کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
ببخشید آقای مدیر پیشکسوت با تشکر از شما من نرس هستم دوتا سوال در فرم آنلاين هست که مربوط به کار در حیطه health هست با این مضمون are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform........و سوال بعدی من باید به هر دو این سوالها جواب بله بدم ؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید.سپاس
تشکر کنندگان:
برای ورود به فرم 260 باید NVC و ID نامبر باشه ...سوالم اینه که ID رو کجا بیابم ؟
تشکر کنندگان:
سلام
ما هم برنده شدیم یعنی آقای همسر! بایست بگم که این موضوع رو به کسی نگفتیم چون معلوم نیست چی پیش میاد !لذا سوالاتم زیاده و اولش در مورد ورود به فرم 260 هست . باید وارد کدوم سایت بشیم همون https://ceac.state.gov/ceacVرو بریم ؟ من از سایت WWW.DVSELECTEE.STATE.GOVکه تو نامه اومده میرم ازم علاوه بر NVC نامبر ID نامبر هم میخواد !! چطور تونامه شون سایتCEAC رو ذکرنکردن ؟
تشکر کنندگان:
شماره CASEما زیر 2000 هست ولی همسر پاسپورتش منقضی شده و وقتی رفت دنبالش گفتن کارت پایان خدمت باید هوشمند باشه و پروسه 10تا15 روزه داره .یعنی اگه خوش شانس باشه سه هفته بعد پاس بگیره !!
سوالم اینه : میشه با وجود ایکه برنده ایشون هستن ولی پاس نداره و کیس زیر 2000 هست فعلا OTHER DOCUMENTرو انتخاب کنیم یا صبر کنیم تا پاس بیاد ؟؟
تشکر کنندگان:
آیا موارد زیر که با توجه به مدارک ترجمه شده توسط دارالترجمه پاسخ داده شده اند درست هستند؟

دبیرستان : دیپلم ریاضی فیزیک

Course of Study: ACADEMIC

Degree, Diploma or Certificate Received: HIGH SCHOOL DIPLOMA

پیش دانشگاهی : ریاضی

Course of Study: ACADEMIC

Degree, Diploma or Certificate Received: PRE-UNIVERSITY DIPLOMA

نام پیش دانشگاهی:

ERFAN PRE-UNIVERSITY CENTER
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
تشکر کنندگان:
(2016-05-29 ساعت 17:03)sabmn نوشته:  آیا موارد زیر که با توجه به مدارک ترجمه شده توسط دارالترجمه پاسخ داده شده اند درست هستند؟

دبیرستان :  دیپلم ریاضی فیزیک

Course of Study:    ACADEMIC

Degree, Diploma or Certificate Received:   HIGH SCHOOL DIPLOMA

پیش دانشگاهی :  ریاضی

Course of Study:    ACADEMIC

Degree, Diploma or Certificate Received:   PRE-UNIVERSITY DIPLOMA

نام پیش دانشگاهی:

ERFAN  PRE-UNIVERSITY CENTER

بله درسته
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: sabmn
(2016-05-26 ساعت 00:16)یاس 926 نوشته:  شماره CASEما زیر 2000 هست ولی همسر پاسپورتش منقضی شده و وقتی رفت دنبالش گفتن کارت پایان خدمت باید هوشمند باشه و پروسه 10تا15 روزه داره .یعنی اگه خوش شانس باشه سه هفته بعد پاس بگیره !!
سوالم اینه : میشه با وجود ایکه برنده ایشون هستن ولی پاس نداره و کیس زیر 2000 هست فعلا OTHER DOCUMENTرو انتخاب کنیم یا صبر کنیم تا پاس بیاد ؟؟

با سلام مهم این بود که شما زود بفرستین حالا که نفرستادین به نظرم این هست که صبر داشته باشید و بعد بفرستین هر دو گزینه ها رو میتونید داشته باشید و نگران نباشید نهایتاً تا عید به مصاحبه دعوت میشید ولی اگر میخواهید که به نظرم صبر کنید.
حال تصمیم با خود شما میتونه باشه.
موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,483)
تشکر کنندگان:
(2016-05-26 ساعت 00:16)یاس 926 نوشته:  شماره CASEما زیر 2000 هست ولی همسر پاسپورتش منقضی شده و وقتی رفت دنبالش گفتن کارت پایان خدمت باید هوشمند باشه و پروسه 10تا15 روزه داره .یعنی اگه خوش شانس باشه سه هفته بعد پاس بگیره !!

به نظر من هر چه زودتر بفرستید و زودتر کارنت بشید به نفعتونه. با روندی که امسال پیش اومده و زمان کلیرنس بسیار طولانی شده خدای نکرده اگه ap خوردین زمان واسه کلیر شدن باشه. تا الان از کیسای 2016 که از اول ژانویه مصاحبه رفتن شاید فقط دو یا سه کیس کلیر شده باشن و معلوم نیست که اصلا قراره کلیر کنن یا خیر ؟ اما کیسایی که سه ماه اول رفتن بیشترشون و نه همشون کلیر شدن. بنابراین با توجه به کندی سفارتها و اینکه هر روز یه بازی و قانون جدیدی به راه میفته حتما سعی کنید سریعتر بفرستین. با افراد با تجربه تر هم میتونید مشورت کنید این تجربه شخصی من بود
تشکر کنندگان:
برای اقدام جهت گرفتن پاسپورت حتما نیاز نیست که کارت پایان خدمت هوشمند اومده باشه با رسید اقدام برای دریافت کارت پایان خدمت هوشمند هم میشه برای گرفتن پاسپورت مراجعه کنید من خودم هم همین کارو کردم و با نهایت تعجب پاسپورتم در 3 روز کاری اومد
تشکر کنندگان: ELNAZ21
o you authorize disclosure of information from this form to the Department of Homeland Security, the Social Security Administration, and such other U.S. Government agencies as may be required for the purposes of assigning you a social security number (SSN) and issuing you a Social Security card and do you authorize the Social Security Administration to share your SSN with the Department of Homeland Security
آخرین سوال فرم ds-260.من منظورش رو نفهمیدم!میشه کمک کنید.
کیس نامبر: **64
تاریخ رویت قبولی:هفته اخر می
تعداد اعضای کیس: 2 نفر
تاریخ شروع فرم: روزای آخر می
تاریخ اولین ارسال فرم:
تاریخ آخرین ارسال فرم: 7 جون
تاریخ دریافت نامه دوم: 10 می
محل مصاحبه:ایروان
تاریخ مصاحبه:15 جون
مدت کلیرنس: (هر کدام از اعضای کیس)
تشکر کنندگان:
سلام دوستان چقدر خوبه که چنین جایی وجود داره و انقدر میتونه کمک رسان و دلگرم کننده باشه.من می خوام بدونم بعد از تکمیل فرم و دریافت بارکد آیا لازمه از طریق لینکی که خود فرم میده ایمیل بزنیم برای تاییدیه و یا تا همون مرحله دریافت کانفرمیشن نامبر و بارکد باید پیش بریم.ممنون میشم اگر کسی سریع جوابم رو بده
تشکر کنندگان:
(2016-05-31 ساعت 00:43)نیلیا نوشته:  سلام دوستان چقدر خوبه که چنین جایی وجود داره و انقدر میتونه کمک رسان و دلگرم کننده باشه.من می خوام بدونم بعد از تکمیل فرم و دریافت بارکد آیا لازمه از طریق لینکی که خود فرم میده ایمیل بزنیم برای تاییدیه و یا تا همون مرحله دریافت کانفرمیشن نامبر و بارکد باید پیش بریم.ممنون میشم اگر کسی سریع جوابم رو بده

سلام

خیر نیازی به زدن ایمیل نیست
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
سلام دوستان من میخوام فرم 260 ام رو تکمیل کنم آیا برای مدرک پیش دانشگاهی ریاضی و فیزیک باید دو تا رکورد وارد کنم یعنی دیپلم جدا و پیش دانشگاهی هم جدا یا فقط پیش دانشگاهی رو؟
تشکر کنندگان:
(2016-06-02 ساعت 00:02)mjnk نوشته:  سلام دوستان من میخوام فرم 260 ام رو تکمیل کنم آیا برای مدرک پیش دانشگاهی ریاضی و فیزیک باید دو تا رکورد وارد کنم یعنی دیپلم جدا و پیش دانشگاهی هم جدا یا فقط پیش دانشگاهی رو؟

۲ تاشو جداگانه وارد کنین
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
تشکر کنندگان: mjnk
(2016-05-30 ساعت 23:24)Arash.arezoo نوشته:  o you authorize disclosure of information from this form to the Department of Homeland Security, the Social Security Administration, and such other U.S. Government agencies as may be required for the purposes of assigning you a social security number (SSN) and issuing you a Social Security card and do you authorize the Social Security Administration to share your SSN with the Department of Homeland Security
آخرین سوال فرم ds-260.من منظورش رو نفهمیدم!میشه کمک کنید.
جوابش بله میشه
ترجمه متن
آیا شما اطلاعات این فرم را به وزارت امنیت داخلی و اداره تامین اجتماعی و دیگر آژانس های دولتی آمریکا برای صدور و اجازه شماره و کارت تامین اجتماعی میدهید؟!
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان