کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام دوستان من از برندگان 2017 هستم ببخشید سوالم را اینجا مطرح میکنم چون تو تاپیک خودمون کسی پاسخگو نیست
توی قسمت اطلاعات شغلی حتما شغلی که بیمه داشته دارای سابقه کار یا اگه تو اون شغل چند سال بودیم و رزومه کاری داشته باشیم هم جزو سابقه کار حساب میاد؟
2- برای وارد کردن تاریخ دیپلم و لیسانس من مدرک دیپلمم گم شده و تاریخشو با توجه به مدرک پیش دانشگاهیم وارد کردم خودم حساب کردم مشکلی نیست؟
3-برای لیسانسم هم هنوز مدرکم نیامده بازم خودم شروعش رو زدم 1 مهر سال ورودم پایانش رو هم زدم پایان تیر سال فارغ التحصیلیم درسته؟
کیس نامبر : 2017AS5***
تاریخ رویت قبولی: 9 MAY
محل مصاحبه‌:ایروان
تعداد کیس:2 نفر
برنده اصلی: همسرم (مرد)
تاریخ مصاحبه: 30 می
یکضرب? ولی نقص مدرک?
تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 11:48)NEGAR.GOLKAR نوشته:  سلام دوستان من از برندگان 2017 هستم ببخشید سوالم را اینجا مطرح میکنم چون تو تاپیک خودمون کسی پاسخگو نیست
توی قسمت اطلاعات شغلی حتما شغلی که بیمه داشته دارای سابقه کار یا اگه تو اون شغل چند سال بودیم و رزومه کاری داشته باشیم هم جزو سابقه کار حساب میاد؟
2- برای وارد کردن تاریخ دیپلم و لیسانس من مدرک دیپلمم گم شده و تاریخشو با توجه به مدرک پیش دانشگاهیم وارد کردم خودم حساب کردم مشکلی نیست؟
3-برای لیسانسم هم هنوز مدرکم نیامده بازم خودم شروعش رو زدم 1 مهر سال ورودم پایانش رو هم زدم پایان تیر سال فارغ التحصیلیم درسته؟
۱-
۲-برای تاریخ مدارک از مهر اون سال تا خرداد یا تیر سال بعد بزنین مشکلی نیست-فقط هنگام مصاحبه شما باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو داشته باشید یا گواهی موقت تهیه کنید
۳-مشکلی نیست-ولی برای مصاحبه باید همراه داشته باشید
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 22:13)ELNAZWORLD نوشته:  
(2016-06-05 ساعت 11:48)NEGAR.GOLKAR نوشته:  سلام دوستان من از برندگان 2017 هستم ببخشید سوالم را اینجا مطرح میکنم چون تو تاپیک خودمون کسی پاسخگو نیست
2- برای وارد کردن تاریخ دیپلم و لیسانس من مدرک دیپلمم گم شده و تاریخشو  با توجه به مدرک پیش دانشگاهیم وارد کردم خودم حساب کردم مشکلی نیست؟
۱-
۲-برای تاریخ مدارک از مهر اون سال تا خرداد یا تیر سال بعد بزنین مشکلی نیست-فقط هنگام مصاحبه شما باید مدرک دیپلم  و پیش دانشگاهی رو داشته باشید یا گواهی موقت تهیه کنید
۳-مشکلی نیست-ولی برای مصاحبه باید همراه داشته باشید

ممنون از پاسخگویی
یکضرب? ولی نقص مدرک?
تشکر کنندگان: ELNAZ21
با سلام خدمت همگی راستش تا قبل از مراجعه به این سایت هیچ استرسی بابت مصاحبه نداشتم منتها چندوقته که مباحث مربوط به کلیرنس دوستان را پیگیری میکنم شدیدا استرس دارم من برنده 2016 با کیس 6***هستم که متاسفانه خیلی دیر خبرقبولیمو شنیدم و 10 می امسال فرم 260 را پرکردم رشته من کشاورزی بوده و سه سال حق التدریس پیام نور بودم با توجه به اینکه هنوز هم تاریخ مصاحبه ام نیامده و امکان دارد مرداد باشد در صورت چک خوردن شرایطم بد میشود بنظر شما اصلا امیدی هست که ویزا یکضرب بگیرم یا بخاطر تدریس صد درصد چک میخورم شوهرم سربازی خریده و مشکلی از این بابت نداره لطفا راهنمایی کنید ممنون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان بعد از اینکه فرم رو فرستادیم باید منتظر نامه دوم باشیم؟ جریان کارنت چیه که اول هر ماه میلادی باید چک کنیم؟کیس نامبر ما 5هزار نامه دوم حدودا دی ماه میاد درسته؟
یکضرب? ولی نقص مدرک?
تشکر کنندگان:
(2016-06-15 ساعت 11:21)NEGAR.GOLKAR نوشته:  سلام دوستان بعد از اینکه فرم رو فرستادیم باید منتظر نامه دوم باشیم؟ جریان کارنت چیه که اول هر ماه میلادی باید چک کنیم؟کیس نامبر ما 5هزار نامه دوم حدودا دی ماه میاد درسته؟

۱-بله
۲-اول هر ماه شماره هایی که برای مصاحبه ماه بعد قراره برن اعلام میشن
۳-بله همین حدود و از اون موقع شما میتونین منتظر نامه دوم که جایگزین نامه اول میشه باشین
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

تشکر کنندگان: NEGAR.GOLKAR
سلام من از برندگان ٢٠١٧ هستم كه فرم ها ي ds-260 رو تكميل كردم ولي براي جلوگيري از اف بي آي چك خوردن به خاطر مدر ك و شغل خودم و همسرم ، شغلمون و آزاد و خانه دار و مداركمون هم ديپلم وارد كرديم ، ولي الان خيلي ناگهاني متوجه شديم كه توي عقد نامه مدرك و شغل واقعي ثبت شده ، حالا سوالم اينه كه آيا اين قضيه توي مصاحبه و بردن اصل عقدنامه و ترجمه اون در زمان مصاحبه ميتونه مشكلي ايجاد كنه ؟ يا نگران نباشيم ؟
تشکر کنندگان:
Photo 
من قسمت مقطع تحصیلی رو اشتباه زدم،دانشجوی فوق هستم،بنظرتون لازمه انلاک کنم یا مهم نیس،البته کیس نامبرم هم بالاس،تصویرش رو گذاشتم
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
تشکر کنندگان:
تصویر مقطع تحصیلی
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

ممنون میشم فرمت رزومه رو بذارین.تو پیجها هر چی میگردم پیداش نمیکنم.

ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-06-24 ساعت 14:41)shafaghraygan نوشته:  سلام من از برندگان ٢٠١٧ هستم كه فرم ها ي ds-260 رو تكميل كردم ولي براي جلوگيري از  اف بي آي چك خوردن به خاطر مدر ك و شغل خودم و همسرم ، شغلمون و آزاد و خانه دار و مداركمون هم ديپلم وارد كرديم ، ولي الان خيلي  ناگهاني متوجه شديم كه   توي عقد نامه مدرك و شغل واقعي ثبت شده ، حالا سوالم اينه كه آيا اين قضيه توي مصاحبه و بردن اصل عقدنامه و ترجمه اون در زمان مصاحبه  ميتونه مشكلي ايجاد كنه ؟ يا  نگران نباشيم ؟

افیسرا زرنگن یه نفر دیپلم جعلی داده ایروان ریجکت شده خود دانید ریسکه
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 15:47)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-26 ساعت 00:16)یاس 926 نوشته:  شماره CASEما زیر 2000 هست ولی همسر پاسپورتش منقضی شده و وقتی رفت دنبالش گفتن کارت پایان خدمت باید هوشمند باشه و پروسه 10تا15 روزه داره .یعنی اگه خوش شانس باشه سه هفته بعد پاس بگیره !!
سوالم اینه : میشه با وجود ایکه برنده ایشون هستن ولی پاس نداره و کیس زیر 2000 هست فعلا OTHER DOCUMENTرو انتخاب کنیم یا صبر کنیم تا پاس بیاد ؟؟

با سلام مهم این بود که شما زود بفرستین حالا که نفرستادین به نظرم این هست که صبر داشته باشید و بعد بفرستین هر دو گزینه ها رو میتونید داشته باشید و نگران نباشید نهایتاً تا عید به مصاحبه دعوت میشید ولی اگر میخواهید که به نظرم صبر کنید.
حال تصمیم با خود شما میتونه باشه.
موفق باشید.

همین الانم دیره کیس ما سال پیش 4 ماه تاخیر خورد 24 جولای سابمیت کردیم
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 23:24)Arash.arezoo نوشته:  o you authorize disclosure of information from this form to the Department of Homeland Security, the Social Security Administration, and such other U.S. Government agencies as may be required for the purposes of assigning you a social security number (SSN) and issuing you a Social Security card and do you authorize the Social Security Administration to share your SSN with the Department of Homeland Security
آخرین سوال فرم ds-260.من منظورش رو نفهمیدم!میشه کمک کنید.

تیک بزنین مهم نیس منظور اینه که ssn صادر بشه مستقیم ولی اکثرا وقتی میرن مجبورن همونجا دوباره درخواست بدن
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 10:52)امیرساسان نوشته:  با سلام خدمت دوست عزیز
من هنوز پاسپورت جدیدم نرسیده دستم و شروع به پر کردن فرم 260 نکردم
1-می خواستم ببینم چه مدارکی رو باید بدم ترجمه که زودتر شروع کنم همزمان با واکسیناسیون جلو ببرم
2-فرم 260قابلیت save یعنی ذخیره اطلاعات داره؟ یعنی می شه تیکه تیکه رفت جلو؟
3-همسرم هم باید واکسن ها رو بزنه و مدارکش رو ترجمه کنه و اگه ایشون حامله باشه و نتونه واکسن بزنه باید چیکار کرد؟

سریال پاسپورت اگر آشنا دارید از گذرنامه بگیرید لیست مدارک تو کانال تلگرام پاریزتراول هست ترجمه ها بهتره نزدیک به تاریخ مصاحبه باشه فقط مهر مترجم بقیش پول حروم کردنه 260 رو میشه تکه تکه سیو کرد مدرک تحصیلی قانونا فقط کیس اصلی میخاد ولی ممکنه افیسر واسه بررسی از شما بخاد واکسن همگی
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح می کنم
من از برندگان 2017 هستم
فرم 260 رو پر کردم با کیس نامبر 6000
زیر iv application نوشته complete و شماره confirm هم داده
حالا جای دیگه هم چک کنم یا فرمی رو پر کنم ؟
لطف و بزرگی کنید یه خلاصه ای از کارهای لازم رو بفرمائید
صفحات تاپیک رو خوندم ، چیزی دستگیرم نشد
مردد شدم شاید کاری جا بمونه
ببخشید بابت سوال پیش پا افتادم ، اگه حتی پیوست مرحله به مرحله ای هست ممنون میشم راهنمایی کنید
پیروز باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان