کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
(2015-10-14 ساعت 05:21)kkr1373 نوشته:  در مورد سوالات اولتون
شما در واقع حق زندگی ازادانه در آمریکا رو میگیری با گیرین کارت، در واقع میشی شهروند آمریکا
البته توی کنسول گری موقع مصاحبه میپرسن که هدفت چیه و این سوالات یه چیز روتین و فرمالیته هست، جوابی که میدی خیلی مهم نیست

در مورد هزینه ها شما باید یه نامه تمکن مالی داشته باشی که تقریبا 16000$ رو داری
این پول خط فقر آمریکاست و میخوان مطمئن شن که سربار دولتشون نیستی

هزینه ها هم بسته به ایالتی که انتخاب میکنی حداقل مبلغی که من میدونم 1200 دلار هست ماهانه برای یه زندگی متوسط
بسته به خرج خودتون میتونین کم و زیادش کنین

من اینم اضافه کنم که برنده شدن ضمانتی برای گرفتن ویزا نیست

در مورد هزینه ها هم فکر کنم منظورشون هزینه از زمان برنده شدن تا گرفتن ویزا و رفتن به آمریکاس که بسته به نوع خرج کردن و تعداد افراد داره
هزینه های ترجمه، سفر به کشور سوم برای مصاحبه،هزینه معاینات پزشکی، هزینه ای که به سفارت پرداخت میشه و ...
فکر میکنم یه تاپیک برای برآورد هزینه ها داریم که دوستان نوشتن مخارج رو ولی فکر میکنم حداقل حدود 10 تومنی هزینه داشته باشه
تشکر کنندگان: microbit ، kkr1373 ، faaezeh
با سلام

با تشکر از دوستان به خاطر جواب خیلی خوبشون یه سوال دیگه دارم اگر کسی برنده بشه تمام کارهای اداری خودش و افراد تحت تکفلش که ثبت نام کرده با هم انجام میشه ؟ مثلا من اگه یه بار خودم ثبت نام کنم و همسر و فرزندم رو به عنوان همراه ثبت نام کنم و یه بار هم همسرم رو به عنوان فرد اصلی انتخاب کنم و خودم و فرزندم بشم زیر مجموعش اگه اهمسرم اسمش در بیاد آیا همه ما برای کارهای اداری و بقیه ماجرا با هم دعوت میشیم یا جداگانه؟ .
تشکر کنندگان: kkr1373
(2015-10-14 ساعت 08:56)amirommati نوشته:  با سلام

با تشکر از دوستان به خاطر جواب خیلی خوبشون یه سوال دیگه دارم اگر کسی برنده بشه تمام کارهای اداری خودش و افراد تحت تکفلش که ثبت نام کرده با هم انجام میشه ؟ مثلا من اگه یه بار خودم ثبت نام کنم و همسر و فرزندم رو به عنوان همراه ثبت نام کنم و یه بار هم همسرم رو به عنوان فرد اصلی انتخاب کنم و خودم و فرزندم بشم زیر مجموعش اگه اهمسرم اسمش در بیاد آیا همه ما برای کارهای اداری و بقیه ماجرا با هم دعوت میشیم یا جداگانه؟ .

فرقی نداره در صورت قبولی هر کیس، زیر مجموعه هم باید برای مصاحبه حضور داشته باشن .
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: kkr1373 ، amirommati
(2015-10-14 ساعت 09:02)Un4given نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 08:56)amirommati نوشته:  با سلام

فرقی نداره در صورت قبولی هر کیس، زیر مجموعه هم باید برای مصاحبه حضور داشته باشن .

ممنون از جوابتون
تشکر کنندگان:
سلام
همونطور که یکی از دوستان هم اشاره کردند، دقت داشته باشید که افرادی که متاهل و دارای فرزند هستند، حتی اگر فقط خودشون به تنهایی قصد مهاجرت داشته باشند و یا در آیـنـده قصد جدا شدن از همسرشون داشته باشند، بــایـد در فرم ثبت نام مشخصات همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال خودشون رو وارد کنند. در غیر این صورت باید گزینه مجرد یا طلاق گرفته رو انتخاب کنند که این عملا میشه دروغ و صد در صد ریجکت خواهند شد. دوستان این از اون دست اشتباهاتی نیست که بعدا قابل اصلاح باشه، پس دقت کافی داشته باشید.
شاد و پیروز باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: kkr1373 ، victor2016 ، ehsan TT
(2015-10-14 ساعت 05:39)Srod نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 05:21)kkr1373 نوشته:  در مورد سوالات اولتون
شما در واقع حق زندگی ازادانه در آمریکا رو میگیری با گیرین کارت، در واقع میشی شهروند آمریکا
البته توی کنسول گری موقع مصاحبه میپرسن که هدفت چیه و این سوالات یه چیز روتین و فرمالیته هست، جوابی که میدی خیلی مهم نیست

در مورد هزینه ها شما باید یه نامه تمکن مالی داشته باشی که تقریبا 16000$ رو داری
این پول خط فقر آمریکاست و میخوان مطمئن شن که سربار دولتشون نیستی

هزینه ها هم بسته به ایالتی که انتخاب میکنی حداقل مبلغی که من میدونم 1200 دلار هست ماهانه برای یه زندگی متوسط
بسته به خرج خودتون میتونین کم و زیادش کنین

من اینم اضافه کنم که برنده شدن ضمانتی برای گرفتن ویزا نیست

در مورد هزینه ها هم فکر کنم منظورشون هزینه از زمان برنده شدن تا گرفتن ویزا و رفتن به آمریکاس که بسته به نوع خرج کردن و تعداد افراد داره
هزینه های ترجمه، سفر به کشور سوم برای مصاحبه،هزینه معاینات پزشکی، هزینه ای که به سفارت پرداخت میشه و ...
فکر میکنم یه تاپیک برای برآورد هزینه ها داریم که دوستان نوشتن مخارج رو ولی فکر میکنم حداقل حدود ۱۰ تومنی هزینه داشته باشه

خب اگه هزینه های قبل از مهاجرت رو بخوایم بگیم که فک کنم بیشتر از 10 تومن خرج بشه
چون هزینه های معاینات درمانی 3-4 هزار دلار هست فقط ( البته من شنیدم که بعضی ها میگفتن معاینات 5 هزار دلار هست )
ترجمه که دیگه جای خود دارد

اگه حرف دوستان درست باشه
یه سر هم باید بری مصاحبه یه کشور همسایه که اونم هزینه های خودش رو داره

سر جمع فک کنم یه 20 تومنی میذاره رو دستت
تشکر کنندگان: microbit
(2015-10-14 ساعت 13:07)kkr1373 نوشته:  خب اگه هزینه های قبل از مهاجرت رو بخوایم بگیم که فک کنم بیشتر از ۱۰ تومن خرج بشه
چون هزینه های معاینات درمانی ۳-۴ هزار دلار هست فقط ( البته من شنیدم که بعضی ها میگفتن معاینات ۵ هزار دلار هست )

اگه حرف دوستان درست باشه

هزینه معاینات با توجه به واکسن هایی که ممکنه لازم باشه برای هر نفر حداکثر ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار میشه
مگر اینکه وسط معاینه مثلا آپاندیس مشکل پیدا کنه و احتیاج به عمل فوری داشته باشه Big Grin
تشکر کنندگان: kkr1373 ، Danoosh ، microbit
(2015-10-14 ساعت 21:26)Srod نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 13:07)kkr1373 نوشته:  خب اگه هزینه های قبل از مهاجرت رو بخوایم بگیم که فک کنم بیشتر از ۱۰ تومن خرج بشه
چون هزینه های معاینات درمانی ۳-۴ هزار دلار هست فقط ( البته من شنیدم که بعضی ها میگفتن معاینات ۵ هزار دلار هست )

اگه حرف دوستان درست باشه

هزینه معاینات با توجه به واکسن هایی که ممکنه لازم باشه برای هر نفر حداکثر ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار میشه
مگر اینکه وسط معاینه مثلا آپاندیس مشکل پیدا کنه و احتیاج به عمل فوری داشته باشه Big Grin

پس اینا چرا به من گفتن 5 هزار تا Big GrinBig Grin
اطلاعات غلط میدن به ادم
تشکر کنندگان: Srod
سلام ببخشيد من يه چيزيا متوجه نشدم
من يه برادر بالا٢١ سال و يكي هم ١٤ ساله دارم
الان برا ثبت نام پدر مادرم بايد برا تعداد بچه بزنم يك؟
بعد ميخوام جدا براشون ثبت نام كنم بايد يه بار برا مادرم ثبت نام كنم و مشخصات پدرم و برادرما بزنم يه بارم همين كارا برا پدرم؟
خيلي ممنون
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
تشکر کنندگان:
(2015-10-14 ساعت 22:18)kkr1373 نوشته:  پس اینا چرا به من گفتن ۵ هزار تا Big GrinBig Grin
اطلاعات غلط میدن به ادم

احتمالا دستشون خورده اشتباهی یه صفر زیادی گذاشتن Smile
تشکر کنندگان: kkr1373
(2015-10-14 ساعت 02:41)عمو سام نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 01:44)nazanin ghotbi نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 14:49)victor2016 نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 02:07)nazanin ghotbi نوشته:  سلام دوستان من پدرم میخواد خودش تنهایی ثبت نام کنه چون مادرم خوب همکاری نمیکنه پدرم یک پسره 31 ساله و یک دختره 16 ساله داره و با مادره 41 سالم دارن زندگی میکنن حالا الان باید چیکار کنیم تا پدرم به صورت تنهایی بتونه ثبت نام کنه؟ اصلا میتونه؟ از خواهرم میتونیم رازیش کنیم عکس بگیریم ازش ولی مادرم به هیچ عنوان عکس نمیده.

زن و شوهر اگر طلاق نگرفته باشن نمی تونن به تنهایی ثبت نام کنند. البته می تونن! ولی در صورت برنده شدن نمی تونن ویزا بگیرن یعنی اگر پدر به تنهایی ثبت نام کنه باید مشخصات همسر رو هم وارد کنه و در صورت برنده شدن باید با همسرش برن برای مصاحبه وگرنه ریجکت میشه. اگر هم مشخصات همسر رو موقع ثبت نام وارد نکنه، موقع مصاحبه از روی مدارک معلوم میشه و باز ریجکت میشه.
پسر 31 ساله که خودش باید به تنهایی ثبت نام کنه و اصلا دیگه ارتباطی به پدر و مادر نداره. دختر 16 ساله هم یا پدر و مادرش باید باهم ثبت نام کنن یا باید صبر کنه 12 سال تحصیلش تموم بشه خودش ثبت نام کنه.
یعنی پدرم اگه بخواد تنهایی ثبت نام کنه و نیز مادرم راضی بشه و مشخصاتشو وارد کنیم حتی اگه مادرم به عنوان همراه تو ثبت نامه پدرم باشه (عکسه) مادرم هم باید باشه تو فرم پدرم حتما؟

مشخصات مادرتون و خواهرتون حتماً باید در فرم ثبت نام پدرتون وارد بشه در غیر اینصورت باید پدرتون موقع ثبت نام وضعیت تاهل رو بزنه مجرد که در این صورت این میشه دروغ و در صورت برنده شدن حتماً ریجکت میشن
باید مادرتون رو راضی کنید اگر هم پدرتون تنهایی بخواد بره آمریکا مشکلی نداره اما تو ثبت نام حتماً باید مشخصات همسرش(مادرتون) و فرزندان مجرد زیر 21 سالش(خواهرتون) رو وارد کنه

یعنی عکسه مادرم عکس عکس عکسه مادرم هم باید باشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-15 ساعت 00:03)nazanin ghotbi نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 02:41)عمو سام نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 01:44)nazanin ghotbi نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 14:49)victor2016 نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 02:07)nazanin ghotbi نوشته:  سلام دوستان من پدرم میخواد خودش تنهایی ثبت نام کنه چون مادرم خوب همکاری نمیکنه پدرم یک پسره 31 ساله و یک دختره 16 ساله داره و با مادره 41 سالم دارن زندگی میکنن حالا الان باید چیکار کنیم تا پدرم به صورت تنهایی بتونه ثبت نام کنه؟ اصلا میتونه؟ از خواهرم میتونیم رازیش کنیم عکس بگیریم ازش ولی مادرم به هیچ عنوان عکس نمیده.

زن و شوهر اگر طلاق نگرفته باشن نمی تونن به تنهایی ثبت نام کنند. البته می تونن! ولی در صورت برنده شدن نمی تونن ویزا بگیرن یعنی اگر پدر به تنهایی ثبت نام کنه باید مشخصات همسر رو هم وارد کنه و در صورت برنده شدن باید با همسرش برن برای مصاحبه وگرنه ریجکت میشه. اگر هم مشخصات همسر رو موقع ثبت نام وارد نکنه، موقع مصاحبه از روی مدارک معلوم میشه و باز ریجکت میشه.
پسر 31 ساله که خودش باید به تنهایی ثبت نام کنه و اصلا دیگه ارتباطی به پدر و مادر نداره. دختر 16 ساله هم یا پدر و مادرش باید باهم ثبت نام کنن یا باید صبر کنه 12 سال تحصیلش تموم بشه خودش ثبت نام کنه.
یعنی پدرم اگه بخواد تنهایی ثبت نام کنه و نیز مادرم راضی بشه و مشخصاتشو وارد کنیم حتی اگه مادرم به عنوان همراه تو ثبت نامه پدرم باشه (عکسه) مادرم هم باید باشه تو فرم پدرم حتما؟

مشخصات مادرتون و خواهرتون حتماً باید در فرم ثبت نام پدرتون وارد بشه در غیر اینصورت باید پدرتون موقع ثبت نام وضعیت تاهل رو بزنه مجرد که در این صورت این میشه دروغ و در صورت برنده شدن حتماً ریجکت میشن
باید مادرتون رو راضی کنید اگر هم پدرتون تنهایی بخواد بره آمریکا مشکلی نداره اما تو ثبت نام حتماً باید مشخصات همسرش(مادرتون) و فرزندان مجرد زیر 21 سالش(خواهرتون) رو وارد کنه

یعنی عکسه مادرم عکس عکس عکسه مادرم هم باید باشه؟

دوست عزیز وقتی میگن مشخصاتشون رو باید وارد کنید شامل عکس هم میشه. اگر یک نوزاد یک ساله هم بخواید زیر مجموعه کیستون ثبت کنید، باید عکسش رو هم بارگذاری کنید.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: nazanin ghotbi ، ehsan TT
(2015-10-14 ساعت 23:59)kian_parsi نوشته:  سلام ببخشيد من يه چيزيا متوجه نشدم
من يه برادر بالا٢١ سال و يكي هم ١٤ ساله دارم
الان برا ثبت نام پدر مادرم بايد برا تعداد بچه بزنم يك؟
بعد ميخوام جدا براشون ثبت نام كنم بايد يه بار برا مادرم ثبت نام كنم و مشخصات پدرم و برادرما بزنم يه بارم همين كارا برا پدرم؟
خيلي ممنون

سلام
موضوع پیچیده ای نیست دوست عزیز.
افراد بالای 21 سال و یا متاهل، دیگه زیرمجموعه والدین نیستند و باید بصورت مجزا ثبت نام کنند.
پدر مادر هم فقط تعداد و مشخصات فرزندان مجرد زیر 21 سال رو وارد کنند.
برای پدر ثبت نام کنید و مشخصات مادر و فرزند رو به عنوان همراه وارد کنید و همین پروسه رو برای مادر هم انجام بدید تا از 2 شانس برخوردار باشند.
موفق باشید
تشکر کنندگان: victor2016 ، kian_parsi ، ehsan TT
(2015-10-15 ساعت 00:02)Srod نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 22:18)kkr1373 نوشته:  پس اینا چرا به من گفتن ۵ هزار تا Big GrinBig Grin
اطلاعات غلط میدن به ادم

احتمالا دستشون خورده اشتباهی یه صفر زیادی گذاشتن Smile

قلب آدم یه لحظه درجا میزنه این ارقام رو میبینهBig Grin
تشکر کنندگان:
یه خواهشی که از دوستان داشتم این هستش که لطفا فقط در صورتی به سوالات کاربران پاسخ بدید که در اون زمینه شخصا تجربه دارید و برای پاسختون منبع و سند معتبر دارید. صرفا بر اساس حدس و گمان و یا سلیقه ای راهنمایی نفرمایید و بذارید دوستانی که سابقه و تجربه بیشتری دارند و یا مدیران سایت پاسخ بدهند. بعضی از سوالات دوستان ممکنه واقعا حیاتی باشه و راهنمایی اشتباه باعث به دردسر افتادن و یا گمراه شدن افراد بشه. حرف هام مخاطب خاص نداشتند. امیدوارم خرده نگیرید. شخصا آرزوی قلبیم موفقیت هر چه بیشتر دوستان عزیزمون هستش.
شاد و پیروز باشید
تشکر کنندگان: victor2016 ، Srod ، microbit ، ehsan TT

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان