کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2016-05-13 ساعت 07:11)Civilizable نوشته:  سلام دوستان
اميدوارم خوب باشيد
ما كيسمون پايينه و از اونجا كه سفارتمون ابوظبيه، كدوم واكسن ها رو بايد تزريق كنيم؟؟بعد هم با توجه به كيس پايينمون كه شايد مصاحبه كمتر از ٦ ماه ديكه باشه بايد چيكار كنيم اكه مثلا واكسن اخري هپاتيت رو نزدن بهمون؟؟
تو شيراز كدوم مركز كارت بين المللي ميده؟؟
ممنون
دوست عزیز
شما در همین تاپیک مطالعه کنید و میتونید متوجه بشید که به چه صورت هست شما میتونید یکسری از واکسن ها رو برید مرکز بهداشت و چندتا رو هم میتونید برید به هلال احمر مراجعه کنید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,481)
تشکر کنندگان:
دوستان پناهجوی ساکن ترکیه هستم و مدارک مربوط به واکسیناسیون ایران رو ندارم و اینجا مطلع شدم در لاتاری بنده شدم کمکم کنید و جواب سوالامو بدین
ایا در تکمیل فرم ۲۶۰ در مورد واکسن بگم مدارکش رو ندارم
کجا برم در ترکیه واسه زدن واکسن
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . من حدود 20روز دیگه مصاحبه دارم. آیا هنوز وقت هست برای تزریق واکسن؟؟ لطفا راهنمایی کنید. باید چکارکنم
تشکر کنندگان:
(2016-05-24 ساعت 20:43)amirrezat نوشته:  سلام دوستان . من حدود 20روز دیگه مصاحبه دارم. آیا هنوز وقت هست برای تزریق واکسن؟؟ لطفا راهنمایی کنید. باید چکارکنم

بجز واكسن mmr كه ويروس زنده داره ميتوني هر واكسن ديگه اي رو بزني
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: amirrezat
(2016-05-24 ساعت 21:16)golia نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 20:43)amirrezat نوشته:  سلام دوستان . من حدود 20روز دیگه مصاحبه دارم. آیا هنوز وقت هست برای تزریق واکسن؟؟ لطفا راهنمایی کنید. باید چکارکنم

بجز واكسن mmr كه ويروس زنده داره ميتوني هر واكسن ديگه اي رو بزني

اون دوسه تا واکسنی که هر 1 ماه باید زده بشه چی اونارم اگه برنم تو کارت زرد مینویسن و پزشک سفارت قبول میکنه؟؟ و یک سوال دیگه اینکه واکسن کارداکسیل ایا سفارت قطعا میخاد؟ باتشکر
تشکر کنندگان:
دوستان من 15june مصاحبه دارم . چندم برم nmc خوبه؟؟؟؟؟ خواهشا یکی جواب بده
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 00:16)amirrezat نوشته:  دوستان من 15june مصاحبه دارم . چندم برم nmc خوبه؟؟؟؟؟ خواهشا یکی جواب بده

اگر فرزند دارید ۳ روز قبل از مصاحبه چون ممکنه واکسن بزنن و بعد از ۴۸ ساعت معاینه کنن و نتیجه رو بدن
اگر فقط خودتون هستین ۲ روز قبل از مصاحبه کافیه
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

(2016-05-24 ساعت 10:37)farzad1364 نوشته:  دوستان پناهجوی ساکن ترکیه هستم و مدارک مربوط به واکسیناسیون ایران رو ندارم و اینجا مطلع شدم در لاتاری بنده شدم کمکم کنید و جواب سوالامو بدین
ایا در تکمیل فرم ۲۶۰ در مورد واکسن بگم مدارکش رو ندارم
کجا برم در ترکیه واسه زدن واکسن

نه شما در فرم میگین که واکسن هارو مطابق قانون آمریکا زدین و مدارک رو هم دارید
برای آنکارا میرین مطلب دکتر اونگان اونجا واکسن هارو دریافت میکنید و معاینه پزشکی میشید و کارت زرد بین المللی دریافت میکنین به علاوه مدارکی که بهتون میدن به سفارت میبرین
سایت دکتر برای دریافت وقت
http://www.doctorun.com/en

توجه داشته باشید که بعضی واکسن ها چند مرحله ای هستن و باید چند ماه زودتر از مصاحبه برای تزریق واکسن اقدام کنین
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

تشکر کنندگان:
یه سوال مهم !

اگر کسی حجامت کرده باشه بین دو کتف، برای مدیکال مشکلی پیش نمیاد؟ چون جاش مونده میپرسم
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 12:09)sabmn نوشته:  یه سوال مهم !

اگر کسی حجامت کرده باشه بین دو کتف، برای مدیکال مشکلی پیش نمیاد؟ چون جاش مونده میپرسم

نخیر مشکلی نیست
The lord will provide
تشکر کنندگان:
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز

بنده خانمم از برنده لاتاري ٢٠١٧ هستند ،

فرم ايشان و خودم و هر دو فرزندم را خودم همون اوايل پر كردم.
الان كه متوجه شدم در اين سوال جواب نه را دادم :
Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?
و من اصلا منظورش را نفهميدم و جواب را NO زدم.

الان سوالم اينه كه ايا براي تغيير دادن جواب از NO به yes , بايد تقاضاي انلاك كنم ؟ يا اينكه به kcc ايمل بزنم و اطلاع بدهم؟
ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد...
شماره كيس 2017AS47xx
تاريخ رويت قبولي  5 May
تاريخ ارسال فرم 11 may
تعداد ٤ نفر.  انكارا را تغيير دادم به ابوظبي

پي هر رنج باشد عاقبت گنج
نميگردد ميسر گنج بي رنج
Smile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من کات زرد گرفتم اما جای واکسن انفولانزا و مننژین خالیه . ایا این دو واکسن لازمه؟
تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 22:57)amirrezat نوشته:  سلام دوستان من کات زرد گرفتم اما جای واکسن انفولانزا و مننژین خالیه . ایا این دو واکسن لازمه؟

سلام ،از نیمه اول فروردین به بعد اصولا نیازی به انفولانزا نیست، مننژیت هم واجب نیست اما خود من که اریبهشت ماه مصاحبه داشتم بهم واکسن انفولانزا زد ، دختر من هم که دو سالش بود و بهداشت تمامی واکسنهاشو زده بود پنج تا واکسن خورد ، میخوام اینو بهتون بگم که به نظر من مسئله اصلی پولیه که دکترمیخوان به هر ترتیب ازتون بگیرن ،باز شما سعی کنین کامل برید، استثنا هم بوده، اگر تابستون باشه که انفولانزا اصلا نیاز نیست،مننژیت رو هم میتونید تو اداره بهداشت رایگان بزنید.
The lord will provide
(2016-06-06 ساعت 12:19)aminooo نوشته:  
(2016-06-05 ساعت 22:57)amirrezat نوشته:  سلام دوستان من کات زرد گرفتم اما جای واکسن انفولانزا و مننژین خالیه . ایا این دو واکسن لازمه؟

سلام ،از نیمه اول فروردین به بعد اصولا نیازی به انفولانزا نیست، مننژیت هم واجب نیست اما خود من که اریبهشت ماه مصاحبه داشتم بهم واکسن انفولانزا زد ، دختر من هم که دو سالش بود و بهداشت تمامی واکسنهاشو زده بود پنج تا واکسن خورد ، میخوام اینو بهتون بگم که به نظر من مسئله اصلی پولیه که دکترمیخوان به هر ترتیب  ازتون بگیرن ،باز شما سعی کنین کامل برید، استثنا هم بوده، اگر تابستون باشه که انفولانزا اصلا نیاز نیست،مننژیت رو هم میتونید تو اداره بهداشت رایگان بزنید.

درود به شما
فکر کنم مننزبت رو هم باید بزنیم چون تو سایت مدیکال انکارا من دیدم
با سلام
لطفا جهت رفع ابهام ,اون دسته از عزیزان که کارت زرد واکسنشون روبردن سفارت انکارایا ابوظبی یا ایروان لطف کنن بگن واکسن مننزیت وپنوموکوک باید تو ایران تزریق کنیم؟در ضمن ما یه بچه 4 ساله هم داریم نمیخوام بهش واکسنی که لازن نیست رو بزنم
مضاف بر اینکه ما تو شهرستانمون میگن در حال حاضر این واکسنا موجود نیست اگه هم در اینده بیاد هلال احمر بابتش هزینه میگیره
ممنون میشم توضیح بدین
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان