کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2015-10-31 ساعت 14:32)rioox نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 15:34)amirabas93 نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 20:45)rioox نوشته:  دوستان من یه سوالی دارم که هرچقدر گشتم جواب یا تاپیک مرتبط تر از این براش پیدا نکردم. امیدوارم دوستان با تجربه بتونن کمک بدن

من برنده کیس هستم و به همراه همسرم فرم 260 رو ارسال کردیم. متاسفانه بعد از یک ماه به دلایلی تصمیم به جدایی گرفتیم ولی مطمئنا پروسه طلاق و گرفتن طلاق نامه خیلی خیلی طول میکشه چون توافقی نبوده. از کی سی سی پرسیدم چطور میتونم یکی از همراهان رو حذف کنم، جواب دادن که حذف کردن ممکن نیست ولی میتونیم فرم رو باز کنیم که تغییرات مورد نیاز رو بدین.

حالا سوالم اینه که باید چیکار کنم؟ بخواهم فرم رو باز کنن؟ و اگه باز کنن میتونم همراه رو کلا حذف کنم؟ راه دیگه اش چیه؟ چون در هر صورت باید تنها برم برای مصاحبه

لطفا کمک کنید

سلام
اگر به طور رسمی و محضری طلاق گرفتید، یک ایمیل به Kcc بزنید و در این خصوص بهشون توضیح بدید و ازشون بخواید تا فرم رو آنلاک کنند تا بتونید اطلاعاتتون رو بروز رسانی کنید و وضعیت تاهل خودتون رو تغییر بدید.

سلام و ممنون از جوابتون
نه به طور رسمی جدا نشدیم و همونطوری که عرض گردم به این زودی ها هم نمیتونیم. یه گزینه توی قسمت مشخصات همسر هست که میتونیم اعلام کنیم آیا همسرمون با ما به آمریکا مهاجرت میکنه یا نه.

اگر فرم رو باز کنم و اون قسمت رو به روز کنم فایده داره؟

بعید میدونم دوست عزیز. همسر شما در هر صورت باید روز مصاحبه همراهتون باشند مگر این که رسما طلاق گرفته باشید و اعلام کرده باشید و یا در موارد خیلی نادر. در هر صورت پیشنهاد میکنم حتما با kcc تماس بگیرید و نظرشون رو جویا بشید.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
(2015-11-03 ساعت 17:37)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-01 ساعت 10:02)AMIRI1 نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 09:00)AMIRI1 نوشته:  سلام دوستان
خوبيد؟
من جزء برندگان لاتاري ۲۰۱۶ هستم. و براي سفارت ابوظبي دعوتنامه دريافت کردم.
من اشتباه بسيار بزرگ در تکميل نمودن فرم DS260 انجام دادم.
در قسمت مربوط به دريافت کارت حمايت اجتماعي (Social Security)به خاطر اينکه در خصوص اين کارت اطلاعات صحيح نداشتم، جواب منفي جهت اعلام اطلاعات به اداره مربوطه اعلام کردم. اگر امکانش هست برام توضيح بدهيد به چه نحو ازشون بخواهم که اطلاعات ام را اصلاح کنند که بتوانم گزينه کارت حمايت اجتماعي رو برام فعال کنند.
به KCC نامه بدهم، يا به سفارت ابوظبي؟

و یا از آفيسر قبل از مصاحبه تقاضا کنم؟

يک دنيا ممنون ام

در صورت امکان راهنمايي ام کنید.

امير جان نگران هيچي نباش
ويكتور كاملا درست گفته ولي آنلاك نكن،چند تا راه داري
اوليش اينه كه تو ايميل قبل مصاحبه بهت ميگه كه اگه تصحيحي ميخواي انجام بدي تو فرمت اعلام كن تا ما فرم رو برات باز كنيم كه اينكار هيچگونه خللي تو روند و تاريخ مصاحبت ايجاد نميكنه(معمولن اين اتفاق،يعني باز كردن فرمها نميوفته يا اگه آنلاك كنن روزهاي اخري اينكارو ميكنن)
دوميش اينه كه شما اونجا به آفيسر اعلام كني قبل قسم خوردن و برات اكي ميكنه
ازين كه بدتر نيستي كه نفري بوده تمام يِس و نو هارو جاهاشو اشتباه زده،ولي اعلام كرده و ويزاشو بهش دادنWink
استرس نداشته باش،نگرانم نباش خودتو آماده كن واسه مصاحبه و ويزا انشالاCool

سلام خوبید؟
به خاطر راهنمايي اتون در خصوص دريافت کارت حمايت اجتماعي (Social Security) از شما سپاسگزارم.
يک سوال داشتم که؛ مدارک ام رو مي بايست قبل از مصاحبه ابوظبي، براي KCC پست کنم؟
و آیا مي بايست فرم ديگري به غير از DS-260 تکميل کنم؟ مثلاً فرم DS-230 را مي بايست تکميل نمايم.
متشکرم.
تشکر کنندگان: Interuniversal
(2015-11-22 ساعت 17:24)AMIRI1 نوشته:  سلام خوبید؟
به خاطر راهنمايي اتون در خصوص دريافت کارت حمايت اجتماعي (Social Security) از شما سپاسگزارم.
يک سوال داشتم که؛ مدارک ام رو مي بايست قبل از مصاحبه ابوظبي، براي KCC پست کنم؟
و آیا مي بايست فرم ديگري به غير از DS-260 تکميل کنم؟ مثلاً فرم DS-230 را مي بايست تکميل نمايم.
متشکرم.

خیر دوست عزیز نیازی نیست که مدارکتون رو پست کنید .فقط روز مصاحبه به همراه ترجمه هاش با خودتون ببرید .
نیازی به پرکردن فرم دیگری به جز فرم DS260 ندارید.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: AMIRI1 ، Interuniversal ، Danoosh
با سلام
بک موردی زمان پر کردن فرم منو نگران کرده ممنون میشم راهنمایی کنید
همسرم بعد از دیپلم دوسال دوره تربیت معلم رو گذرونده به همین علت هم معافی گرفته از خدمت. بعد هم باز لیسانس و فوق لیسانس ادامه تحصیل داده. من زمان پر کردن فرم که هم خسته شده بودم از وارد کردن مشخصات تحصیلیشون فقط مقطع دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس رو توی سوابق تحصیلیش وارد کردم و اون دوسال دوره تربیت معلم رو قید نکردم! حالا نگران اینم که افیسر دلیل معافی همسرم رو بپرسه و من اونو توی پرونده عنوان نکردم. به نظر شما چیکار کنم؟! تقاضای آنلاک کنم؟
برنده اصلی خودم
کیس نامبر××68
منتظر نامه دوم
تشکر کنندگان:
(2015-11-23 ساعت 21:11)پرشین20 نوشته:  با سلام
بک موردی زمان پر کردن فرم منو نگران کرده ممنون میشم راهنمایی کنید
همسرم بعد از دیپلم دوسال دوره تربیت معلم رو گذرونده به همین علت هم معافی گرفته از خدمت. بعد هم باز لیسانس و فوق لیسانس ادامه تحصیل داده. من زمان پر کردن فرم که هم خسته شده بودم از وارد کردن مشخصات تحصیلیشون فقط مقطع دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس رو توی سوابق تحصیلیش وارد کردم و اون دوسال دوره تربیت معلم رو قید نکردم! حالا نگران اینم که افیسر دلیل معافی همسرم رو بپرسه و من اونو توی پرونده عنوان نکردم. به نظر شما چیکار کنم؟! تقاضای آنلاک کنم؟
برنده اصلی خودم
کیس نامبر××68
منتظر نامه دوم
با سلام
چون شرایط یکضرب رو دارید حتما بابت خدمت همسرتون سوال میکنن ولی قبل قسم خوردن بهشون بگین که اینجا رو اشتباه کردین و یقین داشته باشید که میگن مهم نیست.نگران نباشید مشکلی ایجاد نمیکنهWink
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: پرشین20 ، Danoosh ، aminooo
دوستان عزیز سلام من ۶ ژانویه در آنکارا وقت سفارت دارم واماامروز متاسانه متوجه شدم برای همسرم تحصیلات رو لیسانس وارد کردم که نمی دونستم اون نتونسته درسش رو تموم کنه و آخرین مدرکش کاردانی هست . حالا نمیدونم چه کار کنم برم اونجا به افسر جریان رو بگم یا ایمیل بزنم kcc و اعلام کنم اشتباه شده ؟
اگه کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا
تشکر کنندگان:
(2015-11-25 ساعت 15:21)allen_g_20 نوشته:  دوستان عزیز سلام من ۶ ژانویه در آنکارا وقت سفارت دارم واماامروز متاسانه متوجه شدم برای همسرم تحصیلات رو لیسانس وارد کردم که نمی دونستم اون نتونسته درسش رو تموم کنه و آخرین مدرکش کاردانی هست . حالا نمیدونم چه کار کنم برم اونجا به افسر جریان رو بگم یا ایمیل بزنم kcc و اعلام کنم اشتباه شده ؟
نگران نباشيد،مشكلي نيست كه تو اين زمينه حل نشه
چند تا پست بالاتر به امير گفتم كه چطوري ميتونه قبل مصاحبه و يا قبل قسم اشتباهشو عنوان و رفع كنه
براي اطمينان خاطر خودتون ميتونيد ايميل بزنيد و پيرينت اون رو همراتون ببريد ولي بهترين كار همون گفتن قبل قسم ه!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: AMIRI1 ، aminooo
(2015-11-25 ساعت 17:11)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-25 ساعت 15:21)allen_g_20 نوشته:  دوستان عزیز سلام من ۶ ژانویه در آنکارا وقت سفارت دارم واماامروز متاسانه متوجه شدم برای همسرم تحصیلات رو لیسانس وارد کردم که نمی دونستم اون نتونسته درسش رو تموم کنه و آخرین مدرکش کاردانی هست . حالا نمیدونم چه کار کنم برم اونجا به افسر جریان رو بگم یا ایمیل بزنم kcc و اعلام کنم اشتباه شده ؟
چند تا پست بالاتر به امير گفتم كه چطوري ميتونه قبل مصاحبه و يا قبل قسم اشتباهشو عنوان و رفع كنه
براي اطمينان خاطر خودتون ميتونيد ايميل بزنيد و پيرينت اون رو همراتون ببريد ولي بهترين كار همون گفتن قبل قسم ه!

ممنون از راهنماییتون .به نظرتون اگه در خواست آنلاک بدم وقت مصاحبم کنسل میشه ؟
تشکر کنندگان: AMIRI1
(2015-11-25 ساعت 17:34)allen_g_20 نوشته:  
(2015-11-25 ساعت 17:11)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-25 ساعت 15:21)allen_g_20 نوشته:  دوستان عزیز سلام من ۶ ژانویه در آنکارا وقت سفارت دارم واماامروز متاسانه متوجه شدم برای همسرم تحصیلات رو لیسانس وارد ک
چند تا پست بالاتر به امير قبل قسم ه!

ممنون از راهنماییتون .به نظرتون اگه در خواست آنلاک بدم وقت مصاحبم کنسل میشه ؟
خواهش ميكنم
شما الان نميتونيد درخواست آنلاك بديد حدود يكهفته ده روز قبل تاريخ مصاحبه ايميلي دريافت ميكنيد با مضموم : مدارك فوق اصلش همراهتون باشه،اونجا شما ميتونيد درخواست انلاك بديد و همونطور كه در پست قبلي هم گفتم دو سه روز آخر اگه تازه اينكارو بكنن كه معمولا كم پيش اومده ميتونيد فرم تون رو تصحيح كنيد و خللي در مصاحبتون ايجاد نميكنه!
بهتره راه دوم و گفتن قبل قسم رو بريد جلو چون راهي دگ نداريد و خيالتون هم راحت باشه،آسونتر از اون چيزيه كه فكرشو بكنيد،

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: AMIRI1
سلام دوستان
من تازه متوجه شدم درجه سربازی رو به جای گروهبان نوشتم سرباز دو هفته دیگه هم مصاحبه دارم چکار کنم ؟؟؟؟
[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
تشکر کنندگان:
(2015-12-02 ساعت 22:10)shahram.mis1356 نوشته:  سلام دوستان
من تازه متوجه شدم درجه سربازی رو به جای گروهبان نوشتم سرباز دو هفته دیگه هم مصاحبه دارم چکار کنم ؟؟؟؟

سلام .نگران نباشید .قبل ازقسم خوردن به افیسربگید.چیزمهمی نیست.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: Interuniversal ، shahram.mis1356 ، AMIRI1 ، ehsan TT
سلام
من حدود ٣٠ سال پيش سفري به امريكا داشتم كه اون موقع اسم من تو گذرنامه پدرم بوده ولي در فرم ٢٦٠ بخاطر اينكه كلي بعدش سوال و جواب ميپرسيد جواب نه رو دادم به سفر به امريكا چون شماره پاسبورت و نوع ويزا و زمان. رفتن و اومدن و خيلي سوالهاي ديگه كه اصلا جوابشونو نميدونستم.حالا برنده همسرم هست بنظر شما اين مسئله رو عنوان كنم اونجا ؟ يا نه بيخيالش باشم ؟ اصلا اهميتي داره!؟
كيس:**٤١
٢ نفر
مصاحبه:انكارا-خودشون تغيير به ايروان
تاريخ مصاحبه:٢٥ ژانويه 
نتيجه:AP
اپديت ها:١١ژانويه-٢٥ ژانويه-٢٩ ژانويه-١فوريه
٢٧ جولاي كليري همسر
٢٩ جولاي دوخطي خودم
و بالاخره ١ اگوست كليري خودم
تشکر کنندگان:
سلام
یه سوال دارم امیدوارم اساتید راهنماییم کنن..من مدرک لیسانس دارم اما بنا به دلایلی مدرکم ازاد نمیشه... اما دیپلم و پیش دانشگاهیم دست خودم هست
تو فرم ۲۶۰ نوشتم لیسانس دارم ... اگه بخوام لیسانس رو حذف کنم و با مدرک پیش دانشگاهیم اقدام کنم امکانش هست؟ الان درخواست انلاک بدم یا خودشون قبل از مصاحبه فایل رو باز میکنن؟
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان:
(2015-12-20 ساعت 20:19)Hosein_hhs نوشته:  سلام
من حدود ٣٠ سال پيش سفري به امريكا داشتم كه اون موقع اسم من تو گذرنامه پدرم بوده ولي در فرم ٢٦٠ بخاطر اينكه كلي بعدش سوال و جواب ميپرسيد جواب نه رو دادم به سفر به امريكا چون شماره پاسبورت و نوع ويزا و زمان. رفتن و اومدن و خيلي سوالهاي ديگه كه اصلا جوابشونو نميدونستم.حالا برنده همسرم هست بنظر شما اين مسئله رو عنوان كنم اونجا ؟ يا نه بيخيالش باشم ؟ اصلا اهميتي داره!؟

سلام
به نظر من توی سیستم هاشون امکان اینکه ثبت شده باشه وجود داره و ریسک نکنید و دقیقا همینارو به آفیسر توضیح بدید و بگید چون زمان خیلی زیادی میگذره و اون زمان کوچیک بودم چیز خاصی یادم نبوده. همیشه حقایق رو بیان کنید و مطمئن باشید مشکلی پیش نخواهد آمد.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
Big Grin 
(2016-01-15 ساعت 06:10)masod3 نوشته:  سلام
یه سوال دارم امیدوارم اساتید راهنماییم کنن..من مدرک لیسانس دارم اما بنا به دلایلی مدرکم ازاد نمیشه... اما دیپلم و پیش دانشگاهیم دست خودم هست
تو فرم ۲۶۰ نوشتم لیسانس دارم ... اگه بخوام لیسانس رو حذف کنم و با مدرک پیش دانشگاهیم اقدام کنم امکانش هست؟ الان درخواست انلاک بدم یا خودشون قبل از مصاحبه فایل رو باز میکنن؟

سلام
اساتید که سرشون شلوغه خب
دوست عزیز منظورتون رو متوجه نمیشم، یعنی چی لیسانس رو حذف کنم؟؟؟! میدونید اگر متوجه بشن که حقیقت رو نگفتید پروندتون ریجکت میشه؟ مطمئن باشید با این کار حساسیت آفیسر بیشتر خواهد شد. با بچه که طرف نیستید! هر آفیسر به نوعی یک روانشناس حرفه ای هم هست. شما وقتی توی فرم DS260 نوشتید لیسانس دارید حتما آدرس و مشخصات دانشگاه رو هم دادید. حالا چطور به یک باره میخواید بگید که تمام اطلاعاتی رو که وارد کردید اشتباه بوده و اصلا لیسانس ندارید؟!! اگر اصل دانشنامتون تا زمان مصاحبه آماده نمیشه، در هر صورت دانشگاه موظف هستش به شما گواهی موقت بده. همچنین میتونید به دانشگاه بگید به شما مدرکی بدن که تایید کنند اصل مدرک شما هنوز آماده نشده و گواهی موقت قابل اعتبار هستش. مطمئن باشید کسانی که شرایط مشابه شما داشتند کم نیستند و آفیسر هم به این موضوع آگاهی داره و گواهی رو از شما قبول خواهند کرد.
موفق باشید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان