کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-08-07 ساعت 18:44)babisondes نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 18:33)Joje mohajer نوشته:  یعنی اگه املاک نکنیم و برم مصاحبه و توضیح بدهم به مشکل بر میخوره؟

کی بوده زمان ازدواجتون?

تقریبا سه سال قبل،تفاوت عقد وعروسیم یک ماه بوده من تاریخ رو یک ماه دیرتر نوشتم انگار
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-08-07 ساعت 01:10)hilda60 نوشته:  سلام به تمامی دوستان ۲۰۱۶ منم به نوبه خودم برنده شدنتون رو تبریک میگم
همسر من هم الان در دوران کلیرنس به سر میبره....... امیدوارم هیچ کدومتون وارد این مرحله نشید
از اردیبهشت ماه که نتایج اعلام میشه تا روز مصاحبه یک طرف. از روز مصاحبه تا گرفتن ویزا یک طرف..
ولی در کل پروسه لاتاری یعنی صبور بودن در حد خیلی بالا
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
دعا کنید همسر منم تا قبل از تموم شدن مرداد و شهریور امسال ویزای یو اس بخوره تو پاسش
Smile
انشاالله در هفته اینده شما هم به ارزوتون برسید . ما برای همتون دعا می کنیم .امین
تشکر کنندگان: لطف اله ، alireza051@gmail.com ، hilda60 ، asal1372 ، j.modarres
ضمن تشکر و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان و مدیران محترم سایت که این روزها حضورشون کمرنگ تر شده!
از دوستان عزیز عاجزانه تقاضا دارم که خونسردی خودتون رو حفظ کنید و استرس خودتون رو به بقیه هم منتقل نکنید. شما قراره وارد راهی بسیار طولانی و پیچیده بشید و مهمترین خصیصه در پیمودن این راه داشتن صبر و امید است. پس خواهش میکنم انقدر سولات تکراری خودتون رو توی تاپیک های مختلف مطرح نکنید و تاپیک هارو به مکانی برای تعریف و تمجید و خوش و بش تبدیل نکنید. بخدا من به چند ماه دیگه فکر میکنم! باور کنید ما حالا حالاها با این سایت و تاپیک هاش سروکار داریم و ممکنه چند ماهه دیگه دسترسی به بعضی تاپیک ها و اطلاعاتش برامون واقعا حیاتی بشه. اونوقته که باید لابلای این خوش و بش ها و سوالات تکراری دنبال اطلاعاتی که میخوایم بگردیم! تورو خدا کمی بیشتر به نظم دادن تاپیک ها فکر کنیم و حداقل تا جایی که امکان داره پست های تکراریمون رو حذف کنیم و سوالاتمون رو در تاپیک های دیگه تکرار نکنیم. به تک تک اعضای عزیز توصیه میکنم مبحث "چگونه کاربر حرفه ای شویم" رو مطالعه کنند.
از مدیران محترم هم خواهش میکنم که هر جا صلاح میدونند به بعضی از کاربرها اخطارهای لازم رو بدهند و لطفا پست های تکراری یا غیر مرتبط با تاپیک رو حذف کنند.
صمیمانه آرزو دارم همه با هم این روزهای پر تنش رو با خوبی و خوشی پشت سر بگذاریم و همه دوستان در یکایک مراحل زندگی، شاد و پیروز باشند.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
سلام به همگی.یه کشف بزرگی کردم! راستش ازوقتی عضو مهاجرسراشدم توی تایپیکهای مختلف می بینم که دغدغه خیلی ازدوستان تازه وارد اینه که درامریکا باتوجه به رشتشون چه کارایی میتونن بکنن وخب دوستان باتجربه هم باتوجه به آشنایی که باهررشته داشتن هرکدوم لطف کردن وجواب دادن.اما خب بعضی وقتا هم هیچ دوستی بارشته ما آشنایی نداشته که بیاد وراهنماییمون کنه.من بعدازکلی کنکاش در گوگل که این روزها تبدیل شده به یارمهربان من!یه سایتی پیداکردم که پاسخگوی نیازهای من درمورد رشته ام بود مثلا اینکه بامدرک وتخصص وتجربه ام چه عناوین شغلی اونجاهست؟یعنی چه جورفرصت های شغلی وپیش نیازهای لازم برای هرکدوم چیه؟یعنی تا فرصت داریم واینجاهستیم بایدچه مهارتهایی رودررشتمون کسب کنیم ؟درواقع سایتیه که داره دانش آموزان راراهنمایی میکنه که اگر هررشته ای روبخونن بعدا میتونن کجاهاکارکنن ودیگه اینکه بهترین حقوق برای رشته وشغل اونها متعلق به کدوم ایالته.امیدوارم به دردتون بخوره.من که خیلی وقت بوددنبالش بودم والان حس پروفسوربالتازار رودارم! Big Grin اینم آدرس سایت: http://www.collegesanddegrees.com/programs دراواسط این صفحه سمت چپ درنوارآبی رنگ نوشته شده program دراون ستون دنبال عنوان رشته بگردید وکلیک کنید.موفق باشید.
(میدونم که نوشته ام اصلا ربطی به بولتن ویزانداره ولی بنظرم اینجاپربازدیدترین جاییه که دوستان 2016 میان سرمیزنن.اول گذاشته بودم درتایپیک برای من درامریکا چه شغلی هست؟اگرمدیران محترم صلاح میدونن حذف کنن)
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
(2015-08-07 ساعت 20:12)mehr44 نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 01:10)hilda60 نوشته:  سلام به تمامی دوستان ۲۰۱۶ منم به نوبه خودم برنده شدنتون رو تبریک میگم
همسر من هم الان در دوران کلیرنس به سر میبره....... امیدوارم هیچ کدومتون وارد این مرحله نشید
از اردیبهشت ماه که نتایج اعلام میشه تا روز مصاحبه یک طرف. از روز مصاحبه تا گرفتن ویزا یک طرف..
ولی در کل پروسه لاتاری یعنی صبور بودن در حد خیلی بالا
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
دعا کنید همسر منم تا قبل از تموم شدن مرداد و شهریور امسال ویزای یو اس بخوره تو پاسش
Smile
انشاالله در هفته اینده شما هم به ارزوتون برسید . ما برای همتون دعا می کنیم .امین

ان شالله به زودی خبر های خوش بهتون برسه

(2015-08-07 ساعت 22:56)ماندانا.م نوشته:  سلام به همگی.یه کشف بزرگی کردم! راستش ازوقتی عضو مهاجرسراشدم توی تایپیکهای مختلف می بینم که دغدغه خیلی ازدوستان تازه وارد اینه که درآمریکا باتوجه به رشتشون چه کارایی میتونن بکنن وخب دوستان باتجربه هم باتوجه به آشنایی که باهررشته داشتن هرکدوم لطف کردن وجواب دادن.اما خب بعضی وقتا هم هیچ دوستی بارشته ما آشنایی نداشته که بیاد وراهنماییمون کنه.من بعدازکلی کنکاش در گوگل که این روزها تبدیل شده به یارمهربان من!یه سایتی پیداکردم که پاسخگوی نیازهای من درمورد رشته ام بود مثلا اینکه بامدرک وتخصص وتجربه ام چه عناوین شغلی اونجاهست؟یعنی چه جورفرصت های شغلی وپیش نیازهای لازم برای هرکدوم چیه؟یعنی تا فرصت داریم واینجاهستیم بایدچه مهارتهایی رودررشتمون کسب کنیم ؟درواقع سایتیه که داره دانش آموزان راراهنمایی میکنه که اگر هررشته ای روبخونن بعدا میتونن کجاهاکارکنن ودیگه اینکه بهترین حقوق برای رشته وشغل اونها متعلق به کدوم ایالته.امیدوارم به دردتون بخوره.من که خیلی وقت بوددنبالش بودم والان حس پروفسوربالتازار رودارم! Big Grin اینم آدرس سایت: http://www.collegesanddgrees.com/programs دراواسط این صفحه سمت چپ درنوارآبی رنگ نوشته شده program دراون ستون دنبال عنوان رشته بگردید وکلیک کنید.موفق باشید.
(میدونم که نوشته ام اصلا ربطی به بولتن ویزانداره ولی بنظرم اینجاپربازدیدترین جاییه که دوستان ۲۰۱۶ میان سرمیزنن.اول گذاشته بودم درتایپیک برای من درآمریکا چه شغلی هست؟اگرمدیران محترم صلاح میدونن حذف کنن)

ممنون از لطفتون موفق باشید
|+1|:: شماره کیس:: 2016AS2xxx ::|| , ||:: تعداد افراد کیس:: 2 نفر ::|| , ||:: کنسولگری:: ابوظبی ::|| , ||:: ارسال فرم260:: July 02, ۲۰۱۵ :|| , ||:: کارنت شدن کیس::September 25, 2015 ::|| , ||:: دریافت نامه‌ی دوم:: October 27, 2015 ::|| , ||:: مصاحبه::dec ::|| , ||:: دریافت ویزا:: AP ::|| , ||:: ورود به آمریکا::__________ ::|-2|
تشکر کنندگان: humsun ، hilda60 ، lighthouse ، j.modarres
باسلام خدمت دوستان پیشکسوت در مورد فرم ۹ یا ۱۰ سوالی سفارت خانه ها سوالی داشتم آیا متن این سوالها چی است و ما می توانیم قبل از رفتن به مصاحبه جواب سوالات و مدارک خواسته شده را با خود ببریم تا از اتلاف وقت و اپ خوردن جلوگیری کنیم با سپاس فراوان از راهنمایی شما
دوستان الان من میخواستم برم تو سایت بولتن ویزا ببینم هنوز کامینگ سون هست یا نه دیدم نمیره.
میخواستم ببینم شما میتونید برید یا نه؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

(2015-08-08 ساعت 23:45)امیررضا.س نوشته:  دوستان الان من میخواستم برم تو سایت بولتن ویزا ببینم هنوز کامینگ سون هست یا نه دیدم نمیره.
بله. هنوز هم coming soon هست.
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
تشکر کنندگان: alitab ، j.modarres
(2015-08-09 ساعت 00:02)sepideh1234 نوشته:  
(2015-08-08 ساعت 23:45)امیررضا.س نوشته:  دوستان الان من میخواستم برم تو سایت بولتن ویزا ببینم هنوز کامینگ سون هست یا نه دیدم نمیره.
بله. هنوز هم coming soon هست.

سلام دوستان کارینتی ها علام شده ممنونم جواب بدید
2014AS29xySmile
1نفر / ایروان / d.interview 29.1.2014 / وضعیت : برگه ابی / مقصد:دالاس یا هوستون
بعد از 132 روز کلیر شدم چهارشنبه 2014/6/11
هنوز اعلام نکردن عزیز. رو حالت کامینگ سونه هنوز.

sent from phone.
(2015-08-12 ساعت 03:23)trad3r نوشته:  هنوز اعلام نکردن عزیز. رو حالت کامینگ سونه هنوز.

sent from phone.

ممنونم جواب دادید حالا کی جوابها را اعلام میکنند منظورم اینکه من شماره سه رقمی دارم سپاسگذارم از شما
2014AS29xySmile
1نفر / ایروان / d.interview 29.1.2014 / وضعیت : برگه ابی / مقصد:دالاس یا هوستون
بعد از 132 روز کلیر شدم چهارشنبه 2014/6/11
قاعدتا باید اعلام میکردند تا الان. ولی نهایتا امروز فردا اعلام میکنند.

sent from phone.
منتخبین محترم 2016
اولا سلام
دوما امیدوارم همه آماده و مهیا باشید برای شروع واقعی پروسه ی مهاجرت
به نظر میرسه دیگه امروز و فردا تکلیف اولین سری کارنتی های 2016 مشخص بشه و گروه اول از شما آماده ی مصاحبه
برای آماده بودن و خوب جلو رفتن در این مسیر حتما هر آنچه میتوانید بیشتر با مهاجر سرا آشنا شوید سعی کنید تمام تاپیک های مربوطه را کامل بخوانید ، البته وقت زیادی میبرد ولی ارزشش رو داره
از تجربه ی دوستان 2015 استفاده کنید ، سوالاتتان را بپرسید و سعی کنید اطلاعاتتان همواره به روز و کامل باشد
ادامه ی این راه صبوری میخواهد و استقامت
برای همه ی شما آینده ی پر باری آرزومندم
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
سلام
من فعلا بازگشت شكوهمندانه مهاجرسرا رو به روي اسكرين گوشيم تبريك ميگم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
سلام خسته نباشيد. ببخشيد ميخواستم بدونم شماره كيس ٩٠٠ و خورده اي حدودا اواسط اكتبر دعوت ميشه يا آخرش يا نوامبر؟ بسيار حياتي پاسخ اين سوال برام ممنون ميشم پاسخ بديد.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان