کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2016-05-16 ساعت 18:13)mostafa2017 نوشته:  آقا یک سوال کوتاه و مختصر:

اگه بخوایم تو مصاحبه بگیم که دوست داریم تو همین رشته خودمون اونجا مشغول بشیم، مثلا به عنوان Research Assistant (رشته من بیوتکنولوژی هست)، توی فرم DS-۲۶۰ کدوم  گزینه‌ صحیحتره؟

Education?
Research?
Study?

یا باید تو Others توضیح بدیم.
ممنون

دوست عزیز به نظر من خیلی به این موضوع حساس نشو. چون عملا خیلی به سرعت شما جذب کار مرتبط با رشته تون نمیشید مگر اینکه دارای سوابق خیلی عالی و مقالات متعدد باشید.فعلا یک شغل که مرتبط با رشته تون هست انتخاب کنید چون هرکسی در رشته تحصیلیش میتونه دنبال research باشه.این نظر من بود تا دوستان باسابقه ترم جواب بدن
CN: 20176xxx //Number in case:1//Acceptance Date:5 May//Complete Form:26 May//Interview Location:Yerevan//Current Date//Issued Date//Destination
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2016-05-16 ساعت 19:39)mostafa2017 نوشته:  دوستان با توجه به این که اگه کشوری غیر از ایران بیشتر از ۶ ماه زندگی‌ کرده باشیم باید گواهی از پلیس اون کشور بیاریم، میخواستم بدونم:

۱- بیرون از ایران زندگی‌ کردن کمکی‌ میکنه به سریعتر شدن پروسه کلیرنس؟

۲- دوستان کسی‌ تجربه مصاحبه تو کشور دیگری غیر از ارمنستان، ترکیه و دوبی‌ داره؟ (۳ کشوری که معمولاً ایرانیها انتخاب میکنن به خاطر فارسی زبان بودن آفیسر) و آیا پیشنهاد میشه یکی‌ از این ۳ کشور رو انتخاب کنیم؟ یا همین سفارت خونه کشوری که زندگی‌ میکنیم مناسب تر هستش و تغییرش ندیم؟ (من مالزی زندگی‌ می‌کنم)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

سلام دوست عزیز

1.خیر هیچ کمکی نمیکنه

2.فرقی ندارن همه یک قانون دارن و اون سه سفارت بخاطر مصاحبه فارسیش هستش
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: mostafa2017
برای مدرک فوق لیسانس باید advance degree انتخاب بشه یا university degree?
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 21:07)omid_k0 نوشته:  برای مدرک فوق لیسانس باید advance degree انتخاب بشه یا university degree?
ببینید M.SC. or M.SA
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان:
(2016-05-16 ساعت 15:12)avatar13 نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 14:52)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 14:45)mostafa2017 نوشته:  بسیار بسیار ممنون از جواب شفاف شما.

۱- میشه لطف کنین بفرمایید که، تلفن شرکت رو باید بدم (من تو شرکت کار نکردم و این شرکت پیمانکار بودش) یا تلفن آزمایشگاه رو که کار کردم.

نگرانیم از اینه که زنگ بزنن شرکت و بپرسن که من اونجا کار کردم یا نه، که به احتمال زیاد جواب منفی‌ خواهد بود. برا همین نمیدونم کدوم تلفن رو باید بزنم و آیا تو قسمت توضیحات باید چیزی رو توضیح بدم یا نه. (من تو توضیحات نوشتم تو بیمارستان دولتی کار کردم تحت نظارت این شرکت خصوصی و شرح وظایفمو گفتم)

۲- و به عنوان آخرین سوال می‌تونم بپرسم، اینطور که قسمت سربازی رو پر کردم صحیح هستش؟ (من تو کلینیک سپاه خدمت کردم، آمپول زدن، پانسمان و ....):

Branch of Service:
Mandatory Military Service

Rank/Position:
Second Lieutenant

Military Specialty:
Medical Technician in Clinic
Mandatory Military Service من اینو نمیدونم چی هست
ولی بقیه رو درست پر کردین.
مسئله بعدی شما باید اسم سوپروایزتون رو هم بدین پس تلفن جایی رو بدین که شما رو میشناسن.
و اینکه تلفنم بزنن خیلی محال هست یا لااقل برای من اینگونه نبود.
بعد دوست عزیز اصلاً بحث کلیرنس معلوم نمیکنه کدوم زودتر هست و کدام دیرتر.
اصلاً به اینها توجه نکنید
موفق باشید.

Ho-tasha عزیز سلام من فرم با مدرک تحصیلی پر میکنم مدرکم ارشد هست.فعلا بیکارم چون داشتم برا دکترا میخوندم ازتون سوالی داشتم اینکه من میخام سوابق کاریمو پر نکنم که قبلا کجا کار میکردم چون فیلد تحصیلاتو پر کردم بنظر شما لازم هست؟.مضاف براینکه باید سوابق و مدارکشو پیدا کنم و تایید و ترجمه کنم. چون فکر میکنم پر کردن سوابق شغلی برای افرادی که از فیلد سابقه کار  استفاده میکنند.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
با سلام
ببینید اگر جایی کار کردین که ثبت شده بهتر هست اعلام بشه چون داخل کلیر شدن احتمال داره بهش بربخورن ولی اگر کار ساعتی و نمیدونم دانشجویی بوده نیاز نیست
با تحصیلاتتون برین و بگید که من فوق گرفتم و بیکارم.
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان: avatar13
(2016-05-18 ساعت 09:34)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-17 ساعت 21:07)omid_k0 نوشته:  برای مدرک فوق لیسانس باید advance degree انتخاب بشه یا university degree?
ببینید M.SC. or M.SA

نداره که فقط این دو مورد هست و موارد دیگه...
یه چیز دیگه من در دوران دبستان پسوندی در فامیلی داشتم که همون موقع حذف کردیم. تو تکمیل فرم قسمتی که میگه نام دیگه داشتین؟ زدم بله.. دوتا کادر باز شد ، تواولی فامیلی قدیمی مو نوشتم ولی تو دومی هم حتما باید یه چیزی نوشته بشه وگرنه مرحله بعدی نمیره..... همین اسم کوچک خودموبزنم؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 09:50)omid_k0 نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 09:34)ho_tasha نوشته:  
ببینید M.SC. or M.SA

نداره که فقط این دو مورد هست و موارد دیگه...
یه چیز دیگه من در دوران دبستان پسوندی در فامیلی داشتم که همون موقع حذف کردیم. تو تکمیل فرم قسمتی که میگه نام دیگه داشتین؟ زدم بله.. دوتا کادر باز شد ، تواولی فامیلی قدیمی مو نوشتم ولی تو دومی هم حتما باید یه چیزی نوشته بشه وگرنه مرحله بعدی نمیره..... همین اسم کوچک خودموبزنم؟
دوست عزیز همون اسمتو بنویس اون داره میگه که قبلاً که استفاده میکردی چی بوده همین اسم و فامیل قبلی رو بنویس حالا درسته فقط فامیلی رو تعویض کردی اونها هم میفهمم اینو.
سفرنامه
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوست عزیز
من هنوز پاسپورت جدیدم نرسیده دستم و شروع به پر کردن فرم 260 نکردم
1-می خواستم ببینم چه مدارکی رو باید بدم ترجمه که زودتر شروع کنم همزمان با واکسیناسیون جلو ببرم
2-فرم 260قابلیت save یعنی ذخیره اطلاعات داره؟ یعنی می شه تیکه تیکه رفت جلو؟
3-همسرم هم باید واکسن ها رو بزنه و مدارکش رو ترجمه کنه و اگه ایشون حامله باشه و نتونه واکسن بزنه باید چیکار کرد؟
کیس نامبر:2017AS10XX
تعداد کیس : 2نفر
مصاحبه : ابوظبی
زمان مصاحبه: 2017/DEC/14  
نتیجه :AP
تشکر کنندگان:
اگه فرزند 21 سال دارید و نگرانید که پرونده ی اون چی میشه،متن زیر رو بخونید
ولی اگه میخواید خلاصه بدونید، اینه که فرزند شما تا سن 21 سال 7 ماه وقت داره، ویزا رو بگیره!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در قانون مھاجرتی آمریکا بطور واضح ذکر شده کھ سن قانونی یک فرد 21 سال است . این بدان معنی است کھ از
لحاظ قوانین مھاجرتی تا 21 سالگی سرپرستان خانواده ( پدر و مادر و یا پدرخوانده و مادرخوانده ) سرپرست
قانونی فرزندشان نیز ھستند.
در مورد ویزای لاتاری، در قوانین بطور واضح ذکر شده کھ افراد زیر 21 سال در زمانی کھ سرپرست قانونی آن
ھا برنده ی اصلی باشند فرزندشان نیز شامل پرونده ی مھاجرتی شده، میتواند درخواست ویزا کند. اما در زمانی کھ
فرزند در طی پروسھ ی حدودا یک سال و نیمھ ی لاتاری ( از زمان برنده شدن تا پایان سال ویزایی ) سنش از
21 سال عبور کند، تکلیف وضعیت قانونی این فرد چھ خواھد شد ؟ آیا ھنوز پدر و مادر قیم او محسوب خواھند
شد؟
متاسفانھ پاسخ بھ این سوال بطور شفاف در قوانین ویزای لاتاری درج نشده و پاسخ صریح بھ این مسئلھ را فقط
در بخش نامھ ھای مھاجرتی، اداره ی مھاجرت آمریکا میتوان یافت. این متن، راھنمای افرادی است کھ قیم آنان
برنده ی ویزای مھاجرتی شده اند و این افراد در شرف 21 سالھ شدن ھستند.
صریحا میگویم " زیر 21 سال داشتن در زمان ثبت نام اولیھ نیز حتی تضمینی برای اینکھ شما نیز واجد شرایط
اخذ ویزا ھستید نیست " !
ابتدا 2 مورد را کھ قانون شفافا بھ آن اشاره کرده را روشن میکنیم :
( نکتھ : منظور از 21 سالگی ، 21 سالھ تمام است یعنی فردای تولد بیست و یک سالگی، شما 21 سال و 1 روز
سن دارید.)

1 -اگر فرزند شما ، در زمان ثبت نام اولیھ ، بالای 21 سال داشت . بھ ھیچ وجھ ایشان واجد شرایط اخذ
ویزای مھاجرتی با شما در آن پرونده نخواھند بود.
2 -اگر فرزند شما ، تا پایان سال ویزایی دوره ی لاتاری شما ( برای مثال در لاتاری 2016 این زمان تا
30 سپتامبر 2016 میباشد ) 21 سالھ نخواھد شد. او واجد شرایط اخذ ویزاست.
و اما اصل مطلب، زمانی کھ فرزند در این فاصلھ ی زمانی 21 سالھ میشود.
اداره ی مھاجرت امریکا، در سال 2002 قانونی بھ نام Act Protection Status Child را تصویب نمود .
ھدف این قانون حمایت از کودکان خانواده ھایی با پرونده ی مھاجرتی است کھ سن قانونی این فرزندان بخاطر
طولانی شدن پروسھ ی مھاجرت از 21 سال تجاوز میکرد و آنان دیگر شامل پرونده نمیشدند و بھ صورت
ناخواستھ خانواده از یکدیگر جدا میشدند. تمرکز این قانون بیشتر بر پرونده ھای مھاجراتی برپایھ ی روابط
خانوادگی است ( Based Family ( کھ فرایند آنان تا حدود 14 سال نیز طول میکشد. اما خوشبختانھ این قانون
شامل حال پرونده ھای مھاجرتی لاتاری نیز میشود ! در ذیل جزئیات اینکھ این قانون چگونھ بھ کمک چنین کیس
ھایی می آید بحث میکنیم.
CSPA بھ موجبش ، سن قانونی فرزند زیر 21 سال، بھ مدت زمانی کھ پرونده روال اداری اش طول کشیده باشد
یعنی
( از زمان ارائھ ی درخواست مھاجرت تا زمانی پرونده ی مھاجراتی شما تایید شود ) فریز میشود. این زمان از
سن فرزند ، در روزی کھ پرونده اش جاری ( کارنت )شده ، کم خواھد شد . اگر سن فرزند زیر 21 سال باشد بھ
او ویزا تعلق میگیرد و اگر خیر او شامل پرونده نیست.

در ویزاھای لاتاری روز ارائھ ی درخواست روز اول شروع ثبت نام لاتاری آن سال یعنی 1 اکتبر و زمان تایید
پرونده ی مھاجراتی روز اعلام نتایج یعنی 5 می در نظر گرفتھ میشود. برای لاتاری 2016 این مدت 216 روز
بود.
روز اعلام نتایج - روز اول ثبت نام لاتاری
2015 th 2014 –May 5 st October 1
216 روز
این بدین معنی است کھ سن متقاضی ، تا 216 روز بعد از تولد 21 سالگی اش طبق CSPA محافظت خواھد شد.
اگر پرونده ی متقاضی تا 216 روز بعد از تولد 21 سالگی اش جاری شود، بھ او ویزا تعلق میگیرد !
معنی از جاری شدن پرونده ، روز اول ماھی است کھ در آن شماره ی کیس تان در ویزا بولیتن اعلام میشود.
با یک مثال، قضیھ را روشن میکنیم.
پدر خانواده ، برنده ی اصلی ویزای لاتاری سال 2016 است. شماره ی کیس آن ھا 5000 است . فرزند وی
متولد 20 سپتامبر 1994 است . این فرزند در زمان ثبت نام اولیھ ی لاتاری زیر 21 سال سن دارد. حتی زمان
پرکردن فرم ھای Ds260 نیز زیر 21 سال است . اما در زمان جاری شدن پرونده و مصاحبھ ، سن ایشان بیشتر
از 21 سال شده.
CSPA در ویزا ھای لاتاری بھ صورت واضح تاکید میکند کھ. سن این فرد تا 216 روز بعد از تولد 21 سالگی
اش یعنی تا 23 اپریل 2016 از لحاظ قانون محافظت میشود. اگر پرونده ی آن ھا، تا ماه اوریل جاری شود
( دقت کنید کیس نامبر 5000 است) بھ ایشان ویزا تعلق میگیرد. اما اگر در ویزا بولیتن اوریل تا شماره 5000
کارنت نشود ، دیگر واجد شرایط نخواھد بود و اصطلاحا out-Age میشود.
در سال 2016 ، تا ماه اوریل حدود 5800 کیس کارنت شد و این فرد موفق بھ اخذ ویزا شد.

چند نکتھ :
1 -مھم نیست کھ شما در چھ ماھی مصاحبھ شوید ، شما اگر در زمان جاری شدن پرونده سن قانونی شما
محافظت شده باشد ( 216 روز + تولد ) شما واجد شرایط ھستید.
2 -اگر شما مثلا تا ماه اوریل واجد شرایط باشید و در می Out-Age شوید. در صورتی کھ شما در روز
مصاحبھ پرونده تان نیاز بھ بررسی بیشتر داشتھ باشد ( AP, Process Administrative ( قانون
CSPA تا پایان سال ویزایی از سنتان محافظت میکند.
3 -اگر متاسفانھ out-Age شدید. زیاد نگران نباشد، نھ تنھا پدر یا مادر شما پس از اخذ گرین کارد برای
شما اقدام میکنند بلکھ CSPA بازھم بھ کمک شما می آید. و بھ صورت اتوماتیک پرونده ی شما را بھ
پرونده ی مھاجرتی خانوادگی F2B تبدیل میکند و با این کار زمان فایل پتیشن شما ، بھ ھمان زمان
ثبت نام در لاتاری تبدیل میشود. یعنی بازه ی حدودا 5 سالھ ی انتظار بھ 3 سال تقلیل پیدا میکند.
4 -اگر شما در چنین وضعیتی قرار دارید. سریعتر بھ سفارت مربوطھ ایمیل بزنید و از آنان بخواھید پرونده تان
را با توجھ بھ قانون CSPA بررسی کنید . بسیار محتمل است کھ گاھی در بعضی از سفارت ھا از اثر
CSPA بر ویزا ھای لاتاری بی خبر باشند، برای مثال در یک کیس، سفارت آنکارا پس از ایمیل، مجددا
کیس را بررسی کردند و نفر سوم را با توجھ بھ CSPA بھ سایت CEAC اضافھ کردند.
5 -از NVC و KCC در مواردی در مورد CSPA سوال شده کھ آن ھا متاسفانھ جواب ھای غیرصحیحی داده
اند ( برای مثال در یک مورد پاسخ داده شده کھ ھر متقاضی کھ در زمان ثبت نام زیر 21 سال باشد، واجد
شرایط است ) این پاسخ کاملا غلط است ! بخش مھاجرتی کنسولگری امریکا تنھا منبع پاسخ قابل اتکاست و
نھ ھیچ نھاد دیگری.
کیس: لاتری
کیس نامیر: زیر 2000
رویت قبولی: ‎May 3  ،  بعد از ریجکت شدن از سفارت برای ویزای توریستی !!!!!
ارسال فرم: ‎May 16
تعداد افراد: 3 نفر
کارنت شدن: ‎8 آگست
نامه ی دوم: 20 سپتامبر
تاریخ مصاحبه: 28 نوامبر
مكان مصاحبه: ابوظبی
شغل : آزاد
سربازی: ارتش
آپدیت ها :
سایت ابوظبی: 4 دسامبراولین بار و دوم آگست به خاطر کلیر شدن
سایت CEAC: برنده اصلی 14 دسامبر،فرزند و همسر 13 دسامبر و تعدادی آپدیت دیگه به خاطر ارسال ایمیل
دو خطی: 27 جولای
آپدیت OR: دوم آگست
نامه کلیری: دوم آگست به همراه درخواست برا بونافاید
تحویل پاسپورت: سیزدهم آگست به همراه بونافاید (اثبات رابطه اصیل مطابق با قانون اجرایی رییس جمهور)، فرزند به عنوان دانشجو در حال تحصیل در آمریکا
دریافت ویزا: 15 آگست
ورد به آمریکا : 9 سپتامبر
تشکر کنندگان: dv2017 ، sheghi ، ho_tasha
سلام
من جزو برندگان سال 2013 بودم که متاسفانه کلیرنس شدم و تا جواب اف بی ای چک اومد و مراجعه کردم سفارت ( آنکارا) اعلام کردند که ظرفیت پر شده و از گرفتن ویزا باز موندم.
خدا خواسته و سال 2016 نیز قبول شدم اما متاسفانه تازه متوجه شدم . امروز تونستم فرمهها رو آماده کنم و 2 روز دیگه پاسهای تمدید شده مون ( من خانم و همسر) میاد که ترجیح دادم فرمم با پاسههایی باشه که اعتبارش کم نباشه
حالا بنظرتون میرسم تا آخر مسیر برم یا باز هم مثل دفعه پیش؟
ضمنا اینکه مرحله پیش چک شدم موثر است تا نتیجه بگیرم ؟
ممکنه ایمیلی بزنم و بکم دفعه قبل اینجوری شده وقت مصاحبه زودتر بدن؟
ضمنا برنده خانمم است و من هم سربازی ارتش بودم
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
تشکر کنندگان:
سلام
یکی از دوستانم تحصیلی دیپلم توی یک جای متفاوت بوده.
یعنی اول یه جا
دوم یه جا
سوم هم یه یک جا
تازه سال آخرش هم که چهارم بوده و نظام قدیم چند سال بعدش گرفته .
حالا چطور اینها رو تو فرم وارد کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-20 ساعت 00:22)mohammad1980 نوشته:  سلام
یکی از دوستانم تحصیلی دیپلم توی یک جای متفاوت بوده.
یعنی اول یه جا
دوم یه جا
سوم هم یه یک جا
تازه سال آخرش هم که چهارم بوده و نظام قدیم چند سال بعدش گرفته .
حالا چطور اینها رو تو فرم وارد کنم ؟

سلام دوست عزیز

کدوم مدرسه دیپلم رو گرفتن اون مدرسه رو بنویسید نیاز نیست همه رو بنویسید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
سلام
من قبلا برنده شدم و مراحل اداری خوردم . برگه صورتی خوردم و بعد هم سقید شدم اما ظزفیت پر شد و ویزا نتونستم بگیرم .
حالا در پاسخ سوال :
‎Have ‎you ever been refused a U.S. Visa, been refused admission to the United States, or withdrawn your application for admission‎ اداری هم ‎at the port of‎ entry?‎

جواب NO زدم و در توضیح نوشتم :
‎I ‎WAS ONE OF THE 2013 DIVERSITY VISA WINNERS (CASE NO 2013AS3037) BUT DUE TO LIMITED CAPACITY OF VISAS, I WAS NOT ISSUED ONE.HOWEVER,I COMPLETED THE APPLICATION AND PROVIDED REDUIRED THINGS AT THAT‎ TIME.‎

بنظر شما توضیح کافیه؟
ضمنا پاسخ سوال رو باید no بزنم دیگه ؟
ممنون میشم زودتر جواب بدید باید زودتز فرمها رو بفرستم
ممنون
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. برنده ۲۰۱۷ هستم و باز هم مزاحم شما میشم، چون تاپیک خودمون سوت و کوره.
سوال اینکه: من ۳ سال برای یک موسسه زیر مجموعه شهرداری کار کردم ولی مستقیما با خودمون قرارداد نمیبستن تا مسئولیت حقوقی و فلان نداشته باشن و غیره، هرسال یه شرکت پیمانکاری میومد باهامون قرارداد میبست، حالا تو فرمم هر سه سال سابقه کار رو بزنم همون موسسه زیر مجموعه شهرداری؟ یا هر سال رو جدا با اون شرکت پیمانکاری جداگانه تو فرم بنویسم و توضیح بدم که پیمانکار بوده و در حقیقت ما تو اون موسسه فلان کار می کردیم؟
لازمه قبل سوگند موقع مصاحبه باز هم توضیح بدم؟
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 09:36)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 15:12)avatar13 نوشته:  [quote='ho_tasha' pid='711639' dateline='1463394171']
Mandatory Military Service من اینو نمیدونم چی هست
ولی بقیه رو درست پر کردین.
مسئله بعدی شما باید اسم سوپروایزتون رو هم بدین پس تلفن جایی رو بدین که شما رو میشناسن.
و اینکه تلفنم بزنن خیلی محال هست یا لااقل برای من اینگونه نبود.
بعد دوست عزیز اصلاً بحث کلیرنس معلوم نمیکنه کدوم زودتر هست و کدام دیرتر.
اصلاً به اینها توجه نکنید
موفق باشید.

Ho-tasha عزیز سلام من فرم با مدرک تحصیلی پر میکنم مدرکم ارشد هست.فعلا بیکارم چون داشتم برا دکترا میخوندم ازتون سوالی داشتم اینکه من میخام سوابق کاریمو پر نکنم که قبلا کجا کار میکردم چون فیلد تحصیلاتو پر کردم بنظر شما لازم هست؟.مضاف براینکه باید سوابق و مدارکشو پیدا کنم و تایید و ترجمه کنم. چون فکر میکنم پر کردن سوابق شغلی برای افرادی که از فیلد سابقه کار  استفاده میکنند.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
با سلام
ببینید اگر جایی کار کردین که ثبت شده بهتر هست اعلام بشه چون داخل کلیر شدن احتمال داره بهش بربخورن ولی اگر کار ساعتی و نمیدونم دانشجویی بوده نیاز نیست
با تحصیلاتتون برین و بگید که من فوق گرفتم و بیکارم.
[/quotممنونم.به اینصورت فقط یک کارم تمام وقت بوده و دوتا کار دیگم نیمه وقت بود و بیمه رد نشده آیا لازم این دوتا هم بنویسم؟ بازم ممنونم Smile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان