کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-08-07 ساعت 01:10)hilda60 نوشته:  سلام به تمامی دوستان ۲۰۱۶ منم به نوبه خودم برنده شدنتون رو تبریک میگم
همسر من هم الان در دوران کلیرنس به سر میبره....... امیدوارم هیچ کدومتون وارد این مرحله نشید
از اردیبهشت ماه که نتایج اعلام میشه تا روز مصاحبه یک طرف. از روز مصاحبه تا گرفتن ویزا یک طرف..
ولی در کل پروسه لاتاری یعنی صبور بودن در حد خیلی بالا
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
دعا کنید همسر منم تا قبل از تموم شدن مرداد و شهریور امسال ویزای یو اس بخوره تو پاسش
Smile

سلام به شما
ممنون از لطفي كه داريد
آرزو ميكنم هرچه زودتر همسرتون هم كلير بشن و با خيال راحت پروسه مهاجرتتون به انجام برسه.
شاد و موفق باشيد
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: Interuniversal ، hilda60 ، j.modarres
(2015-08-01 ساعت 11:54)humsun نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 10:20)hadis1379 نوشته:  امضا براي چي هست؟

سوال بسيار مهمي بود Big Grin
راستش براي اينكه بقيه از وضعيت كيس شما مطلع بشن تا بهتر راهنمايي كنند.مثلا نپرسن چند نفريد/ شماره تون چنده حدودا و ...
شما بعد از ارسال [/s] 20 [s] ١٠ پست ميتونيد امضاتونو درست كنيد (از لينك زير بيشتر راهنمايي بگيريد).
http://www.mohajersara.com/Thread-%DA%86...#pid294831

ببخشید اینجا سوال میکنم
پستهای من به 10 رسید ولی هنوز گزینه امضا برام فعال نشده!!!
-شماره کیس: 54xx
-کنسولگری: ایروان
-ارسال فرم: June 05
تعداد افراد: یک نفر
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: April 12
وضعیت: Ap
دریافت ویزا:...
تشکر کنندگان: Interuniversal ، j.modarres
ببخشید اینجا سوال میکنم
پستهای من به ۱۰ رسید ولی هنوز گزینه امضا برام فعال نشده!!!
[/quote]

جديدا بايد بيشتر از ده تا بشه Big Grin
يه مطلبي هم كه دوستان بسيار اشاره كردن و همين پست خودم هم ازون استثنا نيست اينه كه سعي كنيم خيلي تاپيك رو شلوغ نكنيم چون مرور و خودنش براي دوستان خيلي سخت ميشه و باعث پرسش سوالهاي تكراري ميشه!!!
طلب خير براي همه دوستان
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، ed2008 ، Amir.AA ، Mey30 ، j.modarres
(2015-07-28 ساعت 02:09)babisondes نوشته:  خیر مقدم عرض میکنم خدمت دوستان جدید
ایشالا این پروسه پر استرس به خوبی طی بشه ،اولین تاپیک پر استرسو کم کم استارت بزنین Big Grin

سلام ببخشید که میپرسم من مامانم برنده اصلیه 2016 هستش و منو بابام و خواهرم زیر مجموعشیم.میخواستم اگه ممکنه بهم بگین که کرینس چجوریه؟ اونی که کلیرنس میخوره چند وقت بعدش بهش دوباره نوبت میدن؟ اخه پدرم سربازی تو جنگ بوده و کارتش هم باطل شده اما هنوز داریمش اما احتمال میدم ک کلیرنس بخوره به بابام.
ممنون اگر شرایط های کلیرنس و مدت زمانی پروسش رو بگید.

سلام مامانم برنده لاتاری 2016 هستش با کیس نامبر **47 میخاستم بدونم اولین سری ویزا بولتن ها حدودا کی اعلام میشه؟ و اینکه مال مامانم حدودا کی میوفته؟
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-08-07 ساعت 12:46)Arash1995 نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 02:09)babisondes نوشته:  خیر مقدم عرض میکنم خدمت دوستان جدید
ایشالا این پروسه پر استرس به خوبی طی بشه ،اولین تاپیک پر استرسو کم کم استارت بزنین Big Grin

سلام ببخشید که میپرسم من مامانم برنده اصلیه ۲۰۱۶ هستش و منو بابام و خواهرم زیر مجموعشیم.میخواستم اگه ممکنه بهم بگین که کرینس چجوریه؟ اونی که کلیرنس میخوره چند وقت بعدش بهش دوباره نوبت میدن؟ اخه پدرم سربازی تو جنگ بوده و کارتش هم باطل شده اما هنوز داریمش اما احتمال میدم ک کلیرنس بخوره به بابام.
ممنون اگر شرایط های کلیرنس و مدت زمانی پروسش رو بگید.

سلام مامانم برنده لاتاری ۲۰۱۶ هستش با کیس نامبر **47 میخاستم بدونم اولین سری ویزا بولتن ها حدودا کی اعلام میشه؟ و اینکه مال مامانم حدودا کی میوفته؟

سلام
انشاالله حدود ١٠ آگوست، دوشنبه يا كمي ديرتر اولين سري كارنتي ها اعلام ميشه و اگر طبق روال سال گذشته باشه نوبت مصاحبه شما مارچ يا اپريل(اسفند و فروردين آينده) خواهد بود.
معمولاً وقتي به مصاحبه ميريد و شامل ap ميشيد ميانگين بين دو تا ٤ ماه زمان ميبره تا كلير بشيد البته مدت كمتر يا بيشترش هم براي بعضي كيسهاي سال قبل اتفاق افتاده.
موفق باشيد
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: matin86 ، Amir.AA ، j.modarres
سلام دوستان
من به مشكلي دارم ،جاي ديكه جوابشو نكرفتم.من تاريخ عروسي خود رأ به جاي تاريخ عقد كه يك ماه قبل إز ان بوده رأ در فرم ٢٦٠ وارد كردم، مشكلي برا من إيجاد ميشود أمه انلاك نكتم؟كيس نامبر من حدود ١٧٠٠ هست.
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
(2015-08-07 ساعت 18:14)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان
من به مشكلي دارم ،جاي ديكه جوابشو نكرفتم.من تاريخ عروسي خود رأ به جاي تاريخ عقد كه يك ماه قبل إز ان بوده رأ در فرم ٢٦٠ وارد كردم، مشكلي برا من إيجاد ميشود أمه انلاك نكتم؟كيس نامبر من حدود ١٧٠٠ هست.

وقت داری هنوز، میتونی انلاک کنی و تصحیح کنی
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
یعنی اگه املاک نکنیم و برم مصاحبه و توضیح بدهم به مشکل بر میخوره؟
Abu dhabi
25 January
April 1
(2015-08-07 ساعت 18:33)Joje mohajer نوشته:  یعنی اگه املاک نکنیم و برم مصاحبه و توضیح بدهم به مشکل بر میخوره؟

کی بوده زمان ازدواجتون?
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
(2015-08-07 ساعت 12:13)Mey30 نوشته:  

راستش براي اينكه بقيه از وضعيت كيس شما مطلع بشن تا بهتر راهنمايي كنند.مثلا نپرسن چند نفريد/ شماره تون چنده حدودا و ...
شما بعد از ارسال 20 [s] ١٠ پست ميتونيد امضاتونو درست كنيد (از لينك زير بيشتر راهنمايي بگيريد).

ببخشید اینجا سوال میکنم
منم همینطور, فکرکنم تعداد پست هارو بیشتر کردن برای ثبت امضا
تشکر کنندگان: Mey30 ، j.modarres
(2015-08-07 ساعت 18:44)babisondes نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 18:33)Joje mohajer نوشته:  یعنی اگه املاک نکنیم و برم مصاحبه و توضیح بدهم به مشکل بر میخوره؟

کی بوده زمان ازدواجتون?

تاریخ ازدواج من در سال ۹۱ بوده
Abu dhabi
25 January
April 1
(2015-08-07 ساعت 19:00)sepideh1234 نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 12:13)Mey30 نوشته:  

شما بعد از ارسال [/s] 20 [s] ١٠ پست ميتونيد امضاتونو درست كنيد (از لينك زير بيشتر راهنمايي بگيريد).

ببخشید اینجا سوال میکنم
منم همینطور, فکرکنم تعداد پست هارو بیشتر کردن برای ثبت امضا

کی بوده زمان ازدواجتون?

تقریبا سه سال قبل،تفاوت عقد وعروسیم یک ماه بوده من تاریخ رو یک ماه دیرتر نوشتم انگار
Abu dhabi
25 January
April 1
(2015-08-07 ساعت 18:14)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان

سلام
دوست عزیز شما با کیس نامبر 1700 احتمال زیاد جزو اولین کیس نامبرهایی خواهید بود که ظرف چند روز آینده کارنت خواهید شد!!! برای اشتباه واردن کردن تاریخ، اون هم با کیس نامبر 1700 اصلا صلاح نیست که درخواست آنلاک بدید. میتونید روز مصاحبه قبل از قسم خوردن برای آفیسر توضیح بدید. جای نگرانی هم نداره.
برای این که نگرانیتون کم بشه میتونید یک ایمیل به KCC بدید و در این خصوص توضیح بدید.
در ضمن لطفا سوالات خودتون رو در تاپیک خودش مطرح کنید. تاپیک "اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها"
دوستان لطفا کمی با ملاحظه تر راهنمایی بفرمایید.
شاد باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: j.modarres ، ehsan TT
(2015-08-07 ساعت 19:50)Joje mohajer نوشته:  

کی بوده زمان ازدواجتون?

تقریبا سه سال قبل،تفاوت عقد وعروسیم یک ماه بوده من تاریخ رو یک ماه دیرتر نوشتم انگار

چون تاریخ ازدواجتون به چن سال قبل بر میگرده افیسر زیاد سخت نمیگیره، معولا واسه ازدواجهای بعد قبولی سخت میگیرن، زمان مصاحبه قبل قسم خوردن میتونی تصحیح کنیش.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان