کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-08-12 ساعت 10:09)mehr.mehr نوشته:  سلام خسته نباشيد. ببخشيد ميخواستم بدونم شماره كيس ٩٠٠ و خورده اي حدودا اواسط اكتبر دعوت ميشه يا آخرش يا نوامبر؟ بسيار حياتي پاسخ اين سوال برام ممنون ميشم پاسخ بديد.

درود دوست عزيز اگه فرمتون را زود فرستاده باشين و طبق روال سال هاي قبل باشه و سورپرايز جديدي برامون نداشته باشه ان شاالله همون اواسط اكتبر ولي نميشه 100% مطمئن بود
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان: لطف اله ، j.modarres
ﺧﺪاﺭﻭﺷﻜﺮﻣﻬﺎﺟﺮﺳﺮا ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺷﺪﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﺳﺎﻳﺖ ﺭﻭﺩﺭﺳﺖ ﻛﺮﺩﻳﻦ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان: sepehr007 ، Rira_1982 ، matin86 ، j.modarres
سلام
من اگر درست متوجه شده باشم ۱۵ اگست اعلام میشود.
تشکر کنندگان: لطف اله ، j.modarres
(2015-08-12 ساعت 11:37)sepehr007 نوشته:  سلام
من اگر درست متوجه شده باشم ۱۵ اگست اعلام میشود.
سلام. کجا گفتن 15 آگست ؟
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: j.modarres
سلام
وااااااااااااااااای دوستان خواهــــــــــــــــــــش میکنم انقدر عجله نکنید. بابا شما یک پروسه مهاجرت حداقل یک ساله با تمام سختی های خاص خودش رو پیش رو دارید. یکم صبور باشید لطفا.
از دوستان عزیز عاجزانه تقاضا دارم که خونسردی خودتون رو حفظ کنید و استرس خودتون رو به بقیه هم منتقل نکنید. شما قراره وارد راهی بسیار طولانی و پیچیده بشید و مهمترین خصیصه در پیمودن این راه داشتن صبر و امید است.
باور کنید ما حالا حالاها با این سایت و تاپیک هاش سروکار داریم و ممکنه چند ماهه دیگه دسترسی به بعضی تاپیک ها و اطلاعاتش برامون واقعا حیاتی بشه. اونوقته که باید لابلای این خوش و بش ها و سوالات تکراری دنبال اطلاعاتی که میخوایم بگردیم!
تورو خدا کمی بیشتر به نظم دادن تاپیک ها فکر کنیم و حداقل تا جایی که امکان داره پست های تکراریمون رو حذف کنیم و سوالاتمون رو در تاپیک های دیگه تکرار نکنیم و از حدس زدن و گمانه زنی و خوش و بش و یا بحث کردن خودداری کنیم.
صمیمانه آرزو دارم همه با هم این روزهای پر تنش رو با خوبی و خوشی پشت سر بگذاریم و همه دوستان در یکایک مراحل زندگی، شاد و پیروز باشند.

بقیه دوستان ببخشید که مجبور شدم این پست رو مجدد ارسال کنم.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: لطف اله ، arminbhz ، Alireza1111 ، lighthouse ، asal1372 ، j.modarres ، ehsan TT ، Neda Gh ، hesam.sd
سلام دوستان میخواستم بدونم به وقت ایران معمولا چه ساعتی بولتن آپلود میشه و کارنتی های جدید رو میزنه؟
تشکر کنندگان: j.modarres ، ehsan TT
با درود بر دوستان با تجربه
بنده سوالي داشتم والبته ميدونم جاي سوالم اينجا نيست ولي چون در اين تاپيك فعال تر و به روز تر بهتر ديدم اينجا مطرح كنم
در اولين صفحه فرم ٢٦٠ كه پر كرديم سمت راست صفحه چهار آيتم قيد شده( اولين omb control number ) ( دومي form ) ( سومي expiration date ) ( چهارم estimated burden ) امكان دارد بفر ماييد اولي و سومي مربوط به چيست
شماره کیس:2016AS6### سربازي س - شغل  دولتي
همسر : شغل دولتي  
تاریخ رویت قبولی:  may / 5 ( ٩٤/٠٢/١٥ )
کنسولگری:  آنکارا
دوستان انگار كارنتى ها اعلام شده!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: ho_tasha ، j.modarres
تبريك ميگم دوستان عزيز!
دوستان ميشه كسى راهنمايى كنه من دقيقا متوجه نشدم تا چه شماره اى كارنت شدن
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تبریک میگم به همه دوستان
آسیا تا 2800 کارنت شدن
Accepted Lottery 2016 - 05 May 2015
Case No:2016AS000002** =>Location Interviews : Ankara
Send Form DS260 : 09 JUN 2015
Current Visa Bulletin : 12 AGU 2015 =>Second Letter : 29 Sep 2015
Time of the interview : 02 Nov 2015 => AP
AP => Processing Pending

Updates :11/01/2016...=>02/03/2016...=>  04/03/2016...Processing Completed
تشکر کنندگان: matin86 ، ed2008 ، Golshifteh68 ، sepideh1234 ، ho_tasha ، arminbhz ، lighthouse ، آلیس-1980 ، j.modarres
(2015-08-12 ساعت 18:38)matin86 نوشته:  تبريك ميگم دوستان عزيز!
دوستان ميشه كسى راهنمايى كنه من دقيقا متوجه نشدم تا چه شماره اى كارنت شدن

تا 2800 خداروشکر فعلا 300 تا بیشتر از
پارسال اعلام شد
شماره کیس:AS201600005xxx / تاریخ رویت قبولی: 15 می / کنسولگری: ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس :2 / ارسال فرمهای سری اول:  2 جون /کارنت شدن کیس:9 فوریه / مصاحبه:13 آپریل / دریافت کلیرنس:13 آپریل/آپدیت ها: 19 و 21 و 22 آپریل، 29 جولای (آپدیت ایمیل)، 5 آگوست کیس اصلی، 7 آگوست OR شدن کیس اصلی و بروزرسانی در سایت سفارت 9 آگوست دو خطي همراه، ١٠ آگوست or شدن همراه/ دریافت ویزا:١٦ آگوست (٢٨ مرداد)/ ورود به آمریکا: ٩ دسامبر(١٩ آذر) / دریافت گرین کارت: همسرم ١٣ ژانويه خودم در انتظار

سفرت بخیر اما تو دوستی خدارا / چو از این کویر وحشت بسلامتی گذشتی / به شکوفه ها به باران / برسان سلام مارا
تشکر کنندگان: matin86 ، lighthouse ، آلیس-1980 ، j.modarres
چی میشد 200 تا بیشتر اعلام میکردن

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres
يعنى ممكنه مثلا كسى كه كيس نامبرش ٤٠٠٠و خورده اى هست زودتر از مارچ موعد مصاحبشون بشه؟
سلام دوستان
خب ظاهرا من اولین نفریم که بهتون اعلام میکنم که گروه اول 2016 کارنت شدند. دوستانی که کیس نامبرشون زیر 2800 هست از امروز سایت http://www.dvlottery.state.gov یعنی همون سایتی که نامۀ قبولیتون رو دیدید رو چک کنید. ظرف یک هفته تا 1 ماه آینده نامۀ دوم جایگزین نامۀ اول میشه و در اون نامه مکان و زمان مصاحبه بهتون اعلام میشه. دوستانی که کیس نامبرشون زیر 2800 هست از امروز برین دنبال ترجمه و جمع آوری مدارکتون و خودتونو واسه روز مصاحبه که حدود دو ماه آینده خواهد بود آماده کنین.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: jaberi1986 ، Mey30 ، j.modarres
(2015-08-12 ساعت 18:49)m.abdeahad نوشته:  چی میشد 200 تا بیشتر اعلام میکردن

معمولا تو کارنت های اول زمان کلیرنس بیشتره برای همین در مجموع شاید زمان ویزا گرفتن ها تو کارنتی های اول زیاد متفاوت نباشه چون خود سارا گرو میگفت پروسه کلیرنس از همون ابتدایی که فرم DS-260 رو پر میکنن شروع میشه و زمان اونم بستگی داره تا زمان مصاحبه چقدر پروسه کلیرنستون جلو رفته باشه.
شماره کیس:AS201600005xxx / تاریخ رویت قبولی: 15 می / کنسولگری: ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس :2 / ارسال فرمهای سری اول:  2 جون /کارنت شدن کیس:9 فوریه / مصاحبه:13 آپریل / دریافت کلیرنس:13 آپریل/آپدیت ها: 19 و 21 و 22 آپریل، 29 جولای (آپدیت ایمیل)، 5 آگوست کیس اصلی، 7 آگوست OR شدن کیس اصلی و بروزرسانی در سایت سفارت 9 آگوست دو خطي همراه، ١٠ آگوست or شدن همراه/ دریافت ویزا:١٦ آگوست (٢٨ مرداد)/ ورود به آمریکا: ٩ دسامبر(١٩ آذر) / دریافت گرین کارت: همسرم ١٣ ژانويه خودم در انتظار

سفرت بخیر اما تو دوستی خدارا / چو از این کویر وحشت بسلامتی گذشتی / به شکوفه ها به باران / برسان سلام مارا
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان