فرآیند نزدیک تر می شیم سفارتا فعال تر میشن.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ebrahim1e ، bidad ، hamed shayan ، Memolk ، sinapco ، rezasadeghi ، p00ya2001 ، soruosh
سلام
از دوستان ٢٠١٥ سوالي داشتم
ميخواستم بدونم در حال حاضر سايت ceac براي ما ٢٠١٦ ايي ها، visa status رو موقعيت invalid ميزنه، درسته ديگه؟
ممون از شما
تشکر کنندگان: p00ya2001
بله سیس کیس های ۲۰۱۶ رو احتمالا از اول ژانویه ۲۰۱۶ میشناسه
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، AliReza.Sh ، mfte.teacher ، Memolk ، bahar101 ، p00ya2001
سلام ب همه دوستان مخصوصأ دوستان باتجربه تر
ما اوایل می آنکارا مصاحبه داشتیم ک کیس اصلی ی ضرب گرفت و من آپ خوردم وتا امروز تنها آپی ک داشتیم 3 جون برای کیس برنده بود, البته بجز آپ اوایل مصاحبه که برای ارسال مدارک بود هستن, در ضمن نه شغل دولتی و نه سربازی س داشتم, امکانش هست با ی آپی ک برای کیس اصلی بوده کلیر بشم,فکر میکنید کی کلیر من میاد؟ لطفأ تحلیل کنید
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
دوستان چن تاويزا براي ايران و اسيا مونده؟
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 20:28)sinapco نوشته:  دوستان چن تاويزا براي ايران و اسيا مونده؟

چند تا مونده رو هيچكس نمي دونه ولي تا 30 جون براي آسيا ٤٨٨٣ تا و براي ايران حدود ١٤٠٠ تا ويزا صادر شده...
تشکر کنندگان: sinapco ، ebrahim1e ، bahar101 ، نیلان
خوب من همیشه برام سوال بود که اقا این تعداد سهمیه صدور ویزای سفارت ها چقدره که هی میگن اقا بدو بیا!
الان فهمیدم میشه سفارت نپال عزیز رو ریفرنس کرد چون عین هلو هر ماه ویزا صادر میکنه
بالاترین تعداد صدور ویزا برای ماه ژانویه اس که 439 تا ویزا صادر کرده در ماه های گذشته هم کمترین ویزا 50 تا بوده که ماه اوله و بعد 276 هست!
بنظرم سفارت های معظم انکارا ابوظبی و ایروان مشکل سهمیه ندارن مگر اینکه این عدد 400 تا سهمیه مثلا برای ایران باشه و بین این سه سفارت تقسیم بشه!
که باز با توجه به 3 ماه پایانی ماهی 400 تا هم ویزا بدن به عدد 2800 میرسیم که خوب هست.
اول جولای فکر کنم ابوظبی یه 60 70 تا ویزا رو برداشته ببینیم سفارت های دیگه چه میکنن.
(2015-07-05 ساعت 15:01)رضا2015 نوشته:  خوب من همیشه برام سوال بود که اقا این تعداد سهمیه صدور ویزای سفارت ها چقدره که هی میگن اقا بدو بیا!
الان فهمیدم میشه سفارت نپال عزیز رو ریفرنس کرد چون عین هلو هر ماه ویزا صادر میکنه
بالاترین تعداد صدور ویزا برای ماه ژانویه اس که 439 تا ویزا صادر کرده در ماه های گذشته هم کمترین ویزا 50 تا بوده که ماه اوله و بعد 276 هست!
بنظرم سفارت های معظم انکارا ابوظبی و ایروان مشکل سهمیه ندارن مگر اینکه این عدد 400 تا سهمیه مثلا برای ایران باشه و بین این سه سفارت تقسیم بشه!
که باز با توجه به ۳ ماه پایانی ماهی 400 تا هم ویزا بدن به عدد 2800 میرسیم که خوب هست.
اول جولای فکر کنم ابوظبی یه 60 70 تا ویزا رو برداشته ببینیم سفارت های دیگه چه میکنن.

خب آقا رضا به نظر من نپال رفرنس بسیار خوبی هست چون هم اینکه در منطقه ماست و هم اینکه یجورایی در بحث ویزاهای لاتاری مثه ایران پرچمدار آسیا!!
خب من فکر میکنم با وضعیت کلیرنس ایرانی ها خود بخود یه قانون نانوشته یا یجور عرف نادیده بین این سه سفارت وجود داره که هرگز میزان ویزاهای صادر شده برای ایرانی ها از یه میزانی تجاوز نمیکنه.
سه ماه پایانی ست و باید منتظر انواع و اقسام معجزات خوب و تاریک باشیم. باشد که رستگار شویم !!
عدد 2800 برای ایران عدد خوبی خواهد بود.
امیدوارم تا پایان سپتامبر به این برسیم و این مستلزم همت سفارت های سه گانه، کلیرهای دسته جمعی و صدور میزان بیشتری ویزای یکضرب (با توجه به گذشت زمان زیاد از تکمیل فرم نفرات ماه آخری) هست.
و اینکه سفارت ها نشون دادن یه حرکت موجی سینوسی دارن، گاهی یکی جلو میزنه و دیگری کنده و گاهی بلعکس. امیدوارم این سه ماه پایانی نقطه عطف هر سه سفارت باشه.
پرحرفی کردم.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
[/font]
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Aghaman ، r.bazargan ، bahar101 ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، shahin2737
سلام. تا حالا ایرانی ها چند ویزا گرفتن؟ چند نفر AP خوردند؟اگه میشه یکی از دوستان تحلیلی ارایه بدن
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان:
دوستان
طبق اخرین فایل سیمون نرخ کلی معتبر نبودن شماره های کیس( کیسهایی که at nvc هستن و کیسهایی که زمان زیادی کارنت شدن ولی هنوز ready هستند یعنی طرف دنبال نکرده) حدود 37% است بنابراین میتوان گفت که تعداد کیسهای واقعی تا شماره ای که الان اعلام کرده اند ( 7650) با دقت بسیار بالا 4778 کیس میباشد که با احتساب متوسط هر نفر در هر کیس در اسیا( 1.875) میتوان گفت که 8977 نفر تا به الان کاندید واقعی هستند( درصد کسانی که رد شده اند بسیار کم است و باید فرض کرد که اکثر این ادمها اکی هستند) حال با احتساب اینکه 10% از این تعداد واقعی ( عدد دقیق 9% است) کلا ویزا نمیگیرند( یعنی کلیرنسان اینقدر طولانی میشود که نمیگیرند) انگاه میتوان گفت انها میدانند که 8169 نفر ویزا تا این شماره به اسیا خواهند داد. بنابراین سه فرض محتمل است:
1- مانند سال قبل حداقل 8500 ویزا بدهند ( احتمال این 50%)باید تا حدود 8600 اعلام کنند
2- مانند سال 2103 حدود 9700 ویزا بدهند(احتما 5%) بسیار به نظر نشدنی میاید
3- ویزای کمتری بدهند یعنی حدود 8250 ( احتمال 45%) در این حالت حتی 8000 هم کافی است

امارهای ذیل نیز جالب هستند

حدود 50% ویزای صادر شده( دقیق ان 48%)
حدود 10% در حالت ap
حدود 40% کیسهای دیگر شامل نامعتبر( یا اصلا حفره اند یا دنبال نکرده اند) رد شده در حال انتقال و .....

متوسط زمان کلیر حدود 3 ماه بوده است
در کل حدود 9% در حالت ap باقی میمانند که 5% انها ایرانی هستند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: HERMES7 ، areb1356 ، َalikh ، 123a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان