کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2016
(2015-05-21 ساعت 12:38)dds.azimi@yahoo.com نوشته:  با تشکر فراوان از اطلاعاتی که دادید.لطفا در رابطه با سفارتخانه هم راهنمایی بفرمایید
سفارتخانه ها فرق چندانی باهم ندارن تا چند سال پیش که آنکارا از همه جا شلوغ تر بوده و یه سری ها ترجیح می دادن برن ایروان یا ابوظبی . ولی اینها در هزینه تفاوت نه چندان زیادی باهم دارن. که اون هم چون در قسمتهای مختلف فرق داره،در کل تغییر زیادی نمی کنه. من خودم با اینکه پدر و مادرم در استانبول هستند و در نامه ی اول آنکارا زده بود و خودم هم درخواست تغییر ندادم ولی در نامه ی دوم ابوظبی بود و به نظرم بد هم نشد . حالا با توجه به تاریخ احتمالی مصاحبه و گرما و سرمای هوا و سلیقه های شخصی میتونید انتخاب کنید.ولی شما کیستون مشکلی نداره و بیشترین چیزی که کمکتون میکنه آرامش و اطمینان از اتفاقی هست که براتون افتاده.پس حول نشید و بدون استرس برید.دکترای معتمد سفارت در ابوظبی و ایروان راحت تر کار رو انجام می دن تا آنکارا . اگر مصاحبتون تو زمستون باشه آنکارا خیلی سرده و اگر تابستون باشه آنکارا عالیه.ابوظبی هم تو تابستون جهنمه.ظمنا سفرنامه ها رو بخونید خیلی کمکتون می کنه.اگر سفارتی رو در نظر دارید سفرنامه ها مربوطش رو بخونید زیاد وقتتون رو نمی گیره.
تشکر کنندگان: Mahboy ، Rira_1982 ، dds.azimi@yahoo.com ، hassan8ir ، sadaf44 ، lighthouse
(2015-05-21 ساعت 16:16)Rira_1982 نوشته:  سلام
دوستان يه سوال داشتم در مورد آپ ديت ها؟
منظور از آپ ديت در اينجا چي هست؟ كه تاريخ هاي مختلفي رو دوستان برنده لاتاري ٢٠١٥ در امضاي خودشون دارن؟
ممنون ميشم اگر كسي ميدونه توضيح بده
بعد از مصاحبه هر زمان که پرونده ی شما بررسی شود در سایت http://ceac.state.gov/ceac/ کیس شما آپدیت می شود. حتی وقتی که فقط پرونده ی شما را نگاه کنند و یا گاهی ایمیلی که فرستاده می شود یا دریافت می شود .بعضی وقتها چند هفته قبل مصاحبه هم آپدیت می شود.یعنی اگر شماره ی کیس خود رو در قسمت مربوطه وارد کنید. می بینید که چه تاریخی را نشان می دهد و اگر دفعه ی بعد رفتید و دیدید تاریخش عوض شده یعنی کیس شما به اون تاریخ آپدیت شده.
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، ben123
با سلام دوستان من فرم 260 را ارسال کردم و برام ایمیل ثبت شدن هم اومده و شماره ثبت هم داده همون برگه که زیرش نوشته این ویزا نیس ولی دوباره با کیس نامبرم فرم 260 را برام باز میکنه اخه خوندم که بعد ثبت دیگه نباید باز کنه لطفا کمک کنید چکار باید بکنم؟؟ آیا ثبت شده یا نه؟ جایی نیس که بشه چک کرد؟
تشکر کنندگان:
سلام من برنده لاتاری 2016 هستم. هم تمکن مالی دارم و هم می تونم اسپانسر معرفی کنم. ولی شنیدم اگر اسپانسر معرفی کنم حتما FBI CHECK می خورم. برای همین در معرفی اسپانسر دو دل هستم. آیا این موضوع درسته؟
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام
نميشه به طور قطعى گفت كه با معرفى اسپانسر كليرنس ميخوريد ولى از اونجايى كه به احتمال زياد اسپانسر شما بايد مورد برسى قرار بگيره(از نظر پرداخت به موقع ماليات و مسائل ديگه) و خود پر كردن فرمهاى مخصوص و ارسال و ارائه به سفارت مراحل مختلف و زمانبرى رو ميطلبه پس ترجيحأ با گرفتن يك نامه تمكن خيلى ساده و راحت از تمام اين استرسها رها ميشيد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، nazanin021 ، حاجی واشنگتن ، آلیس-1980
در صورت fbi check خوردن، بايد بعد از مدتي دوباره به شهر محل سفارت سفر كرد؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 22:38)arminbhz نوشته:  در صورت fbi check خوردن، بايد بعد از مدتي دوباره به شهر محل سفارت سفر كرد؟
بله دوست عزیز برای تحویل پاسپورت و گرفتن ویزا.بعضی ها هم پاسپورتشون رو به اشخاص یا آژانسایی می دن که در ازای یه مبلغی اینکار رو براشون انجام بده.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، arminbhz ، lighthouse
(2015-05-22 ساعت 12:50)alirezasadrearhami نوشته:  با سلام دوستان من فرم 260 را ارسال کردم و برام ایمیل ثبت شدن هم اومده و شماره ثبت هم داده همون برگه که زیرش نوشته این ویزا نیس ولی دوباره با کیس نامبرم فرم 260 را برام باز میکنه اخه خوندم که بعد ثبت دیگه نباید باز کنه لطفا کمک کنید چکار باید بکنم؟؟ آیا ثبت شده یا نه؟ جایی نیس که بشه چک کرد؟

سلام
دوست عزیز درسته باز میشه ولی هیچ تغییری نمیتونید در اطلاعات فرم بدین. نگران نباشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 23:39)آلیس-1980 نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 22:38)arminbhz نوشته:  در صورت fbi check خوردن، بايد بعد از مدتي دوباره به شهر محل سفارت سفر كرد؟
بله دوست عزیز برای تحویل پاسپورت و گرفتن ویزا.بعضی ها هم پاسپورتشون رو به اشخاص یا آژانسایی می دن که در ازای یه مبلغی اینکار رو براشون انجام بده.

يعني ميفرمايين كه همه ي افراد كيس نبايد دوباره سفر كنند درسته؟ چون اينجوري از نظر هزينه اي زياد ميشه
تشکر کنندگان: lighthouse
(2015-05-21 ساعت 21:19)آلیس-1980 نوشته:  
منظور از آپ ديت در اينجا چي هست؟ كه تاريخ هاي مختلفي رو دوستان برنده لاتاري ٢٠١٥ در امضاي خودشون دارن؟
بعد از مصاحبه هر زمان که پرونده ی شما بررسی شود در سایت http://ceac.state.gov/ceac/ کیس شما آپدیت می شود. حتی وقتی که فقط پرونده ی شما را نگاه کنند و یا گاهی ایمیلی که فرستاده می شود یا دریافت می شود .بعضی وقتها چند هفته قبل مصاحبه هم آپدیت می شود.یعنی اگر شماره ی کیس خود رو در قسمت مربوطه وارد کنید. می بینید که چه تاریخی را نشان می دهد و اگر دفعه ی بعد رفتید و دیدید تاریخش عوض شده یعنی کیس شما به اون تاریخ آپدیت شده.

میشه بگین تاریخ دقیقا کجای صفحه میخوره؟
من شماره کیسمو که وارد میکنم ازم تاریخ تولدو میخوتد وارد میکنم صفحه ای میاد که جدول پایینشه و من و خانومم توو جدولیم. تاریخ کجای این صفحات میخوره و عوض میشه؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان:
سلام...من الان تو دبیرستانم...اگه یه وقت ایشالا همه چی اوکی شد و ویزا رو گرفتیم من باید دوباره مقطع تحصیلی خاصی رو بخونم؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 14:03)R@#@ نوشته:  سلام...من الان تو دبیرستانم...اگه یه وقت ایشالا همه چی اوکی شد و ویزا رو گرفتیم من باید دوباره مقطع تحصیلی خاصی رو بخونم؟
فکر کنم معادل سازی کنن اگه تو تاپیکهای زندگی در آمریکا مطرح کنی بهتر جواب میگیری
چند سالته مگه ؟ پاس داری ؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 10:50)ben123 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 21:19)آلیس-1980 نوشته:  

میشه بگین تاریخ دقیقا کجای صفحه میخوره؟
من شماره کیسمو که وارد میکنم ازم تاریخ تولدو میخوتد وارد میکنم صفحه ای میاد که جدول پایینشه و من و خانومم توو جدولیم. تاریخ کجای این صفحات میخوره و عوض میشه؟

رو اسمتون کلیک کنین بعد فرم باز میشه
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 00:44)arminbhz نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 23:39)آلیس-1980 نوشته:  

يعني ميفرمايين كه همه ي افراد كيس نبايد دوباره سفر كنند درسته؟ چون اينجوري از نظر هزينه اي زياد ميشه
نه یکنفر میتونه بره بگیره یا از سرویس پیکاپ استفاده کنین
البته اکه اعتبار مدیکال هر فردی تموم شه دوباره باید بره
تشکر کنندگان: arminbhz ، lighthouse
(2015-05-22 ساعت 13:33)nazanin021 نوشته:  سلام من برنده لاتاری ۲۰۱۶ هستم. هم تمکن مالی دارم و هم می تونم اسپانسر معرفی کنم. ولی شنیدم اگر اسپانسر معرفی کنم حتما FBI CHECK می خورم. برای همین در معرفی اسپانسر دو دل هستم. آیا این موضوع درسته؟
شک نکن و تمکن مالی ببر بیخیال اسپانسر شو
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان