کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
دوستان امروز صبح زدم سايت سيس كيسمون رو شناخت!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: ستوده ، Interuniversal ، panizrm
(2016-01-01 ساعت 10:54)matin86 نوشته:  دوستان امروز صبح زدم سايت سيس كيسمون رو شناخت!
یعنی کیس ما رو هم میشناسه ؟
میشه بگید به چه آدرسی باید مراحعه کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-01 ساعت 10:45)Aabearff نوشته:  براي گرفتن ارز مسافرتي بايد بليط به اسم هر نفر صادر شود و عوارض خروج را هم بپردازيد

دوست عزیز من بلیط رفت و برگشت سه نفر اعضاء خانواده رو مستقیماً از طریق اینترنت گرفتم و بلیط در یک نسخه (برای هر سه نفرمون با هم) صادر شده ، چطوری میشه بلیط هر کس رو تفکیک کرد ؟
دوستان دیگه نظری ندارند ؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-01 ساعت 11:18)ستوده نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 10:45)Aabearff نوشته:  براي گرفتن ارز مسافرتي بايد بليط به اسم هر نفر صادر شود و عوارض خروج را هم بپردازيد

دوست عزیز من بلیط رفت و برگشت سه نفر اعضاء خانواده رو مستقیماً از طریق اینترنت گرفتم و بلیط در یک نسخه (برای هر سه نفرمون با هم) صادر شده ، چطوری میشه بلیط هرWord Filteredرو تفکیک کرد ؟
دوستان دیگه نظری ندارند ؟
سلام دوست عزیز
موردی نداره برای هر نفر یک کپی بگیرید و پرینت اصلی اون بلیط مشترک را به مسول باجه ارزی بانک نشان دهید.
با تشکر
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: ستوده ، Interuniversal ، matin86
سلام دوستان، خواستم بگم که من اولین عیدی سال نو رو هم گرفتم برای یکروز کار آشپزی با عیدی ۲۸۰ دلار گرفتم? گفتم که انرژی ها بیاد بالا، با امید پا پیش بگذارید و انشاالله زندگی توام با موفقیت داشته باشید، امروز برای شب سال نو با دوستای ساکن اینجا رفتیم ,therd strett, تو سانتا مونیکا که مرکز جشن و خرید و بزن و بکوبه، جای همه شما جوونا اونجا خالی بود، همه دم در دیسکوها صف ایستاده بودند، برای من فقط دیدن شور و هیجان مردم جالب بود همه به هم سال نورو تبریک میگن و از همدیگه عکس میگیرن، اینم یک تجربه جدید میتونه باشه برای همتون، زیاد سخت نگیرید، به قانون از تو حرکت از خدا برکت ایمان داشته باشید ....یاعلی
راستی جریان این بانو آرتمیس چیه? خیلی ممنونم از لطف دوستی که این لقب رو برای من گذاشته
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2016-01-01 ساعت 12:04)behjat نوشته:  سلام دوستان، خواستم بگم که من اولین عیدی سال نو رو هم گرفتم برای یکروز کار آشپزی با عیدی ۲۸۰ دلار گرفتم? گفتم که انرژی ها بیاد بالا، با امید پا پیش بگذارید و انشاالله زندگی توام با موفقیت داشته باشید، امروز برای شب سال نو با دوستای ساکن اینجا رفتیم ,therd strett, تو سانتا مونیکا که مرکز جشن و خرید و بزن و بکوبه، جای همه شما جوونا اونجا خالی بود، همه دم در دیسکوها صف ایستاده بودند، برای من فقط دیدن شور و هیجان مردم جالب بود همه به هم سال نورو تبریک میگن و از همدیگه عکس میگیرن، اینم یک تجربه جدید میتونه باشه برای همتون، زیاد سخت نگیرید، به قانون از تو حرکت از خدا برکت ایمان داشته باشید ....یاعلی
راستی جریان این بانو آرتمیس چیه? خیلی ممنونم از لطف دوستی که این لقب رو برای من گذاشته
با سلام خدمت شما بهجت بانو
در واقع بنده جسارت كردم و سعي كردم اسم مناسبي براي نداي درون و اين پشتكارتون پيدا كنم كه ميتونست بهتر باشه ببخشيدBig Grin

آرتمیـس در لغت به معنی راست گفتار بزرگ است. او نخستین و تنها بانوی دریاسالار جهان است. تاریخ نویسان یونان او را در زیبایی و برجستگی و متانت سرآمد همه زنان آن روزگار نامیده اند.

او در یکی از دشوارترین شرایط در جنگ سالامین، با دلیری و بیباکی کم مانند توانست بخشی از نیروی دریایی ایران را از خطر نابودی نجات دهد و به همین دلیل به افتخار دریافت فرمان دریاسالاری از سوی خشایارشاه رسید.

او در نظر خيلي از تاريخ نويسان و مردمان اسوه مقاوت ،دليري و بزرگي است!

اميدوارم تونسته باشم توضيحات كافي رو داده باشم Tongue
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Siamak ، sweety.alireza ، Hana2015 ، غنچه ، chakavakl ، Ali Sepehr ، matin.sh ، sahar2016 ، matin86
سلام
مراحل لاتاری بدین صورت است؟
ثبت نام
اعلام نتایج
تکمیل فرم DS-260
واکسیناسیون
ترجمه مدارک
کارنت شدن
نام دعوت به مصاحبه
ثبت نام در csc و انتخاب ptt
گرفتن وقت دکتر
نامه تمکن مالی
ارسال مدارک به سفارت
عوارض خروج از کشور
ارز مسافرتی
تهیه بلیط و هتل
سفر به ترکیه
مدیکال
مصاحبه
دریافت ویزا یا کلیرنس

ترتیب مراحل درسته؟
تشکر کنندگان: Interuniversal ، lighthouse ، matin.sh ، matin86
(2016-01-01 ساعت 13:17)Interuniversal نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 12:04)behjat نوشته:  سلام دوستان، خواستم بگم که من اولین عیدی سال نو رو هم گرفتم برای یکروز کار آشپزی با عیدی ۲۸۰ دلار گرفتم? گفتم که انرژی ها بیاد بالا، با امید پا پیش بگذارید و انشاالله زندگی توام با موفقیت داشته باشید، امروز برای شب سال نو با دوستای ساکن اینجا رفتیم ,therd strett, تو سانتا مونیکا که مرکز جشن و خرید و بزن و بکوبه، جای همه شما جوونا اونجا خالی بود، همه دم در دیسکوها صف ایستاده بودند، برای من فقط دیدن شور و هیجان مردم جالب بود همه به هم سال نورو تبریک میگن و از همدیگه عکس میگیرن، اینم یک تجربه جدید میتونه باشه برای همتون، زیاد سخت نگیرید، به قانون از تو حرکت از خدا برکت ایمان داشته باشید ....یاعلی
در واقع بنده جسارت كردم و سعي كردم اسم مناسبي براي نداي درون و اين پشتكارتون پيدا كنم كه ميتونست بهتر باشه ببخشيدBig Grin

آرتمیـس در لغت به معنی راست گفتار بزرگ است. او نخستین و تنها بانوی دریاسالار جهان است. تاریخ نویسان یونان او را در زیبایی و برجستگی و متانت سرآمد همه زنان آن روزگار نامیده اند.

او در یکی از دشوارترین شرایط در جنگ سالامین، با دلیری و بیباکی کم مانند توانست بخشی از نیروی دریایی ایران را از خطر نابودی نجات دهد و به همین دلیل به افتخار دریافت فرمان دریاسالاری از سوی خشایارشاه رسید.

من یه مورد دیگه اضافه کنم این بانو دریاسالار یکی از وزنه هایی بود که باعث شد ایرانیان یونان رو فتح کنن . درود بر همشون .
تشکر کنندگان: Interuniversal ، Hana2015 ، lighthouse ، غنچه ، Rira_1982 ، behjat ، matin.sh ، sahar2016 ، matin86
(2016-01-01 ساعت 13:17)Interuniversal نوشته:  

سلام بینهایت ازتون ممنونم که من رو هم شایسته مقایسه با یک همچنین بانویی دونستید خوشحالم کردید ازتون ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Interuniversal ، battosai ، sahar2016 ، matin86
(2016-01-01 ساعت 10:39)ستوده نوشته:  دوست عزیز میخواستم بپرسم برای گرفتن ارز مسافرتی باید به پرینت بلیط مهر زده بشه ؟ یا نیازی به مهر نیست و به همان صورت پذیرفته میشه ؟
بلیط برای سه نفر صادر شده ، آیا برای دریافت ارز مسافرتی باید برای هر نفر یک نسخه بلیط ارائه بشه ؟ یا یک نسخه پرینت بلیط برای هر سه نفر کافیه ؟
پرینت بلیطتون ببرید دفتر هواپیمایی باید رایگان مهر کنند. بعد اون بلیط می برید واسه گرفتن ارز همون یک نسخه که بلیط واسه سه نفره کافیه
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: emix
(2016-01-02 ساعت 00:22)chakavakl نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 10:39)ستوده نوشته:  دوست عزیز میخواستم بپرسم برای گرفتن ارز مسافرتی باید به پرینت بلیط مهر زده بشه ؟ یا نیازی به مهر نیست و به همان صورت پذیرفته میشه ؟
بلیط برای سه نفر صادر شده ، آیا برای دریافت ارز مسافرتی باید برای هر نفر یک نسخه بلیط ارائه بشه ؟ یا یک نسخه پرینت بلیط برای هر سه نفر کافیه ؟
پرینت بلیطتون ببرید دفتر هواپیمایی باید رایگان مهر کنند. بعد اون بلیط می برید واسه گرفتن ارز همون یک نسخه که بلیط واسه سه نفره کافیه
دوست عزيز ايشون بليط را از اينترنت خريدن و نه از دفتر هواپيمايي !!! كدوم دفتر هواپيمايي بايد براشون مهر كند؟!؟! من در مورد ارز مسافرتي نمي دانم اما اينو خوب مي دانم كه هر كسي كه بليط را خودش از اينترنت بخرد براي هر شخص يك صفحه پرينت و يك شماره بليط وجود دارد و براي هرنفر حتي شيرخوار يك شماره بليط متفاوت وجود دارد. لطفا اگر اطلاع درستي نداريد اشتباه راهنمايي نكنيد

تشکر کنندگان:
ممنون از پاسختون
آیا هر دفتری مراجعه کنم پرینت بلیط رو مهر میکنند ؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-02 ساعت 00:56)ستوده نوشته:  
(2016-01-02 ساعت 00:22)chakavakl نوشته:  [quote='ستوده' pid='687071' dateline='1451628585']

دوست عزیز میخواستم بپرسم برای گرفتن ارز مسافرتی باید به پرینت بلیط مهر زده بشه ؟ یا نیازی به مهر نیست و به همان صورت پذیرفته میشه ؟
ممنون از پاسختون
آیا هر دفتری مراجعه کنم پرینت بلیط رو مهر میکنند ؟
[/quote
ميشود بگيد از چه خط هوايي بليط خريده ايد؟!

تشکر کنندگان:
(2016-01-02 ساعت 00:52)Aabearff نوشته:  
دوست عزيز ايشون بليط را از اينترنت خريدن و نه از دفتر هواپيمايي !!! كدوم دفتر هواپيمايي بايد براشون مهر كند؟!؟! من در مورد ارز مسافرتي نمي دانم اما اينو خوب مي دانم كه هر كسي كه بليط را خودش از اينترنت بخرد براي هر شخص يك صفحه پرينت و يك شماره بليط وجود دارد و براي هرنفر حتي شيرخوار يك شماره بليط متفاوت وجود دارد. لطفا اگر اطلاع درستي نداريد اشتباه راهنمايي نكنيد

دوست عزیز ضمن سپاس از پاسختون ، خدمتتان عرض میکنم بلیطی که برای هر سه نفر ما صادر شده فقط در یک صفحه است و البته حاوی مشخصات هر سه نفر . و برای تک تک افراد بلیط جداگانه صادر نشده !
تشکر کنندگان:
ممكن است در يك صفحه باشد اما ٣ شماره بليط متفاوت دارد. من خطوط ايراني را نمي دونم اما براي خط هاي هراپيمايي خارجي كه شماره بليط ها فرق مي كند

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان