کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2016
سلام
من از برندگان لاتاري 2017 هستم در ضمن خانواده من در سال 2010 براي گرين كارتم اقدام كردن فكر كنم تا يكسال ديگه نوبتم بشه
سوالم اينه
: 1 اگر پرونده لاتاري دنبال كنم اون پرونده خانواده براي من اشكال ايجاد مي كنه ؟
: 2 من نامزدي دارم كه موضوع ازدواج به خاطر كيس خانواده عقب انداختم تا گرين كارت بگيرم بعد از 2 سال مي تونم بيارمش امريكا حالا كه لاتاري برنده شدم اگه لاتاري ادامه بدم مي تونم عقد كنم با هم وارد امريكا بشيم و ديگه بي خيال كيس خانواده بشم آيا درست محاسبه مي كنم ؟
لطفا اگه كسي اطلاعي داره راهنماييم كنه ممنون ميشم / Shy
تشکر کنندگان:
(2016-05-05 ساعت 16:02)niopdc نوشته:  سلام
من از برندگان لاتاري 2017 هستم در ضمن خانواده من در سال 2010 براي گرين كارتم اقدام كردن فكر كنم تا يكسال ديگه نوبتم بشه
سوالم اينه
: 1  اگر پرونده لاتاري دنبال كنم اون پرونده خانواده براي من اشكال ايجاد مي كنه ؟
: 2  من نامزدي دارم كه موضوع ازدواج به خاطر كيس خانواده عقب انداختم تا گرين كارت بگيرم بعد از 2 سال مي تونم بيارمش امريكا حالا كه لاتاري برنده شدم اگه لاتاري ادامه بدم مي تونم عقد كنم با هم وارد امريكا بشيم و ديگه بي خيال كيس خانواده بشم آيا درست محاسبه مي كنم ؟
لطفا اگه كسي اطلاعي داره راهنماييم كنه ممنون ميشم   / Shy
سلام دوست عزیز تبریک میگم بابت قبولیتون
شما اگه قبل از رفتن برای سفارت و ارسال فرمهاتون عقد کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد و خیلی راحت میتونید با همسرتون برید برای مصاحبه و انشاالله بعدشم امریکا ولی اگه با گرین کارت بخواید براشون اقدام کنید حداقل 18 ماه طول میکشه و به نظر من اصلا عاقلانه نیست وقتی میتونید انقدر راحت باهم برید این همه مدت اونجا منتظر بمونید
البته باید ثابت کنید که ازدواجتون به خاطر گرین کارت نیست که خوب چون میگی نامزد هستید به نظر نمیاد اثباتش کار سختی باشه و حتما عکس و ایمیل و چت و...دارید!
براتون آرزوی موفقیت میکنم
به امید ویزای یک ضرب
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من میخواستم در رابطه با انتخای ایالت نظر دوستان با تجربه را داشته باشم.من خودم ایالت کالیفرنیا رو خیلی دوست دارم.منتها یکی از همشهریهای محترم که چند سال پیش برنده شدن و الان دالاس زندگی میکنن به همسرم پیشنهاد دادن که اگه دالاس بریم ایشون کار برای همسرم سراغ دارن و خلاصه گفتن حتی میتوانیم تا زمانی که خوب جا نیفتادیم از اتومبیل ایشون استفاده کنیم.اما خود من اصلا تحمل آب و هوای گرم و طبیعت بیابانی رو ندارم.اما همسرم نظرشون اینه که اگه دالاس بریم خیالمون از نظر کار راحته.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan
(2016-05-07 ساعت 17:26)a4542 نوشته:  سلام دوستان من میخواستم در رابطه با انتخای ایالت نظر دوستان با تجربه را داشته باشم.من خودم ایالت کالیفرنیا رو خیلی دوست دارم.منتها یکی از همشهریهای محترم که چند سال پیش برنده شدن و الان دالاس زندگی میکنن به همسرم پیشنهاد دادن که اگه دالاس بریم ایشون کار برای همسرم سراغ دارن و خلاصه گفتن حتی میتوانیم تا زمانی که خوب جا نیفتادیم از اتومبیل ایشون استفاده کنیم.اما خود من اصلا تحمل آب و هوای گرم و طبیعت بیابانی رو ندارم.اما همسرم نظرشون اینه که اگه دالاس بریم خیالمون از نظر کار راحته.
ﺳﻼﻡ
ﻛﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴﺎ ﻳﺎ ﻫﺮ اﻳﺎﻟﺖ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ اﻭﻟﻮﻳﺖ اﻭﻟﺘﻮﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﻛﺎﺭ ﺑﺎﺷﻪ ﭼﻮﻥ ﺑﺪﻭﻥ ﻛﺎﺭ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻭاﻗﻌﺎ ﺯﻧﺪﻛﻲ ﺩﺭ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻭﺣﺸﺘﻨﺎﻛﻪ
اﻣﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻣﻦ اﺯ,ﺯﻧﺪﻛﻲ ﺩﺭ اﻳﻨﺠﺎ ﻳﻚ اﺻﻞ ﺭا ﺑﺮاﻡ ﺛﺎﺑﺖ ﻛﺮﺩﻩ اﻳﻦ ﻛﻪ ﺭﻭﻱ ﻛﻤﻚ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﻫﻤﻮﻃﻨﺎﻥ ﺣﺴﺎﺏ ﻧﻜﻨﻴﺪ ﭼﻮﻥ ﺑﻌﺪﻫﺎ ﺩﭼﺎﺭ ﻳﺎﺱ و ﻧﺎ اﻣﻴﺪﻱ ﻣﻴﺸﻮﻳﺪ ﺑﺮﻋﻜﺲ اﺟﺘﻤﺎﻉ ﻫﻨﺪﻱ ﻫﺎ و ﭼﻴﻨﻲ ﻫﺎ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺩﺭﻣﻮﺭﺩ اﻳﺮاﻧﻴﻬﺎ اﺻﻞ ﺩﻭﺭﻱ و ﺩﻭﺳﺘﻲ ﺻﺎﺩﻗﻪ
اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺭﻭﺯﻫﺎﻱ ﺧﻮﺑﻲ ﺩﺭ اﻧﺘﻆﺎﺭﺗﻮﻥ ﺑﺎﺷﻪ
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: sahar2016 ، sepehr007
سلام خدمت همگی دوستان
‎30 march‎ تو ابوظبی دکتر شوکلا معروف Smile یه واکسن ‎HPV‎ ناقابله ‎450‎ درهمی زد بهم که یادآور اولش 4 تا 8 هفته بعدش یعنی از 8 اردیبهشت تا 5 خرداده، یادآور دوم هم 24 هفته بعد از تزریق اوله
با توجه به اینکه ویزام یک ضرب بود، و ایشالا اوایل تیر عازم آمریکا هستم، این یادآور اولو چیکارش باید کنم؟ تا الان انقد تو خوشحالی بعد ویزا بودم اصن یاد این موضوع نبودم، حالا که کم کم داره موعد واکسن می گذره بادش افتادم
درضمن طبق سرچ هایی که کردم این واکسن ایرانم هست و تزریق میشه، ولی بعد از تزریق باید چجوری ثابت کنم زدم این واکسنو؟ دوباره کارت زرد باید بگیرم؟ با اصن کلن چک نمی کنن دیگه دوزای بعدی واکسنو؟ اگه اینطور باشه دو تا ‎300‎ تومن به نفعمه ‎ Cool
خیلی زوووووود منتظر کمکاتون هستم
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Interuniversal
(2016-05-10 ساعت 04:15)fatemeh.h95 نوشته:  سلام خدمت همگی دوستان
‎30 march‎ تو ابوظبی دکتر شوکلا معروف Smile یه واکسن ‎HPV‎ ناقابله ‎450‎ درهمی زد بهم که یادآور اولش 4 تا 8 هفته بعدش یعنی از 8 اردیبهشت تا 5 خرداده، یادآور دوم هم 24 هفته بعد از تزریق اوله
با توجه به اینکه ویزام یک ضرب بود، و ایشالا اوایل تیر عازم آمریکا هستم، این یادآور اولو چیکارش باید کنم؟ تا الان انقد تو خوشحالی بعد ویزا بودم اصن یاد این موضوع نبودم، حالا که کم کم داره موعد واکسن می گذره بادش افتادم
درضمن طبق سرچ هایی که کردم این واکسن ایرانم هست و تزریق میشه، ولی بعد از تزریق باید چجوری ثابت کنم زدم این واکسنو؟ دوباره کارت زرد باید بگیرم؟ با اصن کلن چک نمی کنن دیگه دوزای بعدی واکسنو؟ اگه اینطور باشه دو تا ‎300‎ تومن به نفعمه ‎ Cool
خیلی زوووووود منتظر کمکاتون هستم

کسی چک نمیکنه این مطلب رو
شما ویزا دستتون هست بقیه موارد اهمیت نداره مگر اینکه بخواین برین دبیرستان از اول درس بخونید چون واکسن و اون سی دی مدیکال برای تحصیل در مقاطع پایین هست و جای دیگه ای کاربردی نداره
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: matin.sh ، fatemeh.h95
دوستان یک سوال نسبتا شخصی...شما چجوری با انتظار کنار میاین؟؟؟؟؟؟کیس نامبر ما کمی بالا بوده و به زودی به مصاحبه میریم.ما از اردیبهشت پارسال همش در انتظار و استرس بودیم و دیگه به طور کامل کلافه شدم و دیگه نمیتونم اینهمه منتظر بودنو تحمل کنم.شما چکار کردین که همش به لاتاری فکر نکنین .این موضوع دیگه داره برام مشکل ساز میشه.مرسی
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 19:31)R@#@ نوشته:  دوستان یک سوال نسبتا شخصی...شما چجوری با انتظار کنار میاین؟؟؟؟؟؟کیس نامبر ما کمی بالا بوده و به زودی به مصاحبه میریم.ما از اردیبهشت پارسال  همش در انتظار و استرس بودیم و دیگه به طور کامل کلافه شدم و دیگه نمیتونم اینهمه منتظر بودنو تحمل کنم.شما چکار کردین که همش به لاتاری فکر نکنین .این موضوع دیگه داره برام مشکل ساز میشه.مرسی
تشکر کنندگان:
دوست عزيز ما هم كنار نيومدم با اين موضوع الان نزديك سه ماهه مصاحبه شديم جوابش نمياد
تشکر کنندگان: R@#@
(2016-05-05 ساعت 16:02)niopdc نوشته:  سلام
سوالم اينه
: 1  اگر پرونده لاتاري دنبال كنم اون پرونده خانواده براي من اشكال ايجاد مي كنه ؟
: 2  من نامزدي دارم كه موضوع ازدواج به خاطر كيس خانواده عقب انداختم تا گرين كارت بگيرم بعد از 2 سال مي تونم بيارمش امريكا حالا كه لاتاري برنده شدم اگه لاتاري ادامه بدم مي تونم عقد كنم با هم وارد امريكا بشيم و ديگه بي خيال كيس خانواده بشم آيا درست محاسبه مي كنم ؟
لطفا اگه كسي اطلاعي داره راهنماييم كنه ممنون ميشم   / Shy
سلام دوست ارجمند
یک نکته را مدنظر داشته باشید که گرفتن ویزای لاتاری به هزار و یک دلیل صد در صد نیست به خصوص اگر شماره کیستون بالا باشه خیلی از دوستان سال های قبل موفق به گرفتن ویزا نشدن حتی امسال هم اوضاع اصلا خوب نیست و کلیر شدن حتی کسایی که اکتبر و نوامبر رفتن مصاحبه رو هواست و ماه هاست که در انتظارن . به نظر من این ریسک رو نکنید چون اگه ازدواج کنید شرایط دریافت ویزای خانوادگی رو هم از دست می دهید .
تشکر کنندگان:
منکه کم مونده روانی بشم.تازه صبح تا شب سرکارم
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
تشکر کنندگان:
واقعا انتظار برای کلیر شدن سخت و طاقت فرسا شده ، خدا به همه ی دوستان صبر و تحمل گذروندن این دوران رو بده انشاالله
به امید کلیر شدن هرچه زودتر دوستان
کیس نامبر: 2016as4xxx
تعداد افراد کیس: دو نفر
ارسال فرم 260: می ۳۱
مصاحبه: مارچ ، ابوظبی
سربازی: معاف
شغل: غیردولتی ، غیرحساس
مدرک تحصیلی: کارشناسی غیر حساس
کلیر: با سپاس از پروردگار مهربان ۷ آگوست

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار ...
تشکر کنندگان:
(2016-06-22 ساعت 01:51)grimfandango نوشته:  سلام دوستان

یه سوالی داشتم از طرف یه دوست چون جوابشو نمی دونستم خواهان مشورت ام

اگه کسی تو شرکتی کار بکنه که اساسا خصوصی باشه اما اکثر پارتنر ها و مشتریانش دولتی (سازمان های غیر حساس مثل شهرداری ها و راه سازی ها) باشن و بعضی از این پارتنز ها هم بخشی از سهام این شرکت رو خریده باشن ، آخرش این شرکت خصوصی حساب میشه یا دولتی ؟ البته بازم میگم در اساسنامه شرکتشون خصوصی ذکر شده و قراردادشون هم خصوصی هست

ممنون از همه

فکر کنم منطقا شما به عنوان یک آدم عادی باید به مستندات توجه کنی و براساس اساسنامه و.. شرکت خصوصییه و جایی هم اعلام کنی دروغ نگفتی. حالا اگه شرکت خصولتیه و فلان ارگان و.. توش شراکت نامحسوس دارن یا پیمانکار طرحهای حساسه یا هر چی تحقیق در این زمینه و اعلام وضعیتش و خط قرمز بودنش مربوط میشه به سازمانهای داخل آمریکا.
ممکنه به شرکت کاملا خصوصی باشه اما زمینه فعالیتش حساس باشه.. اینو چند تا سازمان هستن تو آمریکا که در موردش اطلاعات دارن.. ممکنه دولتی باشه ولی جایی باشه که اصولا به تریج قبای کسی برنمیخوره باز هم تصمیم گیری در موردش در همون سازمانها انجام میشه. کلی نمیشه نظر داد.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام. دوستان من یک سوال کاملا غیر مرتبط دارم که جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردنش پیدا نکردم. لطفا اگر کسی تجربه خوبی داره بگه که استفاده کنیم. ما ویزامونو دریافت کردیم و تا دو ماه دیگه عازم هستیم. من دنبال جایی میگردم که در این فرصت محدود بتونم زبانمو ارتقا بدم. کلاس فشرده خوب میخوام که روی اسپیکینگ و لیسنینگ کار کنم چون متاسفانه توی خونه نمیتوم وقت بذارم و ناچارا باید از حضور در کلاس بهره بگیرم. سطح زبانمم الان به گفته استاد تعیین سطح در حدود آیلتس 7. لطفا اگر جای خوبی میشناسید معرفی کنید
تشکر کنندگان:
(2016-07-10 ساعت 16:16)narges1234 نوشته:  سلام. دوستان من یک سوال کاملا غیر مرتبط دارم که جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردنش پیدا نکردم. لطفا اگر کسی تجربه خوبی داره بگه که استفاده کنیم. ما ویزامونو دریافت کردیم و تا دو ماه دیگه عازم هستیم. من دنبال جایی میگردم که در این فرصت محدود بتونم زبانمو ارتقا بدم. کلاس فشرده خوب میخوام که روی اسپیکینگ و لیسنینگ کار کنم چون متاسفانه توی خونه نمیتوم وقت بذارم و ناچارا باید از حضور  در کلاس بهره بگیرم. سطح زبانمم الان به گفته استاد تعیین سطح در حدود آیلتس 7. لطفا اگر جای خوبی میشناسید معرفی کنید

سلام.ما تقریبا چهارماهه اومدیم وکاملا بااطمینان میتونم بهتون بگم بهترین کاری که دراین مدت با سطح زبان خوبی که دارید میتونیدبرای افزایش مهارتهای شنیداری وگفتاریتون بکارببرید 1_دیدن فیلم. حتی درروز چندتا فیلم2_تمرین موقعیت های خیالی برای صحبت کردن .مثلا صحبت درباره اجاره کردن خانه .خرید ماشین,گرفتن خط موبایل ,اینترنت ویادگیری لغتهای لازم برای چنین موقعیتهایی است
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Siamak ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان