کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2016-04-20 ساعت 09:04)a4542 نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 16:21)پرشین20 نوشته:  سلام ما 6 خرداد ایروان مصاحبه داریم دیروز رفتیم کارت زرد رو گرفتیم اما برای من و همسرم فقط دو دوره هپاتیت توی کارت ثبت شده هپاتیتو باید سه بار زد اون یکی دیگه چی میشه!؟باید چیکار کرد؟

دوست عزیز اگه تا زمان مصاحبه نوبت تزریق دور سوم واکسن رسیده که تزریق کنید در غیر این صورت مشکلی نیست هر وقت نوبت تزریق مرحله سوم رسید تزریق کنید.تا وقت نوبت سوم نرسیده باشه در مدیکال برای شما تزریق نمیکنن.
مرسی بعد مشکلی واسمون پیش نمیاد تو دریافت ویزا!؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز.کسی اینجا اطلاعی در مورد دوز دوم واکسن آبله داره که تا کی می تونه تزریق بشه؟من توی سرچ هایی که انجام دادم متوجه شدم که از چهار تا هشت هفته بعد از دوز اول می شه دوز دوم رو تزریق کرد .خواستم بدونم از بچه هایی که وارد امریکاشدند یا تونستند وزیزاشونو بگیرند کسی هست که دوز دومش رو دیرتر از هشت هفته تزریق کرده باشه ؟یا اینکه دوباره توی آمریکا واکسیناسیون آبله رو از نقطه صفر شروع کردند؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-20 ساعت 11:07)پرشین20 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 09:04)a4542 نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 16:21)پرشین20 نوشته:  سلام ما 6 خرداد ایروان مصاحبه داریم دیروز رفتیم کارت زرد رو گرفتیم اما برای من و همسرم فقط دو دوره هپاتیت توی کارت ثبت شده هپاتیتو باید سه بار زد اون یکی دیگه چی میشه!؟باید چیکار کرد؟

دوست عزیز اگه تا زمان مصاحبه نوبت تزریق دور سوم واکسن رسیده که تزریق کنید در غیر این صورت مشکلی نیست هر وقت نوبت تزریق مرحله سوم رسید تزریق کنید.تا وقت نوبت سوم نرسیده باشه در مدیکال برای شما تزریق نمیکنن.
مرسی بعد مشکلی واسمون پیش نمیاد تو دریافت ویزا!؟
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: پرشین20
(2016-04-20 ساعت 12:53)pupak نوشته:  سلام دوستان عزیز.کسی اینجا اطلاعی در مورد دوز دوم واکسن آبله داره که تا کی می تونه تزریق بشه؟من توی سرچ هایی که انجام دادم متوجه شدم که از چهار تا هشت هفته بعد از دوز اول می شه دوز دوم رو تزریق کرد .خواستم بدونم از بچه هایی که وارد آمریکاشدند یا تونستند وزیزاشونو بگیرند کسی هست که دوز دومش رو دیرتر از هشت هفته تزریق کرده باشه ؟یا اینکه دوباره توی آمریکا واکسیناسیون آبله رو از نقطه صفر شروع کردند؟
دوست عزیز در مدیکال از پرستار پرسیدم به من گفت برای مرحله دوم ابله میتونید برید امریکا بزنید و اشکالی نداره بیشتر از هشت هفته بشه
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

تشکر کنندگان: pupak
سلام دوستان
لطفا در رابطه به مدیکال برای افراد کلیر در ابوظبی بگین
ما 5.5 ماه پیش مصاحبه داشتیم.الان کلیر شدیم.
آیا باید کل مدیکال رو دوباره طی کنیم؟
بچه زیر 5 سال هم داریم
لطفا راهنمایی کنید ایران هم میشه مدیکال شد یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-26 ساعت 23:30)eng2006 نوشته:  سلام دوستان
بچه زیر 5 سال هم داریم

سلام، تبريك ميگم. بله حتما دوباره بايد مديكال را انجام بديد.
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان:
(2016-04-26 ساعت 23:56)USIMMIGRANT نوشته:  
بچه زیر 5 سال هم داریم

انجام مدیکال مجدد چطوریه؟
بچه زیر 5 سال هم داریم
چندوز طول میکشه ؟
باید زودتر بریم بابت مدیکال؟
دوباره باید همه وکسن ها رو ابوظبی بزنیم؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-20 ساعت 12:53)pupak نوشته:  سلام دوستان عزیز.کسی اینجا اطلاعی در مورد دوز دوم واکسن آبله داره که تا کی می تونه تزریق بشه؟من توی سرچ هایی که انجام دادم متوجه شدم که از چهار تا هشت هفته بعد از دوز اول می شه دوز دوم رو تزریق کرد .خواستم بدونم از بچه هایی که وارد آمریکاشدند یا تونستند وزیزاشونو بگیرند کسی هست که دوز دومش رو دیرتر از هشت هفته تزریق کرده باشه ؟یا اینکه دوباره توی آمریکا واکسیناسیون آبله رو از نقطه صفر شروع کردند؟

دوست عزیز با واحد تزریقات دانشگاه تهران کلینیک 16 ازر تماس بگیرید میشه داخلی 7 به منم گفتن چهارشنبه ولی گفتم مسافرم و از شانس خوبم اون روز متقاضی زیاد بود پک سرنگ رو باز کردند واسمون اونجا یک خانم دکتر وارد هستش که راهنماییتونم میکنه ایشون خیلی هم خوش برخورده البته واسه ابله ازمایش لازمه که حتما توصیه میکنم فقط ازمایشگاه نور برید و فرم ایمیل رو هم پر کنید که جواب رو میل هم بکنند تو دبی یا هر جای دیگه لازمتون میشه
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
تشکر کنندگان: sheghi ، pupak
از دوستان کسی دبی 23 may مصاحبه داره اعلام کنه با هم بریم:-)
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، محض اطلاع عزیزانی که در شرق کشور هستن میگم برای گرفتن کارت واکسن بین المللی کامل و مطمئن میتونین به دکتر دهقان نیری مشهد مراجعه کنین...تمامی واکسنهای مورد نیاز مثل MMR  ;کزاز دیفتری هپاتیت و حتی آبله مرغون رو دارن و راه میندازن..راستی کارتاشونو تمام کلینیکهای ترکیه . دوبی. ایروان و جاهای دیگه قبول میکنن. آدرس:فلکه بیمارستان امام رضا اول خ ابن سینا ساختمون پزشکان ابن سینا تلفن 38597999-051
تشکر کنندگان: alirezafarhang81 ، tajhizgaran
سلام خدمت دوستان . مکن حدود یکماه و ده روز دیگه مصاحبه دارم ابوظبی . و هنو هیچ واکسنی نزدم . ایا وقت هست الان؟ دوستان راهنمایی کنید چکارکنم باتشگر.
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 21:40)amirrezat نوشته:  سلام خدمت دوستان . مکن حدود یکماه و ده روز دیگه مصاحبه دارم ابوظبی . و هنو هیچ  واکسنی نزدم . ایا وقت هست الان؟ دوستان راهنمایی کنید چکارکنم باتشگر.
بهتره برید پیش یک دکتر و ازتون ازمایش بگرین که ببینید چه واکسن هایی نیاز دارید بزنید

تشکر کنندگان:
سلام خدمت همگی دوستان
30 march تو ابوظبی دکتر شوکلا معروف Smile یه واکسن HPV ناقابله 450 درهمی زد بهم که یادآور اولش 4 تا 8 هفته بعدش یعنی از 8 اردیبهشت تا 5 خرداده، یادآور دوم هم 24 هفته بعد از تزریق اوله
با توجه به اینکه ویزام یک ضرب بود، و ایشالا اوایل تیر عازم آمریکا هستم، این یادآور اولو چیکارش باید کنم؟ تا الان انقد تو خوشحالی بعد ویزا بودم اصن یاد این موضوع نبودم، حالا که کم کم داره موعد واکسن می گذره بادش افتادم
درضمن طبق سرچ هایی که کردم این واکسن ایرانم هست و تزریق میشه، ولی بعد از تزریق باید چجوری ثابت کنم زدم این واکسنو؟ دوباره کارت زرد باید بگیرم؟ با اصن کلن چک نمی کنن دیگه دوزای بعدی واکسنو؟ اگه اینطور باشه دو تا 300 تومن به نفعمه Cool
خیلی زوووووود منتظر کمکاتون هستم
تشکر کنندگان:
(2016-04-29 ساعت 21:52)eng2006 نوشته:  
(2016-04-26 ساعت 23:56)USIMMIGRANT نوشته:  
بچه زیر 5 سال هم داریم

انجام مدیکال مجدد چطوریه؟
بچه زیر 5 سال هم داریم
چندوز طول میکشه ؟
باید زودتر بریم بابت مدیکال؟
دوباره باید همه وکسن ها رو ابوظبی بزنیم؟

با سلام
شما باید نامه کلیرنس و کارتهای زرد واکسیناسون و برگه کپی که دفعه قبل از کارت زرد گرفتن و ۵ عدد عکس برای هر نفر داشته باشید .پشت اون برگه کپی نوشته اگه واکنسی رو لازم دارید و فکر میکنم طی مدتی که منتظر کلیر شدن بودید واکسنها رو تزریق کردید و اگه واکسنها کاملا تزریق شده دیگه نیازی به تزریق مجدد نیست بنابراین همگی فقط باید مدیکال را تجدید کنید
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: matin.sh
سلام دوستان
اميدوارم خوب باشيد
ما كيسمون پايينه و از اونجا كه سفارتمون ابوظبيه، كدوم واكسن ها رو بايد تزريق كنيم؟؟بعد هم با توجه به كيس پايينمون كه شايد مصاحبه كمتر از ٦ ماه ديكه باشه بايد چيكار كنيم اكه مثلا واكسن اخري هپاتيت رو نزدن بهمون؟؟
تو شيراز كدوم مركز كارت بين المللي ميده؟؟
ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان