کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2015-09-07 ساعت 00:05)Alireza1111 نوشته:  يك سوال متاسفانه من متوجه شدم اسپل فاميليم در روز ثبت نام اوليه لاتاري با پاسپورتم متفاوت قيد شده و تو فرم ds260 هم اصلاحش كردم حالا ميخوام بدونم ايا برام روز مصاحبه مشكلي پيش خواهد امد ؟ بايد به افيسر توضيح بدم اين اشتباه رو براي اثبات اينكه من همان شخص برنده هستم! بخصوص اينكه در فرم اوليه ثبت نام لاتاري عكس هم اتچ كرده ام و ادرس و ايميل هم همان ايميل فرم ds 260 مي باشد

خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد. مهم فرم 260 هست که شما درست ارسال کردی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
دوستان من در فرم قسمتی که آدرسی رو در امریکا خواسته بود آدرس دوستم که در LA هست رو دادم چون کسی رو نداشتم. حالا میخوام بدونم بعد گرفتن ویزا اگه بخوام مستقیم برم نیویورک میتونم؟ حتما باید در مصاحبه گفته بشه یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 00:26)ژینوس ملک نوشته:  دوستان من در فرم قسمتی که آدرسی رو در آمریکا خواسته بود آدرس دوستم که در LA هست رو دادم چون کسی رو نداشتم. حالا میخوام بدونم بعد گرفتن ویزا اگه بخوام مستقیم برم نیویورک میتونم؟ حتما باید در مصاحبه گفته بشه یا نه؟

سلام خدمت شما

شما در سه مرحله میتونید آدرستون رو تغییر بدین.
یکبار در فرم 260
یکبار در روز مصاحبه
و یکیار هم هنگام پذیرش در فرودگاه پیش آفیسر مهاجرت

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: aminooo
سلام دوستان من تازه با سایت شما اشنا شدم
یه اشتباهی رخ داده قسمتی از فرم که نام شهر و استان را از من خواسته
8e. District/County/Province/State
اشتباهی نوشتم Tehran,Iran
من اهل تهرانم ایرانو جلوی تهران نوشتم این برای من مشکلی ایجاد نمی کنه یا باید دوباره ثبت نام کنم ؟Sad
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 01:46)Srod نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 01:40)leila shahbakh نوشته:  سلام دوستان من تازه با سایت شما اشنا شدم
یه اشتباهی رخ داده قسمتی از فرم که نام شهر و استان را از من خواسته
8e. District/County/Province/State
اشتباهی نوشتم Tehran,Iran
من اهل تهرانم ایرانو جلوی تهران نوشتم این برای من مشکلی ایجاد نمی کنه یا باید دوباره ثبت نام کنم ؟Sad

نه دوست عزیز هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه
حتی اگر اسم شهر رو اشتباه هم می نوشتین بعد از برنده شدن میتونستین اصلاحش کنین

Srod عزیز یه چیز دیگه من الان باز یه نگاهی که کردم این بود که شماره تلفن را من قبل 98 به اضافه نزاشتم فقط 98 خالی گزاشتم 989215921234
فقط این دو اشتباه می ترسم که رد کنند اگر درصد قبولی من را پاین میاره یا به اصطلاح رد کنند توی ابان مجاز هستم دوباره ثبت نام کنم یا اینکه امیدوار باشم ؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان از انجايي كه با شماره كيس نامبر حدود ٢٠٠٠ هنوز نامه دوم برام نيومده يه خورده وسواس شدم!!! ميشه بگيد وقتي كه فرم ٢٦٠ را كامل كرديم و در اخر بهتون يك شماره مي دهد و پايين صفحه اون باركد مي ايد و ميگه اين ويزا نيست يعني فرم كامل هست ديگه؟!

تشکر کنندگان:
با سلام من ثبت نام اولیه رو انجام دادم و قراربوده شماره کاربری رو برام میل کنید تا من فرم اصلی رو پر کنم ولی شماره کاربری که میزنم میگه اشتباست وهیچ فرمی رو نتونستم پر کنم بی زحمت پیگیری کنید خواهشن.
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 00:31)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 00:26)ژینوس ملک نوشته:  دوستان من در فرم قسمتی که آدرسی رو در آمریکا خواسته بود آدرس دوستم که در LA هست رو دادم چون کسی رو نداشتم. حالا میخوام بدونم بعد گرفتن ویزا اگه بخوام مستقیم برم نیویورک میتونم؟ حتما باید در مصاحبه گفته بشه یا نه؟

سلام خدمت شما

شما در سه مرحله میتونید آدرستون رو تغییر بدین.
یکبار در فرم 260
یکبار در روز مصاحبه
و یکیار هم هنگام پذیرش در فرودگاه پیش آفیسر مهاجرت

موفق باشید
یعنی من اگه بخوام برم نیویورک یه مدتی هتل بگیرم و فعلا آدرس دقیقی نداشته باشم باید چکار کنم؟ و آدرسی که میدم لزوما به معنای زندگی در همون آدرس هست ؟ تا کی؟ چون پیش هر کی هم برم یه مدتیه و بعدش آیا میتونم جابجا بشم؟
تشکر کنندگان:
شما فعلا آدرس یک دوست یا آشنای قابل اطمینان رو بدید حتی اگر نمیخواید اونجا برید چون ممکنه گرین کارتتون به اونجا پست بشه. موقع ورود به آمریکا می تونید اگر آدرس مشخص و جدیدی داشتید می تونید تغییر بدید تا گرین کارت هم به همونجا پست بشه، البته یکی دوماه ممکنه طول بکشه، به همین دلیل گفتم که اگر امکانش هست آدرس یه آشنا رو بدید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 22:57)Aabearff نوشته:  دوستان از انجايي كه با شماره كيس نامبر حدود ٢٠٠٠ هنوز نامه دوم برام نيومده يه خورده وسواس شدم!!! ميشه بگيد وقتي كه فرم ٢٦٠ را كامل كرديم و در اخر بهتون يك شماره مي دهد و پايين صفحه اون باركد مي ايد و ميگه اين ويزا نيست يعني فرم كامل هست ديگه؟!

سلام، بله. فرم شما تایید شده. نامه دوم بزودی برتون میاد نگران نباشید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من برنده لاتاری 2016 هستم و فرم d 260رو کامل پر کردم و شماره کیسم حدود3000 هست فقط یک جای فرم رو یادم رفت بنویسم اون هم پیش دانشگاهی رو به نظرتون چی کار کنم

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ... متاسفانه من در فرم اولیه که برای سفارت میفرستیم تاریخ ازدواج رو اشتباه زدم و درواقع باید تاریخ عقد رو وارد میکردم ... برای سفارت ایمیل زدم و اونها گفتن که باید آنلاک کنید ... میخواستم بدونم اگر آنلاک نکنم و جواب نامه رو ندم پروسه به همون نحو پیش میره یا فعلا فرم ما رو دست نگه داشتن تا آنلاکش کنیم؟ ... اگر هم بخوام آنلاکش کنم خیلی کارمون به تعویق میوفته و ممکنه دیگه قبول نشیم ... چون نامه دوم ما با توجه به شمارمون که حدود 1100 هست باید تو همین ماه میومد که نیومده ... میشه لطفا کمکم کنید و بگید باید چی کار کنم؟
تشکر کنندگان:
مرسی بابت راهنمایی تون

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ... متاسفانه من در فرم اولیه که برای سفارت میفرستیم تاریخ ازدواج رو اشتباه زدم و درواقع باید تاریخ عقد رو وارد میکردم ... برای سفارت ایمیل زدم و اونها گفتن که باید آنلاک کنید ... میخواستم بدونم اگر آنلاک نکنم و جواب نامه رو ندم پروسه به همون نحو پیش میره یا فعلا فرم ما رو دست نگه داشتن تا آنلاکش کنیم؟ ... اگر هم بخوام آنلاکش کنم خیلی کارمون به تعویق میوفته و ممکنه دیگه قبول نشیم ... چون نامه دوم ما با توجه به شمارمون که حدود 1100 هست باید تو همین ماه میومد که نیومده ... میشه لطفا کمکم کنید و بگید باید چی کار کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ... متاسفانه من در فرم اولیه که برای سفارت میفرستیم تاریخ ازدواج رو اشتباه زدم و درواقع باید تاریخ عقد رو وارد میکردم ... برای سفارت ایمیل زدم و اونها گفتن که باید آنلاک کنید ... میخواستم بدونم اگر آنلاک نکنم و جواب نامه رو ندم پروسه به همون نحو پیش میره یا فعلا فرم ما رو دست نگه داشتن تا آنلاکش کنیم؟ ... اگر هم بخوام آنلاکش کنم خیلی کارمون به تعویق میوفته و ممکنه دیگه قبول نشیم ... چون نامه دوم ما با توجه به شمارمون که حدود 1100 هست باید تو همین ماه میومد که نیومده ... میشه لطفا کمکم کنید و بگید باید چی کار کنم؟من خیلی نگرانم .... هنوز نامه دوممون نیومده .... من چی کار کنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان