کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2016-06-07 ساعت 12:28)amirali9051 نوشته:  با سلام
لطفا جهت رفع ابهام ,اون دسته از عزیزان که کارت زرد واکسنشون روبردن سفارت انکارایا ابوظبی یا ایروان لطف کنن بگن واکسن مننزیت وپنوموکوک باید تو ایران تزریق کنیم؟در ضمن ما یه بچه 4 ساله هم داریم نمیخوام بهش واکسنی که لازن نیست رو بزنم
مضاف بر اینکه ما تو شهرستانمون میگن در حال حاضر این واکسنا موجود نیست اگه هم در اینده بیاد هلال احمر بابتش هزینه میگیره
ممنون میشم توضیح بدین
سلام، دوست عزیز سفارت آنکارا از ما پنوموکوک نخواست البته من در مورد این واکسن اطلاعی ندارم ولی تا اونجایی که میدونم واسه سنین خاصی تزریق میشه وشامل همه نمیشه،در مورد مننژیت هم میتونید تشریف ببرید شبکه بهداشت رایگان بزنید
The lord will provide
تشکر کنندگان:
لطفا جهت رفع ابهام ,اون دسته از عزیزان که کارت زرد واکسنشون روبردن سفارت انکارایا ابوظبی یا ایروان لطف کنن بگن واکسن مننزیت وپنوموکوک باید تو ایران تزریق کنیم؟در ضمن ما یه بچه 4 ساله هم داریم نمیخوام بهش واکسنی که لازن نیست رو بزنم
مضاف بر اینکه ما تو شهرستانمون میگن در حال حاضر این واکسنا موجود نیست اگه هم در اینده بیاد هلال احمر بابتش هزینه میگیره
ممنون میشم توضیح بدین
سلام، دوست عزیز سفارت آنکارا از ما پنوموکوک نخواست البته من در مورد این واکسن اطلاعی ندارم ولی تا اونجایی که میدونم واسه سنین خاصی تزریق میشه وشامل همه نمیشه،در مورد مننژیت هم میتونید تشریف ببرید شبکه بهداشت رایگان بزنید
The lord will provide
تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 19:38)Mehrzad1355 نوشته:  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز

بنده خانمم از برنده لاتاري ٢٠١٧ هستند ،

فرم ايشان و خودم و هر دو فرزندم را خودم همون اوايل پر كردم.
الان كه متوجه شدم در اين سوال جواب نه را دادم :
Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?
و من اصلا منظورش را نفهميدم و جواب را NO زدم.

الان سوالم اينه كه ايا براي تغيير دادن جواب از NO به yes , بايد تقاضاي انلاك كنم ؟ يا اينكه به kcc ايمل بزنم و اطلاع بدهم؟
ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد...

درود بر شما
نخیر اصلا لازم نیست که اصلاح یا اطلاع دهید ؛ چون در هر صورت شما باید واکسنها را بگیرید و در کارت زرد ثبت کنید برای روز مصاحبه
توجه داشته باشید که تا آنجا که ممکن هست در فرم ارسالی تغییری ندهید و تقاضای آنلاک نکنید مگر خیلی ضروری باشد!!!
موفق و پیروز
2016----3      سفارت : ابوظبی   مصاحبه : نیمه ژانویه   سربازی : ارتش  Big Grin    تعداد  :4   مدرک : دکتری    شغل : خصوصی    وضعیت : کلیرنس  
آپدیت سفارت: فقط یکبار بعد از مصاحبه      آپدیت سیاک  :25 ژانویه کلی و 20 آپریل فقط کیس اصلی Wink و 29 و 31 جولای دوخطی و 1 آگوست OR
کلیری :   یکی از بهترین روزهای خدا 4 آگوست  
اولین ورود : ؟
تشکر کنندگان:
(2016-06-08 ساعت 10:39)koool نوشته:  
(2016-06-05 ساعت 19:38)Mehrzad1355 نوشته:  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز

بنده خانمم از برنده لاتاري ٢٠١٧ هستند ،

فرم ايشان و خودم و هر دو فرزندم را خودم همون اوايل پر كردم.
الان كه متوجه شدم در اين سوال جواب نه را دادم :
Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?
و من اصلا منظورش را نفهميدم و جواب را NO زدم.

الان سوالم اينه كه ايا براي تغيير دادن جواب از NO به yes , بايد تقاضاي انلاك كنم ؟ يا اينكه به kcc ايمل بزنم و اطلاع بدهم؟
ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد...

درود بر شما
نخیر اصلا لازم نیست که اصلاح یا اطلاع دهید ؛ چون در هر صورت شما باید واکسنها را بگیرید و در کارت زرد ثبت کنید برای روز مصاحبه
 توجه داشته باشید که تا آنجا که ممکن هست در فرم ارسالی تغییری ندهید و تقاضای آنلاک نکنید مگر خیلی ضروری باشد!!!
موفق و پیروز

درود بر شما دوست عزيز
بسيار از راهنمايي هايت سپاسگذارم
موفق و پيروز و سربلند باشيد
شماره كيس 2017AS47xx
تاريخ رويت قبولي  5 May
تاريخ ارسال فرم 11 may
تعداد ٤ نفر.  انكارا را تغيير دادم به ابوظبي

پي هر رنج باشد عاقبت گنج
نميگردد ميسر گنج بي رنج
Smile
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان و همراهان عزیز
بالاخره نامه دوم آمد و اوایل آگوست وقت مصاحبه دارم یک سوال :
سال 2013 که برنده شده بوذم تمامی مراحل را انجام دادم و گواهی سلامت از کلینیک آنکارا صادر شد تو یک پاکت در بسنه که CD هم توش بود بهم تحویل دادن ( مال من و همسر و کودک مون) اینبار هم سفارت مثل قبل آنکاراست و باز هم همون کلینیک آیا بنظرتون اگه من هیچ کارت واکسیناسیونی از ایران نگیرم و مدارک قبلی رو ببرم غیر از واکسن منژیت که مدت اعتبارش 2 ساله و واکسن آنفولانزا که 6 ماهه به ما واکسن جدیدی میزنند ؟ بنظرم اونها در هر صورت می خوان یک بهانه اب 2 تا واکسنی بزنند و یک پولی بگیرن . خب همین دو تا رو براشون بذارم و کاسبیشون رو کنند. واکسن هایی که قبلا تایید کردند رو باز هم خواهند زد؟
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
تشکر کنندگان:
(2016-06-25 ساعت 20:03)siyavash-2 نوشته:  سلام بر دوستان و همراهان عزیز
بالاخره نامه دوم آمد و اوایل آگوست وقت مصاحبه دارم یک سوال :
سال 2013 که برنده شده بوذم تمامی مراحل را انجام دادم و گواهی سلامت از کلینیک آنکارا صادر شد تو یک پاکت در بسنه که CD هم توش بود بهم تحویل دادن ( مال من و همسر و کودک مون)  اینبار هم سفارت مثل قبل آنکاراست و باز هم همون کلینیک آیا بنظرتون  اگه من هیچ کارت واکسیناسیونی از ایران نگیرم و مدارک قبلی رو ببرم غیر از واکسن منژیت که مدت اعتبارش 2 ساله و واکسن آنفولانزا که 6 ماهه به ما واکسن جدیدی میزنند ؟ بنظرم اونها در هر صورت می خوان یک بهانه اب 2 تا واکسنی بزنند و یک پولی بگیرن . خب همین دو تا رو براشون بذارم و کاسبیشون رو کنند. واکسن هایی که قبلا تایید کردند رو باز هم خواهند زد؟

با سلام
دوست عزیز ظاهرا خداوند خیلی دوستون داره که 2 دفعه قبول شدی تبریک میگم و داره بهت میگه بروووو دیگه چرا موندی ایران
بهتره ایمیل بزنی به دکتر انکارا وبهش ماجرا رو بگی اما به نظرمن بعضی واکسنا باید مجدد بزنی ومعاینه پزشکی هم 6 ماه اعتبار داره
در ضمن اسمت رو تو کتاب گینس باید ثبت کنن
موفق باشی
تشکر کنندگان: siyavash-2 ، alborz3718
(2016-06-07 ساعت 18:57)aminooo نوشته:  
ممنون میشم توضیح بدین

ممنون از پاسختون
تزریق واکسن مننزیت برای انکارا الزامیه ؟از شما خواستن؟
تشکر کنندگان:
سلام برهمگی

دوستان مییخواستم بپرسم که اگر کسی به دلایل پزشکی و اینکه به دلیل بیماری که داره نتونه بعضی از واکسن ها رو بزنه باید چیکار کنه ؟

ممنون میشم اگر کسی در این مورد اطلاع و یا تجربه ای داره راهنمایی کنه .

ممنون
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

تشکر کنندگان:
سلام بر همه وقتتون شاد
من برنده 2017 هستم درچار یه سردگمی شد تایپیکهارو هم خوندم ولی به یکنظر درست نرسیدم
من تا الان هپاتیت و mmr را تزریق کردنم و یه واکسن درداور هم به نام td زدم البته تو گواهیم نوشته dt
نمیدونم حالا درسته یا نه
ولی سوالم اینکه این td اصلا چه واکسنی هست و اینکه چند مرحله هست ؟
چون از مسعول بیمارستان رسول اکرم پرسیدم گفت یه مرحله هست ولی دوستان تو تایپیکها نوششتن دو مرحله
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
تشکر کنندگان:
(2016-07-18 ساعت 14:27)ekhveh نوشته:  سلام بر همه وقتتون شاد
من برنده 2017 هستم درچار یه سردگمی شد تایپیکهارو هم خوندم ولی به یکنظر درست نرسیدم
من تا الان هپاتیت و mmr  را تزریق کردنم و یه واکسن درداور هم به نام td زدم البته تو گواهیم نوشته dt
نمیدونم حالا درسته یا نه
چون از مسعول بیمارستان رسول اکرم پرسیدم گفت یه مرحله هست ولی دوستان تو تایپیکها نوششتن دو مرحله

TD کزاز دیفتری اوریونه و یادآوریش هر ده سال یه باره.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2016-07-18 ساعت 14:34)TiredAdmin نوشته:  
من تا الان هپاتیت و mmr  را تزریق کردنم و یه واکسن درداور هم به نام td زدم البته تو گواهیم نوشته dt
نمیدونم حالا درسته یا نه

TD  کزاز دیفتری اوریونه و یادآوریش هر ده سال یه باره.
ممنون از توضیحتون
دست زدم این واکسنو برای کارت زرد ؟یک مرحله هست ؟
کیس نامبر 2017AS000020xx

تشکر کنندگان:
(2016-07-18 ساعت 14:51)grimfandango نوشته:  
نمیدونم حالا درسته یا نه

سلام دوست عزیز

TD در واقع TETANUS , DIPHTHERIA   یا دیفتری و کزاز هست . بسته یه نوع واکسن تعداد متفاوتی داره . شما احتمالا چون قبلا هم زدین الان همین کافیه . اگه اصلا نزده بودید چند مرحله می دادن . من خودم TDPP زدم که شامل سیاه سرفه دیفتری ، کزاز و فلج اطفاله اما دکتر گفت 1 مرحله کافیه چون قبلا زدی و این همون یاداور 10 ساله است . در صورتی که سابقه نداشتم باید نه تنها 2 مرحله ای بلکه  3 مرحله ای میزدم! اینا همه به نوع واکسن و سابقه بستگی داره . مثلا مننژیت من 2 مرحله ای هست !!!!

درسته دوستم ولی به علت گیج بودن کلا هیچ سابقه از تزریق واکسن در گذشته ندارم و اصلا ازم نپرسید قبلا چی زدی
مننژیت هم زیر 18 سال باید تزریق شه درسته /
ببخشید اینقدر سوالات تکراری می کنم
کیس نامبر 2017AS000020xx

تشکر کنندگان:
(2016-07-18 ساعت 15:04)grimfandango نوشته:  
(2016-07-18 ساعت 14:54)ekhveh نوشته:  
(2016-07-18 ساعت 14:51)grimfandango نوشته:  سلام دوست عزیز

TD در واقع TETANUS , DIPHTHERIA   یا دیفتری و کزاز هست . بسته یه نوع واکسن تعداد متفاوتی داره . شما احتمالا چون قبلا هم زدین الان همین کافیه . اگه اصلا نزده بودید چند مرحله می دادن . من خودم TDPP زدم که شامل سیاه سرفه دیفتری ، کزاز و فلج اطفاله اما دکتر گفت 1 مرحله کافیه چون قبلا زدی و این همون یاداور 10 ساله است . در صورتی که سابقه نداشتم باید نه تنها 2 مرحله ای بلکه  3 مرحله ای میزدم! اینا همه به نوع واکسن و سابقه بستگی داره . مثلا مننژیت من 2 مرحله ای هست !!!!

درسته دوستم ولی به علت گیج بودن کلا هیچ سابقه از تزریق واکسن در گذشته ندارم و اصلا ازم نپرسید قبلا چی زدی
مننژیت هم زیر 18 سال باید تزریق شه درسته /
ببخشید اینقدر سوالات تکراری می کنم

والا منم خیلی گیج شدم سر واکسن حق داری Big Grin  

من نمی دونم شما اگه پسر هستین آخرین بار حداقل برای سربازی یا معافی زدین. اگر دختر هستین و متاهل ، برای ازدواج زدین.
اما خیلی رو این تعداد حساس نشین . مهم هپاتیت و MMR هست که ماله منو حتی همونا که تو نوزادی زده بودم رو اوکی دادن . (حداقل تلفنی اوکی داد )
برای مننژیت قاعدتا برای زیر 18 سال یا بالای 60 سال و برای افراد خاص هست  اما من چون فعلا ساکن اروپا هستم بهم گفتن واکسن های سفارت که هیچی ما هر سال یه سری واکسن رو پیشنهاد میدیم برای سفر به هر جای دنیا که برای آمریکا مننژیت ( 2 مرحله) و هاری (3 مرحله) رو برای امسال و 2017 دستور داده بودن! برای همین من اینارو هم دارم می زینم !! واسه همین میگم خیلی گیج کنندس Big Grin
Sad Sad Sad Sad
الان یعنی مننژیت وهاری هم باید بزنیم ؟
من خانوم هستم در ضمن Big Grin
کلا از مرحله گیج شدن رسیدم به مرحله منگ شدم
کیس نامبر 2017AS000020xx

تشکر کنندگان:
(2016-07-18 ساعت 14:47)ekhveh نوشته:  
(2016-07-18 ساعت 14:34)TiredAdmin نوشته:  
نمیدونم حالا درسته یا نه

TD  کزاز دیفتری اوریونه و یادآوریش هر ده سال یه باره.
ممنون از توضیحتون
دست زدم این واکسنو برای کارت زرد ؟یک مرحله هست ؟
درست زدید و تا جایی که میدونم تو سن ماها یه مرحله هست و اونم یادآوریه در حقیقت. چون از بچگی تا سربازی و.. زدیم.
بقیه واکسنها mmr که دومرحله است، هپاتیت سه مرحله، آبله مرغان یا تست ایمنیش که مشخص شه قبلا گرفتید، آنفلونزا بسته به فصلی که دارید میرید مدیکال(پاییز و زمستان لازمه بقیه اش نه) و مننژیت
این فهرست کامل واکسنهاست که از اونجایی که برخی رو تو چندگانه ها مثل TD یا MMR میزنید همونی میشه که گفتم https://www.uscis.gov/news/questions-and...quirements
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
تشکر کنندگان: ekhveh
(2016-07-19 ساعت 10:25)grimfandango نوشته:  
(2016-07-19 ساعت 08:12)ekhveh نوشته:  
(2016-07-18 ساعت 15:04)grimfandango نوشته:  والا منم خیلی گیج شدم سر واکسن حق داری Big Grin  

من نمی دونم شما اگه پسر هستین آخرین بار حداقل برای سربازی یا معافی زدین. اگر دختر هستین و متاهل ، برای ازدواج زدین.
اما خیلی رو این تعداد حساس نشین . مهم هپاتیت و MMR هست که ماله منو حتی همونا که تو نوزادی زده بودم رو اوکی دادن . (حداقل تلفنی اوکی داد )
برای مننژیت قاعدتا برای زیر 18 سال یا بالای 60 سال و برای افراد خاص هست  اما من چون فعلا ساکن اروپا هستم بهم گفتن واکسن های سفارت که هیچی ما هر سال یه سری واکسن رو پیشنهاد میدیم برای سفر به هر جای دنیا که برای آمریکا مننژیت ( 2 مرحله) و هاری (3 مرحله) رو برای امسال و 2017 دستور داده بودن! برای همین من اینارو هم دارم می زینم !! واسه همین میگم خیلی گیج کنندس Big Grin
Sad  Sad  Sad  Sad
الان یعنی مننژیت وهاری هم باید بزنیم ؟
من خانوم هستم در ضمن  Big Grin
کلا از مرحله گیج شدن رسیدم به مرحله منگ شدم

نه نه نباید بزنید. هاری و که اصلا نباید بزنید . مننژیت ام تا جایی که من می دونم نباید بزنید. من برای این زدم که یه موسسه هست اینجا که هز 6 ماه 1 سال یکبار یه سری واکسن هارو ضروری می دونه برای سفر یه مناطق مختلف . واسه آمریکا اعلام کرده هاری مننژیت هپاتیت ب. دکتر ام همزو زد به جز هپاتیت چون زده بودم قبلا.
مرسی جناب خوشحال شدم و ممنون از پاسخگوی شما خدارو شکر پس این مرحله سوراخ سوراخ شدن تموم شد چون تا اینجادو مرحله هپاتیپ زدم و دو مرحله mmr , و یک مرحله td و تست ابله مرغان هم دادم فقط مونده واکسن انفولانزا که اونم یه ماه مونده به وقت مصاحبه میزنم Wink
کیس نامبر 2017AS000020xx

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان