کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2016
(2015-05-21 ساعت 02:08)dds.azimi@yahoo.com نوشته:  با سلام و عرض تبریک به برندگان.من امسال با کیس نامبر پنج هزار و خورده ای قبول شدم .مهاجرت به آمریکا از دیرباز ارزوی من بوده.با توجه به اینکه دندانپزشک هستم شرایط مهاجرت به کانادا و آمریکا واقعا برام سخته.با این حال در صدد گرفتن مدرک آیلتس و اقدام برای مهاجرت به کانادا بودم که بخت بهم رو کرد و در لاتاری برنده شدم. خواهش میکنم در موارد زیر بنده رو راهنمایی کنید
۱-با توجه به اینکه امکان قبول نشدن در مراحل باقیمانده هست,ایا ادامه ی اقدامات مهاجرتی به کانادا اختلالی در برنامه لاتاری ایجاد میکنه؟نمیخوام اگر خدای ناکرده قبول نشدم هر دو برنامه رو از دست بدم
۲-واقعا معیار مشخصی وجود نداره که احتمال قبولی در مراحل اتی رو نشون بده؟ بنده به شخصه دو تن از اشناهام در سایر مراحل مردود شدن بدون اینکه دلیلشو بدونن.یکیشون دندانپزشک و خانومشون داروساز با کیس نامبر 4600 و تاریخ مصاحبه اپریل .اخه شرایط از این مساعدتر میشد؟واقعا به چه دلیلی اینا مردود شدن؟خودشون میگن مصاحبه گر گفته برن برای ادامه ی مراحل و نمیدونن چرا!
۳-ایا در انتخاب سفارتخونه نکته ای وجود داره؟ در حال حاضر انکارا رو انتخاب کردم اما از جایی شنیدم ایروان چون خلوت تره کارا زودتر انجام میشه و احتمال قبولی بیشتره.ضمنا انکارا کلی دنگ و فنگ داره و باید مدارکو تا دو هفته قبل از مصاحبه پست کرد به سفارتخونه
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
شماره کیس: 2016AS000056XX
تاریخ رویت قبولی: ۹ می ۲۰۱۵
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس : یک نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۰ می ۲۰۱۵
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تبریک بابت قبولی.
لاتاری مثل ویزاهای دیگه نیست که سخت بگیرن،فقط باید یکی از ۲ شرط دیپلم ۱۲ ساله و یا کاری که توش ۳ سال مداوم در طول ۵ سال سابقه داشته باشین و در رده بندی اونها امتیاز بالا ۷ داشته باشه.که شما از این لحاظ مشکلی ندارین.اگر تو نامه ی برنده می گن که ممکنه ویزا بهتون نرسه به ۲ دلیل هست محدودیت زمانی و محدودیت تعداد ویزا در هر کتگوری مهاجرتی و البته لاتاری.که لاتاری چون اگر مثلا برنده ۲۰۱۶ هستید تا پایان سال مالی ۲۰۱۶ یعنی تا ۳۰ سپتامبر باید ویزا را گرفته باشید و در غیر اینصورت برنده شدن ملغی اعلام میشه.
در مصاحبه ۲ تا اتفاق میافته یا به امید خدا ویزا یکضرب می گیرین که پاسپورتتون رو نگه می دارن و می گن مثلا تا ۳ یا ۵ روز دیگه بیا ویزا تو بگیر و یا وارد مرحله ی کلیرنس یا FBI چک می شین که این مرحله از دست شما خارجه،فقط می تونین هر چند وقت یکبار پی گیری کنید.با ایمیل به سفارت.اون دوستانتون من نمیدونم کیسشون چطور بوده ولی اینطور که آمار و شواهد نشون میده اکثر کیسهایی که خدمت سربازی و کار دولتی و شغل یا رشته حساس داشتن وارد مرحله کلیرنس می شن،خود ما هم شدیم و من بعد از یکماه و همسرم بعد از ۳ ماه بصورت معجزه آسایی ویزا گرفتیم.
حالا من به شما پیشنهاد میکنم که اگر در همایش برندگان لاتاری ۲۰۱۶ شرکت نکردید DVD اش رو که رایگان هم هست بگیرید و تا پیک های مختلف و مرتبط با کار خودتان در مهاجر سرا رو بخونید و فرم ۲۶۰ رو بدون اشتباه پرکنید می تونید ویزا رو بگیرید. در مورد کانادا هم بنظر من اگه میتونید مراحل رو جوری پیش ببرید که اون رو از دست ندید تا تکلیف لاتاری مشخص بشه خوبه.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، nazi56 ، dds.azimi@yahoo.com ، Rira_1982 ، ed2008 ، sadaf44
خوش باشید
2014AS29xySmile
1نفر / ایروان / d.interview 29.1.2014 / وضعیت : برگه ابی / مقصد:دالاس یا هوستون
بعد از 132 روز کلیر شدم چهارشنبه 2014/6/11
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 02:51)alitab نوشته:  خوش باشید

سلام برندگان 2016 من مدرک تحصیلی دیپلم روی آیا قبول میکند سفارت یا سابقه کاریم هفت سال کدوم را قبول میکنند ممنونم
2014AS29xySmile
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 03:13)آلیس-1980 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 03:06)alitab نوشته:  

سلام برندگان ۲۰۱۶ من مدرک تحصیلی دیپلم ردی آیا قبول میکند سفارت یا سابقه کاریم هفت سال کدوم را قبول میکنند ممنونم ببخشید دیپلم ردی
سلام نمیدونم منظورتون از دیپلم ردی چیه ولی اگه دیپلم ۱۲ ساله دارین قبول میکنن.
2014AS29xySmile
تشکر کنندگان:

سلام برندگان ۲۰۱۶ من مدرک تحصیلی دیپلم روی آیا قبول میکند سفارت یا سابقه کاریم هفت سال کدوم را قبول میکنند ممنونم
سلام نمیدونم منظورتون از دیپلم روی چیه ولی اگه دیپلم ۱۲ ساله دارین قبول میکنن.
خوب حالا متوجه شدم یعنی شما دیپلم نگرفتین.به نظر من بهتره که رو گزینه ی گرفتن دیپلم به هر طریقی که هست تمرکز کنین.مخصوصا اگر کیس نامبرتون بالا هست چون اگر شغلتون با رده بندی اونا متناسب نباشه سخت میشه.ظمنا شما تو امضاتون نوشتین برنده ی ۲۰۱۴ هستین و بعد از ۱۳۲ روز کلیر شدین این یعنی چی؟
تشکر کنندگان:

سلام برندگان ۲۰۱۶ من مدرک تحصیلی دیپلم روی آیا قبول میکند سفارت یا سابقه کاریم هفت سال کدوم را قبول میکنند ممنونم
خوب حالا متوجه شدم یعنی شما دیپلم نگرفتین.به نظر من بهتره که رو گزینه ی گرفتن دیپلم به هر طریقی که هست تمرکز کنین.مخصوصا اگر کیس نامبرتون بالا هست چون اگر شغلتون با رده بندی اونا متناسب نباشه سخت میشه.ظمنا شما تو امضاتون نوشتین برنده ی ۲۰۱۴ هستین و بعد از ۱۳۲ روز کلیر شدین این یعنی چی؟

اون داداشم بوده من از ایمیل داداشم استفاده میکنم اون رفته آمریکا ميگم فقط سابقه کاری را قبول نمیکمونندمدرک تحصیلی خودم را نبرم به سفارت
2014AS29xySmile
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 03:33)alitab نوشته:  

اون داداشم بوده من از ایمیل داداشم استفاده میکنم اون رفته آمریکا ميگم فقط سابقه کاری را قبول نمیکمونندمدرک تحصیلی خودم را نبرم به سفارت
اگر مدرک تحصیلی شما دیپلم ردی هست قبول نمی کنند و باید دیپلم رو قبول بشید و بگیرید و تا دیر نشده اقدام کنید.
تشکر کنندگان:
خواهر زاده ای دارم که برنده لاتاری 2016 است و امیدوارم که اون و همه برندگان لاتاری ویزا بگیرن.
شماره کیس:2013AS55XX/ تعداد افراد:2 نفر/ کنسولگری:آنکارا / مصاحبه 24 آپريل آپريل/مقصد : لس آنجلس / برگه صورتي / کليرنس :12جولايBig Grin
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، آلیس-1980 ، jilibiliyaee
(2015-05-21 ساعت 03:35)آلیس-1980 نوشته:  

اگر مدرک تحصیلی شما دیپلم ردی هست قبول نمی کنند و باید دیپلم رو قبول بشید و بگیرید و تا دیر نشده اقدام کنید.
جناب با سابقه کاری اصلا قبول نمی کنند دوم دبیرستان درسخوندم
2014AS29xySmile
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 03:45)alitab نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 03:06)alitab نوشته:  سلام برندگان ۲۰۱۶ من مدرک تحصیلی دیپلم روی آیا قبول میکند سفارت یا سابقه کاریم هفت سال کدوم را قبول میکنند ممنونم

سلام
دوست عزیز سابقه ی کار رو به ندرت و به سختی قبول میکنند.به نظر من بهتره با شرکت پاریز تراول تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی تون کنند و مشکلتون حل بشه
موفق باشید
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، مير منصور
(2015-05-21 ساعت 03:06)alitab نوشته:  سلام برندگان ۲۰۱۶ من مدرک تحصیلی دیپلم روی آیا قبول میکند سفارت یا سابقه کاریم هفت سال کدوم را قبول میکنند ممنونم

جناب،من بر اساس اطلاعاتی که شما می دین پاسخ می دم.نه شما رو می شناسم نه می دونم چی کاره اید.،و نه می دونستم تا دوم دبیرستان خوندید.اگر پاسخ هام بهتون کمکی نکرد متاسفم. موفق باشید.
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 05:20)آلیس-1980 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 03:13)آلیس-1980 نوشته:  سلام نمیدونم منظورتون از دیپلم روی چیه ولی اگه دیپلم ۱۲ ساله دارین قبول میکنن.

جناب،من بر اساس اطلاعاتی که شما می دین پاسخ می دم.نه شما رو می شناسم نه می دونم چی کاره اید.،و نه می دونستم تا دوم دبیرستان خوندید.اگر پاسخ هام بهتون کمکی نکرد متاسفم. موفق باشید.
حتما باید دیپلم داشته باشید که از دردسرهای سابقه کاری راحت باشین چون خیلی ها هم که سابقه کاری داشتن این کار رو نکردن و اینکه وقتی ثبت نام لاتاری فقط با داشتن دیپلم بوده و اصلا جزء قانونش هست چطوری شما ثبت نام کردید؟؟!و اگه زدین دیپلم که از نظر اونا دروغ محسوب میشه و به احتمال زباد رد میشین ، در هر صورت به فکر دیپلم باشین نه چیز دیگه،موفق باشید .
تشکر کنندگان:
با تشکر فراوان از اطلاعاتی که دادید.لطفا در رابطه با سفارتخانه هم راهنمایی بفرمایید
تشکر کنندگان: آلیس-1980
سلام
دوستان يه سوال داشتم در مورد آپ ديت ها؟
منظور از آپ ديت در اينجا چي هست؟ كه تاريخ هاي مختلفي رو دوستان برنده لاتاري ٢٠١٥ در امضاي خودشون دارن؟
ممنون ميشم اگر كسي ميدونه توضيح بده
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2015-05-21 ساعت 02:08)dds.azimi@yahoo.com نوشته:  با سلام و عرض تبریک به برندگان.من امسال با کیس نامبر پنج هزار و خورده ای قبول شدم .مهاجرت به آمریکا از دیرباز ارزوی من بوده.با توجه به اینکه دندانپزشک هستم شرایط مهاجرت به کانادا و آمریکا واقعا برام سخته.با این حال در صدد گرفتن مدرک آیلتس و اقدام برای مهاجرت به کانادا بودم که بخت بهم رو کرد و در لاتاری برنده شدم. خواهش میکنم در موارد زیر بنده رو راهنمایی کنید
۱-با توجه به اینکه امکان قبول نشدن در مراحل باقیمانده هست,ایا ادامه ی اقدامات مهاجرتی به کانادا اختلالی در برنامه لاتاری ایجاد میکنه؟نمیخوام اگر خدای ناکرده قبول نشدم هر دو برنامه رو از دست بدم
۲-واقعا معیار مشخصی وجود نداره که احتمال قبولی در مراحل اتی رو نشون بده؟ بنده به شخصه دو تن از اشناهام در سایر مراحل مردود شدن بدون اینکه دلیلشو بدونن.یکیشون دندانپزشک و خانومشون داروساز با کیس نامبر 4600 و تاریخ مصاحبه اپریل .اخه شرایط از این مساعدتر میشد؟واقعا به چه دلیلی اینا مردود شدن؟خودشون میگن مصاحبه گر گفته برن برای ادامه ی مراحل و نمیدونن چرا!
۳-ایا در انتخاب سفارتخونه نکته ای وجود داره؟ در حال حاضر انکارا رو انتخاب کردم اما از جایی شنیدم ایروان چون خلوت تره کارا زودتر انجام میشه و احتمال قبولی بیشتره.ضمنا انکارا کلی دنگ و فنگ داره و باید مدارکو تا دو هفته قبل از مصاحبه پست کرد به سفارتخونه
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
شماره کیس: 2016AS000056XX
تاریخ رویت قبولی: ۹ می ۲۰۱۵
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس : یک نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۰ می ۲۰۱۵
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:

هیچگونه مشکلی در روند گرفتن ویزا واسه هر دو کشور واسع شما پیش نخواهد اومد، یکی از دوستان ۷ سال پیش اقدام به مهاجرت خانوادگی کرده بود و رفت مصاحبه در صورتی که ۲ ماه قبل مصاحبه رفته بود واسه مصاحبه کانادا و ویزا تو پاسشون داشتن و سفارت ا م ریکا اصلا بهشون گیر نداده بود و فقط به دلیل سربازی بهشون کلیرنس داده. فقط در صورتی که اگر اقامت جای دیگرو داشته باشین ریجکتتون میکنن
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، dds.azimi@yahoo.com

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان