کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
دوستان من در فرم مشخصات همسر(فرم دوم) نام و نام خانوادگی همسرمو جابجا وارد کردم.آیا نیازه دوباره ثبت نام کنم یا اگر اسممون در اومد تو مصاحبه میشه تصحیح کرد؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-10-30 ساعت 15:52)نیما سهیلی نوشته:  دوستان من در فرم مشخصات همسر(فرم دوم) نام و نام خانوادگی همسرمو جابجا وارد کردم.آیا نیازه دوباره ثبت نام کنم یا اگر اسممون در اومد تو مصاحبه میشه تصحیح کرد؟
با تشکر

به هیچ عنوان مجدداً ثبت نام نکنید
در صورت برنده شدن در فرم 260 تصحیح کنید
In GOD We Trust
تشکر کنندگان:
سلام
من در فرم خانومم اشتباها زدم که همسر سیتیزن آمریکاست.به همین خاطر مشخصات من رو نخواست.
متوجه نشدم تا اینکه تایید ثبت نام رو گرفتم.و در پایان متوجه شدم که چه اشتباهی کردم.چون ثبت نامم سوخته بود بنابراین
باز ثبت نام کردم.
به نظرتون سیستم خانومم رو حذف می کنه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 01:43)mahmoud-0631 نوشته:  سلام
من در فرم خانومم اشتباها زدم که همسر سیتیزن آمریکاست.به همین خاطر مشخصات من رو نخواست.
متوجه نشدم تا اینکه تایید ثبت نام رو گرفتم.و در پایان متوجه شدم که چه اشتباهی کردم.چون ثبت نامم سوخته بود بنابراین
باز ثبت نام کردم.

با این اشتباهی که کردید در اینکه خانومتون حذف میشه شکی نیست و فقط باید به شانس خودتون امیدوار باشید فقط من منظورتون رو متوجه نمیشم که میفرمایید چون زدید همسر سیتیزن امریکاست مشخصات نخواست؟ چه ربطی داره؟ یعنی اگر همسر سیتیزن باشه مشخصات همسر نمیخواد؟
In GOD We Trust
تشکر کنندگان:
سلام
بنده متاهل هستم و میخوام ثبت نام کنم تو لاتاری
من باید کدام یک از روش های زیر رو انجام بدم؟
1. من خودم ثبت نام کنم و و در فرم مشخصات همسر. مشخصاتشو وارد کنم؟ و همسرم نیز همینکارو کنه و تو فرم مشخصاتش همسر مشخصات منو وارد کنه؟
2. یا نه فقط یکیمون ثبت نام کنه کافیه؟ چون مشخصات طرف مقابلش هم مینویسه تو فرم !
پس دونفرمون ثبت نام کنیم یا یه نفرمون کافیه؟
سپاس
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 02:20)عمو سام نوشته:  
باز ثبت نام کردم.

با این اشتباهی که کردید در اینکه خانومتون حذف میشه شکی نیست و فقط باید به شانس خودتون امیدوار باشید فقط من منظورتون رو متوجه نمیشم که میفرمایید چون زدید همسر سیتیزن آمریکاست مشخصات نخواست؟ چه ربطی داره؟ یعنی اگر همسر سیتیزن باشه مشخصات همسر نمیخواد؟
بله.اگر بگید همسر سیتیزن آمریکاست.دیگه مشخصات همسر رو نمی خواد.
پس یعنی همسرم هیچ شانسی نداره؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 03:01)hadi-sh نوشته:  سلام
۱. من خودم ثبت نام کنم و و در فرم مشخصات همسر. مشخصاتشو وارد کنم؟ و همسرم نیز همینکارو کنه و تو فرم مشخصاتش همسر مشخصات منو وارد کنه؟
۲. یا نه فقط یکیمون ثبت نام کنه کافیه؟ چون مشخصات طرف مقابلش هم مینویسه تو فرم !
سپاس

سلام . هر دوتون به همین روشی که گفتید ثبت نام کنید تا شانس بیشتری داشته باشید
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 03:01)hadi-sh نوشته:  سلام
۱. من خودم ثبت نام کنم و و در فرم مشخصات همسر. مشخصاتشو وارد کنم؟ و همسرم نیز همینکارو کنه و تو فرم مشخصاتش همسر مشخصات منو وارد کنه؟
۲. یا نه فقط یکیمون ثبت نام کنه کافیه؟ چون مشخصات طرف مقابلش هم مینویسه تو فرم !
سپاس

هر دو ثبت نام کنید.اینطور دو شانس واسه برنده شدن دارید.هر کدوم که انتخاب بشه می تونه دیگری رو ببره
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 10:20)mahmoud-0631 نوشته:  
باز ثبت نام کردم.

با این اشتباهی که کردید در اینکه خانومتون حذف میشه شکی نیست و فقط باید به شانس خودتون امیدوار باشید فقط من منظورتون رو متوجه نمیشم که میفرمایید چون زدید همسر سیتیزن آمریکاست مشخصات نخواست؟ چه ربطی داره؟ یعنی اگر همسر سیتیزن باشه مشخصات همسر نمیخواد؟

خیر دوست عزیز. همونطور که دوستمون هم اشاره کردند هم اشتباه بزرگی کردید و هم این که دو بار ثبت نام کردید و متاسفانه ایشون از قرعه کشی حذف خواهند شد.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: mahmoud-0631
(2015-10-31 ساعت 10:20)mahmoud-0631 نوشته:  
باز ثبت نام کردم.

سلام . متاسفانه همسرتون هیچ شانسی نداره با همون اشتباه اول . ثبت نام دوباره هم باعث حذف میشه . ان شاءالله خودتون برنده میشین
تشکر کنندگان: sogand_qr ، mahmoud-0631
سلام .مرسی از دوستانی که همیشه کمک میکنن و پاسخ میدن
سوال من اینه که من خودم 18 سال دارم ( تا اسفند 19 ساله میشم )
و از طرف پدرم یک بار ثبت نام کردیم و من و خواهر کوچیکم هم جزو فرزندان نوشتیم.
ولی خب من شنیدم که مادرم هم میتونن جدا ثبت نام کنن.
سوالم اینه که مادرم هم باید تعداد فرزندان رو دو بزنه و باز اطلاعات ما رو وارد کنه و اطلاعات پدرم رو توی سوالای مربوط به همسر پاسخ بده
و اینکه من هم میتونم با توجه به اینکه 18 سالم تموم شده جدا هم ثبت نام کنم؟
مرسیXx
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 15:38)sogand_qr نوشته:  سلام .مرسی از دوستانی که همیشه کمک میکنن و پاسخ میدن
سوال من اینه که من خودم 18 سال دارم ( تا اسفند 19 ساله میشم )
و از طرف پدرم یک بار ثبت نام کردیم و من و خواهر کوچیکم هم جزو فرزندان نوشتیم.
ولی خب من شنیدم که مادرم هم میتونن جدا ثبت نام کنن.
سوالم اینه که مادرم هم باید تعداد فرزندان رو دو بزنه و باز اطلاعات ما رو وارد کنه و اطلاعات پدرم رو توی سوالای مربوط به همسر پاسخ بده
و اینکه من هم میتونم با توجه به اینکه 18 سالم تموم شده جدا هم ثبت نام کنم؟
مرسیXx

درود بر شما
بله، مادرتون هم برای افزایش شانس میتونند به همون طریقی که پدرتون ثبت نام کردند اقدام کنند و مشخصات همسر و فرزندانشون رو به عنوان همراه وارد کنند و تعداد فرزندان هم مشابه ثبت نام پدرتون اگر 2 نفر هستید.
در ضمن شما تا 21 سالگی اگر مجرد باشید میتونید به عنوان زیر مجموعه والدینتون ثبت نام کنید. برای خودتون هم اگر حداقل دیپلم 12ساله رو دارید، میتونید مجزا ثبت نام کنید که در کل از 3 شانس برخوردار باشید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: عمو سام
سلام دوستان خوب و مهربان اسم من شقایق هست اسپل درست اسمم shaqayeq یا shaghayegh ؟ممنونم
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 16:39)Shaqayeq نوشته:  سلام دوستان خوب و مهربان اسم من شقایق هست اسپل درست اسمم shaqayeq یا shaghayegh ؟ممنونم

سلام اسم شقایق اسم ایرانی هست و در نتیجه اسپل از پیش تعیین شده‌ای براش وجود نداره
شما اسپل رو دقیقاً مطابق پاسپورتت بنویس اگر هم پاسپورت نداری بشین فکر کن خودت از کدوم اسپل بیشتر خوشت و میاد و کدوم اسپل خوندنش در آینده برای امریکاییا راحت‌تره همونو بنویس بعد موقع گرفتن پاسپورت هم باز همونجوری بنویس
In GOD We Trust
تشکر کنندگان:
بچه ها من تو اسم فامیلیم یه h بیشتر گذاشتم ولی تو پاسپورت که پیدا کردم اون h نبود
خواستم ببینم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟ چطوری میتونم درستش کنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان