کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2015-08-03 ساعت 10:20)kian_parsi نوشته:  عذر ميخوام حتما بايد بگيم قبل از قسم خوردن؟ يعني خودشون قبل قسم راجع به فرم ميپرسن؟

روز مصاحبه در ابتدا آفیسر از شما میخواد که قسم بخورید که تمامی مدارک و فرم ها و تمامی سوالاتی که پرسیده میشه رو با صداقت پاسخ میدید و سوالات آفیسر بعد از قسم خوردن شما شروع میشه. پس در ابتدا هر قسمت از فرم رو که فکر میکنید اشتباه وارد کردید درستش رو اطلاع بدید. حتی اگه اشتباهتون قابل ذکر هست، درستش رو پرینت بگیرید تا روز مصاحبه اگر آفیسر خواست بدید بهش. ولی خیالتون راحت باشه که اگر اشتباهتون سهوی باشه و زیاد مهم نباشه، آفیسر میگه: بسیار خوب، ایرادی نداره و ممنون که گفتید. " نگران نباشید.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
(2015-07-29 ساعت 09:37)farsan نوشته:  سلام پسرم از برندگان ۲۰۱۶ هست توی فرم آدرس فعلی رو نوشته حالا تغییر آدرس داره درضمن همسرش اسم کوچک رو تغییر داده بوده يادشون رفته اسم قدیمیه رو بنویسم به نطرتون باید درخواست انلاک فرم بدن شماره شون حدود 4000 هست ممنون میشم راهنمایی کنید

با توجه به کیس نامبر 4000 ، قطعا جزو اولین سری کارنتی ها نخواهند بود، من توصیه میکنم با توجه به اینکه اسم دیگه ای رو توی فرم ثبت کردن (اگر املای نامشون رو اشتباه وارد کرده بودن زیاد مهم نبود) ، یک ایمیل به kcc بزنید و در خصوص این اشتباه نظرشون رو بخواید تا در صورت امکان فرم رو براتون آنلاک کنند. حتما ازشون بخواید که اگر نیاز هست و در صورت صلاحدید فرم رو آنلاک کنند. با کیس نامبر 4000 فرصت زیاد دارید و در صورت آنلاک فرم هم جای نگرانی نیست.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT ، Neda Gh
آقا دمت گرم ممنون فقط اون قسمت كه گفتيد درستش را پرينت بگيريد نفهميدم از چي پرينت بگيرم؟
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
تشکر کنندگان:
(2015-08-03 ساعت 22:12)kian_parsi نوشته:  آقا دمت گرم ممنون فقط اون قسمت كه گفتيد درستش را پرينت بگيريد نفهميدم از چي پرينت بگيرم؟

خواهش میکنم. منظورم این بود که اگر مثلا آدرستون عوض شده یا اشتباه وارد شده و یا اشتباه دیگه ای دارید، همه رو مثلا توی یک فایل متنی (word) تصحیح و تایپ کنید و پرینتش رو همراه داشته باشید تا هم یه لیست از ایراداتتون داشته باشید، هم آفیسر گیج نشه و هم حالت رسمی جهت ارائه به آفیسر داشته باشه. این شخصا نظر بنده هستش و فقط در صورتی که آفیسر از شما خواست تا اطلاعات درستتون رو بهش بدید، این برگه رو ارائه بدید. در غیر این صورت هیچ مدرک و اطلاعات اضافی به آفیسر ارائه ندید و فقط همون چیزی رو که میخواد بهش بدید.
برای تشکر کردن از کسانی که به سوالاتتون پاسخ میدن هم میتونید از گزینه تبریک و تشکر که در پایین همین قسمت قرار داره استفاده کنید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: kian_parsi ، م.صاد ، ehsan TT ، Neda Gh
سلام
1.بعداز تکمیل کردن فرم در صفحه اخر منظور از requirments for photographsچیه؟باید چیکارکنیم؟؟
2.ایا مثل سال های پیش باید مدرکی پست شود بعداز فرم پرکردن؟چه مدارکی؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-05 ساعت 08:42)1nasim نوشته:  سلام
۱.بعداز تکمیل کردن فرم در صفحه اخر منظور از requirments for photographsچیه؟باید چیکارکنیم؟؟
۲.ایا مثل سال های پیش باید مدرکی پست شود بعداز فرم پرکردن؟چه مدارکی؟

سلام
1. شما نیازی نیست در این مرحله کاری بکنید. در اون صفحه توضیحاتی راجع به مشخصات عکسی که برای روز مصاحبه باید همراه داشته باشید داده شده است.
2. سال های قبل هم فقط برای سفارت آنکارا باید 15 روز قبل مصاحبه ترجمه مدارک خودتون رو پست میکردید.
تشکر کنندگان:
سلام
من موقع پر كردن فرم ٢٦٠ در قسمتي ادرس محل
زندگي از ١٦ سالگي رو خواسته بود من فقط يك ادرس
كه ادرس خونه ي قبلي مون بود رو وارد كردم، در
صورتي كه دو جاي ديگه قبل از اون زندگي ميكرديم،
ايا اين موضوع مشكل ساز هست. در اين شرايط بهتر
هست چه كاري كنم؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2015-08-12 ساعت 14:11)Golshifteh68 نوشته:  سلام
من موقع پر كردن فرم ٢٦٠ در قسمتي ادرس محل
زندگي از ١٦ سالگي رو خواسته بود من فقط يك ادرس
كه ادرس خونه ي قبلي مون بود رو وارد كردم، در
صورتي كه دو جاي ديگه قبل از اون زندگي ميكرديم،
ايا اين موضوع مشكل ساز هست. در اين شرايط بهتر
هست چه كاري كنم؟
ممنونم

سلام. دوست عزیز معمولا راست گویی و صداقت بهترین نتیجه رو در بر داره ولی در مورد اشتباه شما چون عمدی در کار نبوده مشکل خاصی پیش نمیاد و میتونید در روز مصاحبه اعلام کنید که اشتباه کردید.
به هیچ عنوان بخاطر این گونه اشتباهات فرم رو انلاک نکنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Amir.AA ، golshifteh ، matin86 ، 1362amin1362
من شماره كيس ام حدود ٢٢٠٠ است و يك بار فرم را انلاك كردم هنوز نامه دوم را دريافت نكردم به سايت كي سي سي هم كه ميرم هنوز ميگي مدارك در كي سي سي هست كسي مي دوني علت چي هست؟!

تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 11:00)Aabearff نوشته:  من شماره كيس ام حدود ٢٢٠٠ است و يك بار فرم را انلاك كردم هنوز نامه دوم را دريافت نكردم به سايت كي سي سي هم كه ميرم هنوز ميگي مدارك در كي سي سي هست كسي مي دوني علت چي هست؟!

با سلام دوست عزیز

لطفا سوالات مربوط به هر موضوع رو در تاپیک خودش مطرح کنید و منتظر باشید تا دوستان پاسخ شما رو بدن و با گذاشتن پست اضافی تاپیکها رو شلوغ نکنید.

شما چون فرمتون رو آنلاک کردید ممکنه یکماه دیر تر به مصاحبه برید

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Amir.AA ، humsun
با سلام یک سوال از دوستان با تجربه گروه. اگر آدرس فعلی که ما در ds260 پر کردیم تغییر کنه آیا لازمه که فرم رو آنلاک کنیم یا خیر؟
تشکر کنندگان:
(2015-09-01 ساعت 13:22)sasachi نوشته:  با سلام یک سوال از دوستان با تجربه گروه. اگر آدرس فعلی که ما در ds260 پر کردیم تغییر کنه آیا لازمه که فرم رو آنلاک کنیم یا خیر؟

خیر لازم نیست
می تونی روز مصاحبه به مسئول دریافت مدارک یا آفیسر بگی و بعد قسم بخوری
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-05-10 ساعت 15:41)HERMES7 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 13:49)آلیس-1980 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 12:46)mohammad1980 نوشته:  سلام
من دوستم سال تولدش رو توی ثبت نام اولیه اشتباه زده - حالا اول باید مکاتبه کنم با kcc بعد فرم رو پر کنم یا اول ds-260 رو پرکنم بعد مکاتبه کنم؟
شما فرم رو به صورت درست پر کنید و بعد با kcc مکاتبه کنید.kcc بهتون جواب میده که ما نمی تونیم تغییری تو فرم شما بدیم.شما از ایمیلتون پرینت بگیرید و در روز مصاحبه قبل قسم خوردن به آفیسر بگید که همچین اشکالی بوده و شما اصلاحش کردین.برای مکاتبه با kcc وقتی در گوشه ی سمت راست بالا مشخصات و تاریخ تولد رو می نویسین باید همون تاریخ اشتباهی که موقع ثبت نام نوشتین رو بنویسین،چون کیس شما با اون مشخصات شناخته می شه و بعد در متن ایمیل توضیح بدید که کدوم تاریخ غلط و کدوم صحیحه.
نه نیازی به مکاتبه با kcc ندارین! تماس هم بگیرید میگن تو فرم درست بنویسید! سعی کنید فرم 260 رو درست پر کنید!
موفق باشید Smile
سلام
حالا کدوم راهنمایی درسته ، باید اطلاع داد یا نداد.
تشکر کنندگان:
دوستان گلم، باز کردن فرم یعنی به تعویق انداختن پروسه کاری شما.

توصیه ای که من دارم این هستش که به خاطر موارد بی اهمیت و سرسری مثل تاریخ تولد، جابجا نوشتن حروف اسم یا فامیل، کلاً خطا در تاریخ و .... هیچ اقدامی نکنین و روز مصاحبه به آفیسر بفرمایین که اشتباهی رخ داده و آفیسر به شما میگه تصحیح کن و اون زمان تصحیح رو انجام میدین.

باز کردن فرم واسه ی افرادی هستش که مثلاً ازدواج کردن و یا تغییر بزرگی در پروندشون ایجاد شده. به امید موفقیت همتون
تشکر کنندگان: Siamak ، Amir.AA ، m.ghoreishi
يك سوال متاسفانه من متوجه شدم اسپل فاميليم در روز ثبت نام اوليه لاتاري با پاسپورتم متفاوت قيد شده و تو فرم ds260 هم اصلاحش كردم حالا ميخوام بدونم ايا برام روز مصاحبه مشكلي پيش خواهد امد ؟ بايد به افيسر توضيح بدم اين اشتباه رو براي اثبات اينكه من همان شخص برنده هستم! بخصوص اينكه در فرم اوليه ثبت نام لاتاري عكس هم اتچ كرده ام و ادرس و ايميل هم همان ايميل فرم ds 260 مي باشد
كيس نامبر:٢xxx رويت جواب : 8may افراد:٢ نفر ارسال فرم : june كارنت :13 Aug نامه دوم:30 Sep
مصاحبه :هفته دوم نوامبر -- هزينه: ترجمه بدون تایید 700 ه.ت :واكسيناسيون:300 ه.ت نفری... آزادسازي مدارك: 6 م. تور بليط هتل (6شب): 2 م نفری. مديكال:525 درهم نفری -- سفارت:ابوظبی -- آپدیت: نوامبر
کلیر دسامبر
Big Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان